Riffel, 15m - Fri | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 08. december 2021 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 134889 Jens Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 9 199.11
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 198.33
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
3. 136950 Michelle Mortensen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 6 198.33
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
4. 141187 Lauritz Lauridsen Bank Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 4 198.25
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
5. 124354 Henrik Steen Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 6 197.17
R1200 R2199 R3196 R4196
Sum791 Snit197.75
6. 125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 197.00
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
7. 142804 Lone Mette Sloth Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
FRI 7 195.29
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
8. 127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 5 195.20
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
9. 10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 196.00
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
10. 108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 4 195.75
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
11. 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 194.50
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
12. 118006 Bjarne Poulsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 195.00
R1198 R2197 R3194 R4191
Sum780 Snit195.00
13. 140189 Niels Madsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 195.00
R1198 R2196 R3194 R4192
Sum780 Snit195.00
14. 137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
FRI 4 194.50
R1196 R2196 R3194 R4192
Sum778 Snit194.50
15. 125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 194.50
R1197 R2196 R3193 R4192
Sum778 Snit194.50
16. 143467 Conni Henriksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 4 194.25
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
17. 130531 Karl Henry Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 194.00
R1195 R2195 R3195 R4191
Sum776 Snit194.00
18. 136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 4 193.75
R1196 R2195 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
19. 122383 Niels Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 193.75
R1196 R2195 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
20. 122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 193.75
R1195 R2195 R3194 R4191
Sum775 Snit193.75
21. 144953 Søren Olesen Holmen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 7 191.14
R1195 R2194 R3194 R4192
Sum775 Snit193.75
22. 122359 Ejsing Laursen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 193.50
R1195 R2195 R3194 R4190
Sum774 Snit193.50
23. 135120 Lars Henriksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 4 193.50
R1196 R2193 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
24. 122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 193.25
R1196 R2194 R3193 R4190
Sum773 Snit193.25
25. 130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 193.00
R1193 R2193 R3193 R4193
Sum772 Snit193.00
26. 145189 Lars Knudsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 4 192.75
R1196 R2195 R3192 R4188
Sum771 Snit192.75
27. 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 6 190.67
R1197 R2194 R3191 R4189
Sum771 Snit192.75
28. 145028 Allan Skov Svendsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 4 192.50
R1198 R2194 R3193 R4185
Sum770 Snit192.50
29. 145667 Veronica Møller Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 6 191.00
R1194 R2192 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
30. 123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 192.00
R1194 R2194 R3193 R4187
Sum768 Snit192.00
31. 12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 191.75
R1194 R2193 R3190 R4190
Sum767 Snit191.75
32. 137501 Mogens Højegaard Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 190.75
R1193 R2191 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
33. 145626 Nonni Thiel Knudsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 4 190.75
R1197 R2192 R3188 R4186
Sum763 Snit190.75
34. 136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 4 190.50
R1191 R2191 R3190 R4190
Sum762 Snit190.50
35. 129312 Per Weiergang Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 190.25
R1195 R2194 R3187 R4185
Sum761 Snit190.25
36. 140114 Torben Kjerulff Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 4 189.50
R1191 R2191 R3191 R4185
Sum758 Snit189.50
37. 116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 188.50
R1191 R2189 R3188 R4186
Sum754 Snit188.50
38. 122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 185.75
R1189 R2188 R3185 R4181
Sum743 Snit185.75
39. 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 6 174.33
R1179 R2175 R3174 R4174
Sum702 Snit175.50
40. 112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
41. 129846 Thomas Glud-Wagner Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 3 198.67
R1200 R2199 R3197 R4-
Sum596 Snit198.67
42. 133555 Ole Støvring Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 3 198.67
R1200 R2199 R3197 R4-
Sum596 Snit198.67
43. 18341 Flemming Lauritsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 3 198.33
R1199 R2198 R3198 R4-
Sum595 Snit198.33
44. 18517 Anna-Grethe Maribo Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 3 198.00
R1199 R2199 R3196 R4-
Sum594 Snit198.00
45. 126786 Pia Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
FRI 3 197.33
R1200 R2197 R3195 R4-
Sum592 Snit197.33
46. 18541 Allan Dicksen Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 3 197.33
R1198 R2198 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
47. 145721 Rasmus Birkholm Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
FRI 3 196.00
R1199 R2195 R3194 R4-
Sum588 Snit196.00
48. 115017 Rene Olsen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 3 196.00
R1198 R2196 R3194 R4-
Sum588 Snit196.00
49. 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 3 195.67
R1198 R2195 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
50. 130238 Erik Møgelvang Rasmussen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 3 194.67
R1195 R2195 R3194 R4-
Sum584 Snit194.67
51. 24149 Johnny Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 3 193.33
R1197 R2192 R3191 R4-
Sum580 Snit193.33
52. 12206 Vita Brun Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 3 193.33
R1196 R2195 R3189 R4-
Sum580 Snit193.33
53. 12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 3 193.33
R1195 R2194 R3191 R4-
Sum580 Snit193.33
54. 144668 Mohammad Faramarzi Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 3 192.33
R1195 R2193 R3189 R4-
Sum577 Snit192.33
55. 95417 Jan Jørn Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 3 192.00
R1194 R2192 R3190 R4-
Sum576 Snit192.00
56. 12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 3 191.67
R1193 R2193 R3189 R4-
Sum575 Snit191.67
