Grænsepokalskydning 15m (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
145574 Sasha Emborg Kragelund Sønderborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
145581 Frederik Lund Palmgren Sønderborg Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
149949 Britt Andersen Sønderborg Skyttekreds FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
149417 Lærke Holst Sønderborg Skyttekreds Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
140499 Mikal Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
147994 Tobias Larsen Nordals Skyttekreds BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
148999 Simone Sønderstgaard Larsen Nordals Skyttekreds BK4 199.000 199.000 Hovedskydning
142486 Christian Stølting Dankert Sønderborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
148761 Kamalesh Jagadeesh Kumar Sønderborg Skyttekreds BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds J2 188.000 188.000 Hovedskydning
114368 Rajkumar Sengodan Kannaijan Sønderborg Skyttekreds Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds ST3 169.000 169.000 Hovedskydning
42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds ST3 176.000 176.000 Hovedskydning
107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
141332 Laura Bertelsen Gråsten Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
143519 Torben Bertelsen Gråsten Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds J2 199.000 199.000 Hovedskydning
149419 Freja Bonde Sønderborg Skyttekreds FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
148758 Oliver Mateo Geniak Sønderborg Skyttekreds BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
141326 Line von Riegen Jørgensen Sønderborg Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
146983 Freya Bossen Sønderborg Skyttekreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
144425 Marius Hamer Sønderborg Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
142484 Yashwanth Jagadeesh Kumar Nordals Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
147199 Tabitha Laura Flindt Vojens Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
140954 Villads Vingborg Vojens Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
144833 Johanne Rantzau Paust Vojens Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
128497 liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening ST3 193.000 193.000 Hovedskydning
131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
149718 Mai Hauritz Gram Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening ST2 184.000 184.000 Mesterskab
123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening ST2 185.000 185.000 Mesterskab
142342 Maja Botma Kooijman Vojens Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
102595 Jan Pedersen Gram Skytteforening ST3 171.000 171.000 Hovedskydning
128744 Carl Jørgen Møller Grænseegnens Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening ST2 182.000 182.000 Mesterskab
124455 Svend Vincent Rønnow Sønderborg Skyttekreds FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
124452 Paul Erik Kurzweg Sønderborg Skyttekreds FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
124444 Hans Otto Matthiesen Sønderborg Skyttekreds FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
124834 Britta Strunck Sønderborg Skyttekreds FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
134939 Peter Kiel Nordals Skyttekreds ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening ST2 183.000 183.000 Hovedskydning
143918 Skjold Lumbye Ravnskjær Grænseegnens Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
147815 Magne Lumbye Ravnskjær Grænseegnens Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
145944 Jacob Christiansen Grænseegnens Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
139400 Toke Jensen Grænseegnens Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
150037 Sander Lundhøj Holm Grænseegnens Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
149856 Elinor Clausen Sønderborg Skyttekreds BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
145583 Katrine Holm Østergaard Sønderborg Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
149416 Oliver Scheel Sønderborg Skyttekreds BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening ST3 173.000 173.000 Hovedskydning
130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening ST3 172.000 172.000 Hovedskydning
147426 Henrik Willerslev Sparta Idrætsforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
44018 Johan Christiansen Grænseegnens Skytteforening ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
140385 Line Skovgaard Sparta Idrætsforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
85128 Horst Clausen Broagerlands Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
146964 Kenneth Clausen Broagerlands Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
146662 Keven Clausen Broagerlands Skytteforening Å2 200.000 200.000 Hovedskydning
44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds SE2 199.000 199.000 Hovedskydning
124451 Mona Kari Rønnow Sønderborg Skyttekreds FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
44389 William Kjær Vojens Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
121229 Leif Kristensen Vojens Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
42764 Thomas Brokholm Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST1 192.000 192.000 Hovedskydning
42764 Thomas Brokholm Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST1 189.000 189.000 Mesterskab
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening ST2 188.000 188.000 Mesterskab
132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning

Til toppen