Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Fynsstævne (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Fyn
Alle foreninger
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
Bullerup Skyttekreds
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Faaborg Skytteforening
Gelsted Skytteforening
Hesselager Forenede Sportsklubber
Horne Skytteforening
Højby Skytteforening
Haarby Skytteforening
Kerteminde Skytteforening
Kullerup/Refsvindinge If.
Kværndrup Idrætsforening
Nyborg Skytteforening
Ollerup Skytteforening
Otterup Skytteforening
Paarup Skytteforening
Sportsskydeklubben Odense
Særslev Skytteforening
Tommerup Skytteforening
Vissenbjerg Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
102804
Bent Ankjær Jørgensen
Vissenbjerg Skytteforening
SE3
184.000
184.000
Hovedskydning
126665
Jette Enghus
Vissenbjerg Skytteforening
Å3
179.000
179.000
Hovedskydning
150175
Janni Holmberg Bruun
Vissenbjerg Skytteforening
Å3
182.000
182.000
Hovedskydning
150175
Janni Holmberg Bruun
Vissenbjerg Skytteforening
Å3
190.000
190.000
Mesterskab
47554
Marianne Ahnholm
Vissenbjerg Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
141921
Victoria Engelund Bertelsen
Vissenbjerg Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
147299
Nicklas Halles Nielsen
Vissenbjerg Skytteforening
Å3
196.000
196.000
Hovedskydning
147299
Nicklas Halles Nielsen
Vissenbjerg Skytteforening
Å3
195.000
195.000
Mesterskab
149627
Cirkeline J. S. Olejan
Vissenbjerg Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
149627
Cirkeline J. S. Olejan
Vissenbjerg Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
137490
Mikkel Pedersen
Vissenbjerg Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
137490
Mikkel Pedersen
Vissenbjerg Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
52046
Ebbe Præstekjær
Vissenbjerg Skytteforening
Å1
190.000
190.000
Hovedskydning
52046
Ebbe Præstekjær
Vissenbjerg Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Mesterskab
47854
Kurt Asmussen
Vissenbjerg Skytteforening
ST2
188.000
188.000
Hovedskydning
47854
Kurt Asmussen
Vissenbjerg Skytteforening
ST2
187.000
187.000
Mesterskab
142394
Adam Engelund Bertelsen
Vissenbjerg Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
142394
Adam Engelund Bertelsen
Vissenbjerg Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
51840
Andreas Fricke
Vissenbjerg Skytteforening
Å3
190.000
190.000
Hovedskydning
136700
Andrea Hauggaard
Vissenbjerg Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
148710
Tine Saabye
Vissenbjerg Skytteforening
Å3
189.000
189.000
Hovedskydning
148710
Tine Saabye
Vissenbjerg Skytteforening
Å3
191.000
191.000
Mesterskab
148711
Lotte Littau Monstrup
Vissenbjerg Skytteforening
Å3
198.000
198.000
Hovedskydning
148711
Lotte Littau Monstrup
Vissenbjerg Skytteforening
Å3
196.000
196.000
Mesterskab
143602
Malik Oliver Lindharth
Vissenbjerg Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
143602
Malik Oliver Lindharth
Vissenbjerg Skytteforening
J2
200.000
200.000
Mesterskab
121197
Thomas Brun Madsen
Vissenbjerg Skytteforening
ST2
191.000
191.000
Hovedskydning
121197
Thomas Brun Madsen
Vissenbjerg Skytteforening
ST2
188.000
188.000
Mesterskab
149787
Maria Klitgaard Blicher
Vissenbjerg Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
149787
Maria Klitgaard Blicher
Vissenbjerg Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Mesterskab
130901
Malik Holmberg Bruun
Vissenbjerg Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
130901
Malik Holmberg Bruun
Vissenbjerg Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
148349
Magnus Holmberg Bruun
Vissenbjerg Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
148349
Magnus Holmberg Bruun
Vissenbjerg Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
46860
Åse Hansen
Ollerup Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
46860
Åse Hansen
Ollerup Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
48751
Henrik Trolle
Bullerup Skyttekreds
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
48751
Henrik Trolle
Bullerup Skyttekreds
SE2
197.000
197.000
Mesterskab
51383
Kurt Knudsen
Bullerup Skyttekreds
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
51383
Kurt Knudsen
Bullerup Skyttekreds
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
97036
Steen Clausen
Bullerup Skyttekreds
SE3
187.000
187.000
Hovedskydning
122230
Leif Christiansen
Bullerup Skyttekreds
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
122230
Leif Christiansen
Bullerup Skyttekreds
SE2
188.000
188.000
Mesterskab
137828
Nikolas Kristensen
Bullerup Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
137828
Nikolas Kristensen
Bullerup Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
130932
Kasper Jørgensen
