Riffel, 15m - Junior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 02. juli 2022 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 127852 Maria Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 7 199.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
J1 16 199.69
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 21 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 126493 Annisette Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 6 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 22 199.41
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 18 199.39
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
J1 12 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J1 15 199.27
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J1 17 199.24
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 10 199.20
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J1 23 199.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 20 199.15
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J1 14 199.07
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 27 198.89
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 142675 Lia Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 22 198.82
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 134728 Holger K. Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 11 198.82
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 7 198.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J1 9 198.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 128064 Ida Andersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 19 198.58
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 23 198.57
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 28 198.54
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J1 19 198.47
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 29 198.28
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J1 17 198.18
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
25. 120802 Freya Kofoed Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 29 198.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
26. 145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 35 198.06
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
27. 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 22 198.05
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
28. 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J1 19 197.84
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
29. 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J1 13 197.69
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
30. 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 17 198.29
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
31. 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 16 198.13
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
32. 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J1 14 198.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
33. 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 8 198.88
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
34. 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
J1 9 198.33
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
35. 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 24 197.83
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
36. 126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 24 197.83
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
37. 139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 21 197.29
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
38. 137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
J1 11 197.18
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
39. 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 24 196.54
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
40. 145115 Lauritz Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 20 193.45
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
41. 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
J1 6 198.67
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
42. 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 10 198.20
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
43. 138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J1 14 198.07
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
44. 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 12 198.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
45. 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J1 10 197.70
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
46. 145040 Storm Franzen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 8 197.50
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
47. 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 15 197.33
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
48. 126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 14 197.21
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
49. 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 26 197.12
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
50. 106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
J1 5 198.20
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
51. 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J1 19 197.84
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
52. 136824 Toke Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 15 197.67
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
53. 146138 Alma H. Lassesen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J1 8 197.63
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
54. 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J1 15 197.07
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
55. 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 33 194.88
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
56. 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 4 198.75
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
57. 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J1 8 197.75
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
58. 125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J1 16 197.63
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
59. 139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 10 197.30
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
60. 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 17 197.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
61. 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 17 196.41
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
62. 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 27 194.67
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
63. 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 8 197.75
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
64. 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 8 197.38
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
65. 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J1 16 197.13
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
