Riffel, 15m - Senior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 20. januar 2020 - kl. 06:03
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 32 199.91
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 33 199.42
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 29 199.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 16 199.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 12 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 8 199.13
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 18 199.11
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 10 199.10
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 12 199.08
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 19 198.79
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 22 198.64
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 15 198.60
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 134496 Arne Preus VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 25 198.52
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 19 198.42
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 18 198.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 22 198.05
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 26 198.04
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 19 198.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE1 24 196.58
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 10 198.60
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
21. 18344 Finn Dollerup VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 15 198.47
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
22. 61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 13 198.31
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
23. 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 20 198.30
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
24. 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
SE1 18 198.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
25. 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 28 197.25
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
26. 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 32 197.16
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
27. 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 13 197.15
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
28. 24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
29. 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 9 199.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
30. 17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 7 198.71
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
31. 33812 Lis Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 12 198.58
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
32. 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 15 198.27
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
33. 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 11 198.18
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
34. 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 17 198.12
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
35. 30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 9 198.11
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
36. 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 10 197.80
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
37. 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE1 14 197.79
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
38. 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 22 197.77
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
39. 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 15 197.27
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
40. 44389 William Kjær Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 14 197.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
41. 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 14 196.93
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
42. 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 10 198.20
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
43. 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 27 197.52
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
44. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 7 197.43
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
45. 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
SE1 27 197.07
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
46. 13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 10 197.00
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
47. 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 24 196.63
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
48. 97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 18 196.50
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
49. 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 59 195.17
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
50. 33816 Knud Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 15 197.60
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
51. 25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 10 197.40
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
52. 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 16 197.25
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
53. 69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 20 196.90
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
54. 22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE1 10 196.90
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
55. 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 16 196.81
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
56. 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 35 196.43
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
57. 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 25 196.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
58. 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 8 195.88
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
59. 19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 17 195.76
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
60. 97562 Erik S. Rasmussen Sportsskydeklubben Odense
DGI Fyn
SE1 5 198.20
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
61. 80544 Paul Landsfeldt Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 9 198.11
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
62. 56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 10 197.40
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
63. 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 10 197.30
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
64. 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 11 197.27
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
65. 58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 8 197.13
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
66. 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 12 196.83
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
67. 20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 20 196.75
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
68. 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 13 196.69
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
69. 15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE1 9 196.56
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
70. 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 19 196.42
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
71. 18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE1 12 196.33
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
72. 48751 Henrik Trolle Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE1 11 195.64
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
73. 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 16 195.50
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
74. 101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 5 198.20
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
75. 21856 Lauge Clausen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 7 197.43
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
76. 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 5 197.20
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
77. 41064 Steen Lindhardt Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 6 197.17
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
78. 44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 8 197.13
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
79. 25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 12 196.92
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
80. 13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 10 196.90
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
81. 30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 9 196.89
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
82. 116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 13 196.77
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
83. 17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 13 196.62
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
84. 25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 17 196.59
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
85. 19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 7 196.57
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
86. 60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 11 196.45
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
87. 112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 7 196.43
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
88. 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 15 196.33
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
89. 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 23 196.30
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
90. 26012 Eva Nørgaard VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 11 196.27
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
91. 54186 Tønnes Koch Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 16 196.25
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
92. 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 10 196.20
R1200 R2200 R3197 R4197
Sum794 Snit198.50
93. 80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 9 195.44
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
94. 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 14 195.36
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
95. 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 19 195.32
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
96. 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 5 197.80
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
97. 28888 Leif Noppenau Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 5 197.80
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
98. 28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 7 197.43
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
99. 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 16 196.88
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
100. 29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 8 196.88
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
101. 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 15 196.67
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
102. 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 10 196.20
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
103. 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 15 196.07
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
104. 23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 11 195.91
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
105. 59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 15 195.80
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
106. 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 9 195.56
R1199 R2199 R3199 R4196
Sum793 Snit198.25
107. 59095 Allan Olsen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 4 198.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
108. 60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 6 197.33
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
109. 62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 7 197.29
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
110. 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 10 197.10
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
111. 23018 Inge Petersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 7 197.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
112. 61502 Keld Nielsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 7 196.86
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
113. 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 8 196.63
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
114. 101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 9 196.44
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
115. 30274 Erling Jensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 11 196.00
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
116. 106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 22 195.73
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
117. 53420 Johnny Johansson Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 12 195.58
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
