Riffel, 15m - Senior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 02. juli 2022 - kl. 06:03
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 5 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 44 199.93
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 10 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 9 199.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 13 199.31
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 8 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 30 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 11 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 15 198.93
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 19 198.84
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 11 198.82
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 33 198.70
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 15 198.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 24 198.63
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 19 198.32
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 21 197.95
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 21 197.19
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 27 197.15
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 6 198.83
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
20. 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 19 197.84
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
21. 140159 Rene Holst Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 12 197.42
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
22. 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 7 197.29
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
23. 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 11 197.27
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
24. 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 10 199.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
25. 18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE1 8 199.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
26. 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 20 197.70
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
27. 39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 20 197.70
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
28. 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 12 197.25
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
29. 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 26 196.96
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
30. 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 4 199.25
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
31. 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 10 198.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
32. 30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 8 198.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
33. 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 14 198.29
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
34. 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 16 197.88
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
35. 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 10 197.80
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
36. 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 26 197.65
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
37. 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 17 197.53
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
38. 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
SE1 21 197.43
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
39. 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE1 36 197.31
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
40. 33790 Ove Laursen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 14 197.29
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
41. 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 17 197.24
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
42. 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 16 197.13
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
43. 53420 Johnny Johansson Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 12 197.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
44. 59095 Allan Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 5 199.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
45. 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 5 198.60
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
46. 19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 10 198.20
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
47. 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 8 197.50
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
48. 47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE1 8 197.50
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
49. 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 17 197.12
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
50. 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 18 197.11
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
51. 30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 12 197.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
52. 116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 11 196.82
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
53. 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 20 196.40
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
54. 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 17 196.06
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
55. 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 5 198.20
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
56. 33816 Knud Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 10 198.10
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
57. 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 9 197.22
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
58. 17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 10 197.20
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
59. 61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 14 197.14
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
60. 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 18 197.11
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
61. 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 13 196.92
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
62. 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 15 196.73
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
63. 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 15 196.67
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
64. 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 16 195.88
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
65. 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 14 195.50
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
66. 28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 9 197.78
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
67. 107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE1 9 197.44
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
68. 90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
SE1 6 197.17
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
69. 18344 Finn Dollerup VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 8 197.00
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
70. 22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE1 11 196.91
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
71. 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 16 196.75
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
72. 26090 Gunnar B. Frederiksen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 9 196.44
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
73. 29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 13 196.00
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
74. 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 13 196.00
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
75. 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 24 194.13
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
76. 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 6 197.67
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
77. 49614 John Guld Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 9 197.44
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
78. 69378 Mogens Pedersen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
SE1 7 197.14
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
79. 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE1 8 197.13
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
80. 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 12 196.83
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
81. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 9 196.78
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
82. 25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 10 196.70
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
83. 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 17 195.82
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
84. 41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 20 195.20
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
85. 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 5 197.80
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
86. 80544 Paul Landsfeldt Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 8 196.88
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
87. 33812 Lis Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 7 196.71
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
88. 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 13 196.46
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
89. 44389 William Kjær Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 10 196.40