66. 120929 Tobias Godske Højgaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 11 196.73
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
67. 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 15 196.53
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
68. 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 23 196.35
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
69. 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J2 16 195.69
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
70. 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J1 16 195.38
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
71. 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 6 197.67
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
72. 131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 8 196.88
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
73. 138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 9 196.78
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
74. 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 17 196.24
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
75. 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 16 195.63
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
76. 140860 Thor Rytter Larsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 10 195.40
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
77. 119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 31 195.10
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
78. 128720 Aksel R. Ebbe Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 20 193.40
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
79. 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 4 198.00
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
80. 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
J1 8 197.50
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
81. 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J1 9 196.89
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
82. 110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 6 196.17
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
83. 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J1 11 196.00
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
84. 145832 Malou Frid Knudsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 17 194.76
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
85. 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
J2 18 194.22
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
86. 135798 Stefan Eriksen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
J1 4 197.75
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
87. 140079 Mai Davies Jensen Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
J1 6 197.00
R1200 R2197 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
88. 135085 Max Nøkleby Rønde Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 9 196.44
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
89. 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J1 8 196.38
R1200 R2197 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
90. 136725 Kasper Sune Larsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 8 196.38
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
91. 131485 Frey Solskov Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 12 195.58
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
92. 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 11 195.55
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
93. 144433 Laura Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 20 195.10
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
94. 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 15 194.87
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
95. 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
J2 21 194.24
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
96. 141364 Josefine Holmsted Henriksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
J1 4 197.50
R1200 R2200 R3195 R4195
Sum790 Snit197.50
97. 108870 Nikolaj K.E. Waldstrøm Postens Skytteforening
DGI Østjylland
J2 5 197.00
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
98. 144608 Emil Venderby Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 6 196.67
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
99. 120447 Viktoria Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 8 196.50
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
100. 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
J1 12 196.00
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
101. 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J1 7 196.00
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
102. 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 16 195.50
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
103. 131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 13 195.38
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
104. 135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 11 195.27
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
105. 138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J1 8 195.25
R1199 R2199 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
106. 111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
J1 7 195.14
R1200 R2198 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
107. 135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 13 195.15
R1200 R2197 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
108. 139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 8 194.75
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
109. 144423 Magnus Bjørnberg Levisen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 25 194.32
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
110. 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 12 193.83
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
111. 128859 Jasmin Ryhl Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
J1 7 195.86
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
112. 117026 Emil Bruun Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 7 195.71
R1200 R2198 R3196 R4194
Sum788 Snit197.00
113. 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 10 195.30
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
114. 123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 18 194.72
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
115. 144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J2 15 194.67
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
116. 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 16 193.94
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
117. 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 14 193.36
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
118. 132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 18 192.72
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
119. 145264 Therkel Haagemann Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 16 191.38
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