Bullerup Skyttekreds
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
130932
Kasper Jørgensen
Bullerup Skyttekreds
J2
197.000
197.000
Mesterskab
97225
Rolf Dohm
Vissenbjerg Skytteforening
SE3
194.000
194.000
Hovedskydning
148766
Jenni Fill
Vissenbjerg Skytteforening
Å3
186.000
186.000
Hovedskydning
143603
Jesper Lindharth
Vissenbjerg Skytteforening
Å3
198.000
198.000
Hovedskydning
143603
Jesper Lindharth
Vissenbjerg Skytteforening
Å3
198.000
198.000
Mesterskab
149625
Noah Jakobsen
Vissenbjerg Skytteforening
BK4
169.000
169.000
Hovedskydning
148435
Sven Nyholm
Bullerup Skyttekreds
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
148435
Sven Nyholm
Bullerup Skyttekreds
Å2
196.000
196.000
Mesterskab
114591
Kamilla Jørgensen
Bullerup Skyttekreds
ST1
194.000
194.000
Hovedskydning
114591
Kamilla Jørgensen
Bullerup Skyttekreds
ST1
196.000
196.000
Mesterskab
149197
Benedikte Bjerggaard
Bullerup Skyttekreds
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
149197
Benedikte Bjerggaard
Bullerup Skyttekreds
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
149196
Karoline Bjerggaard
Bullerup Skyttekreds
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
149196
Karoline Bjerggaard
Bullerup Skyttekreds
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
149199
Benjamin Bjerggaard
Bullerup Skyttekreds
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
149199
Benjamin Bjerggaard
Bullerup Skyttekreds
BK3
180.000
180.000
Mesterskab
150886
Stella Bjerggaard
Bullerup Skyttekreds
BK4
163.000
163.000
Hovedskydning
150886
Stella Bjerggaard
Bullerup Skyttekreds
BK4
159.000
159.000
Mesterskab
141792
Niklas Jensen
Nyborg Skytteforening
J2
181.000
181.000
Hovedskydning
141792
Niklas Jensen
Nyborg Skytteforening
J2
181.000
181.000
Mesterskab
145855
Tobias Kirk Christensen
Paarup Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
145855
Tobias Kirk Christensen
Paarup Skytteforening
BK2
186.000
186.000
Mesterskab
145805
Holger Weidenhof
Paarup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
145805
Holger Weidenhof
Paarup Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
139365
Luka Alexandersen
Paarup Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
139365
Luka Alexandersen
Paarup Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
149248
Valdemar Bæksted
Paarup Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
149248
Valdemar Bæksted
Paarup Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Mesterskab
148455
Mikkel Bechsgaard Høgh
Paarup Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
148455
Mikkel Bechsgaard Høgh
Paarup Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Mesterskab
148134
Anton Skovsby Olesen
Paarup Skytteforening
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
148134
Anton Skovsby Olesen
Paarup Skytteforening
J2
189.000
189.000
Mesterskab
145806
Milas Kramer
Paarup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
145806
Milas Kramer
Paarup Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
149709
Ludvig Rohde
Paarup Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
149709
Ludvig Rohde
Paarup Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Mesterskab
149247
Johannes Toftgaard
Paarup Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Hovedskydning
149247
Johannes Toftgaard
Paarup Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
145851
Willum Sørensen
Paarup Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
145851
Willum Sørensen
Paarup Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
149246
Robert Holmsted Duus
Paarup Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
149246
Robert Holmsted Duus
Paarup Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Mesterskab
143306
Nanna Hansen
Paarup Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
143306
Nanna Hansen
Paarup Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
52423
Henrik Greve Nielsen
Paarup Skytteforening
ST1
188.000
188.000
Hovedskydning
52423
Henrik Greve Nielsen
Paarup Skytteforening
ST1
186.000
186.000
Mesterskab
52625
Hans Larsen
Paarup Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
52625
Hans Larsen
Paarup Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Mesterskab
127368
Aleksander From Nielsen
Paarup Skytteforening
FRI
191.000
191.000
Hovedskydning
127368
Aleksander From Nielsen
Paarup Skytteforening
FRI
190.000
190.000
Mesterskab
139355
Tobias Birch
Paarup Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
139355
Tobias Birch
Paarup Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
134788
Sebastian Vestergaard
Paarup Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
150987
Jeevan Sasikaran
Nyborg Skytteforening
BK4
163.000
163.000
Hovedskydning
135624
Mathias Eshøj
Nyborg Skytteforening