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
90. 61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 11 196.36
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
91. 36987 Holger Kold Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 13 196.00
R1200 R2198 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
92. 63955 Gitte Thomsen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 8 196.00
R1200 R2200 R3196 R4196
Sum792 Snit198.00
93. 56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 10 195.60
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
94. 133529 Henning Frantzen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 6 197.33
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
95. 25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 5 196.80
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
96. 54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 18 195.67
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
97. 33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 8 195.50
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
98. 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 16 195.31
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
99. 59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 10 195.20
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
100. 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 17 195.12
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
101. 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
SE2 24 194.92
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
102. 106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 24 194.67
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
103. 106337 Kim Bønsdorff Munkholm Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 4 197.50
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
104. 41064 Steen Lindhardt Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 4 197.50
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
105. 23971 Steen Armstrong Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 5 197.40
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
106. 121551 Jan Lundsgaard Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 5 197.20
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
107. 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 6 197.00
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
108. 101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 7 196.57
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
109. 35072 Bodil Hansen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 6 196.33
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
110. 137951 Helle Larsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
SE1 6 196.33
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
111. 53622 Erling Ahmt Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 10 196.10
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
112. 60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 14 195.93
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
113. 42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 8 195.88
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
114. 69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 10 195.70
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
115. 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 10 195.60
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
116. 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 14 195.43
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
117. 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE1 22 195.18
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
118. 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 13 195.15
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
119. 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 15 195.13
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
120. 44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 8 195.00
R1199 R2198 R3198 R4195
Sum790 Snit197.50
121. 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 12 194.83
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
122. 26012 Eva Nørgaard VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE2 10 194.80
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
123. 23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 16 194.69
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
124. 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 26 194.65
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
125. 48751 Henrik Trolle Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 13 194.62
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
126. 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 23 194.26
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
127. 50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 23 193.22
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
128. 49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 9 196.56
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
129. 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
SE1 8 196.38
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
130. 90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE1 7 196.29
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
131. 62100 Claus Pedersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 7 196.00
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
132. 60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 7 196.00
R1200 R2197 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
133. 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 12 195.92
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
134. 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 7 195.57
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
135. 29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 10 195.50
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
136. 54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 21 195.24
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
137. 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 8 195.13
R1200 R2198 R3196 R4195
Sum789 Snit197.25
138. 54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 18 195.06
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
139. 21856 Lauge Clausen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 8 195.00
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
140. 123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 10 194.10
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
141. 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 25 193.36
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
142. 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 15 192.80
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
143. 28888 Leif Noppenau Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 4 197.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
144. 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 14 195.57
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
145. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 11 194.91
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
146. 62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE2 9 194.44
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
147. 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 15 193.87
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
148. 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 25 193.76
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
149. 58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 5 196.20
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
150. 139884 Hans-Kurt Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 10 195.60
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
151. 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 10 195.30
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
152. 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 7 195.29
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
153. 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 13 195.15
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
154. 121841 Jens Ulsted Sørensen VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE2 10 194.70
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
155. 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE2 10 194.70
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
156. 66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE2 20 194.45
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
157. 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 21 193.48
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
158. 55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 12 192.83
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
159. 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 4 196.50
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
160. 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 5 196.00
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
161. 58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 5 196.00
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
162. 32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE1 5 195.60
R1198 R2198 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
163. 80410 Jørn Ladegaard Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 8 194.88
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
164. 44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 6 194.50
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
165. 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 12 194.42
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
166. 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 8 194.25
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
167. 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE2 10 193.80
