Terrænskydning i Karup (TerrænGevær) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
55133 Peter Hansen Tingsted Skytteforening ST1 32.000 40.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Tingsted Skytteforening ST1 40.000 50.000 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST2 34.000 42.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST1 36.000 45.000 Hovedskydning
57551 Kim Jensen Tuse Skytteforening ST2 34.000 42.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST2 36.000 45.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK/JUN 31.000 40.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å 30.000 38.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 39.000 49.000 Hovedskydning
59650 Allan Knud Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 24.000 30.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 40.000 50.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 37.000 46.000 Hovedskydning
86870 Jesper Langhoff Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 36.000 45.000 Hovedskydning
35602 Jens Nyby Petersen Middelfart Skytteforening Å 32.000 41.000 Hovedskydning
52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening SE 33.000 42.000 Hovedskydning
52173 Eskild L. Rasmussen Bullerup Skyttekreds ST2 33.000 41.000 Hovedskydning
46348 Kaj Rasmussen Svendborg Skyttekreds ST2 24.000 30.000 Hovedskydning
24889 John Lykke Matthiesen Skytteklubben DSB/ASF ST2 35.000 44.000 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening ST2 33.000 41.000 Hovedskydning
25639 Carsten Hauge Samsø Skytteforening ST1 31.000 39.000 Hovedskydning
31359 Bent Mæng Ørre Skytteforening ST2 24.000 30.000 Hovedskydning
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening ST2 27.000 34.000 Hovedskydning
30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening SE 39.000 50.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening SE 30.000 38.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 28.000 35.000 Hovedskydning
80892 Casper Norup Bertelsen Haderup Skytteforening ST2 29.000 36.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å 36.000 46.000 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening SE 32.000 41.000 Hovedskydning
28418 Anders K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening ST1 32.000 40.000 Hovedskydning
29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening ST1 41.000 51.000 Hovedskydning
28450 Peter Kjær Fink Thisted Skyttekreds ST2 38.000 48.000 Hovedskydning
28703 Steffen Kjær Thiesen Thisted Skyttekreds ST1 36.000 45.000 Hovedskydning
28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds SE 37.000 47.000 Hovedskydning
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST2 28.000 35.000 Hovedskydning
83672 Emil Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST2 30.000 38.000 Hovedskydning
114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening Å 28.000 36.000 Hovedskydning
137637 Nicklas Leegaard Sørensen Thisted Skyttekreds BK/JUN 29.000 37.000 Hovedskydning
142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds BK/JUN 30.000 38.000 Hovedskydning
94693 Kurt Mosgaard Ørre Skytteforening ST1 34.000 42.000 Hovedskydning
115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening Å 20.000 26.000 Hovedskydning
75845 Kristian Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening Å 31.000 40.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Tørring Idrætsforening ST2 36.000 45.000 Hovedskydning
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST2 36.000 45.000 Hovedskydning
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening SE 19.000 24.000 Hovedskydning
123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening Å 25.000 32.000 Hovedskydning
95177 Hans Byager Jelling fS Å 23.000 29.000 Hovedskydning
34977 Jørgen Kjær Andersen Tørring Idrætsforening ST2 30.000 38.000 Hovedskydning

Til toppen