BK4
166.000
166.000
Hovedskydning
135624
Mathias Eshøj
Nyborg Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
150532
Felix Emilio Mathias Bryld
Nyborg Skytteforening
BK4
174.000
174.000
Hovedskydning
150532
Felix Emilio Mathias Bryld
Nyborg Skytteforening
BK4
174.000
174.000
Mesterskab
149963
Emily Aagren
Nyborg Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
149963
Emily Aagren
Nyborg Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Mesterskab
45304
Søren Albjerg
Hesselager Forenede Sportsklubber
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
45304
Søren Albjerg
Hesselager Forenede Sportsklubber
Å2
197.000
197.000
Mesterskab
118264
Marc Agge Brinkmann
Hesselager Forenede Sportsklubber
Å3
187.000
187.000
Hovedskydning
118264
Marc Agge Brinkmann
Hesselager Forenede Sportsklubber
Å3
186.000
186.000
Mesterskab
50845
Jørgen Mortensen
Bullerup Skyttekreds
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
50845
Jørgen Mortensen
Bullerup Skyttekreds
SE2
197.000
197.000
Mesterskab
136831
Annalis Grau
Bullerup Skyttekreds
FRI
157.000
157.000
Hovedskydning
46500
Henning Frederiksen
Ollerup Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
46500
Henning Frederiksen
Ollerup Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
121088
Nikolai Kling Larsen
Horne Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
121088
Nikolai Kling Larsen
Horne Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
135317
Lukas Kling Larsen
Horne Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
135317
Lukas Kling Larsen
Horne Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
147081
Gregory Zilinek
Horne Skytteforening
ST3
170.000
170.000
Hovedskydning
147081
Gregory Zilinek
Horne Skytteforening
ST3
164.000
164.000
Mesterskab
48314
Anders Feldballe Hansen
Horne Skytteforening
ST2
185.000
185.000
Hovedskydning
48314
Anders Feldballe Hansen
Horne Skytteforening
ST2
190.000
190.000
Mesterskab
149460
Annette Kjær
Bullerup Skyttekreds
Å2
198.000
198.000
Hovedskydning
149460
Annette Kjær
Bullerup Skyttekreds
Å2
197.000
197.000
Mesterskab
112910
Sara Kirstine Jensen
Horne Skytteforening
ST2
189.000
189.000
Hovedskydning
112910
Sara Kirstine Jensen
Horne Skytteforening
ST2
190.000
190.000
Mesterskab
47939
Susanne Trolle Pedersen
Horne Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
47939
Susanne Trolle Pedersen
Horne Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
50893
Bente M. Lohmann
Bullerup Skyttekreds
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
50893
Bente M. Lohmann
Bullerup Skyttekreds
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
100102
Trine Knudsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
ST1
197.000
197.000
Hovedskydning
100102
Trine Knudsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
ST1
200.000
200.000
Mesterskab
49222
Niels Barlebo
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
49222
Niels Barlebo
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Mesterskab
49092
Jens E. Christensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
49092
Jens E. Christensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
135227
Kjeld Nielsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
135227
Kjeld Nielsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE2
199.000
199.000
Mesterskab
146582
Sofus Brødsgaard
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
146582
Sofus Brødsgaard
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
49725
Niels Jus. Pedersen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
49725
Niels Jus. Pedersen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
130536
Leo Loubjerg Hansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
FRI
191.000
191.000
Hovedskydning
130536
Leo Loubjerg Hansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
FRI
189.000
189.000
Mesterskab
49799
Anders Mortensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
49799
Anders Mortensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
49818
Randi Lisborg Christensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
49818
Randi Lisborg Christensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
136634
Mathias Larsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
136634
Mathias Larsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
142928
Luis Kloster
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
142928
Luis Kloster
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
131817
Jørgen Eskildsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
ST3
171.000
171.000
Hovedskydning
146951
Kasper Elmelund Bebe
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
146951
Kasper Elmelund Bebe
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