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
168. 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 22 192.27
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
169. 59023 Stig Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 5 195.20
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
170. 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE1 8 195.13
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
171. 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 8 194.38
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
172. 13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 6 194.17
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
173. 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 15 193.53
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
174. 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 14 193.50
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
175. 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 20 193.20
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
176. 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 12 193.00
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
177. 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 4 196.00
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
178. 34457 Lars Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 4 196.00
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
179. 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 5 195.60
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
180. 137252 Peter Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 6 194.83
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
181. 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 8 194.38
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
182. 46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 12 193.33
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
183. 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE2 10 192.50
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
184. 18226 Jens Peter Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 4 195.75
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
185. 16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 6 195.17
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
186. 13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 5 195.00
R1198 R2195 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
187. 80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 5 195.00
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
188. 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 8 194.63
R1198 R2195 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
189. 122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 8 194.25
R1198 R2197 R3194 R4194
Sum783 Snit195.75
190. 36319 Helge Møller Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 12 192.92
R1200 R2196 R3194 R4193
Sum783 Snit195.75
191. 23498 Mona Sjørup Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 11 192.91
R1198 R2197 R3194 R4194
Sum783 Snit195.75
192. 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 12 192.67
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
193. 128844 Gert Jessen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 12 191.75
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
194. 22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 21 190.86
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
195. 101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE1 4 195.50
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
196. 21680 Jens Kr. Madsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 4 195.50
R1198 R2196 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
197. 42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 5 195.00
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
198. 80326 Carsten Fries Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 5 194.40
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
199. 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 6 194.17
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
200. 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 10 194.10
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
201. 67648 Jan Wybrandt Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE2 11 191.91
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
202. 127313 H. C. Andersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 8 191.88
R1198 R2198 R3194 R4192
Sum782 Snit195.50
203. 61802 Peder Pilgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE2 6 194.67
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
204. 113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 11 193.73
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
205. 48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE2 6 193.67
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
206. 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 11 193.64
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
207. 103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 7 193.57
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
208. 29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 14 193.07
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
209. 62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE2 8 192.88
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
210. 43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 13 192.46
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
211. 41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 19 191.89
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
212. 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 30 191.07
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
213. 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 15 190.27
R1198 R2196 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
214. 133340 John E Larsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 4 195.00
R1199 R2194 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
215. 54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 194.00
R1195 R2195 R3195 R4195
Sum780 Snit195.00
216. 23413 Rita Jensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 9 193.67
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
217. 35795 Aksel Ebbesen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 6 193.33
R1199 R2195 R3193 R4193
Sum780 Snit195.00
218. 142308 Søren Stjerne Holm Jørgensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 12 193.25
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
219. 41593 Ejgil Thuesen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 22 191.09
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
220. 97318 Niels Olsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 7 194.14
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
221. 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 8 192.75
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
222. 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 12 191.42
R1198 R2195 R3195 R4191
Sum779 Snit194.75
223. 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 8 191.25
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
224. 29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 13 191.23
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
225. 46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE2 4 194.50
R1197 R2196 R3194 R4191
Sum778 Snit194.50
226. 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 4 194.50
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
227. 54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 193.67
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
228. 44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 8 193.50
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
229. 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 193.50
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
230. 98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 11 193.09
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
231. 39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE2 7 192.29
R1197 R2195 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
232. 39145 Preben Duus Hermansen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 14 192.14
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
233. 138921 Else Haagen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 12 191.75
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
234. 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 12 191.58
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
235. 125983 Helle Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE3 14 190.64
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
236. 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 4 194.25
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
237. 20643 Lars-Åge Pedersen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 4 194.25
R1198 R2196 R3193 R4190
Sum777 Snit194.25
238. 60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 193.67
R1197 R2194 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
239. 17108 John Lichon Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE2 6 193.67
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
240. 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 6 193.50
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
241. 25312 John Sander Petersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 4 194.00
R1196 R2196 R3195 R4189
Sum776 Snit194.00
242. 60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 193.40
R1196 R2195 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
243. 69621 Peter Mose Nielsen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 193.40
R1197 R2194 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
244. 58227 Johannes Nielsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 193.33
R1195 R2195 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