118. 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 14 195.57
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
119. 39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE1 13 195.38
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
120. 19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 6 197.17
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
121. 26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 8 196.75
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
122. 49614 John Guld Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 196.60
R1200 R2199 R3196 R4196
Sum791 Snit197.75
123. 36987 Holger Kold Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 14 196.57
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
124. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 9 196.56
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
125. 33790 Ove Laursen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 17 196.41
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
126. 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 13 195.69
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
127. 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 11 195.55
R1200 R2197 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
128. 134497 Per Preus VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE2 17 195.00
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
129. 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 20 194.70
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
130. 54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 20 194.65
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
131. 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 28 194.00
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
132. 56001 Jan Mortensen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 6 197.00
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
133. 90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
SE1 5 196.80
R1199 R2199 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
134. 23413 Rita Jensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 8 196.25
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
135. 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 14 195.50
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
136. 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE1 20 195.30
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
137. 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 12 195.25
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
138. 58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 8 195.13
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
139. 54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 19 195.00
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
140. 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 15 194.87
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
141. 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 18 194.56
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
142. 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 17 193.88
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
143. 129095 Jørgen Holm Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 4 197.25
R1200 R2198 R3196 R4195
Sum789 Snit197.25
144. 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 9 196.44
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
145. 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
SE1 16 196.00
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
146. 44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 8 195.50
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
147. 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 10 194.60
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
148. 25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 9 194.56
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
149. 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 28 194.50
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
150. 31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 24 194.25
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
151. 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 16 194.13
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
152. 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 11 194.09
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
153. 55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 10 194.00
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
154. 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 22 193.59
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
155. 80410 Jørn Ladegaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE1 7 195.71
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
156. 53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 6 195.67
R1200 R2196 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
157. 53622 Erling Ahmt Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 10 195.20
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
158. 54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 12 195.08
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
159. 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 17 194.71
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
160. 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 13 194.31
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
161. 80326 Carsten Fries Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 12 193.75
R1199 R2197 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
162. 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 18 193.67
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
163. 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 25 193.08
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
164. 39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE1 9 196.00
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
165. 49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 5 196.00
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
166. 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 6 195.83
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
167. 42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 10 195.50
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
168. 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE2 8 195.25
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
169. 53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 10 195.00
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
170. 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 15 194.73
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
171. 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 8 194.25
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
172. 29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
SE1 18 194.11
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
173. 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 20 193.00
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
174. 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 15 193.00
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
175. 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 34 192.44
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
176. 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 16 191.63
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
177. 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 59 190.83
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
178. 34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 4 196.50
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
179. 21689 Ingvard Pedersen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 4 196.50
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
180. 101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE1 8 195.75
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
181. 30043 Peder Bertelsen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 6 195.67
R1198 R2198 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
182. 62169 Steen Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE2 7 195.29
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
183. 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE1 18 195.06
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
184. 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 14 194.29
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
185. 29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 20 194.20
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
186. 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 22 194.05
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
187. 26268 Jens Eriksen VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE2 10 193.90
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
188. 50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 16 193.88
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
189. 64228 Tommy Benn Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 16 193.75
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
190. 123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 16 193.63
R1199 R2196 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
191. 22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 22 193.27
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
192. 27649 Knud Madsen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 11 193.18
R1199 R2197 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
193. 29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 15 192.93
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
194. 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE1 6 195.17
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
195. 62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 7 195.14
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
196. 42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 7 195.00
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
197. 54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 6 194.17
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
198. 53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 8 194.13
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
199. 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 12 194.00
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
200. 36319 Helge Møller Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 13 193.92
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
201. 41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 14 193.86
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
202. 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 20 193.80
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
203. 27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 9 193.56
R1198 R2198 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
204. 54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 19 192.68
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
205. 94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 13 191.62
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
206. 97036 Steen Clausen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 4 196.00
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
207. 37741 Merete Mogensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 5 195.60
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
208. 35072 Bodil Hansen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 10 195.00
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
209. 60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 12 194.50
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
210. 50995 Jens Nørregaard Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE1 7 194.14
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
211. 19287 Anna Marie Jensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 7 193.29
R1197 R2197 R3197 R4193
Sum784 Snit196.00
212. 138921 Else Haagen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 13 192.38
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
213. 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 30 192.10
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
214. 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 4 195.75
R1198 R2198 R3195 R4192
Sum783 Snit195.75
215. 50427 Kurt Christoffersen Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE2 4 195.75
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
216. 21556 Søren Rasmussen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 4 195.75
R1198 R2197 R3196 R4192
Sum783 Snit195.75
217. 97318 Niels Olsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 5 195.00
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
218. 32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE1 11 194.18
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
219. 103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 10 193.70
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
220. 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 7 193.57
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
221. 67201 Kurt Nielsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE2 11 193.00
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
222. 57521 Peter Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 9 193.00
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
223. 55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 12 192.25