150229
Christian Seitzberg
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Å3
191.000
191.000
Hovedskydning
150229
Christian Seitzberg
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Å3
191.000
191.000
Mesterskab
98483
Rune B. Pedersen
Paarup Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
122878
Conrad Ejsing Sørensen
Paarup Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
146962
Emily Hedegaard Andersen
Faaborg Skytteforening
BK3
170.000
170.000
Hovedskydning
146962
Emily Hedegaard Andersen
Faaborg Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Mesterskab
144321
Thea Villebro
Faaborg Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
144321
Thea Villebro
Faaborg Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
150152
Johanne Engell Bruhn
Faaborg Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
150152
Johanne Engell Bruhn
Faaborg Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Mesterskab
149254
Alexander Rasmussen
Horne Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
149254
Alexander Rasmussen
Horne Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
146623
Hanna Zilinek
Horne Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
146623
Hanna Zilinek
Horne Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
128667
Sebastian Jensen
Horne Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
128667
Sebastian Jensen
Horne Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
146626
Mona Hansen
Horne Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
146626
Mona Hansen
Horne Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
129084
Ejgil Jensen
Horne Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
129390
Henrik Jensen
Sportsskydeklubben Odense
ST2
186.000
186.000
Hovedskydning
129390
Henrik Jensen
Sportsskydeklubben Odense
ST2
187.000
187.000
Mesterskab
121230
Kim Aalund
Særslev Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
121230
Kim Aalund
Særslev Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
125478
Alexander Holmstrøm Aalund
Særslev Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
125478
Alexander Holmstrøm Aalund
Særslev Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
114487
Bent Nielsen
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
Å2
199.000
199.000
Hovedskydning
114487
Bent Nielsen
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
Å2
198.000
198.000
Mesterskab
151040
Simone Snedker
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
151040
Simone Snedker
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
J2
196.000
196.000
Mesterskab
151056
Mia Renner Mejrup
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
BK4
197.000
197.000
Hovedskydning
151056
Mia Renner Mejrup
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
BK4
193.000
193.000
Mesterskab
133028
Johan Tornøe Jørgensen
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
133028
Johan Tornøe Jørgensen
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
151037
Ilena Brich Voss
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
151037
Ilena Brich Voss
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
BK4
187.000
187.000
Mesterskab
149859
Adam Hallgren Hampenberg
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
149859
Adam Hallgren Hampenberg
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
126288
Mathias Thomsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
126288
Mathias Thomsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
49743
Martin Munksgaard
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
49743
Martin Munksgaard
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Mesterskab
149389
Jack Agermose
Horne Skytteforening
Å3
197.000
197.000
Hovedskydning
149389
Jack Agermose
Horne Skytteforening
Å3
194.000
194.000
Mesterskab
147690
Anja Ronal Wedel Andersen
Kerteminde Skytteforening
FRI
197.000
197.000
Hovedskydning
146429
Felix Andersen
Kerteminde Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
146428
Tristan Ronal Wedel Andersen
Kerteminde Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
138394
Jack Bang Petersen
Kerteminde Skytteforening
FRI
197.000
197.000
Hovedskydning
141364
Josefine Holmsted Henriksen
Kullerup/Refsvindinge If.
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
141364
Josefine Holmsted Henriksen
Kullerup/Refsvindinge If.
J1
198.000
198.000
Mesterskab
142871
Gustav Ben Nørgaard
Kullerup/Refsvindinge If.
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
142871
Gustav Ben Nørgaard
Kullerup/Refsvindinge If.
J2
191.000
191.000
Mesterskab
146173
Jonathan Holbæk Pedersen
Kullerup/Refsvindinge If.
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
146173
Jonathan Holbæk Pedersen
Kullerup/Refsvindinge If.