245. 46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 7 192.00
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
246. 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 10 191.30
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
247. 139559 Henrik Pedersen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 18 189.89
R1195 R2195 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
248. 94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 13 189.54
R1197 R2194 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
249. 39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE2 4 193.75
R1197 R2196 R3192 R4190
Sum775 Snit193.75
250. 25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 5 193.20
R1195 R2194 R3194 R4192
Sum775 Snit193.75
251. 54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 193.00
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
252. 29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
SE2 10 192.60
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
253. 42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 5 192.20
R1195 R2195 R3195 R4190
Sum775 Snit193.75
254. 57303 Gert Enemark Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 7 192.00
R1197 R2195 R3192 R4191
Sum775 Snit193.75
255. 124315 Regnar Buch Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
SE2 12 191.83
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
256. 85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 10 191.60
R1196 R2195 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
257. 55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 10 191.50
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
258. 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 8 191.38
R1196 R2194 R3194 R4191
Sum775 Snit193.75
259. 67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
SE3 18 190.72
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
260. 23128 Harry Egon Jensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 7 190.00
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
261. 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 193.50
R1196 R2195 R3192 R4191
Sum774 Snit193.50
262. 60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 193.50
R1198 R2193 R3192 R4191
Sum774 Snit193.50
263. 40522 Poul Jørgensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 4 193.50
R1197 R2194 R3192 R4191
Sum774 Snit193.50
264. 103906 Arne Madsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
SE2 4 193.50
R1196 R2195 R3193 R4190
Sum774 Snit193.50
265. 40776 Erik Clemmensen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 5 193.00
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
266. 24032 Janne Hansen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 5 192.60
R1196 R2195 R3194 R4189
Sum774 Snit193.50
267. 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 8 192.38
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
268. 39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 6 192.33
R1196 R2194 R3193 R4191
Sum774 Snit193.50
269. 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 9 191.56
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
270. 57219 Kjeld Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 192.80
R1197 R2192 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
271. 103588 Mikael Baden Sørensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 5 192.60
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
272. 18164 Jørgen Overgaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 7 192.57
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
273. 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 5 192.40
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
274. 55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 11 191.18
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
275. 35796 Aksel Ibsen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 4 193.00
R1196 R2194 R3192 R4190
Sum772 Snit193.00
276. 58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 192.80
R1194 R2194 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
277. 29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 5 192.40
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
278. 136869 Torben Bergholdt Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 7 190.71
R1196 R2194 R3193 R4189
Sum772 Snit193.00
279. 61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 12 190.25
R1194 R2194 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
280. 54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 192.75
R1195 R2193 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
281. 35608 Jens Ravn Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 4 192.75
R1195 R2195 R3191 R4190
Sum771 Snit192.75
282. 47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 6 191.83
R1196 R2192 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
283. 57547 Kurt Pedersen Nr. Asmindrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 191.80
R1195 R2194 R3191 R4191
Sum771 Snit192.75
284. 25243 Niels Jørn Johansen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 5 191.40
R1195 R2192 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
285. 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 8 191.38
R1193 R2193 R3193 R4192
Sum771 Snit192.75
286. 26116 Arne Christensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE3 7 190.86
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
287. 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 12 190.58
R1193 R2193 R3193 R4192
Sum771 Snit192.75
288. 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 23 189.96
R1195 R2192 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
289. 39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 7 188.57
R1196 R2194 R3191 R4190
Sum771 Snit192.75
290. 88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 191.80
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
291. 54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 191.17
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
292. 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE3 9 190.67
R1195 R2193 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
293. 63572 Karin Bay Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 6 190.17
R1194 R2194 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
294. 29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
SE3 10 189.40
R1196 R2192 R3192 R4190
Sum770 Snit192.50
295. 54842 Kaj Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 14 189.00
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
296. 136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 13 188.85
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
297. 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 10 188.80
R1195 R2193 R3192 R4190
Sum770 Snit192.50
298. 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 25 188.56
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
299. 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 4 192.25
R1194 R2193 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
300. 46902 Svend Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
SE2 7 191.14
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
301. 70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
SE3 10 190.80
R1193 R2193 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
302. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 13 189.54
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
303. 37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 19 189.37
R1195 R2192 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
304. 132903 Carl Aage Lausten Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 21 189.05
R1193 R2193 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
305. 27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 13 187.85
R1194 R2194 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
306. 99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 192.00
R1197 R2192 R3190 R4189
Sum768 Snit192.00
307. 17817 Per Nielsen Hviid Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 5 191.20
R1196 R2192 R3191 R4189
Sum768 Snit192.00
308. 42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE3 8 190.50
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
309. 130824 Ove Ravndahl Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE3 7 190.00
R1198 R2191 R3190 R4189
Sum768 Snit192.00
310. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 11 189.91
R1192 R2192 R3192 R4192
Sum768 Snit192.00
311. 39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 7 189.57
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
312. 37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 12 189.00
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
313. 21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 15 188.00
R1194 R2194 R3191 R4189
Sum768 Snit192.00
314. 139550 Jens Crone Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 15 185.20
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
315. 46874 Torben Larsen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 6 191.50
R1192 R2192 R3192 R4191
Sum767 Snit191.75
316. 58238 Tyge Larsen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 191.00
R1193 R2192 R3192 R4190
Sum767 Snit191.75
317. 54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 6 190.83
R1193 R2192 R3192 R4190
Sum767 Snit191.75
318. 144534 Iris Mona Rune Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE3 5 190.80
R1195 R2193 R3191 R4188
Sum767 Snit191.75
319. 53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 8 190.63
R1192 R2192 R3192 R4191
Sum767 Snit191.75
320. 34969 Karl Erik Hansen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE3 5 190.60
R1194 R2193 R3192 R4188
Sum767 Snit191.75
321. 43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 6 190.50
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
322. 139689 John Vosborg Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 6 190.33
R1193 R2193 R3192 R4189
Sum767 Snit191.75