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
224. 44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 7 194.71
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
225. 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 10 194.10
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
226. 60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 15 193.33
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
227. 83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 9 193.11
R1197 R2197 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
228. 29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 17 193.06
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
229. 46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 12 192.75
R1198 R2195 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
230. 137865 Ib Vejling Andersen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 4 195.25
R1198 R2195 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
231. 17359 Finn Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 5 194.80
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
232. 52205 Bent Johansen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 6 194.17
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
233. 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 7 193.43
R1197 R2197 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
234. 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 11 193.18
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
235. 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 16 192.69
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
236. 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 14 192.50
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
237. 43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 9 191.89
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
238. 59023 Stig Oldenborg Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 4 195.00
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
239. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 5 194.60
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
240. 58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 7 194.43
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
241. 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 7 193.71
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
242. 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 10 192.90
R1197 R2195 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
243. 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE2 9 192.22
R1197 R2195 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
244. 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 15 192.13
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
245. 54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 14 191.71
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
246. 123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 21 190.95
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
247. 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE2 4 194.75
R1198 R2197 R3192 R4192
Sum779 Snit194.75
248. 33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 5 194.60
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
249. 35796 Aksel Ibsen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 6 193.67
R1197 R2194 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
250. 85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 193.67
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
251. 25312 John Sander Petersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 8 192.38
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
252. 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 18 190.33
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
253. 50236 Hans Peter Rasmussen Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE2 4 194.50
R1195 R2195 R3195 R4193
Sum778 Snit194.50
254. 54312 Bjarne Larsen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 194.50
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
255. 40220 Hans Clausen Fogh Gørding/Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 5 194.20
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
256. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 5 193.80
R1196 R2196 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
257. 19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 8 193.50
R1196 R2194 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
258. 127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 6 193.33
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
259. 35795 Aksel Ebbesen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 8 193.13
R1195 R2195 R3195 R4193
Sum778 Snit194.50
260. 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 12 192.17
R1196 R2194 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
261. 94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 12 192.17
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
262. 33314 Hilda Skjøth Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 10 191.90
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
263. 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 19 189.95
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
264. 13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE2 5 193.60
R1197 R2195 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
265. 81869 Leif Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 193.17
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
266. 48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE2 7 193.00
R1197 R2196 R3192 R4192
Sum777 Snit194.25
267. 27594 Peter Damgård Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 6 193.00
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
268. 54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 193.00
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
269. 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE2 7 192.71
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
270. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 10 192.70
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
271. 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 192.60
R1196 R2195 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
272. 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 7 192.57
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
273. 25511 Lars-Ingemann Jensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 8 192.25
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
274. 51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 10 192.20
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
275. 119365 Irene Hansen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 11 192.00
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
276. 55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 13 191.46
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
277. 103588 Mikael Baden Sørensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 4 194.00
R1196 R2196 R3192 R4192
Sum776 Snit194.00
278. 12208 Ulla Rasmussen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 5 193.00
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
279. 93954 Erling Munkholm Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 5 193.00
R1196 R2196 R3194 R4190
Sum776 Snit194.00
280. 67648 Jan Wybrandt Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE2 10 192.30
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
281. 39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 12 192.00
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
282. 39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 10 192.00
R1195 R2195 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
283. 47005 Leif Christensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 8 192.00
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
284. 16194 Lars Larsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 6 191.83
R1198 R2194 R3192 R4192
Sum776 Snit194.00
285. 32872 Bente Søndergaard Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE2 8 191.25
R1196 R2195 R3194 R4191
Sum776 Snit194.00
286. 136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 17 191.06
R1197 R2193 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
287. 57219 Kjeld Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 4 193.75
R1196 R2195 R3194 R4190
Sum775 Snit193.75
288. 37194 Jan Christensen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE2 5 193.40
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
289. 43267 Finn Enevoldsen Tinglev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 6 193.17
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
290. 58397 Erik Jensen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 192.00
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
291. 102754 Bent Olesen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 8 190.63
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
292. 43501 Børge Paulsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 5 192.80
R1194 R2194 R3194 R4192
Sum774 Snit193.50
293. 63572 Karin Bay Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 5 192.00
R1198 R2193 R3193 R4190
Sum774 Snit193.50
294. 60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 8 191.75
R1197 R2193 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
295. 91589 Ivan Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 6 191.67
R1195 R2195 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
296. 23019 Henning Andersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 7 191.43
R1196 R2193 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
297. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 12 190.92
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
298. 139553 John Bennetzen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 11 190.73
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
299. 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 8 190.38
R1196 R2196 R3191 R4191
Sum774 Snit193.50
300. 37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 32 190.34
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
301. 53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 12 190.17
R1196 R2193 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
302. 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 20 188.20
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
303. 105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 5 192.40
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
304. 81504 Claus Kristensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 5 192.20
R1196 R2193 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
305. 126464 Ulrich Normann Pedersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 6 192.17
R1196 R2193 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
306. 27437 Leif Jakobsen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 6 191.50
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
307. 122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 7 190.71
R1195 R2194 R3194 R4190
Sum773 Snit193.25
308. 116951 Preben Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 11 190.55
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
309. 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE2 13 190.31
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
310. 29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
SE2 22 189.23
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
311. 101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 17 189.06
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
312. 131206 Steen Vindbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 10 188.90
R1197 R2193 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
313. 67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
SE2 21 188.52
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
314. 53054 Per Andersen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 193.00
R1196 R2193 R3193 R4190
Sum772 Snit193.00
315. 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 5 192.00
R1195 R2194 R3193 R4190
Sum772 Snit193.00
316. 46516 Emil Rasmussen Ulbølle S. G. & I.
DGI Fyn
SE2 5 191.80
R1196 R2194 R3192 R4190
Sum772 Snit193.00
317. 12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 5 191.60
R1198 R2192 R3191 R4191
Sum772 Snit193.00
318. 43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 7 191.57
R1195 R2195 R3191 R4191
Sum772 Snit193.00
319. 45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
SE3 7 190.29
R1195 R2193 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
320. 47128 Finn Christensen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 4 192.75
R1199 R2193 R3190 R4189
Sum771 Snit192.75
321. 57547 Kurt Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 192.75
R1195 R2194 R3191 R4191
Sum771 Snit192.75
322. 52684 Tage Skovgaard Paarup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 192.40
R1194 R2193 R3193 R4191
Sum771 Snit192.75
323. 64457 Johnni T. Jensen Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 5 192.00
R1194 R2193 R3193 R4191
Sum771 Snit192.75
324. 64342 Willy Berger Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 5 192.00
R1195 R2193 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
325. 28029 Grethe Larsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 8 191.63
R1195 R2192 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
326. 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE2 7 191.43