BK3
176.000
176.000
Mesterskab
146174
Anton Svop
Kullerup/Refsvindinge If.
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
146174
Anton Svop
Kullerup/Refsvindinge If.
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
143959
Arthur Reinhart
Kullerup/Refsvindinge If.
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
143959
Arthur Reinhart
Kullerup/Refsvindinge If.
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
148083
Jens Peder Pedersen
Særslev Skytteforening
SE3
186.000
186.000
Hovedskydning
148083
Jens Peder Pedersen
Særslev Skytteforening
SE3
193.000
193.000
Mesterskab
139883
Malou Sundekilde
Særslev Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
139883
Malou Sundekilde
Særslev Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
148082
Eva Harndahl Pedersen
Særslev Skytteforening
SE3
189.000
189.000
Hovedskydning
148082
Eva Harndahl Pedersen
Særslev Skytteforening
SE3
190.000
190.000
Mesterskab
141435
Mikkel Bøllingtoft Justesen
Særslev Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
141435
Mikkel Bøllingtoft Justesen
Særslev Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
112816
Bernhard Hansen
Særslev Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
112816
Bernhard Hansen
Særslev Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
49348
Helle Jørgensen
Særslev Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
49348
Helle Jørgensen
Særslev Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
128992
Tue Søndergaard-Andersen
Særslev Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
128992
Tue Søndergaard-Andersen
Særslev Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
141799
Clara Frederikke Rønbjerg Rask
Særslev Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
141799
Clara Frederikke Rønbjerg Rask
Særslev Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
49522
Poul H. Jørgensen
Særslev Skytteforening
SE2
199.000
199.000
Hovedskydning
49522
Poul H. Jørgensen
Særslev Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Mesterskab
45926
Michael Hannemann Carlsen
Nyborg Skytteforening
ST3
172.000
172.000
Hovedskydning
45926
Michael Hannemann Carlsen
Nyborg Skytteforening
ST3
170.000
170.000
Mesterskab
137690
William Hesel Rasmussen
Højby Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
137690
William Hesel Rasmussen
Højby Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
148346
Andreas Holm Andersen
Højby Skytteforening
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
148346
Andreas Holm Andersen
Højby Skytteforening
J2
186.000
186.000
Mesterskab
135637
Kristian Pedersen
Nyborg Skytteforening
ST3
173.000
173.000
Hovedskydning
135637
Kristian Pedersen
Nyborg Skytteforening
ST3
179.000
179.000
Mesterskab
107892
Søren Peter Jørgensen
Vissenbjerg Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
107892
Søren Peter Jørgensen
Vissenbjerg Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
134773
Mikkel Jørgensen
Tommerup Skytteforening
Å3
181.000
181.000
Hovedskydning
134773
Mikkel Jørgensen
Tommerup Skytteforening
Å3
184.000
184.000
Mesterskab
134815
Nicolas Larsen
Otterup Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
134815
Nicolas Larsen
Otterup Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
103906
Arne Madsen
Haarby Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
103906
Arne Madsen
Haarby Skytteforening
SE2
188.000
188.000
Mesterskab
145912
Adam Nordstrøm
Haarby Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
145912
Adam Nordstrøm
Haarby Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
132906
Michael Larsen
Haarby Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
132906
Michael Larsen
Haarby Skytteforening
SE3
183.000
183.000
Mesterskab
149824
Lise Jensen
Haarby Skytteforening
Å3
181.000
181.000
Hovedskydning
149824
Lise Jensen
Haarby Skytteforening
Å3
176.000
176.000
Mesterskab
149828
Henrik Nilsson
Haarby Skytteforening
Å3
181.000
181.000
Hovedskydning
149828
Henrik Nilsson
Haarby Skytteforening
Å3
182.000
182.000
Mesterskab
146644
Jan Præstekjær
Haarby Skytteforening
SE3
187.000
187.000
Hovedskydning
146644
Jan Præstekjær
Haarby Skytteforening
SE3
185.000
185.000
Mesterskab
137951
Helle Larsen
Haarby Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
137951
Helle Larsen
Haarby Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
144620
Keld Andersen
Haarby Skytteforening
Å3
180.000
180.000
Hovedskydning
144620
Keld Andersen
Haarby Skytteforening
Å3
192.000