323. 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 16 189.56
R1192 R2192 R3192 R4191
Sum767 Snit191.75
324. 139508 Niels Langstrup Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 15 188.80
R1194 R2193 R3191 R4189
Sum767 Snit191.75
325. 21030 Martin Madsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 4 191.50
R1193 R2192 R3192 R4189
Sum766 Snit191.50
326. 17359 Finn Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 4 191.50
R1194 R2193 R3190 R4189
Sum766 Snit191.50
327. 58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 191.20
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
328. 38561 Ole Halgaard Jensen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 7 190.71
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
329. 61133 Ejvind Dahl Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 6 190.33
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
330. 112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE3 6 190.17
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
331. 29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 10 189.50
R1196 R2190 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
332. 88831 Erik Olesen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 10 189.10
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
333. 25511 Lars-Ingemann Jensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 7 188.71
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
334. 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 14 188.29
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
335. 69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 191.25
R1195 R2191 R3190 R4189
Sum765 Snit191.25
336. 40220 Hans Clausen Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 4 191.25
R1194 R2191 R3191 R4189
Sum765 Snit191.25
337. 43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 8 188.13
R1192 R2191 R3191 R4191
Sum765 Snit191.25
338. 139553 John Bennetzen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 16 185.69
R1195 R2190 R3190 R4190
Sum765 Snit191.25
339. 48932 Bent Nielsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 4 191.00
R1193 R2193 R3191 R4187
Sum764 Snit191.00
340. 54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 191.00
R1193 R2191 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
341. 87993 Bente Hansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 190.60
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
342. 143770 Johannes Guldager Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 190.20
R1193 R2193 R3189 R4189
Sum764 Snit191.00
343. 136096 Jytte Lorenzen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 6 189.83
R1194 R2191 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
344. 94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 11 189.27
R1193 R2192 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
345. 25436 Per Hansen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 7 189.14
R1194 R2191 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
346. 93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE3 8 189.00
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
347. 98798 Kirsten Hvid Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE3 11 188.36
R1193 R2191 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
348. 23175 Walther Kristensen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 12 187.92
R1193 R2191 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
349. 39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 14 186.07
R1194 R2193 R3189 R4188
Sum764 Snit191.00
350. 142896 Eric Laidler Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 15 185.93
R1192 R2192 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
351. 26268 Jens Eriksen VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE3 4 190.75
R1193 R2193 R3190 R4187
Sum763 Snit190.75
352. 127185 Ivan Helth Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 190.75
R1193 R2192 R3190 R4188
Sum763 Snit190.75
353. 109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 6 190.00
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
354. 21497 Thorvald Ellehede Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 11 189.18
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
355. 123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 16 187.13
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
356. 21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 4 190.50
R1193 R2191 R3189 R4189
Sum762 Snit190.50
357. 60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 190.50
R1193 R2192 R3191 R4186
Sum762 Snit190.50
358. 108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE3 6 189.33
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
359. 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 13 187.62
R1191 R2191 R3190 R4190
Sum762 Snit190.50
360. 43530 Ove gisselbæk Østergaard Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 9 187.56
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
361. 39934 Ingrid Hauge Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 13 186.54
R1194 R2190 R3190 R4188
Sum762 Snit190.50
362. 57521 Peter Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 190.25
R1191 R2190 R3190 R4190
Sum761 Snit190.25
363. 127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 4 190.25
R1195 R2193 R3192 R4181
Sum761 Snit190.25
364. 58282 Ole Lundov Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 189.80
R1191 R2190 R3190 R4190
Sum761 Snit190.25
365. 58028 Jan Vilhelmsen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 189.60
R1194 R2190 R3189 R4188
Sum761 Snit190.25
366. 22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 6 189.00
R1194 R2189 R3189 R4189
Sum761 Snit190.25
367. 120219 Bendt Hansen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 8 188.88
R1192 R2190 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
368. 111975 Ole Christoffersen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 17 186.53
R1191 R2191 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
369. 22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 6 189.17
R1191 R2191 R3189 R4189
Sum760 Snit190.00
370. 80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 7 188.71
R1194 R2190 R3188 R4188
Sum760 Snit190.00
371. 116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 6 188.50
R1192 R2190 R3189 R4189
Sum760 Snit190.00
372. 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 10 186.60
R1193 R2190 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
373. 56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 4 189.75
R1191 R2191 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
374. 11034 Per Bach Levorsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 4 189.75
R1191 R2190 R3190 R4188
Sum759 Snit189.75
375. 21881 Jens Kjær Them Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 5 188.20
R1193 R2192 R3191 R4183
Sum759 Snit189.75
376. 143513 Henrik Thomsen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 6 188.17
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
377. 51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE3 11 187.36
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
378. 33266 Jørgen Jensen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 9 186.78
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
379. 139549 Tom Wiese Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 17 183.82
R1193 R2191 R3188 R4187
Sum759 Snit189.75
380. 26777 Knud Søndergård Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE3 4 189.50
R1194 R2190 R3188 R4186
Sum758 Snit189.50
381. 24249 Svend B. Laursen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 4 189.50
R1192 R2191 R3190 R4185
Sum758 Snit189.50
382. 57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 189.50
R1192 R2192 R3192 R4182
Sum758 Snit189.50
383. 58397 Erik Jensen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 188.80
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
384. 41701 Eigild Bangert Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 6 187.50
R1193 R2190 R3188 R4187
Sum758 Snit189.50
385. 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 7 185.71
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
386. 39059 Villy Andersen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 189.25
R1195 R2189 R3189 R4184
Sum757 Snit189.25
387. 45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 4 189.25
R1191 R2191 R3190 R4185
Sum757 Snit189.25
388. 123064 Jørgen Madsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 4 189.25
R1191 R2189 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
389. 16194 Lars Larsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 5 188.40
R1193 R2189 R3189 R4186
Sum757 Snit189.25
390. 110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 8 186.75
R1191 R2191 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
391. 139512 Jakob Hjorth Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 10 186.60
R1190 R2190 R3190 R4187
Sum757 Snit189.25
392. 50333 Svend E. Christensen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
SE3 4 189.00
R1192 R2191 R3187 R4186
Sum756 Snit189.00
393. 55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 5 188.60
R1193 R2188 R3188 R4187
Sum756 Snit189.00
394. 47005 Leif Christensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
SE3 5 188.40
R1191 R2190 R3189 R4186
Sum756 Snit189.00
395. 39477 Bent Lauridsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 5 188.20
R1190 R2189 R3189 R4188
Sum756 Snit189.00
396. 107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 6 187.33
R1192 R2191 R3188 R4185
Sum756 Snit189.00
397. 140168 Lars Nielsen-Skensved Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 187.20
R1191 R2191 R3188 R4186
Sum756 Snit189.00
398. 37846 Jørgen Lauritsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 9 186.67
R1191 R2189 R3189 R4187
Sum756 Snit189.00
399. 57022 Kell Damgaard Nielsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
SE3 10 186.40
R1191 R2189 R3189 R4187
Sum756 Snit189.00