120. 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J2 8 194.75
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
121. 142450 Cecilie Bugge Deichmann Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 23 194.09
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
122. 142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 22 192.77
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
123. 143232 Kasper N. Dyvelkov Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
J2 19 191.42
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
124. 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 9 194.56
R1198 R2198 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
125. 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 9 194.44
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
126. 143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 19 192.37
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
127. 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 9 195.33
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
128. 141332 Laura Bertelsen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 11 194.82
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
129. 138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 8 194.25
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
130. 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 13 193.54
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
131. 136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 15 192.07
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
132. 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 6 195.33
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
133. 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
J2 10 194.30
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
134. 138875 Mette Rachlew Henriksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 11 193.55
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
135. 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 13 193.08
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
136. 144656 Malthe Liam Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J2 12 192.58
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
137. 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
J2 15 192.07
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
138. 125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 22 192.00
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
139. 147395 Christian Guldbæk Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 4 195.75
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
140. 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 5 195.20
R1197 R2197 R3196 R4193
Sum783 Snit195.75
141. 124241 Andreas Kristoffersen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
J2 7 194.71
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
142. 122726 Mads Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 11 193.18
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
143. 135768 Magnus Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J2 8 192.75
R1197 R2197 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
144. 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 12 191.42
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
145. 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 12 193.08
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
146. 129579 Caroline Baatrup Blok Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
J2 14 192.07
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
147. 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 10 193.20
R1195 R2195 R3195 R4195
Sum780 Snit195.00
148. 140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 13 193.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
149. 141826 Amina Ziga Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 15 192.80
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
150. 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
J2 7 193.86
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
151. 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 9 192.78
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
152. 137337 Signe Fritzen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
J2 18 189.78
R1198 R2195 R3193 R4193
Sum779 Snit194.75
153. 137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 194.50
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
154. 131214 Peder Hvid Refstrup Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 20 189.55
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
155. 128058 Noa Skytt Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 4 194.25
R1197 R2196 R3193 R4191
Sum777 Snit194.25
156. 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 6 192.67
R1196 R2196 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
157. 146433 Sarah F. Højrup Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J2 5 192.20
R1197 R2194 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
158. 122192 Josefine Friis Bugge Postens Skytteforening
DGI Østjylland
J2 8 191.88
R1197 R2194 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
159. 114815 Gustav Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 10 191.80
R1196 R2195 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
160. 136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
J2 8 191.38
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
161. 137369 Holger Erichsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 10 190.60
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
162. 146983 Freya Bossen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 9 189.56
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
163. 135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 194.00
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
164. 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 8 193.13
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
165. 141134 Jannik Dencker Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
J2 12 192.25
R1194 R2194 R3194 R4194
Sum776 Snit194.00
166. 137163 Mikkel Elkjær Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 14 191.93
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
167. 121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 193.75
R1197 R2195 R3194 R4189
Sum775 Snit193.75
168. 129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
J2 5 192.80
R1196 R2195 R3193 R4191
Sum775 Snit193.75
169. 137483 Silje Reiter Kirk Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 6 192.33
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
170. 138774 Anton Bo Kjeldbjerg Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 10 192.20
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
171. 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 7 190.57
R1196 R2194 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
172. 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
J2 4 193.25
R1199 R2195 R3191 R4188
Sum773 Snit193.25
173. 126017 Niklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 6 192.50
