Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Klasser
Klasser
| Min Idræt
Stævneresultater - Klasser
Riffel, 15m - Mesterskab BK2
1
140108
William Birk Hansen
Aulum Skytteforening
199/09
200/15
399/24
2
140107
Valdemar Birk Hansen
Aulum Skytteforening
195/02
195/08
390/10
3
144648
Mille Juul Bach
Gjellerup Sdr. S G & I
193/04
196/08
389/12
4
131380
Jonas Stensgaard
Arnborg Idrætsforening
191/03
190/04
381/07
Riffel, 15m - Mesterskab BK3
1
145987
Emin Dragovic
Brande Skytteforening
196/06
196/09
392/15
2
132820
Sebastian Clausen
Blåhøj Skytteforening
192/02
193/04
385/06
3
147800
Emma Jørgensen
Arnborg Idrætsforening
186/02
190/03
376/05
4
149242
Liva Viinberg
Arnborg Idrætsforening
184/02
188/03
372/05
Riffel, 15m - Mesterskab BK4
1
151029
Frederik Kromann-Bjerre
Arnborg Idrætsforening
187/01
187/04
374/05
2
150960
Marie Sønderborg
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
189/03
183/02
372/05
3
143868
Elias Idali Ullerup
Arnborg Idrætsforening
178/01
175/00
353/01
4
150729
Christian Jørgensen
Arnborg Idrætsforening
176/02
168/00
344/02
5
149243
Max Sigvald Overgaard Elbæk
Arnborg Idrætsforening
167/00
175/01
342/01
Riffel, 15m - Mesterskab J1
1
137618
Rikke Buur
Samsø Skytteforening
197/03
196/08
393/11
Riffel, 15m - Mesterskab J2
1
143876
Cecilie Meller Skjærris
Brande Skytteforening
195/06
196/09
391/15
2
123553
Frederik Thomsen
Brande Skytteforening
194/04
192/03
386/07
3
150966
Patrick Wistoft
Kølkær/Fasterholt SG & I, hovedbestyrelse
181/01
183/01
364/02
Riffel, 15m - Mesterskab ST2
1
31184
Erik Madsen
Karup Skytteforening
182/01
181/00
363/01
Riffel, 15m - Mesterskab Å1
1
126904
Steven Vestergaard Mathiasen
Gjellerup Sdr. S G & I
199/07
199/11
398/18
2
95711
Tommy Søby Jensen
Brande Skytteforening
199/05
197/12
396/17
3
123793
Michael Kofoed Schou
Gjellerup Sdr. S G & I
195/03
198/08
393/11
Riffel, 15m - Mesterskab Å2
1
32994
Marc Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
200/08
198/08
398/16
2
117135
Brian Nissen Andersen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
195/03
199/06
394/09
3
94912
Frederik Thychosen
Brande Skytteforening
196/06
198/11
394/17
4
136192
Stella Halkjær
Haderup Skytteforening
196/05
192/03
388/08
Riffel, 15m - Mesterskab Å3
1
94911
Jane Thychosen
Brande Skytteforening
193/04
193/08
386/12
2
146272
Lasse Andersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
193/04
189/03
382/07
3
145567
Daniel Green
Arnborg Idrætsforening
193/03
189/02
382/05
4
33171
Mikela Green
Arnborg Idrætsforening
188/03
190/02
378/05
5
123009
Asger Svendsen
Arnborg Idrætsforening
183/01
183/01
366/02
6
140711
Benny F. Jensen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
185/01
177/00
362/01
Riffel, 15m - Mesterskab SE1
1
32360
Knud Bjerre
Arnborg Idrætsforening
193/06
197/06
390/12
2
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
192/05
194/05
386/10
Riffel, 15m - Mesterskab SE2
1
31719
Erik Paarup
Gjellerup Sdr. S G & I
198/09
197/05
395/14
Riffel, 15m - Mesterskab SE3
1
30547
Knud Ejlersen
Aulum Skytteforening
198/05
199/06
397/11
2
32074
Niels Jørgen Jensen
Arnborg Idrætsforening
194/08
196/04
390/12
3
33266
Jørgen Jensen
Blåhøj Skytteforening
192/06
192/01
384/07
4
33339
Erling Hansen
Blåhøj Skytteforening
188/02
192/04
380/06
Riffel, 15m - Mesterskab FRI
1
109629
Dylan Svendsen
Arnborg Idrætsforening
200/10
199/10
399/20
2
109627
Henrik Svendsen
Arnborg Idrætsforening
199/06
199/04