57. 144132 Anna Frederikke K. Melin Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 3 191.33
R1195 R2194 R3185 R4-
Sum574 Snit191.33
58. 39385 Henning Bangert Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 3 187.00
R1188 R2188 R3185 R4-
Sum561 Snit187.00
59. 145843 Michael Poulsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
FRI 3 185.67
R1187 R2185 R3185 R4-
Sum557 Snit185.67
60. 61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
FRI 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
61. 128886 Erna Christensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
62. 140583 Jørgen Hemmer-Larsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
63. 30767 Olav Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
64. 122843 Leo Møldrup Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
65. 144477 Lars Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
66. 117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
67. 19465 Finn Berg Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
68. 123498 Denis Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
DGI Midtjylland
FRI 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
69. 95281 Erling Skytte Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
70. 125183 Bent Kristiansen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
71. 114138 Jens Frederik Odgaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
72. 145519 Anders Trankjær Andersen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
73. 139848 Jens S. Koefoed Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
FRI 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
74. 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
75. 139671 Silas Møller Larsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
76. 125518 Maria Storm Ottosen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
77. 125211 Jørn Renè Sørensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
78. 125184 Ivar Dalsgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
79. 134508 Frede Bach Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 195.50
R1198 R2193 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
80. 123500 Bjørn Jensen PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
DGI Midtjylland
FRI 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
81. 19785 Bent Svejstrup PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
DGI Midtjylland
FRI 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
82. 122845 Kern Christensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
83. 30950 Bent Hansen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
84. 121991 Egon M Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
85. 122355 Aage Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
86. 127948 Henning Bech Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 195.00
R1199 R2191 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
87. 126862 Morten Hvam Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
88. 133299 Jan Lyngdorff Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
89. 125186 Niels Peder Kragelund Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
90. 144549 Simon Jensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
91. 144634 Anders Madsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
92. 133085 Bjarne Andersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
93. 136222 Bo Graversen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
94. 12280 Arne Andersen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 193.50
R1196 R2191 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
95. 138410 Finn F. Broe Schmidt Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
96. 54829 Kirsten Jakobsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 2 193.50
R1197 R2190 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
97. 136211 Mads "Forhammer" Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
98. 138347 Niclas Persson Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
FRI 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
99. 122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
100. 138257 Per Skovbølling Lorentzen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
101. 136209 Nicolai Ransby Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
102. 140042 Lizette Horsdal Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
103. 146143 Sonny Lyngsø Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
104. 32599 Herluf Nielsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
FRI 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
105. 139847 Per Kjøller Hansen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
FRI 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
106. 135720 Jørn Ladegaard Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 192.50
R1198 R2187 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
107. 122547 Erling Mortensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
108. 122380 Jørgen Kristensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
109. 122856 Poul Erik Ebbesen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
110. 144819 Kenneth Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
111. 141863 Mads Arvid Pedersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
112. 39439 Claus Rasmussen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
113. 97317 Lis Olsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
114. 142380 Nina Juhlert Uhrskov Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 192.00
R1198 R2186 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
115. 135697 Jens jacob Noes Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 192.00
R1195 R2189 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
116. 125205 Karl Thusholt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
117. 135691 Bjarne Paarup Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
118. 127560 Inger Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
119. 19727 Hans Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
120. 139572 Kennet Lindegaard Pedersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 191.50
R1194 R2189 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
121. 138833 Elva Thuesen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
122. 136215 Per Rud Jensen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 191.50
R1196 R2187 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
123. 143866 Thomas Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
124. 146142 Zusana Lyngsø Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
125. 135717 Ib Sandfeld Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
126. 40725 Carl Graff Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
127. 19058 Eigil D. Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
128. 135758 Ib Kristensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 191.00
R1195 R2187 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
129. 125202 Gunnar Andersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 191.00
R1194 R2188 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