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
174. 117249 Rasmus Clausen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 12 190.33
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
175. 146465 Julie Flyvholm Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 11 190.00
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
176. 142484 Yashwanth Jagadeesh Kumar Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 10 189.80
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
177. 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 8 191.25
R1194 R2194 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
178. 128616 Oliver Homann Larsen Postens Skytteforening
DGI Østjylland
J2 10 190.90
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
179. 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 15 190.13
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
180. 138481 Clara Struve Lunde Sg&I
DGI Fyn
J2 5 191.80
R1195 R2193 R3193 R4190
Sum771 Snit192.75
181. 130421 Frederik Gram Brauner Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 5 190.40
R1195 R2193 R3193 R4190
Sum771 Snit192.75
182. 136578 Mathilde Røndbjerg Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 9 189.33
R1194 R2193 R3193 R4191
Sum771 Snit192.75
183. 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 10 189.20
R1196 R2195 R3190 R4190
Sum771 Snit192.75
184. 143568 Frederik Edske Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 21 186.81
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
185. 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 7 191.00
R1194 R2193 R3193 R4190
Sum770 Snit192.50
186. 130810 Savannah Busk Postens Skytteforening
DGI Østjylland
J2 11 190.91
R1195 R2192 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
187. 125419 Markus Højegaard Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
J2 12 189.25
R1195 R2194 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
188. 136602 Anne Bøje Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
J2 13 189.08
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
189. 137690 William Hesel Rasmussen Højby Skytteforening
DGI Fyn
J2 4 192.25
R1195 R2192 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
190. 140608 Mikkel Kettrup Sjøgaard Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 4 192.25
R1194 R2193 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
191. 133259 Anton Westergaard Paarup Skytteforening
DGI Fyn
J2 8 191.50
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
192. 141844 Thea Thykiær Fogh Postens Skytteforening
DGI Østjylland
J2 9 190.56
R1194 R2192 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
193. 118753 Frederik Knudsen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
J2 7 190.14
R1194 R2193 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
194. 138772 Rikke Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 10 190.10
R1194 R2193 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
195. 137341 Jonas Keiding Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
J2 14 189.00
R1193 R2193 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
196. 139171 Dragos George Feraru Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 32 185.06
R1194 R2192 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
197. 144922 Mette M Pedersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J2 5 191.40
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
198. 135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 8 189.63
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
199. 123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 8 189.88
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
200. 135549 Celine Stouby Pedersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 13 189.23
R1192 R2192 R3192 R4191
Sum767 Snit191.75
201. 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
J2 7 189.14
R1194 R2191 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
202. 140027 Dina Kaae Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 6 189.67
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
203. 127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 10 188.50
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
204. 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
J2 12 186.75
R1194 R2192 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
205. 144862 Regitze Winther Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 8 189.50
R1192 R2191 R3191 R4191
Sum765 Snit191.25
206. 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 10 186.70
R1192 R2191 R3191 R4191
Sum765 Snit191.25
207. 140819 Johanne Brædder Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 10 186.40
R1193 R2192 R3191 R4189
Sum765 Snit191.25
208. 135533 Mike Hoffmann Christensen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
J2 7 189.14
R1193 R2191 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
209. 122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 8 189.13
R1192 R2192 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
210. 146681 Marcus Christensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 10 188.60
R1192 R2192 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
211. 144552 Daniel Rasmussen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 5 189.80
R1196 R2191 R3189 R4187
Sum763 Snit190.75
212. 136278 Anna Verebova Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 7 187.86
R1193 R2190 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
213. 136139 Mikkel Møller Jørgensen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
J2 4 190.50
R1196 R2192 R3190 R4184
Sum762 Snit190.50
214. 137103 Emilie Christiansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 10 187.70
R1192 R2191 R3191 R4188
Sum762 Snit190.50
215. 145574 Sasha Emborg Kragelund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 10 186.40
R1192 R2192 R3190 R4188
Sum762 Snit190.50
216. 146979 Lukas Olander M. Rasmussen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 5 189.40
R1192 R2191 R3189 R4189
Sum761 Snit190.25
217. 112662 Maiken Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
J2 4 190.00
R1193 R2191 R3190 R4186
Sum760 Snit190.00
218. 139375 Mads Vejby Grønnegaard Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
J2 5 188.80
R1191 R2190 R3190 R4187
Sum758 Snit189.50
219. 145077 Jonathan Knudsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 7 188.14
R1192 R2190 R3189 R4187
Sum758 Snit189.50
220. 145405 Magnus Hald Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 8 188.13
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
221. 112993 Christoffer Madsen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 7 187.71
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
222. 139963 Noah Winther Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 12 186.25
R1191 R2189 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
223. 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 4 189.25
R1191 R2189 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
224. 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 4 189.00
R1192 R2190 R3187 R4187
Sum756 Snit189.00