R1196 R2192 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
327. 21991 Bent Nielsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 6 191.33
R1195 R2192 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
328. 49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE2 6 191.00
R1196 R2193 R3192 R4190
Sum771 Snit192.75
329. 38561 Ole Halgård Jensen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 6 190.50
R1197 R2193 R3192 R4189
Sum771 Snit192.75
330. 29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 20 190.25
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
331. 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 14 190.21
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
332. 88831 Erik Olesen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 13 190.08
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
333. 41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 14 190.07
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
334. 110948 Klaus Reflund Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 8 189.38
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
335. 39934 Ingrid Hauge Mortensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 9 188.89
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
336. 58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 191.50
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
337. 21497 Thorvald Ellehede Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 10 191.30
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
338. 134127 Anders Friis Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE3 8 190.88
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
339. 98798 Kirsten Hvid Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 9 190.56
R1194 R2194 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
340. 39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 11 190.45
R1194 R2192 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
341. 102327 Egon Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE2 8 190.25
R1195 R2192 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
342. 17817 Per Nielsen Hviid Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 10 190.20
R1195 R2193 R3192 R4190
Sum770 Snit192.50
343. 21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 14 190.07
R1195 R2192 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
344. 132903 Carl Aage Lausten Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 14 188.43
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
345. 29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
SE2 22 188.00
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
346. 35608 Jens Ravn Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 4 192.25
R1194 R2194 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
347. 58028 Jan Vilhelmsen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 192.25
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
348. 42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 5 191.80
R1195 R2193 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
349. 87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 191.80
R1195 R2192 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
350. 34969 Karl Erik Hansen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 6 191.33
R1195 R2193 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
351. 137252 Peter Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 6 191.00
R1194 R2193 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
352. 25240 Ole Truelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 8 190.63
R1193 R2193 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
353. 61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 10 190.10
R1195 R2192 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
354. 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 16 190.06
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
355. 42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 8 190.00
R1195 R2192 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
356. 27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 15 189.60
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
357. 37846 Jørgen Lauritsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 21 188.81
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
358. 128120 Kurt Abildtrup Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 12 187.25
R1195 R2192 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
359. 140989 Mads Sloth Andersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 4 192.00
R1196 R2192 R3191 R4189
Sum768 Snit192.00
360. 69182 Jesper Stryhn Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
SE2 5 191.60
R1193 R2193 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
361. 69621 Peter Mose Nielsen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 6 190.50
R1194 R2193 R3192 R4189
Sum768 Snit192.00
362. 32646 Hans Christensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE2 7 190.29
R1194 R2194 R3190 R4190
Sum768 Snit192.00
363. 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 17 188.82
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
364. 41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 11 188.55
R1195 R2194 R3190 R4189
Sum768 Snit192.00
365. 136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 17 188.35
R1195 R2193 R3190 R4190
Sum768 Snit192.00
366. 112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 4 191.75
R1192 R2192 R3192 R4191
Sum767 Snit191.75
367. 14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE2 4 191.75
R1199 R2191 R3190 R4187
Sum767 Snit191.75
368. 13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE2 4 191.75
R1194 R2193 R3191 R4189
Sum767 Snit191.75
369. 10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 5 191.00
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
370. 27509 Niels Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 5 190.80
R1193 R2192 R3192 R4190
Sum767 Snit191.75
371. 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
SE2 9 190.22
R1195 R2191 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
372. 46902 Svend Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
SE2 9 190.22
R1194 R2191 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
373. 57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 8 189.88
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
374. 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 7 189.86
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
375. 61133 Ejvind Dahl Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 11 189.00
R1193 R2193 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
376. 96636 Willy O. Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 8 188.75
R1196 R2192 R3190 R4189
Sum767 Snit191.75
377. 139566 Jan Philip Willmarst Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 7 188.14
R1192 R2192 R3192 R4191
Sum767 Snit191.75
378. 130691 Lars Kristensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 191.50
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
379. 109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 191.50
R1195 R2192 R3190 R4189
Sum766 Snit191.50
380. 140194 Karl Erik Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 4 191.50
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
381. 27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 6 191.00
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
382. 58238 Tyge Larsen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 190.40
R1194 R2193 R3191 R4188
Sum766 Snit191.50
383. 120475 Annette Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 190.33
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
384. 57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 6 190.33
R1195 R2192 R3190 R4189
Sum766 Snit191.50
385. 55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 5 190.20
R1194 R2192 R3192 R4188
Sum766 Snit191.50
386. 68694 Svend Vahlgren Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 9 189.56
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
387. 43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 10 189.00
R1192 R2192 R3192 R4190
Sum766 Snit191.50
388. 112328 Kristian Frølund Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 8 188.88
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
389. 23175 WALTHER KRISTENSEN Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 11 188.36
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
390. 43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 8 188.25
R1192 R2192 R3192 R4190
Sum766 Snit191.50
391. 139508 Niels Langstrup Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 10 187.50
R1195 R2191 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
392. 37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 26 186.81
R1192 R2192 R3192 R4190
Sum766 Snit191.50
393. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 11 186.45
R1195 R2192 R3191 R4188
Sum766 Snit191.50
394. 33743 Knud Bonde Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 4 191.25
R1193 R2192 R3191 R4189
Sum765 Snit191.25
395. 59382 Bent Andersen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 191.25
R1193 R2191 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
396. 62442 Arne Pedersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE2 4 191.25
R1193 R2192 R3190 R4190
Sum765 Snit191.25
397. 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 5 189.40
R1192 R2192 R3192 R4189
Sum765 Snit191.25
398. 80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 9 188.67
R1192 R2191 R3191 R4191
Sum765 Snit191.25
399. 18164 Jørgen Overgaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE3 13 188.46
R1192 R2191 R3191 R4191
Sum765 Snit191.25
400. 60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 191.00
R1192 R2192 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
401. 40776 Erik Clemmensen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 5 190.80
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
402. 45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 190.60
R1194 R2190 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
403. 87368 Susanne Hansen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE2 6 190.50
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
404. 16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE2 5 190.40
R1193 R2191 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
405. 54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 5 190.20
R1193 R2192 R3191 R4188
Sum764 Snit191.00
406. 22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 6 190.17
R1192 R2192 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
407. 21881 Jens Kjær Them Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 5 190.00
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
408. 39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 10 189.00
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
409. 25436 Per Hansen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 8 189.00
R1192 R2192 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
410. 23007 John Petersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE3 13 188.31
R1194 R2190 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
411. 139550 Jens Crone Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 10 188.20
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
412. 20390 Kresten Kristensen Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 4 190.75
R1195 R2191 R3189 R4188
Sum763 Snit190.75
413. 54509 Knud Holse Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 190.75
R1194 R2192 R3191 R4186
Sum763 Snit190.75
414. 57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 190.20
R1193 R2192 R3190 R4188
Sum763 Snit190.75
415. 103489 Mads Sønderup Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 7 190.00
R1191 R2191 R3191 R4190
Sum763 Snit190.75
416. 45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 190.00
R1193 R2192 R3189 R4189
Sum763 Snit190.75
417. 94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 5 189.60
R1192 R2191 R3191 R4189
Sum763 Snit190.75
418. 117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 8 188.88
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
419. 43530 Ove Gisselbæk Østergaard Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 9 187.44
R1191 R2191 R3191 R4190
Sum763 Snit190.75
420. 109018 Tove Strunk Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 4 190.50
R1193 R2190 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
421. 136611 Svend Lyck Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 190.50
R1192 R2190 R3190 R4190
Sum762 Snit190.50
422. 37199 Ingolf Lund Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE3 5 190.00
R1193 R2190 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
423. 54842 Kaj Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 6 189.67
R1192 R2190 R3190 R4190
Sum762 Snit190.50
424. 77569 Henning Dam Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE3 8 189.25
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
425. 22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 7 189.14
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
426. 60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 10 188.90
R1191 R2191 R3190 R4190
Sum762 Snit190.50
427. 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 6 188.50
R1192 R2190 R3190 R4190
Sum762 Snit190.50
428. 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 9 188.00
R1191 R2191 R3190 R4190
Sum762 Snit190.50
429. 46519 Elinor Palsfort Ulbølle S. G. & I.