130. 136218 Mads Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
131. 142583 Amalie Christine Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
132. 144112 Matthias Jensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
133. 145193 Char-Li Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
134. 135689 Benjamin Grünzig Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
135. 135721 Karl Friis Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
136. 125312 Jens Egon Munk Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
137. 132705 Rene Kristensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
138. 145496 Jørgen Friis Virklund Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
139. 146622 Preben E. Betzer PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
DGI Midtjylland
FRI 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
140. 146571 Dorthe Riis Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
141. 146144 Mikkel Høeg Christensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
142. 135722 Knud Vejen Jensen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
143. 133305 Erik Madsen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
FRI 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
144. 81605 H.C. Boysen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
145. 144273 Henning Nyholm Jensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
146. 145025 Kristian Grantofte Nielsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
147. 143591 Anne Nørgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 2 189.50
R1193 R2186 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
148. 146141 Jørn Nygaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
149. 135725 Ole Teilmann Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
150. 54029 Svenning Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
151. 143314 Johannes Olsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
152. 146373 Emily Storey Byskov Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
FRI 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
153. 146503 Leif Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
154. 143315 Søren Poulsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
155. 138499 Mette Ferslev Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
FRI 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
156. 83400 Charlotte Kristine Damkjær Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
157. 135711 Hans Sterup Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
158. 19368 Carl Chr. Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
159. 118491 Ole Fisker Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
160. 122844 Bjarne Møldrup Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
161. 54885 Jan Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
162. 145246 Michael Johansen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
163. 135713 Harald Hansen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 187.50
R1190 R2185 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
164. 104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 187.50
R1191 R2184 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
165. 123499 Aage Pedersen PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
DGI Midtjylland
FRI 2 187.50
R1190 R2185 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
166. 140805 Per Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 187.50
R1193 R2182 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
167. 144644 Torsten Bergholt Bach Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
168. 145087 Randi Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
169. 133306 Flemming Schaumann Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
FRI 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
170. 126948 Karl O. H. Christensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
171. 125852 Christina Skytte Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 2 187.00
R1191 R2183 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
172. 146545 Birger S. Hansen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
173. 140812 Poul Jensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
174. 123503 Karl Buksti PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
DGI Midtjylland
FRI 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
175. 123502 Pauli Johansen PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
DGI Midtjylland
FRI 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
176. 122361 Henning Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
177. 135233 John Allan Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 2 186.50
R1189 R2184 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
178. 135715 Henning Robert Hansen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 186.00
R1190 R2182 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
179. 108031 Annette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
180. 143763 Susan Petersen Scholz Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
FRI 2 186.00
R1189 R2183 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
181. 144726 Jørgen Buhl Christensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 186.00
R1189 R2183 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
182. 145682 Lisbeth Birk Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
183. 146129 Marco Nass Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 2 186.00
R1186 R2186 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
184. 135729 Ole Jensen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 185.50
R1188 R2183 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
185. 140810 Jørgen Nielsen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 185.50
R1188 R2183 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
186. 135601 Kurt Jensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
187. 138038 Karl Laursen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
188. 82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
189. 137969 Kurt F. Jørgensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 185.00
R1189 R2181 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
190. 19354 Henning Thuesen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 184.50
R1187 R2182 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
191. 122852 Niels H. Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
192. 143312 Ib Mogens Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
193. 145500 Bo Møller Jensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 184.00
R1190 R2178 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
194. 137775 Daniel Neckelmann Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 2 184.00
R1186 R2182 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
195. 135688 Arne Sørensen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 183.50
R1186 R2181 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
196. 127031 Henning Kragh Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