225. 146081 David Guldborg Andresen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 5 188.40
R1191 R2190 R3188 R4187
Sum756 Snit189.00
226. 147339 Harald Hede Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 188.75
R1192 R2189 R3189 R4185
Sum755 Snit188.75
227. 147077 Simon Herss KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
J2 6 186.67
R1191 R2189 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
228. 139471 Oliver Bjørn Olesen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
J2 4 188.50
R1189 R2189 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
229. 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
J2 5 188.00
R1192 R2188 R3187 R4187
Sum754 Snit188.50
230. 134788 Sebastian Vestergaard Paarup Skytteforening
DGI Fyn
J2 7 187.29
R1189 R2188 R3188 R4188
Sum753 Snit188.25
231. 133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 6 186.17
R1192 R2188 R3187 R4185
Sum752 Snit188.00
232. 144547 Andreas W. Gade Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 6 185.50
R1190 R2188 R3188 R4186
Sum752 Snit188.00
233. 135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 6 184.50
R1190 R2190 R3188 R4184
Sum752 Snit188.00
234. 131253 Freja Knudsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 9 182.22
R1190 R2189 R3188 R4185
Sum752 Snit188.00
235. 142486 Christian Stølting Dankert Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 4 187.50
R1191 R2188 R3187 R4184
Sum750 Snit187.50
236. 146405 Carla Lyhne Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
J2 6 185.67
R1190 R2188 R3186 R4186
Sum750 Snit187.50
237. 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 13 181.23
R1191 R2187 R3186 R4186
Sum750 Snit187.50
238. 126950 Emil K. Christensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 6 184.67
R1189 R2189 R3189 R4182
Sum749 Snit187.25
239. 130418 Benjamin F. Nielsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 5 184.80
R1191 R2190 R3182 R4182
Sum745 Snit186.25
240. 141099 Tiffany I. C. K. Bramm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
J2 6 183.67
R1193 R2186 R3185 R4181
Sum745 Snit186.25
241. 135354 Ruben Van der Maat Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
J2 6 184.83
R1186 R2186 R3186 R4185
Sum743 Snit185.75
242. 136486 Nicoline Christensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 6 184.50
R1187 R2186 R3186 R4184
Sum743 Snit185.75
243. 146382 Anton Madsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J2 6 182.83
R1187 R2186 R3186 R4183
Sum742 Snit185.50
244. 123289 Rasmus Petersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 17 180.94
R1186 R2186 R3185 R4184
Sum741 Snit185.25
245. 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 12 180.33
R1189 R2184 R3184 R4184
Sum741 Snit185.25
246. 135352 Johan Otto Bøggild Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
J2 4 185.00
R1185 R2185 R3185 R4185
Sum740 Snit185.00
247. 140533 Marius Voss Petersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 7 182.86
R1186 R2186 R3184 R4184
Sum740 Snit185.00
248. 142417 Filip Bernth Madsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
J2 7 181.29
R1187 R2186 R3184 R4182
Sum739 Snit184.75
249. 119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J2 4 184.50
R1186 R2185 R3184 R4183
Sum738 Snit184.50
250. 144967 Kertil Jensen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
J2 6 183.50
R1188 R2184 R3184 R4182
Sum738 Snit184.50
251. 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 8 181.88
R1186 R2185 R3184 R4183
Sum738 Snit184.50
252. 142421 Lukas Bernth Madsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
J2 7 181.57
R1187 R2184 R3184 R4183
Sum738 Snit184.50
253. 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 4 183.75
R1186 R2186 R3182 R4181
Sum735 Snit183.75
254. 136357 Tobias Vejlgaard Kobberholm Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
J2 4 183.50
R1191 R2184 R3184 R4175
Sum734 Snit183.50
255. 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
J2 4 183.25
R1187 R2184 R3182 R4180
Sum733 Snit183.25
256. 125384 Rune West KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
J2 4 183.25
R1189 R2186 R3179 R4179
Sum733 Snit183.25
257. 143128 Emil Walther Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
J2 4 183.00
R1185 R2185 R3184 R4178
Sum732 Snit183.00
258. 133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 6 180.83
R1186 R2183 R3183 R4180
Sum732 Snit183.00
259. 142131 Sarah Kongsgaard Jakobsen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 4 182.75
R1189 R2185 R3183 R4174
Sum731 Snit182.75
260. 145177 Monique Kjeldmann Madsen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
J2 6 180.00
R1184 R2183 R3182 R4182
Sum731 Snit182.75
261. 143782 Liv Bogvardt Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 4 182.00
R1189 R2186 R3184 R4169
Sum728 Snit182.00
262. 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 6 180.33
R1182 R2182 R3182 R4182
Sum728 Snit182.00
263. 140023 Kasper Fogh Ingemann Larsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 4 181.50
R1187 R2180 R3180 R4179
Sum726 Snit181.50
264. 119655 Klara T. Sørensen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 6 178.00
R1184 R2182 R3179 R4176
Sum721 Snit180.25
265. 139947 Mark Jensen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 5 177.20
R1183 R2181 R3178 R4177
Sum719 Snit179.75
266. 147478 Julius Pilegaard Christiansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 179.50
R1186 R2180 R3178 R4174
Sum718 Snit179.50
267. 144536 Marcus Thiemke. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 11 170.45
R1183 R2179 R3178 R4178
Sum718 Snit179.50
268. 141792 Niklas Jensen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
J2 4 179.25
R1187 R2181 R3175 R4174
Sum717 Snit179.25
269. 139944 Rosa Jørgensen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 8 173.88
R1180 R2180 R3179 R4178
Sum717 Snit179.25
270. 146098 Simon Stegelmann Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 5 177.40
R1184 R2179 R3179 R4173
Sum715 Snit178.75
271. 135181 William Pedersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 178.50
R1180 R2179 R3178 R4177
Sum714 Snit178.50
272. 139774 Michelle Andersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 4 178.50
R1180 R2180 R3180 R4174
Sum714 Snit178.50
273. 146366 Jeanette Bull Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 4 178.25
R1186 R2177 R3177 R4173
Sum713 Snit178.25
274. 145187 Jorn Kortleve Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
J2 6 173.83
R1179 R2179 R3178 R4177
Sum713 Snit178.25
275. 144627 Sebastian Luke Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 6 175.00
R1183 R2176 R3174 R4174
Sum707 Snit176.75
276. 143094 Sakarias Skamris Jeppesen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 6 175.83
R1177 R2177 R3176 R4176
Sum706 Snit176.50
277. 146522 Emil Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 4 176.25
R1184 R2178 R3178 R4165
Sum705 Snit176.25
278. 142750 Casper Kronborg Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
J2 13 166.38
R1178 R2177 R3176 R4173
Sum704 Snit176.00
279. 147477 Nicoline Nordstrøm Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 174.75