DGI Fyn
SE3 5 187.80
R1192 R2192 R3189 R4189
Sum762 Snit190.50
430. 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 14 187.29
R1193 R2190 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
431. 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 15 186.47
R1196 R2190 R3188 R4188
Sum762 Snit190.50
432. 110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 12 185.33
R1193 R2192 R3191 R4186
Sum762 Snit190.50
433. 98806 Henry Nielsen Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 4 190.25
R1192 R2190 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
434. 57777 Kurt Jensen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 190.25
R1194 R2192 R3188 R4187
Sum761 Snit190.25
435. 23128 Harry Egon Jensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 5 189.60
R1194 R2191 R3188 R4188
Sum761 Snit190.25
436. 37613 Thomas Pagaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 11 188.45
R1191 R2191 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
437. 111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 7 188.43
R1192 R2192 R3189 R4188
Sum761 Snit190.25
438. 61409 Verner Nielsen Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 5 188.40
R1194 R2193 R3189 R4185
Sum761 Snit190.25
439. 102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 190.00
R1193 R2193 R3188 R4186
Sum760 Snit190.00
440. 108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE3 5 189.20
R1192 R2191 R3190 R4187
Sum760 Snit190.00
441. 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 15 188.33
R1190 R2190 R3190 R4190
Sum760 Snit190.00
442. 59093 Anne-Grete Oldenborg Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 189.75
R1194 R2190 R3188 R4187
Sum759 Snit189.75
443. 54722 Ove Pedersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 6 188.83
R1191 R2190 R3190 R4188
Sum759 Snit189.75
444. 115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 6 188.50
R1192 R2190 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
445. 69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 11 188.45
R1192 R2189 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
446. 129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 8 187.50
R1192 R2191 R3189 R4187
Sum759 Snit189.75
447. 102385 Ole Elmholt Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 7 187.00
R1194 R2189 R3188 R4188
Sum759 Snit189.75
448. 21801 Ulla Vogensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 7 186.86
R1192 R2190 R3190 R4187
Sum759 Snit189.75
449. 139559 Henrik Pedersen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 11 186.64
R1192 R2190 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
450. 107868 Niels Odgaard Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 8 185.50
R1192 R2189 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
451. 86979 Jørn Alfastsen Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
SE3 4 189.50
R1196 R2192 R3186 R4184
Sum758 Snit189.50
452. 39477 Bent Lauridsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 189.50
R1191 R2191 R3188 R4188
Sum758 Snit189.50
453. 50533 Bent Jacobsen Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE3 4 189.50
R1193 R2189 R3188 R4188
Sum758 Snit189.50
454. 140447 Evan Rekler Postens Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 4 189.50
R1192 R2189 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
455. 133299 Jan Lyngdorff Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 189.00
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
456. 113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 8 188.38
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
457. 80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 8 187.88
R1191 R2189 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
458. 69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 7 187.86
R1190 R2190 R3190 R4188
Sum758 Snit189.50
459. 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 9 187.67
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
460. 31176 Hanne Clausen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 11 187.45
R1190 R2190 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
461. 18633 Ebbe Christiansen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 7 187.00
R1191 R2191 R3188 R4188
Sum758 Snit189.50
462. 80135 Gitte Bach Larsen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 8 185.00
R1195 R2190 R3187 R4186
Sum758 Snit189.50
463. 22096 John Madsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 4 189.25
R1193 R2189 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
464. 19132 Sigurd Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 6 188.50
R1191 R2189 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
465. 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 16 186.75
R1190 R2190 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
466. 41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 10 186.60
R1191 R2190 R3188 R4188
Sum757 Snit189.25
467. 119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 19 185.53
R1194 R2188 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
468. 93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE3 5 188.20
R1192 R2190 R3188 R4186
Sum756 Snit189.00
469. 37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 20 185.10
R1191 R2189 R3188 R4188
Sum756 Snit189.00
470. 76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 188.75
R1192 R2189 R3187 R4187
Sum755 Snit188.75
471. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 188.75
R1191 R2188 R3188 R4188
Sum755 Snit188.75
472. 104473 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 7 188.14
R1190 R2189 R3188 R4188
Sum755 Snit188.75
473. 132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE2 5 187.80
R1191 R2191 R3187 R4186
Sum755 Snit188.75
474. 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 5 187.00
R1191 R2190 R3188 R4186
Sum755 Snit188.75
475. 112980 Villy Christensen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE3 7 186.57
R1192 R2189 R3188 R4186
Sum755 Snit188.75
476. 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 10 186.40
R1189 R2189 R3189 R4188
Sum755 Snit188.75
477. 109016 Bent Andersen Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 4 188.50
R1191 R2189 R3187 R4187
Sum754 Snit188.50
478. 33266 Jørgen Jensen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 5 187.80
R1191 R2188 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
479. 114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 6 187.33
R1189 R2189 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
480. 45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
SE3 6 187.00
R1193 R2188 R3188 R4185
Sum754 Snit188.50
481. 102328 Preben Bastrup Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 8 186.38
R1189 R2189 R3189 R4187
Sum754 Snit188.50
482. 14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 7 185.71
R1190 R2189 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
483. 25495 Lynge Jensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 4 188.25
R1189 R2188 R3188 R4188
Sum753 Snit188.25
484. 22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 6 187.67
R1190 R2188 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
485. 120219 Bendt Hansen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 8 187.13
R1190 R2188 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
486. 27998 Inga Jensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 7 186.29
R1190 R2190 R3188 R4185
Sum753 Snit188.25
487. 102325 Niels Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 7 184.86
R1190 R2188 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
488. 50333 Svend E. Christensen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
SE3 4 188.00
R1189 R2189 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
489. 41701 Eigild Bangert Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 5 187.40
R1190 R2188 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
490. 46472 Kristian Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 5 186.60
R1191 R2190 R3189 R4182
Sum752 Snit188.00
491. 19529 Steen Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 5 186.40
R1190 R2188 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
492. 29809 Peter Bay Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 13 186.23
R1189 R2188 R3188 R4187
Sum752 Snit188.00
493. 61544 Helge Dahl Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 11 185.64
R1191 R2187 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
494. 22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 14 184.50
R1190 R2188 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
495. 113411 Bent Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 187.75
R1192 R2192 R3185 R4182
Sum751 Snit187.75
496. 56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 4 187.75
R1191 R2189 R3186 R4185
Sum751 Snit187.75
497. 107019 Torben Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 4 187.75
R1190 R2190 R3187 R4184
Sum751 Snit187.75
498. 46861 Aage Stevnsgaard Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 5 187.40
R1191 R2187 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
499. 46499 Henning Krogh Ulbølle S. G. & I.