400. 92317 Allen Oines Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 4 188.75
R1190 R2190 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
401. 60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 188.40
R1190 R2190 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
402. 69607 Søren Hertzum Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 188.50
R1192 R2191 R3188 R4183
Sum754 Snit188.50
403. 26110 Britta Lund Christensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE3 4 188.50
R1196 R2192 R3188 R4178
Sum754 Snit188.50
404. 130626 Klaus Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 4 188.50
R1191 R2189 R3188 R4186
Sum754 Snit188.50
405. 147049 Knud Erik Sørensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 9 185.78
R1190 R2189 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
406. 129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 11 183.00
R1190 R2188 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
407. 63668 Hans Kristian Nørager Bay Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 4 188.25
R1192 R2188 R3187 R4186
Sum753 Snit188.25
408. 38618 Holger Østergaard Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 7 187.14
R1190 R2189 R3187 R4187
Sum753 Snit188.25
409. 60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 7 187.00
R1191 R2189 R3187 R4186
Sum753 Snit188.25
410. 94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 7 186.86
R1189 R2189 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
411. 136467 Jørn Hansen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 8 185.38
R1191 R2191 R3186 R4185
Sum753 Snit188.25
412. 37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 12 184.17
R1192 R2188 R3187 R4186
Sum753 Snit188.25
413. 55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 12 185.50
R1189 R2189 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
414. 71622 Poul Laustsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 11 185.09
R1189 R2189 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
415. 22262 Preben Jensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 5 185.00
R1191 R2189 R3187 R4185
Sum752 Snit188.00
416. 107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE3 4 187.75
R1190 R2190 R3186 R4185
Sum751 Snit187.75
417. 140197 Egon Riis Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 7 186.86
R1188 R2188 R3188 R4187
Sum751 Snit187.75
418. 124841 Ole Andersen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 6 186.83
R1190 R2189 R3186 R4186
Sum751 Snit187.75
419. 132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE3 6 186.50
R1190 R2188 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
420. 19529 Steen Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 6 186.33
R1190 R2187 R3187 R4187
Sum751 Snit187.75
421. 23007 John Petersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE3 4 187.50
R1191 R2189 R3185 R4185
Sum750 Snit187.50
422. 132906 Michael Larsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
SE3 6 186.50
R1189 R2188 R3187 R4186
Sum750 Snit187.50
423. 136690 Finn Iversen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 5 186.20
R1191 R2189 R3186 R4184
Sum750 Snit187.50
424. 115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 7 184.43
R1189 R2188 R3187 R4186
Sum750 Snit187.50
425. 69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 18 183.50
R1189 R2187 R3187 R4187
Sum750 Snit187.50
426. 130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 4 187.25
R1190 R2187 R3187 R4185
Sum749 Snit187.25
427. 80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 187.25
R1192 R2186 R3186 R4185
Sum749 Snit187.25
428. 139566 Jan Philip Willmarst Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 5 186.60
R1191 R2188 R3186 R4184
Sum749 Snit187.25
429. 108388 Jørgen Larsen-Ledet Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 186.20
R1191 R2189 R3186 R4183
Sum749 Snit187.25
430. 22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 6 186.17
R1188 R2188 R3187 R4186
Sum749 Snit187.25
431. 43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 6 185.17
R1193 R2192 R3183 R4181
Sum749 Snit187.25
432. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 4 187.00
R1188 R2188 R3187 R4185
Sum748 Snit187.00
433. 43557 Jytte Jensen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 4 187.00
R1194 R2186 R3186 R4182
Sum748 Snit187.00
434. 39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 5 186.80
R1188 R2187 R3187 R4186
Sum748 Snit187.00
435. 24039 Harry Kudsk Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 7 185.57
R1188 R2188 R3186 R4186
Sum748 Snit187.00
436. 139552 Lars Andersson Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 9 176.22
R1188 R2187 R3187 R4186
Sum748 Snit187.00
437. 45411 Ole Vagn Jensen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
SE3 4 186.75
R1190 R2189 R3188 R4180
Sum747 Snit186.75
438. 69777 Ole Abildgaard Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 14 181.93
R1189 R2186 R3186 R4186
Sum747 Snit186.75
439. 117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 186.50
R1189 R2188 R3188 R4181
Sum746 Snit186.50
440. 19899 John Madsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 4 186.25
R1191 R2191 R3184 R4179
Sum745 Snit186.25
441. 41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 11 183.36
R1189 R2186 R3186 R4184
Sum745 Snit186.25
442. 46861 Aage Stevnsgaard Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 5 185.60
R1188 R2187 R3185 R4184
Sum744 Snit186.00
443. 94888 Arne Hansen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
SE3 4 185.75
R1189 R2186 R3184 R4184
Sum743 Snit185.75
444. 138620 Sven-Erik Knudsen Langå & Omegns Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 4 185.75
R1188 R2187 R3185 R4183
Sum743 Snit185.75
445. 111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 4 185.75
R1188 R2187 R3184 R4184
Sum743 Snit185.75
446. 29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
SE3 10 183.90
R1187 R2186 R3185 R4185
Sum743 Snit185.75
447. 142420 Leif Haak Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE3 14 182.71
R1187 R2186 R3185 R4185
Sum743 Snit185.75
448. 80135 Gitte Bach Larsen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 8 182.50
R1187 R2186 R3185 R4184
Sum742 Snit185.50
449. 140719 Ketty Jørgensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 6 181.67
R1189 R2187 R3187 R4179
Sum742 Snit185.50
450. 57224 Finn Hansen Nr. Asmindrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 184.80
R1187 R2185 R3185 R4184
Sum741 Snit185.25
451. 63406 Tage Jensen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 6 183.50
R1187 R2186 R3185 R4183
Sum741 Snit185.25
452. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 14 179.71
R1188 R2185 R3184 R4184
Sum741 Snit185.25
453. 76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 185.00
R1187 R2186 R3185 R4182
Sum740 Snit185.00
454. 119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 5 184.20
R1186 R2185 R3185 R4184
Sum740 Snit185.00
455. 98240 Jens Peter Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 6 183.67
R1186 R2186 R3185 R4183
Sum740 Snit185.00
456. 119587 Birgit Frederiksen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 183.60
R1187 R2187 R3185 R4181
Sum740 Snit185.00
457. 140720 Greta Mona Rusbjerg Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 8 182.63
R1188 R2186 R3184 R4182
Sum740 Snit185.00
458. 61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE3 8 181.88
R1187 R2186 R3184 R4182
Sum739 Snit184.75
459. 114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 5 183.20
R1188 R2186 R3185 R4179
Sum738 Snit184.50
460. 58314 Leif Jensen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 183.60
R1186 R2184 R3184 R4183
Sum737 Snit184.25
461. 22461 Kim Havrum Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 6 183.50
R1186 R2184 R3184 R4183
Sum737 Snit184.25
462. 26791 Hans Christensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE3 4 184.00
R1187 R2185 R3182 R4182
Sum736 Snit184.00
463. 33487 Niels Utoft Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 6 183.17
R1185 R2185 R3183 R4183
Sum736 Snit184.00
464. 54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 6 182.17
R1186 R2184 R3183 R4183
Sum736 Snit184.00
465. 128120 Kurt Abildtrup Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 4 183.75
R1188 R2187 R3181 R4179
Sum735 Snit183.75
466. 69899 Ejvind Jørgensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 183.20
R1186 R2184 R3183 R4182
Sum735 Snit183.75
467. 60626 Helen Grønbech Hass KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
SE3 8 182.50
R1185 R2185 R3183 R4182
Sum735 Snit183.75
468. 97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 6 182.33
R1186 R2186 R3182 R4181
Sum735 Snit183.75
469. 120928 Knud Jørgensen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 6 182.33
R1188 R2184 R3183 R4180
Sum735 Snit183.75
470. 108389 Otto Nielforss Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 183.50
R1192 R2187 R3183 R4172
Sum734 Snit183.50
471. 102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 183.50
R1185 R2184 R3183 R4182
Sum734 Snit183.50
472. 61017 Jørgen Jensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 4 183.25
R1187 R2184 R3184 R4178
Sum733 Snit183.25
473. 142416 Benny Olsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE3 12 179.33
R1185 R2184 R3183 R4181
Sum733 Snit183.25
474. 10649 Bjarne Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 6 178.17
R1200 R2181 R3177 R4175
Sum733 Snit183.25
475. 143715 Annette S Hansen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 8 181.50
R1185 R2183 R3182 R4181
Sum731 Snit182.75
476. 26792 Finn S. Knudsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE3 4 182.50
R1189 R2187 R3180 R4174
Sum730 Snit182.50
477. 116779 Ove Pedersen Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE3 4 182.50
R1183 R2183 R3182 R4182
Sum730 Snit182.50
478. 125561 Frede Jørgensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 5 181.60
R1187 R2185 R3180 R4178
Sum730 Snit182.50