R1181 R2178 R3171 R4169
Sum699 Snit174.75
280. 144815 Gustav Bjørnskov Petersen. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 4 173.75
R1181 R2181 R3173 R4160
Sum695 Snit173.75
281. 146124 Osvald Bækdal Tvistholm Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 4 171.00
R1175 R2172 R3171 R4166
Sum684 Snit171.00
282. 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
283. 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 3 197.00
R1198 R2197 R3196 R4-
Sum591 Snit197.00
284. 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening
DGI Fyn
J1 3 195.00
R1198 R2194 R3193 R4-
Sum585 Snit195.00
285. 117830 Casper Johansen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J2 3 194.67
R1195 R2195 R3194 R4-
Sum584 Snit194.67
286. 125245 Noah Krogh Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 3 193.67
R1196 R2195 R3190 R4-
Sum581 Snit193.67
287. 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
J2 3 192.00
R1193 R2192 R3191 R4-
Sum576 Snit192.00
288. 130599 Christian Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J2 3 191.67
R1193 R2192 R3190 R4-
Sum575 Snit191.67
289. 143856 Mads Svane Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
J2 3 191.67
R1194 R2191 R3190 R4-
Sum575 Snit191.67
290. 140495 Laura Sommer Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 3 191.33
R1193 R2191 R3190 R4-
Sum574 Snit191.33
291. 138390 Maibritt Bense Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
J2 3 190.67
R1196 R2189 R3187 R4-
Sum572 Snit190.67
292. 135019 Mathias N. Sørensen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
DGI Sydøstjylland
J2 3 188.67
R1190 R2188 R3188 R4-
Sum566 Snit188.67
293. 129157 Frederik Carlsen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
J2 3 188.33
R1191 R2188 R3186 R4-
Sum565 Snit188.33
294. 144642 Gustav Berg Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 3 188.33
R1191 R2189 R3185 R4-
Sum565 Snit188.33
295. 143954 Anders J. Christensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 3 188.00
R1192 R2187 R3185 R4-
Sum564 Snit188.00
296. 146331 Simon Smeltvig Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
J2 3 186.33
R1190 R2185 R3184 R4-
Sum559 Snit186.33
297. 122764 Rasmus Glud Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 3 185.33
R1189 R2187 R3180 R4-
Sum556 Snit185.33
298. 145980 Mathias Nørgaard Pedersen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
J2 3 184.67
R1190 R2184 R3180 R4-
Sum554 Snit184.67
299. 110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 3 180.67
R1183 R2182 R3177 R4-
Sum542 Snit180.67
300. 127078 Andreas Mertz Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
J2 3 178.67
R1186 R2180 R3170 R4-
Sum536 Snit178.67
301. 138444 Sofus Madsen Jensen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 3 175.67
R1180 R2174 R3173 R4-
Sum527 Snit175.67
302. 137697 Anders Brydsø Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
J2 3 173.00
R1181 R2172 R3166 R4-
Sum519 Snit173.00
303. 127770 Asbjørn Hasager Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 3 172.67
R1175 R2173 R3170 R4-
Sum518 Snit172.67
304. 123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
305. 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
306. 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
307. 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 2 198.00
R1200 R2196 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
308. 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
J1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
309. 145041 Jacob Steenfeldt Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
310. 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
311. 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
312. 136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
313. 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
314. 145120 Sebastian Czubaniuk Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
315. 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
316. 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
317. 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
J1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
318. 133328 Frederik Larsen Gelsted Skytteforening
DGI Fyn
J1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
319. 137291 Sebastian Nielsen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 2 195.50
R1199 R2192 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
320. 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
321. 145325 Anna Wivegård Tved Skyttekreds
DGI Fyn
J2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
322. 135937 Christian Mørup Andersen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
J2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
323. 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 193.50
R1197 R2190 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
324. 134550 Caroline Rolf Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
325. 129099 Julie Skadhede Olesen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 192.50
R1196 R2189 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
326. 114806 Alma Hindborg Madsen Gadbjerg Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
327. 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 192.00
R1196 R2188 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
328. 146019 Rasmus Sonne Cleemann Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
329. 136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
330. 123766 Frederik Rosenø Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
J2 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
331. 145308 Sebastian Heinel Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
332. 147393 Signe Østerby Lauritzen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
333. 144285 Lana Abdo Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
334. 145985 Mikkel Nymark Kristensen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
335. 131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
336. 147412 Oliver Djurhuus Nielsen Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
J2 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
337. 142871 Gustav Ben Nørgaard Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
J2 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
338. 131072 Jeppe Ersgaard Jellinge Varde Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
339. 135939 Louise Søgaard Tved Skyttekreds
DGI Fyn
J2 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
340. 145785 Rasmus Funder Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 188.00
R1192 R2184 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
341. 123435 Thor Børgesen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
342. 145475 Alexander Vinter Pedersen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 186.50
R1188 R2185 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
343. 136958 Xander Høgh Lyngsø Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 186.50
R1188 R2185 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