DGI Fyn
SE3 5 186.80
R1190 R2189 R3187 R4185
Sum751 Snit187.75
500. 43251 Johan P. Carstensen Tinglev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE3 7 186.71
R1189 R2188 R3187 R4187
Sum751 Snit187.75
501. 101200 Jens Eskildsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 12 185.92
R1189 R2188 R3187 R4187
Sum751 Snit187.75
502. 102472 Ole Gram Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 8 185.13
R1190 R2189 R3186 R4186
Sum751 Snit187.75
503. 61017 Jørgen Jensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 10 184.90
R1190 R2187 R3187 R4186
Sum750 Snit187.50
504. 118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE3 16 183.44
R1188 R2188 R3188 R4186
Sum750 Snit187.50
505. 116779 Ove Pedersen Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE3 4 187.25
R1189 R2187 R3187 R4186
Sum749 Snit187.25
506. 139512 Jakob Hjorth Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 12 179.75
R1188 R2188 R3187 R4186
Sum749 Snit187.25
507. 31025 Peter Kristiansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 4 187.00
R1189 R2188 R3187 R4184
Sum748 Snit187.00
508. 63668 Hans Kristian Nørager Bay Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 5 186.60
R1189 R2187 R3186 R4186
Sum748 Snit187.00
509. 111975 Ole Christoffersen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 6 186.17
R1188 R2187 R3187 R4186
Sum748 Snit187.00
510. 69777 Ole Abildgaard Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 8 185.25
R1189 R2187 R3186 R4186
Sum748 Snit187.00
511. 35287 Vagn Mølkjær Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 4 186.75
R1190 R2187 R3186 R4184
Sum747 Snit186.75
512. 97225 Rolf Dohm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 4 186.75
R1192 R2188 R3184 R4183
Sum747 Snit186.75
513. 119587 Birgit Frederiksen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 186.75
R1191 R2187 R3186 R4183
Sum747 Snit186.75
514. 118226 Poul Simonsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 4 186.50
R1191 R2186 R3185 R4184
Sum746 Snit186.50
515. 136577 Gert Børsting Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 5 185.80
R1190 R2187 R3185 R4184
Sum746 Snit186.50
516. 139549 Tom Wiese Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 8 183.63
R1188 R2188 R3185 R4185
Sum746 Snit186.50
517. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 17 181.18
R1189 R2187 R3185 R4185
Sum746 Snit186.50
518. 135200 Helge Klingenberg Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 186.25
R1188 R2188 R3185 R4184
Sum745 Snit186.25
519. 18473 Bjarne Dam Nielsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 4 186.25
R1188 R2187 R3186 R4184
Sum745 Snit186.25
520. 139552 Lars Andersson Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 7 183.14
R1188 R2187 R3185 R4185
Sum745 Snit186.25
521. 22262 Preben Jensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 4 186.00
R1188 R2187 R3186 R4183
Sum744 Snit186.00
522. 33295 Jens Nygård Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 4 186.00
R1188 R2187 R3185 R4184
Sum744 Snit186.00
523. 135727 Jørgen Skott Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 4 185.75
R1190 R2188 R3183 R4182
Sum743 Snit185.75
524. 39485 Annelise Lauridsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 185.75
R1188 R2187 R3184 R4184
Sum743 Snit185.75
525. 33147 Peder Johansen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 4 185.75
R1190 R2187 R3186 R4180
Sum743 Snit185.75
526. 87671 Jimmy Mynster Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
SE3 11 183.45
R1186 R2186 R3186 R4185
Sum743 Snit185.75
527. 81544 Arne Ørvik Hansen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 4 185.50
R1189 R2186 R3184 R4183
Sum742 Snit185.50
528. 139551 Dennis Østerholt Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 11 180.64
R1188 R2186 R3185 R4183
Sum742 Snit185.50
529. 130620 Poul Erik Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 185.25
R1190 R2185 R3185 R4181
Sum741 Snit185.25
530. 53249 Bruno Larsen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 8 180.38
R1190 R2186 R3183 R4182
Sum741 Snit185.25
531. 100234 Janne Gretved Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 4 185.00
R1188 R2187 R3184 R4181
Sum740 Snit185.00
532. 54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 4 185.00
R1190 R2187 R3183 R4180
Sum740 Snit185.00
533. 24039 Harry Kudsk Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 6 184.33
R1188 R2184 R3184 R4184
Sum740 Snit185.00
534. 97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 12 179.50
R1186 R2186 R3184 R4184
Sum740 Snit185.00
535. 89824 Per Sørensen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE3 4 184.50
R1190 R2189 R3187 R4172
Sum738 Snit184.50
536. 111545 Grethe Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 7 183.14
R1186 R2184 R3184 R4183
Sum737 Snit184.25
537. 62428 Bjørn Hansen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 6 182.33
R1187 R2185 R3183 R4182
Sum737 Snit184.25
538. 111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 7 179.29
R1189 R2183 R3183 R4182
Sum737 Snit184.25
539. 61756 Bent von Bentzon Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE3 6 182.83
R1185 R2185 R3184 R4182
Sum736 Snit184.00
540. 139562 Niels Banche Petersen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 7 181.29
R1187 R2184 R3183 R4182
Sum736 Snit184.00
541. 127771 Orla Edelberg Nielsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 4 183.75
R1185 R2184 R3183 R4183
Sum735 Snit183.75
542. 46507 Hans Jensen Ulbølle S. G. & I.
DGI Fyn
SE3 5 182.60
R1185 R2184 R3184 R4182
Sum735 Snit183.75
543. 89113 Aksel Hansen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 183.50
R1190 R2183 R3181 R4180
Sum734 Snit183.50
544. 136969 Peter Kildal Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 4 183.50
R1187 R2186 R3181 R4180
Sum734 Snit183.50
545. 65327 Kurt Olsen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE3 4 183.50
R1186 R2185 R3183 R4180
Sum734 Snit183.50
546. 57022 Kell Damgaard Nielsen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
SE3 8 181.63
R1184 R2184 R3183 R4183
Sum734 Snit183.50
547. 46374 Hardy Broxgaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 12 179.00
R1186 R2184 R3182 R4182
Sum734 Snit183.50
548. 45411 Ole Vagn Jensen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
SE3 4 183.25
R1190 R2188 R3184 R4171
Sum733 Snit183.25
549. 67432 Preben Sørensen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE3 18 178.61
R1185 R2183 R3183 R4182
Sum733 Snit183.25
550. 65008 Viggo Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 6 181.67
R1186 R2184 R3181 R4181
Sum732 Snit183.00
551. 131916 Poul A. Poulsen Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 4 182.75
R1185 R2184 R3184 R4178
Sum731 Snit182.75
552. 24137 Laila Frandsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 5 181.00
R1185 R2185 R3181 R4180
Sum731 Snit182.75
553. 104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 6 181.33
R1184 R2184 R3181 R4181
Sum730 Snit182.50
554. 38403 Tove Sørensen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 5 182.20
R1183 R2182 R3182 R4182
Sum729 Snit182.25
555. 95887 John Dyhr Kristensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 8 180.25
R1185 R2183 R3181 R4180
Sum729 Snit182.25
556. 103379 Jens Østergaard Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 8 178.63
R1183 R2183 R3182 R4179
Sum727 Snit181.75
557. 111546 Per Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 7 178.57
R1185 R2181 R3181 R4180
Sum727 Snit181.75
558. 139558 Steen Falk Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 10 178.40
R1184 R2182 R3180 R4180
Sum726 Snit181.50
559. 98240 Jens Peter Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 7 179.00
R1185 R2183 R3179 R4178
Sum725 Snit181.25
560. 70364 Jesper Holde Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
SE3 4 181.00
R1186 R2180 R3180 R4178
Sum724 Snit181.00
561. 33487 Niels Utoft Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 4 181.00
R1183 R2182 R3182 R4177
Sum724 Snit181.00
562. 60626 Helen Grønbech Hass KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
SE3 6 179.00
R1187 R2183 R3177 R4177
Sum724 Snit181.00
563. 135275 Kurt Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE3 5 179.80
R1182 R2181 R3181 R4179
Sum723 Snit180.75
564. 78876 Carsten Zachariassen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 5 178.60
R1184 R2183 R3181 R4175
Sum723 Snit180.75
565. 103377 Jørgen Mortensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 8 179.50
R1181 R2181 R3180 R4180
Sum722 Snit180.50
566. 139556 Jørn Magnussen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 11 174.36
R1181 R2181 R3181 R4179
Sum722 Snit180.50
567. 107274 Egon Holst Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 7 178.57
R1181 R2181 R3181 R4178
Sum721 Snit180.25
568. 131915 Karl E. Glusted Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 4 180.00
R1185 R2183 R3178 R4174
Sum720 Snit180.00
569. 108389 Otto Nielforss Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 180.00
R1186 R2182 R3181 R4171
Sum720 Snit180.00
570. 121542 Ivar Viftrup Højgaard Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 8 177.38
R1182 R2182 R3178 R4178
Sum720 Snit180.00
571. 136259 Jens Christensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 13 176.62
R1185 R2179 R3178 R4178
Sum720 Snit180.00
572. 46774 Hans Mose Rasmussen Ringe Skytteforening
DGI Fyn
SE3 4 179.25
R1188 R2183 R3178 R4168
Sum717 Snit179.25
573. 98529 Jarl Petersen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
SE3 5 178.00
R1183 R2182 R3177 R4175
Sum717 Snit179.25
574. 50977 Jørgen M. Knudsen. Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE3 10 176.30
R1181 R2180 R3179 R4177
Sum717 Snit179.25
575. 131913 Kristian Tanderup Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 4 179.00
R1185 R2181 R3175 R4175
Sum716 Snit179.00
576. 136970 Bent Poulsen Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 4 179.00
R1184 R2181 R3176 R4175
Sum716 Snit179.00
577. 135527 Flemming Vejvad Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 8 172.63
R1180 R2179 R3179 R4177
Sum715 Snit178.75
578. 134227 Søren Sonberg Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 6 177.17
R1181 R2179 R3178 R4176
Sum714 Snit178.50
579. 108720 Erik Lindegaard Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 8 175.63
R1181 R2179 R3177 R4177
Sum714 Snit178.50
580. 140718 Knud Erik Jakobsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 4 177.75
R1181 R2177 R3177 R4176
Sum711 Snit177.75
581. 139557 Leif Lerke Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 7 172.29
R1180 R2177 R3177 R4174
Sum708 Snit177.00
582. 139411 Ib Petersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 176.75
R1180 R2178 R3177 R4172
Sum707 Snit176.75
583. 140149 Margrethe Basse Pedersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE3 4 176.75
R1181 R2179 R3176 R4171
Sum707 Snit176.75
584. 138500 Nis Weihrauch KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
SE3 14 171.14
R1179 R2179 R3175 R4174
Sum707 Snit176.75
585. 125530 Preben B Olsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE3 4 175.25
R1181 R2174 R3173 R4173
Sum701 Snit175.25
586. 135966 Poul Frost Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 175.00
R1178 R2175 R3174 R4173
Sum700 Snit175.00
587. 70909 Poul W. Christensen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
SE3 10 167.80
R1176 R2176 R3174 R4173
Sum699 Snit174.75
588. 139561 Erik Palle Hansen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 4 174.25
R1180 R2176 R3175 R4166
Sum697 Snit174.25
589. 139678 Karen Margrethe Crone Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 4 174.25
R1183 R2174 R3173 R4167
Sum697 Snit174.25
590. 97539 Inger Hierzman Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 4 174.00
R1179 R2174 R3173 R4170
Sum696 Snit174.00
591. 57465 Knud Madsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 6 170.00
R1179 R2175 R3172 R4169
Sum695 Snit173.75
592. 133341 Villy Hansen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 173.50
R1177 R2173 R3173 R4171
Sum694 Snit173.50
593. 46941 Poul Juul Jacobsen Garderforeningen for Svendborg & Omegn
DGI Fyn
SE3 4 171.75
R1175 R2173 R3172 R4167
Sum687 Snit171.75
594. 111197 Ole Andersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 5 169.40
R1170 R2170 R3170 R4170
Sum680 Snit170.00
595. 85563 John Lind Jans Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 5 168.20
R1176 R2172 R3168 R4163
Sum679 Snit169.75
596. 137367 Kresten Laursen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 5 158.40
R1170 R2167 R3165 R4164
Sum666 Snit166.50
597. 54037 Karl Andersen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 6 160.50
R1172 R2171 R3165 R4155
Sum663 Snit165.75
598. 139672 Lone Johansen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 4 161.75
R1174 R2164 R3160 R4149
Sum647 Snit161.75
599. 49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
600. 77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 3 198.67
R1200 R2199 R3197 R4-
Sum596 Snit198.67
601. 50177 Jørgen Sørensen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 3 197.67
R1199 R2199 R3195 R4-
Sum593 Snit197.67
602. 23215 Erling Bech VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 3 197.33
R1199 R2197 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
603. 17287 Allan Prior Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 3 196.67
R1198 R2197 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
604. 17244 Birgit Prior Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 3 196.67
R1199 R2197 R3194 R4-
Sum590 Snit196.67
605. 26090 Gunnar B. Frederiksen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 3 196.33
R1198 R2196 R3195 R4-
Sum589 Snit196.33
606. 21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 3 196.33
R1198 R2197 R3194 R4-
Sum589 Snit196.33
607. 11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 3 196.33
R1197 R2196 R3196 R4-
Sum589 Snit196.33
608. 58027 John Street Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 3 196.33
R1198 R2197 R3194 R4-
Sum589 Snit196.33
609. 40522 Poul Jørgensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 3 195.67
R1197 R2196 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
610. 30258 Gert Østergård Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 3 195.67
R1198 R2195 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
611. 82533 Jørgen Ulrik Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
SE1 3 195.00
R1197 R2196 R3192 R4-
Sum585 Snit195.00
612. 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 3 194.67
R1195 R2195 R3194 R4-
Sum584 Snit194.67
613. 127313 H. C. Andersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 3 194.33
R1195 R2194 R3194 R4-
Sum583 Snit194.33
614. 60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 3 194.33
R1196 R2194 R3193 R4-
Sum583 Snit194.33
615. 116012 Kaj Haulrich Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 3 194.00
R1195 R2194 R3193 R4-
Sum582 Snit194.00
616. 11185 CHRISTIAN SCHULTZ Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 3 194.00
R1196 R2195 R3191 R4-
Sum582 Snit194.00
617. 52085 Yet Johansen Sportsskydeklubben Odense
DGI Fyn
SE2 3 193.67
R1195 R2193 R3193 R4-
Sum581 Snit193.67
618. 54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 3 193.67
R1196 R2195 R3190 R4-
Sum581 Snit193.67
619. 88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 3 193.67
R1196 R2193 R3192 R4-
Sum581 Snit193.67
620. 121841 Jens Ulsted Sørensen VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 3 193.33
R1196 R2193 R3191 R4-
Sum580 Snit193.33
621. 26777 Knud Søndergård Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE2 3 193.33
R1197 R2193 R3190 R4-
Sum580 Snit193.33
622. 21030 Martin Madsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 3 193.00
R1195 R2193 R3191 R4-
Sum579 Snit193.00
623. 25243 Niels Jørn Johansen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 3 193.00
R1196 R2195 R3188 R4-
Sum579 Snit193.00
624. 25141 Jens Chr. Hansen VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE2 3 193.00
R1198 R2194 R3187 R4-
Sum579 Snit193.00
625. 133529 Henning Frantzen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 3 192.67
R1194 R2194 R3190 R4-
Sum578 Snit192.67
626. 104965 Regnar Nilsson Sportsskydeklubben Odense
DGI Fyn
SE2 3 192.33
R1193 R2193 R3191 R4-
Sum577 Snit192.33
627. 21680 Jens Kr. Madsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 3 192.33
R1196 R2191 R3190 R4-
Sum577 Snit192.33
628. 81514 Flemming Jensen VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE2 3 192.33
R1194 R2193 R3190 R4-
Sum577 Snit192.33
629. 29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 3 192.33
R1194 R2192 R3191 R4-
Sum577 Snit192.33
630. 39626 Ingrid Lassen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 192.00
R1193 R2193 R3190 R4-
Sum576 Snit192.00
631. 34393 Børge Gjødsbøl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 3 191.67
R1193 R2192 R3190 R4-
Sum575 Snit191.67
632. 15095 Flemming Lindemann Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 3 191.67
R1196 R2190 R3189 R4-
Sum575 Snit191.67
633. 130316 Heine Christiansen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 3 191.33
R1192 R2192 R3190 R4-
Sum574 Snit191.33
634. 107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 3 191.33
R1193 R2191 R3190 R4-
Sum574 Snit191.33
635. 60164 Jørgen Arne Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 3 191.00
R1194 R2190 R3189 R4-
Sum573 Snit191.00
636. 135960 Frank Folting Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 3 191.00
R1192 R2191 R3190 R4-
Sum573 Snit191.00
637. 57582 Flemming Madsen Nr. Asmindrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 191.00
R1193 R2191 R3189 R4-
Sum573 Snit191.00
638. 45445 Kirsten Andersen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
SE2 3 190.67
R1198 R2189 R3185 R4-
Sum572 Snit190.67
639. 133340 John E Larsen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 3 190.33
R1195 R2190 R3186 R4-
Sum571 Snit190.33
640. 82004 Henning Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 190.33
R1192 R2190 R3189 R4-
Sum571 Snit190.33
641. 124841 Ole Andersen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 3 190.33
R1195 R2190 R3186 R4-
Sum571 Snit190.33
642. 128576 Niels Hansen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 3 190.33
R1191 R2190 R3190 R4-
Sum571 Snit190.33
643. 57380 Per Jensen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 3 190.33
R1191 R2190 R3190 R4-
Sum571 Snit190.33
644. 103906 Arne Madsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 190.00
R1192 R2190 R3188 R4-
Sum570 Snit190.00
645. 17344 Maja Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 3 190.00
R1192 R2192 R3186 R4-
Sum570 Snit190.00
646. 39825 Jens Laursen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 3 190.00
R1191 R2190 R3189 R4-
Sum570 Snit190.00
647. 106366 Grethe Thomsen Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
SE3 3 189.67
R1190 R2190 R3189 R4-
Sum569 Snit189.67
648. 48256 Conni Helding Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 189.67
R1192 R2190 R3187 R4-
Sum569 Snit189.67
649. 54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 3 189.67
R1190 R2190 R3189 R4-
Sum569 Snit189.67
650. 72337 Svend Aage Jaquet VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE3 3 189.67
R1193 R2190 R3186 R4-
Sum569 Snit189.67
651. 127007 John Christensen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
SE3 3 189.33
R1193 R2189 R3186 R4-
Sum568 Snit189.33
652. 127185 Ivan Helth Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 189.33
R1191 R2190 R3187 R4-
Sum568 Snit189.33
653. 110347 Peter Brauer Henriksen VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE3 3 189.33
R1190 R2190 R3188 R4-
Sum568 Snit189.33
654. 15953 Flemming Larsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 3 189.00
R1193 R2187 R3187 R4-
Sum567 Snit189.00
655. 52566 Leif Nielsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 189.00
R1193