398/10
3
137614
Mette Buur
Arnborg Idrætsforening
195/03
198/08
393/11
4
32599
Herluf Nielsen
Arnborg Idrætsforening
194/05
191/01
385/06
5
98915
Sigurd Jensen
Arnborg Idrætsforening
191/05
191/02
382/07
Riffel, 15m - Klasse BK2
1
140108
William Birk Hansen
Aulum Skytteforening
199/09
2
140107
Valdemar Birk Hansen
Aulum Skytteforening
195/02
3
144648
Mille Juul Bach
Gjellerup Sdr. S G & I
193/04
4
137616
Anton Buur
Arnborg Idrætsforening
191/04
5
131380
Jonas Stensgaard
Arnborg Idrætsforening
191/03
Riffel, 15m - Klasse BK3
1
145987
Emin Dragovic
Brande Skytteforening
196/06
2
139954
Mikkel Abildtrup Nickelsen
Arnborg Idrætsforening
193/02
3
132820
Sebastian Clausen
Blåhøj Skytteforening
192/02
4
147800
Emma Jørgensen
Arnborg Idrætsforening
186/02
5
149242
Liva Viinberg
Arnborg Idrætsforening
184/02
Riffel, 15m - Klasse BK4
1
150960
Marie Sønderborg
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
189/03
2
151029
Frederik Kromann-Bjerre
Arnborg Idrætsforening
187/01
3
150959
Kasper Sønderborg
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
184/01
4
143868
Elias Idali Ullerup
Arnborg Idrætsforening
178/01
5
150729
Christian Jørgensen
Arnborg Idrætsforening
176/02
6
150968
Anne Sønderborg
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
169/00
7
149243
Max Sigvald Overgaard Elbæk
Arnborg Idrætsforening
167/00
Riffel, 15m - Klasse J1
1
137618
Rikke Buur
Samsø Skytteforening
197/03
Riffel, 15m - Klasse J2
1
143876
Cecilie Meller Skjærris
Brande Skytteforening
195/06
2
123553
Frederik Thomsen
Brande Skytteforening
194/04
3
150966
Patrick Wistoft
Kølkær/Fasterholt SG & I, hovedbestyrelse
181/01
Riffel, 15m - Klasse ST2
1
31184
Erik Madsen
Karup Skytteforening
182/01
Riffel, 15m - Klasse Å1
1
126904
Steven Vestergaard Mathiasen
Gjellerup Sdr. S G & I
199/07
2
95711
Tommy Søby Jensen
Brande Skytteforening
199/05
3
123793
Michael Kofoed Schou
Gjellerup Sdr. S G & I
195/03
Riffel, 15m - Klasse Å2
1
32994
Marc Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
200/08
2
94912
Frederik Thychosen
Brande Skytteforening
196/06
3
136192
Stella Halkjær
Haderup Skytteforening
196/05
4
117135
Brian Nissen Andersen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
195/03
Riffel, 15m - Klasse Å3
1
94911
Jane Thychosen
Brande Skytteforening
193/04
1
146272
Lasse Andersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
193/04
3
145567
Daniel Green
Arnborg Idrætsforening
193/03
4
33171
Mikela Green
Arnborg Idrætsforening
188/03
5
140711
Benny F. Jensen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
185/01
6
33981
Flemming Jensen
Brande Skytteforening
184/03
7
123009
Asger Svendsen
Arnborg Idrætsforening
183/01
Riffel, 15m - Klasse SE1
1
32360
Knud Bjerre
Arnborg Idrætsforening
193/06
2
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
192/05
Riffel, 15m - Klasse SE2
1
31719
Erik Paarup
Gjellerup Sdr. S G & I
198/09
Riffel, 15m - Klasse SE3
1
30547
Knud Ejlersen
Aulum Skytteforening
198/05
2
32074
Niels Jørgen Jensen
Arnborg Idrætsforening
194/08
3
33266
Jørgen Jensen
Blåhøj Skytteforening
192/06
4
33339
Erling Hansen
Blåhøj Skytteforening
188/02
Riffel, 15m - Klasse FRI
1
109629
Dylan Svendsen
Arnborg Idrætsforening
200/10
2
109627
Henrik Svendsen
Arnborg Idrætsforening
199/06
3
137614
Mette Buur
Arnborg Idrætsforening
195/03
4
32599
Herluf Nielsen
Arnborg Idrætsforening
194/05
5
98915
Sigurd Jensen
Arnborg Idrætsforening
191/05
Til toppen