Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
LDM turneringen 2023 2 omg (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Storkøbenhavn
Alle foreninger
Akademisk Skytteforening
Hellerup Skyde Selskab
Hvidovre Skyttekreds
Kjøbenhavns Skytteforening
Skytteforeningen Krudttønden
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
124705
Christian Bannow
Akademisk Skytteforening
ST2
193.000
193.000
Hovedskydning
124705
Christian Bannow
Akademisk Skytteforening
ST2
192.000
192.000
Mesterskab
135339
Othman A. J. Mustafa
Kjøbenhavns Skytteforening
Å2
188.000
188.000
Hovedskydning
135339
Othman A. J. Mustafa
Kjøbenhavns Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Mesterskab
151866
Anton Lange
Kjøbenhavns Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
151866
Anton Lange
Kjøbenhavns Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Mesterskab
151867
Johannes Øxenberg
Kjøbenhavns Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
151867
Johannes Øxenberg
Kjøbenhavns Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
129396
Shighaf El-Atbi
Skytteforeningen Krudttønden
Å1
187.000
187.000
Hovedskydning
146087
Storm K. Andersen
Skytteforeningen Krudttønden
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
138042
Sofie Juliane Tarnowski
Skytteforeningen Krudttønden
BK1
186.000
186.000
Hovedskydning
148170
Markus Ankerbye
Skytteforeningen Krudttønden
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
148170
Markus Ankerbye
Skytteforeningen Krudttønden
BK3
178.000
178.000
Mesterskab
151771
Odin Busklein
Skytteforeningen Krudttønden
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
151772
Ingrid Ella Søndergaard
Skytteforeningen Krudttønden
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
151772
Ingrid Ella Søndergaard
Skytteforeningen Krudttønden
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
151153
Elias Steffen David
Skytteforeningen Krudttønden
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
151153
Elias Steffen David
Skytteforeningen Krudttønden
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
146085
Alex Lodder
Skytteforeningen Krudttønden
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
146085
Alex Lodder
Skytteforeningen Krudttønden
BK2
185.000
185.000
Mesterskab
134544
Jesper Olav Lange
Hellerup Skyde Selskab
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
134544
Jesper Olav Lange
Hellerup Skyde Selskab
Å2
195.000
195.000
Mesterskab
63237
Ejgil Reimers
Hellerup Skyde Selskab
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
63237
Ejgil Reimers
Hellerup Skyde Selskab
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
151558
Miabella Kirkegaard
Hvidovre Skyttekreds
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
149672
Alexander Surland Gadebirk
Hvidovre Skyttekreds
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
149672
Alexander Surland Gadebirk
Hvidovre Skyttekreds
BK3
179.000
179.000
Mesterskab
143232
Kasper N. Dyvelkov
Hvidovre Skyttekreds
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
143232
Kasper N. Dyvelkov
Hvidovre Skyttekreds
J2
197.000
197.000
Mesterskab
68807
Michael Hansen
Hvidovre Skyttekreds
ST2
189.000
189.000
Hovedskydning
68807
Michael Hansen
Hvidovre Skyttekreds
ST2
192.000
192.000
Mesterskab
69290
Benny Munk
Hvidovre Skyttekreds
ST3
193.000
193.000
Hovedskydning
69290
Benny Munk
Hvidovre Skyttekreds
ST3
189.000
189.000
Mesterskab
70271
Ib Vejvad Hansen
Hvidovre Skyttekreds
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
70271
Ib Vejvad Hansen
Hvidovre Skyttekreds
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
70247
Sys Hansen
Hvidovre Skyttekreds
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
70275
Gry Hansen
Hvidovre Skyttekreds
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
70275
Gry Hansen
Hvidovre Skyttekreds
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
70823
Carsten S Jappe
Hvidovre Skyttekreds
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
70823
Carsten S Jappe
Hvidovre Skyttekreds
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
108537
Sabrina Bæk Nielsen
Hvidovre Skyttekreds
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
149668
Sadi Hüseynov
Hvidovre Skyttekreds
Å2
187.000
187.000
Hovedskydning
149668
Sadi Hüseynov
Hvidovre Skyttekreds
Å2
178.000
178.000
Mesterskab
67459
Otto Reenberg
Hvidovre Skyttekreds
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
67459
Otto Reenberg
Hvidovre Skyttekreds
SE2
192.000
192.000
Mesterskab
151268
Michael Larsson
Hvidovre Skyttekreds
SE2
154.000
154.000
Hovedskydning
71084
Ole Thy Christensen
Hellerup Skyde Selskab
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
71084
Ole Thy Christensen
Hellerup Skyde Selskab
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
131749
Henrik Vorborg
Kjøbenhavns Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
123276
Victor Suhak
Kjøbenhavns Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
150054
Patrik Sheriff
Hellerup Skyde Selskab
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
150054
Patrik Sheriff
Hellerup Skyde Selskab
BK3
175.000
175.000
Mesterskab
144446
Anni Cordes Luns Sparholt
Hellerup Skyde Selskab
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
144446
Anni Cordes Luns Sparholt
Hellerup Skyde Selskab
Å2
194.000
194.000
Mesterskab
69378
Mogens Pedersen
Hellerup Skyde Selskab
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
62985
Per Aksel Bannow
Akademisk Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Hovedskydning
62985
Per Aksel Bannow
Akademisk Skytteforening
Å2
177.000
177.000
Mesterskab
130088
Michael Bjerre
Hellerup Skyde Selskab
ST3
196.000
196.000
Hovedskydning
70439
Torben Jensen
Hellerup Skyde Selskab
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
70439
Torben Jensen
Hellerup Skyde Selskab
SE2
180.000
180.000
Mesterskab
131750
Malene Madsen
Kjøbenhavns Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
147755
Jens Nygaard-Wulff
Kjøbenhavns Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
149596
Maximilian Carl
Skytteforeningen Krudttønden
BK3
170.000
170.000
Hovedskydning
148171
Aferdita Estrefi
Skytteforeningen Krudttønden
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
149957
Kennerth Karberg Nielsen
Hellerup Skyde Selskab
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
149957
Kennerth Karberg Nielsen
Hellerup Skyde Selskab
Å2
194.000
194.000
Mesterskab
Til toppen