197. 122633 Thomas Ørum Blaabjerg Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 183.50
R1185 R2182 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
198. 136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
FRI 2 183.50
R1185 R2182 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
199. 139668 Oscar Porsgard Larsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 183.00
R1184 R2182 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
200. 122850 Bente Thorup Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 183.00
R1183 R2183 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
201. 145494 Per Dalgaard Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 183.00
R1184 R2182 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
202. 146589 Lasse Pedersen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
FRI 2 182.50
R1184 R2181 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
203. 39432 Dan Nielsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 182.00
R1182 R2182 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
204. 122707 Flemming Vagtborg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 182.00
R1183 R2181 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
205. 142152 Allan Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 2 182.00
R1184 R2180 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
206. 133318 Torben Steffensen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
FRI 2 181.50
R1185 R2178 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
207. 146058 Else Kristensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 181.50
R1189 R2174 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
208. 100343 Kasper Hilding Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
FRI 2 181.50
R1185 R2178 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
209. 108033 Aage Vincent Møller Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 181.00
R1182 R2180 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
210. 146059 Torben Berg Kristensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 181.00
R1184 R2178 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
211. 19783 Bent Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
DGI Midtjylland
FRI 2 180.50
R1181 R2180 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
212. 35828 Steen Christiansen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 180.00
R1181 R2179 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
213. 111546 Per Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 179.50
R1187 R2172 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
214. 146639 Kåre Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
FRI 2 178.50
R1179 R2178 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
215. 141677 Henning Smidt Laursen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 178.00
R1179 R2177 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
216. 123737 Vagn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 177.00
R1179 R2175 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
217. 135690 Bent Kristensen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 176.50
R1180 R2173 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
218. 137789 Ulla Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 176.50
R1178 R2175 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
219. 127045 Valdemar Agerskov Jensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 176.00
R1180 R2172 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
220. 144466 Birgit Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
FRI 2 176.00
R1178 R2174 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
221. 127044 William Agerskov Jensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 174.50
R1175 R2174 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
222. 126966 Peter Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 174.00
R1174 R2174 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
223. 89858 Ivan Hougaard Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 2 172.50
R1174 R2171 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
224. 97098 Kjeld Laursen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 172.00
R1178 R2166 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
225. 137457 Mikkel S. T. Andersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 169.50
R1171 R2168 R3- R4-
Sum339 Snit169.50
226. 145947 Jesper Hansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 164.00
R1168 R2160 R3- R4-
Sum328 Snit164.00
227. 145997 Oliver Koester Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 2 160.50
R1162 R2159 R3- R4-
Sum321 Snit160.50
228. 130479 Torben Gotfred Meier Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
229. 127316 Flemming Holt Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
230. 137097 Lucas Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
231. 124444 Hans Otto Matthiesen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
232. 22210 Susanne Kjeldsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
233. 145202 Lars Hans Skanning Øster Jørgensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
234. 123424 Kirsten Jensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
235. 133798 Kirstine Madsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
236. 18195 John Nicholaisen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
237. 124441 Birgit Benthin Bladt Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
238. 124443 Frede Isaack Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
239. 124451 Mona Kari Rønnow Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
240. 139203 Frank Christensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
241. 43567 Henning Dahl Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
242. 133310 Jørn Jessen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
FRI 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
243. 18633 Ebbe Christiansen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
FRI 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
244. 36182 Leif Berthelsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
245. 124456 Tage Lassen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
246. 128843 Flemming Jensen Fangel Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
247. 134974 Johanne Vibholm Ludvigsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
248. 139202 Tommi Rasmussen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
249. 136203 Niels Kanstrup Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
250. 145551 Henrik Bay Westh Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
251. 145668 Lisbeth Ebsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
252. 146409 Niels Erik Hauge Bilde Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
253. 141274 Per Jepsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
254. 86290 Irene Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
255. 133943 Holger Pedersen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
256. 124442 Birgitte Andersen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
257. 137360 Benny Christiansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
258. 39057 Werner Kjeldsen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
259. 143515 Kirsten Ritter Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
260. 146690 Svend Bundgaard Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
261. 86291 Kjeld P. P. Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
262. 133941 Hans Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
263. 124440 Bent Poulsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
264. 124834 Britta Strunck Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
265. 128845 Ole Jønsson Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
266. 110865 Mads Kirstejn Ravn Sørensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
FRI 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
267. 139819 Linda Graversen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
FRI 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
268. 97198 Knud Erichsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
269. 145010 Tanja Bock Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
270. 36289 Klaus Jensen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
271. 124455 Svend Vincent Rønnow Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
272. 134973 Poul B. Christensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
273. 138464 Pia Nissen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
274. 133307 Flemming Buch Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
FRI 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
275. 146192 Paul Münster Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
276. 137740 Keld Randrup Rasmussen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
277. 124446 Inger Jacobsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
278. 124452 Paul Erik Kurzweg Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
279. 138108 Steen Bisgaard Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
280. 18420 Claus Lindberg Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
281. 144281 Niels Ritter Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
282. 146284 Emma Melin Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
283. 36158 Mourits Troldtoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
284. 137742 Gunnar Toft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
285. 124445 Gunnar Jacobsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
286. 127455 Ulrik S. Andersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
FRI 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
287. 15054 Bettina Seerup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
288. 133510 Jens Gøttler Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
289. 139728 Bjarne Assing Christensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
290. 133311 Peter Frederiksen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
FRI 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
291. 136212 Rasmus Vestergaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
292. 146291 Jette Røjkær Damgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
293. 141133 Christian Andresen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
294. 132627 Niels Nielsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
FRI 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
295. 129207 Niels Bisgaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
FRI 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
296. 143592 Lene Ringsing Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
297. 145553 Flemming Nielsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
298. 134971 Flemming Ekmann Ludvigsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
299. 142803 Henning Terp Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
300. 143194 Michael Scharstein Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
301. 137739 Anne Karen Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
302. 130946 Hans Peter Hess Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
303. 18564 Aage Thomsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
FRI 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
304. 114137 Jens Jørgen Henriksen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
305. 145580 Bent Meier Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
306. 144580 Dagny Høi Gøttler Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
307. 145014 Karl Nielsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
308. 127626 Jørgen Hansen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
309. 142341 Karl Ove Falkesgaard Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
310. 83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
311. 124450 Mogens Bartholin Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
312. 128576 Niels Hansen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
313. 146314 Jacob Hansen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
314. 146619 Sebastian Madsen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
315. 59392 Aksel Hemmingsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
316. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
317. 133410 Poul Gulstad Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
FRI 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
318. 129206 Ellen Bisgaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
FRI 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
319. 139835 Lisbeth B Kjeldsen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
FRI 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
320. 140804 Ernst Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
321. 145161 Gunner Ras Hansen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
322. 24137 Laila Frandsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
FRI 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
323. 22465 Kevin Kjeldsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
324. 137606 Ingrid Bangert Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
325. 133304 Claus Tranberg Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
FRI 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
326. 110301 Helle Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
327. 138888 Anne Marie Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
328. 139839 Ian Martin Pedersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
329. 145999 Allan Koester Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 1 172.00
R1172 R2- R3- R4-
Sum172 Snit172.00
330. 136831 Annalis Grau Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
FRI 1 168.00
R1168 R2- R3- R4-
Sum168 Snit168.00
331. 124438 Astra Højlund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
332. 131429 Åse Have Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 1 158.00
R1158 R2- R3- R4-
Sum158 Snit158.00
333. 145495 Phillip Frederiksen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 1 156.00
R1156 R2- R3- R4-
Sum156 Snit156.00

Til toppen