479. 101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 6 180.83
R1185 R2185 R3180 R4180
Sum730 Snit182.50
480. 144120 Jørn Koch Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 182.00
R1189 R2182 R3179 R4178
Sum728 Snit182.00
481. 124313 Jesper Bülow Jensen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
SE3 12 179.58
R1184 R2182 R3180 R4180
Sum726 Snit181.50
482. 53249 Bruno Larsen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 8 179.50
R1182 R2182 R3181 R4181
Sum726 Snit181.50
483. 139556 Jørn Magnussen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 17 176.59
R1183 R2182 R3181 R4180
Sum726 Snit181.50
484. 40216 Henning Solsø Jansen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 7 179.14
R1183 R2182 R3182 R4178
Sum725 Snit181.25
485. 139558 Steen Falk Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 15 177.47
R1183 R2181 R3180 R4180
Sum724 Snit181.00
486. 140718 Knud Erik Jakobsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 8 178.50
R1182 R2181 R3180 R4180
Sum723 Snit180.75
487. 34236 Niels Chr. Andersen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 4 180.50
R1185 R2181 R3180 R4176
Sum722 Snit180.50
488. 22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 7 177.43
R1185 R2182 R3178 R4177
Sum722 Snit180.50
489. 143644 Poul Erik Nielsen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 17 172.94
R1182 R2180 R3179 R4179
Sum720 Snit180.00
490. 38403 Tove Sørensen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 5 178.80
R1182 R2179 R3179 R4179
Sum719 Snit179.75
491. 134227 Søren Sonberg Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 13 169.92
R1181 R2181 R3180 R4177
Sum719 Snit179.75
492. 125530 Preben B Olsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE3 9 173.44
R1185 R2179 R3178 R4176
Sum718 Snit179.50
493. 10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 4 178.00
R1181 R2180 R3179 R4172
Sum712 Snit178.00
494. 145927 Jørgen R. Nielsen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 177.75
R1187 R2178 R3174 R4172
Sum711 Snit177.75
495. 111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 5 175.80
R1182 R2180 R3179 R4169
Sum710 Snit177.50
496. 139678 Karen Margrethe Crone Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 4 177.00
R1182 R2179 R3174 R4173
Sum708 Snit177.00
497. 100643 Tom Wulff Toft Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE3 9 172.11
R1179 R2177 R3176 R4175
Sum707 Snit176.75
498. 78876 Carsten Zachariassen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 17 173.94
R1177 R2176 R3176 R4175
Sum704 Snit176.00
499. 48012 Niels Hansen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 6 174.17
R1178 R2178 R3174 R4172
Sum702 Snit175.50
500. 115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
SE3 6 173.00
R1178 R2176 R3174 R4174
Sum702 Snit175.50
501. 39313 Jørn Lund Varde Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 175.00
R1181 R2176 R3172 R4171
Sum700 Snit175.00
502. 73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 7 172.57
R1178 R2175 R3175 R4172
Sum700 Snit175.00
503. 139681 Helle Bennetzen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 4 174.50
R1181 R2178 R3174 R4165
Sum698 Snit174.50
504. 132788 Jørgen Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 5 171.60
R1181 R2174 R3172 R4170
Sum697 Snit174.25
505. 147169 Carl Hejmbæk Pedersen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 6 170.33
R1176 R2173 R3173 R4172
Sum694 Snit173.50
506. 70364 Jesper Holde Morgenstjernen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
SE3 4 173.25
R1180 R2173 R3171 R4169
Sum693 Snit173.25
507. 139564 Evy Jensen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 5 165.20
R1176 R2173 R3162 R4160
Sum671 Snit167.75
508. 70909 Poul W. Christensen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
SE3 6 164.17
R1172 R2166 R3165 R4164
Sum667 Snit166.75
509. 112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 3 198.67
R1199 R2199 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
510. 49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 3 198.67
R1199 R2199 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
511. 142622 Finn Danielsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 3 198.67
R1200 R2198 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
512. 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 3 197.67
R1199 R2198 R3196 R4-
Sum593 Snit197.67
513. 21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 3 197.67
R1199 R2198 R3196 R4-
Sum593 Snit197.67
514. 93637 Bent Jensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 3 196.00
R1198 R2195 R3195 R4-
Sum588 Snit196.00
515. 30043 Peder Bertelsen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 3 195.67
R1197 R2197 R3193 R4-
Sum587 Snit195.67
516. 73443 Per Kjærsgård Sørensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 3 195.67
R1196 R2196 R3195 R4-
Sum587 Snit195.67
517. 111418 Preben Hansen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 194.67
R1196 R2194 R3194 R4-
Sum584 Snit194.67
518. 30274 Erling Jensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 3 194.33
R1195 R2194 R3194 R4-
Sum583 Snit194.33
519. 61502 Keld Nielsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 3 194.00
R1195 R2194 R3193 R4-
Sum582 Snit194.00
520. 26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE2 3 194.00
R1195 R2194 R3193 R4-
Sum582 Snit194.00
521. 141040 Jørn Jørgensen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 3 193.67
R1194 R2194 R3193 R4-
Sum581 Snit193.67
522. 107161 John Axel Gadegaard St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
SE2 3 193.67
R1195 R2193 R3193 R4-
Sum581 Snit193.67
523. 47306 Flemmimg Back Olsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 193.33
R1194 R2194 R3192 R4-
Sum580 Snit193.33
524. 135200 Helge Klingenberg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 193.33
R1196 R2194 R3190 R4-
Sum580 Snit193.33
525. 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 3 193.33
R1194 R2193 R3193 R4-
Sum580 Snit193.33
526. 137325 Jens Peter Frost Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 3 192.67
R1194 R2194 R3190 R4-
Sum578 Snit192.67
527. 119365 Irene Hansen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 3 192.33
R1193 R2192 R3192 R4-
Sum577 Snit192.33
528. 33743 Knud Bonde Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 3 192.00
R1195 R2191 R3190 R4-
Sum576 Snit192.00
529. 57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 191.67
R1195 R2190 R3190 R4-
Sum575 Snit191.67
530. 59382 Bent Andersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 3 190.33
R1192 R2190 R3189 R4-
Sum571 Snit190.33
531. 97036 Steen Clausen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE3 3 189.67
R1194 R2190 R3185 R4-
Sum569 Snit189.67
532. 128951 Bente Rasmussen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE3 3 189.33
R1195 R2188 R3185 R4-
Sum568 Snit189.33
533. 49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE3 3 189.33
R1190 R2190 R3188 R4-
Sum568 Snit189.33
534. 61485 Leif Pedersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 3 189.33
R1190 R2190 R3188 R4-
Sum568 Snit189.33
535. 40998 Claus Andersen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 189.00
R1193 R2187 R3187 R4-
Sum567 Snit189.00
536. 21801 Ulla Vogensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 3 188.33
R1189 R2189 R3187 R4-
Sum565 Snit188.33
537. 34560 Jens Kristian Madsen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE3 3 188.00
R1189 R2189 R3186 R4-
Sum564 Snit188.00
538. 84461 Jens Peter Møller Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 3 187.67
R1189 R2188 R3186 R4-
Sum563 Snit187.67
539. 46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE3 3 187.67
R1188 R2188 R3187 R4-
Sum563 Snit187.67
540. 122460 Leo Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 3 187.33
R1191 R2189 R3182 R4-
Sum562 Snit187.33
541. 57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 3 187.00
R1188 R2188 R3185 R4-
Sum561 Snit187.00
542. 57777 Kurt Jensen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 3 187.00
R1189 R2188 R3184 R4-
Sum561 Snit187.00
543. 39485 Annelise Lauridsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 187.00
R1189 R2188 R3184 R4-
Sum561 Snit187.00
544. 144449 Knud Ejler Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE3 3 186.33
R1190 R2186 R3183 R4-
Sum559 Snit186.33
545. 96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE3 3 186.00
R1187 R2186 R3185 R4-
Sum558 Snit186.00
546. 46904 Sv. Aa. Sparrewath Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 3 185.67
R1188 R2185 R3184 R4-
Sum557 Snit185.67
547. 95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 3 185.67
R1188 R2186 R3183 R4-
Sum557 Snit185.67
548. 122020 Lyder Loftager Horsted Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 185.67
R1188 R2186 R3183 R4-
Sum557 Snit185.67
549. 113411 Bent Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 185.67
R1188 R2186 R3183 R4-
Sum557 Snit185.67
550. 146637 Aage Drostgaard KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
SE3 3 184.33
R1186 R2185 R3182 R4-
Sum553 Snit184.33
551. 138552 Ejner From Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 184.00
R1191 R2190 R3171 R4-
Sum552 Snit184.00
552. 39146 Preben Nielsen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 183.67
R1186 R2183 R3182 R4-
Sum551 Snit183.67
553. 95887 John Dyhr Kristensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 3 183.00
R1185 R2184 R3180 R4-
Sum549 Snit183.00
554. 136529 Jens Tangaa Skads Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 181.67
R1191 R2178 R3176 R4-
Sum545 Snit181.67
555. 111545 Grethe Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 181.00
R1183 R2180 R3180 R4-
Sum543 Snit181.00
556. 138551 Lis Gammelgaard Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 180.67
R1182 R2180 R3180 R4-
Sum542 Snit180.67
557. 48231 Erling Jørgensen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 3 180.67
R1182 R2180 R3180 R4-
Sum542 Snit180.67
558. 124763 Jens Fisker Garderforeningen for Svendborg & Omegn