192.000
Mesterskab
146635
Rasmus Lange
Haarby Skytteforening
SE3
187.000
187.000
Hovedskydning
146635
Rasmus Lange
Haarby Skytteforening
SE3
189.000
189.000
Mesterskab
149570
Thea Jensen
Haarby Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
149570
Thea Jensen
Haarby Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Mesterskab
146278
Helge Jensen
Haarby Skytteforening
SE3
180.000
180.000
Hovedskydning
146278
Helge Jensen
Haarby Skytteforening
SE3
180.000
180.000
Mesterskab
144621
Tristan Andersen
Haarby Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
144621
Tristan Andersen
Haarby Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Mesterskab
146457
Xander Sørensen
Haarby Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
146457
Xander Sørensen
Haarby Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
150424
Jan Rosenlund Hansen
Kværndrup Idrætsforening
Å2
193.000
193.000
Hovedskydning
150424
Jan Rosenlund Hansen
Kværndrup Idrætsforening
Å2
189.000
189.000
Mesterskab
102068
Henrik Holm Fenger
Kværndrup Idrætsforening
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
102068
Henrik Holm Fenger
Kværndrup Idrætsforening
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
147231
Lauge Lund Hansen
Kværndrup Idrætsforening
BK2
183.000
183.000
Hovedskydning
147232
Magnus Holst Pedersen
Kværndrup Idrætsforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
147233
Mathias Jacobsen
Kværndrup Idrætsforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
147233
Mathias Jacobsen
Kværndrup Idrætsforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
150974
Karoline Maria Z. Rasmussen
Gelsted Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
150974
Karoline Maria Z. Rasmussen
Gelsted Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
150976
Isabell Pedersen
Gelsted Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
150976
Isabell Pedersen
Gelsted Skytteforening
BK4
196.000
196.000
Mesterskab
150972
Johannes Fabritius
Gelsted Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
150972
Johannes Fabritius
Gelsted Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Mesterskab
150977
Abraham Faurbye Gellert
Gelsted Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Hovedskydning
133328
Frederik Larsen
Gelsted Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
133328
Frederik Larsen
Gelsted Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
150975
Nicklas Schjødtz Laugesen
Gelsted Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
150975
Nicklas Schjødtz Laugesen
Gelsted Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Mesterskab
148512
Saxe Petersen
Tommerup Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
148512
Saxe Petersen
Tommerup Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
120121
Peter Ditlevsen
Tommerup Skytteforening
Å2
180.000
180.000
Hovedskydning
120121
Peter Ditlevsen
Tommerup Skytteforening
Å2
190.000
190.000
Mesterskab
124558
Jan Andersen
Tommerup Skytteforening
Å3
192.000
192.000
Hovedskydning
124558
Jan Andersen
Tommerup Skytteforening
Å3
189.000
189.000
Mesterskab
140043
Esben Lippert-Kramer
Tommerup Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
140043
Esben Lippert-Kramer
Tommerup Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
47308
Filip Olsen
Tommerup Skytteforening
ST3
178.000
178.000
Hovedskydning
47308
Filip Olsen
Tommerup Skytteforening
ST3
184.000
184.000
Mesterskab
47306
Flemming Back Olsen
Tommerup Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
47306
Flemming Back Olsen
Tommerup Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Mesterskab
149680
Nicolai Jeppesen
Tommerup Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
149680
Nicolai Jeppesen
Tommerup Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
137812
Tobias Wisth Nordahl-Petersen
Tommerup Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
137812
Tobias Wisth Nordahl-Petersen
Tommerup Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
91738
Susanne Højbjerg
Tommerup Skytteforening
Å3
184.000
184.000
Hovedskydning
91738
Susanne Højbjerg
Tommerup Skytteforening
Å3
184.000
184.000
Mesterskab
149661
Kenneth Winther
Tommerup Skytteforening
SE3
181.000
181.000
Hovedskydning
149661
Kenneth Winther
Tommerup Skytteforening
SE3
191.000
191.000
Mesterskab
119559
Matilde Hermann
Tommerup Skytteforening
ST2
193.000
193.000
Hovedskydning
119559
Matilde Hermann
Tommerup Skytteforening
ST2
194.000
194.000
Mesterskab
Til toppen