344. 122070 Magnus Sundberg Lauridsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 186.00
R1190 R2182 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
345. 135702 Jonathan Povelsen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 186.00
R1188 R2184 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
346. 144816 Magnus Petersen Winther Skytteforeningen Sydvest
DGI Sønderjylland
J2 2 186.00
R1186 R2186 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
347. 136400 Sofus Emil Axelsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
J2 2 185.50
R1192 R2179 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
348. 136507 Frederik Bay Falslund Land Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
349. 120855 Magnus Lybecher Steffensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
350. 135369 Patrick Collstrup Haarby Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 185.00
R1191 R2179 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
351. 136575 Simona Ø Nielsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
352. 138194 Johanna Pedersen Ringe Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 184.50
R1190 R2179 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
353. 117189 Karl Guldhammer Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 184.00
R1186 R2182 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
354. 128823 Svend Holmskov Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
J2 2 184.00
R1187 R2181 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
355. 139579 Mie Skjønnemann Raben Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 183.00
R1186 R2180 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
356. 126750 Rasmus Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
DGI Sydøstjylland
J2 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
357. 139368 Simon Klitgaard Mogensen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 2 181.50
R1184 R2179 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
358. 140772 Buster Markussen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 181.00
R1184 R2178 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
359. 144823 Simon Vestermark Johnstrup Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 181.00
R1191 R2171 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
360. 145784 Alexander Daniél Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 179.50
R1180 R2179 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
361. 146630 Mathilde Høeg Hundebøl Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 179.00
R1191 R2167 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
362. 143341 Christoffer Sloth Christensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 179.00
R1180 R2178 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
363. 133266 Laurits Dutter Johansen Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 177.00
R1178 R2176 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
364. 140667 Laurids Nielsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 177.00
R1181 R2173 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
365. 146431 Lukas Damkjær Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 2 176.50
R1181 R2172 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
366. 130901 Malik Holmberg Bruun Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 174.50
R1194 R2155 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
367. 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening
DGI Fyn
J1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
368. 131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
369. 131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
370. 134744 Anton Volmer Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
371. 140264 Lauritz Lauridsen Bank Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
372. 130869 Sarah Jensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
373. 124365 Mads Hesteng Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
374. 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
375. 147399 Anne-Sophie Sørensen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
376. 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
377. 123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
378. 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
379. 145072 Christian Brinch Lauridsen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
380. 145197 Sofia Nymann Beck Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
381. 147008 Ziad Mahamad Afifi Otterup Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
382. 136693 Jeppe Virenfeldt Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
383. 147219 Sarah Samsing Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
384. 136842 Anthon Deigaard Pedersen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
J2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
385. 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
386. 122623 Sebastian Sørensen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
387. 137737 Pernille Vagtborg Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
388. 127015 Toke Juhlert Uhrskov Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
389. 146052 Simon Sabro Sørensen Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
J2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
390. 126301 Jonas Kistrup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
391. 139510 My Emilie Storm Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
392. 145198 Emilie Jensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
393. 143535 Laura Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
394. 125386 Ulrik Vinge KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
J2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
395. 132479 Elias Lykke Christensen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
396. 145534 Izabell Hoffmann Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
397. 105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
398. 129204 Ida S Knudsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
399. 136175 Scott Vargas Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
400. 140645 Noah Agerley Thomsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
401. 139400 Toke Jensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
402. 124007 Jakob Jensen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
403. 140126 Thomas Juhl Hansen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
404. 145073 Nicholai Spang Petersen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
405. 144877 Mads Præstiin Germundsson Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
406. 145103 Christian Weber Nymann Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
J2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
407. 127494 Winni Frank Jensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
408. 127430 Oskar B. Madsen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
409. 142164 Casper Cløigaard Andersson Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
J2 1 126.00
R1126 R2- R3- R4-
Sum126 Snit126.00

Til toppen