DGI Fyn
SE3 3 179.67
R1180 R2180 R3179 R4-
Sum539 Snit179.67
559. 47997 Ole Madsen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 3 178.33
R1188 R2177 R3170 R4-
Sum535 Snit178.33
560. 46334 Knud Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE3 3 178.00
R1180 R2178 R3176 R4-
Sum534 Snit178.00
561. 145505 Sven Kristensen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 177.67
R1187 R2174 R3172 R4-
Sum533 Snit177.67
562. 40500 Svend erik Frederiksen Esbjerg Marineforenings Skyttelav
DGI Sydvest
SE3 3 177.00
R1181 R2179 R3171 R4-
Sum531 Snit177.00
563. 147615 Birtha Hindsig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 3 175.67
R1180 R2175 R3172 R4-
Sum527 Snit175.67
564. 145669 Henning Mortensen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 175.33
R1178 R2175 R3173 R4-
Sum526 Snit175.33
565. 146013 Arne Gjødvad Jensen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 3 175.33
R1182 R2174 R3170 R4-
Sum526 Snit175.33
566. 71076 Peter Horsten Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 3 175.33
R1178 R2178 R3170 R4-
Sum526 Snit175.33
567. 121542 Ivar Viftrup Højgaard Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 175.00
R1176 R2175 R3174 R4-
Sum525 Snit175.00
568. 46941 Poul Juul Jacobsen Garderforeningen for Svendborg & Omegn
DGI Fyn
SE3 3 169.33
R1178 R2174 R3156 R4-
Sum508 Snit169.33
569. 67432 Preben Sørensen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE3 3 169.00
R1171 R2168 R3168 R4-
Sum507 Snit169.00
570. 85563 John Lind Jans Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 3 163.00
R1164 R2164 R3161 R4-
Sum489 Snit163.00
571. 101592 Elly Jensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 3 149.00
R1186 R2163 R398 R4-
Sum447 Snit149.00
572. 82877 Mogens Nielsen Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
573. 15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
574. 136463 Ivar Clemmesen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
575. 77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
576. 97969 Jens Kristian Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
577. 62169 Steen Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
578. 50904 Tove Jakobsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
579. 61312 Sven Holm Jensen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
580. 37741 Merete Mogensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
581. 39626 Ingrid Lassen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE1 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
582. 97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
583. 53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
584. 77569 Henning Dam Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
585. 130857 Erik Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 194.50
R1198 R2191 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
586. 135035 Jan Vrang Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
587. 147007 Hans Helge Petersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 194.50
R1197 R2192 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
588. 18342 Flemming Højberg Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
589. 127838 Tonny Flindt Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
590. 145240 Per Jespersen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 2 194.00
R1197 R2191 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
591. 45457 Karin Buus Aagaard Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
SE2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
592. 46269 Jørgen Holm Jensen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
SE2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
593. 93954 Erling Munkholm Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
594. 33314 Hilda Skjøth Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
595. 45382 Torben Aagaard Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
SE2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
596. 58105 Niels Olsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
597. 18196 Johannes Purup Nielsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
598. 47554 Marianne Ahnholm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
599. 84988 Benny Jensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
SE2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
600. 53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
601. 142605 Carsten Ølgod Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
602. 130691 Lars Kristensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
603. 144644 Torsten Bergholt Bach Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
604. 50427 Kurt Christoffersen Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
605. 45597 Torben Jakobsen Ryslinge Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
606. 27437 Leif Jakobsen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 2 191.00
R1194 R2188 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
607. 54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
608. 50533 Bent Jacobsen Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
609. 118514 Lars Andersen Ryslinge Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
610. 50432 Kjeld Bruun Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
611. 54509 Knud Holse Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
612. 136713 Arne Lund Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
613. 107664 Karlo Jensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
614. 46679 Lindis Krog Ryslinge Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 190.00
R1192 R2188 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
615. 146605 Jørgen Strarup Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 2 190.00
R1192 R2188 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
616. 45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
617. 144875 Frans Just Mikkelsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE3 2 189.50
R1192 R2187 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
618. 62781 Hans Lund Madsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
619. 37613 Thomas Pagaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
620. 71267 Thorkild Jensen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
621. 30703 Aksel Fyhring Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
622. 12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
623. 45608 Preben Hansen Ryslinge Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
624. 144754 Bent Lund Jensen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
625. 47128 Finn Christensen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
SE3 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
626. 49368 Elin Jensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
627. 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
628. 101371 Ben Oliver Sancoeur Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
629. 126535 karen anthonsen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
630. 102026 Steen Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
SE3 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
631. 64228 Tommy Benn Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE3 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
632. 50236 Hans Peter Rasmussen Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
633. 39683 Anders Friis Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE3 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
634. 65008 Viggo Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
635. 29809 Peter Bay Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
636. 146298 Jørgen R. Jensen Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
637. 32872 Bente Søndergaard Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 2 187.00
R1190 R2184 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
638. 14060 Jens Justenlund Åbybro Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 2 186.50
R1189 R2184 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
639. 104473 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
640. 50452 Jytte Andersen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 186.00
R1188 R2184 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
641. 146635 Rasmus Lange Haarby Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 186.00
R1186 R2186 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
642. 89824 Per Sørensen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE3 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
643. 103561 Brian Tiedt Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 2 186.00
R1190 R2182 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
644. 81514 Flemming Jensen VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE3 2 185.50
R1188 R2183 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
645. 56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
646. 145888 Jørgen Poulsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
647. 146793 Åge Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
648. 146922 Mona Lise Clemensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
649. 25369 Bjarne Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 2 184.50
R1193 R2176 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
650. 112980 Villy Christensen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE3 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
651. 101200 Jens Eskildsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
652. 56807 Bjarne Larsen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
653. 31025 Peter Kristiansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 2 183.50
R1186 R2181 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
654. 82004 Henning Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 183.50
R1186 R2181 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
655. 32646 Hans Christensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland