Terræn GrovRevolver | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 06. juli 2020 - kl. 06:07
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 5 55.80
R159 R257 R356 R454
Sum226 Snit56.50
2. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 47.75
R150 R250 R346 R445
Sum191 Snit47.75
3. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 5 46.80
R150 R249 R347 R445
Sum191 Snit47.75
4. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 6 42.33
R150 R246 R342 R442
Sum180 Snit45.00
5. 109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GR 4 43.75
R150 R246 R341 R438
Sum175 Snit43.75
6. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 5 41.80
R146 R245 R344 R440
Sum175 Snit43.75
7. 121679 John Christian Gerhauge Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 6 42.67
R146 R244 R342 R442
Sum174 Snit43.50
8. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 43.25
R153 R246 R339 R435
Sum173 Snit43.25
9. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 4 42.75
R150 R245 R339 R437
Sum171 Snit42.75
10. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 5 38.40
R145 R242 R339 R437
Sum163 Snit40.75
11. 117404 Ken Kay Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 5 37.00
R150 R243 R337 R430
Sum160 Snit40.00
12. 103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 48.67
R152 R249 R345 R4-
Sum146 Snit48.67
13. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 3 44.67
R161 R237 R336 R4-
Sum134 Snit44.67
14. 129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 43.00
R145 R244 R340 R4-
Sum129 Snit43.00
15. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 42.67
R146 R245 R337 R4-
Sum128 Snit42.67
16. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GR 3 42.33
R147 R242 R338 R4-
Sum127 Snit42.33
17. 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 3 42.00
R146 R240 R340 R4-
Sum126 Snit42.00
18. 115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 30.25
R134 R234 R328 R425
Sum121 Snit30.25
19. 130450 Finn Mose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 4 30.00
R142 R240 R324 R414
Sum120 Snit30.00
20. 113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 39.67
R147 R240 R332 R4-
Sum119 Snit39.67
21. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 39.33
R142 R241 R335 R4-
Sum118 Snit39.33
22. 115663 Tommy Brandt Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 4 27.75
R131 R229 R329 R422
Sum111 Snit27.75
23. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 34.33
R140 R235 R328 R4-
Sum103 Snit34.33
24. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 2 50.00
R151 R249 R3- R4-
Sum100 Snit50.00
25. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 2 48.50
R150 R247 R3- R4-
Sum97 Snit48.50
26. 24801 Lars møller Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 2 48.50
R153 R244 R3- R4-
Sum97 Snit48.50
27. 29055 Ebbe Sørensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 2 48.50
R150 R247 R3- R4-
Sum97 Snit48.50
28. 13293 Per S. Nielsen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 3 32.00
R141 R228 R327 R4-
Sum96 Snit32.00
29. 127701 Peter Budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 32.00
R136 R235 R325 R4-
Sum96 Snit32.00
30. 88097 Jørn Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 5 23.20
R126 R225 R324 R421
Sum96 Snit24.00
31. 21143 John Walker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 46.50
R153 R240 R3- R4-
Sum93 Snit46.50
32. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 2 45.00
R146 R244 R3- R4-
Sum90 Snit45.00
33. 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 2 44.50
R145 R244 R3- R4-
Sum89 Snit44.50
34. 28919 Klaus Steffensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 2 43.50
R144 R243 R3- R4-
Sum87 Snit43.50
35. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 43.00
R144 R242 R3- R4-
Sum86 Snit43.00
36. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 4 21.50
R127 R226 R319 R414
Sum86 Snit21.50
37. 138205 Nicolai Hansen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 3 28.33
R133 R227 R325 R4-
Sum85 Snit28.33
38. 94995 Rahlf Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 41.50
R146 R237 R3- R4-
Sum83 Snit41.50
39. 28747 Poul Erik Bloch Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 2 41.50
R143 R240 R3- R4-
Sum83 Snit41.50
40. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 41.50
R143 R240 R3- R4-
Sum83 Snit41.50
41. 16520 Chresten Uttrup Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 41.00
R146 R236 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
42. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 2 40.50
R145 R236 R3- R4-
Sum81 Snit40.50
43. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 27.00
R136 R231 R314 R4-
Sum81 Snit27.00
44. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 2 40.00
R148 R232 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
45. 115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 2 39.50
R147 R232 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
46. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 2 38.00
R146 R230 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
47. 16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 2 37.50
R147 R228 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
48. 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 37.50
R139 R236 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
49. 121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 37.50
R141 R234 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
50. 56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 36.50
R137 R236 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
51. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 35.00
R142 R228 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
52. 66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 35.00
R141 R229 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
53. 36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 2 34.50
R135 R234 R3- R4-
Sum69 Snit34.50
54. 130097 Tim Lindholm Nittka Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 34.00
R139 R229 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
55. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 2 34.00
R134 R234 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
56. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 33.50
R140 R227 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
57. 117100 Lars Bugge Blistrup S&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
GR 2 32.50
R140 R225 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
58. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 2 32.00
R134 R230 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
59. 129354 Carsten Husman Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 30.50
R133 R228 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
60. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 20.33
R125 R224 R312 R4-
Sum61 Snit20.33
61. 19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 2 29.00
R130 R228 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
62. 126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 2 29.00
R130 R228 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
63. 126328 Martin Knudsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 2 29.00
R133 R225 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
64. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 55.00
R155 R2- R3- R4-
Sum55 Snit55.00
65. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 1 55.00
R155 R2- R3- R4-
Sum55 Snit55.00
66. 135746 Anders Norgren DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GR 1 54.00
R154 R2- R3- R4-
Sum54 Snit54.00
67. 134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 27.00
R129 R225 R3- R4-
Sum54 Snit27.00
68. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 1 52.00
R152 R2- R3- R4-
Sum52 Snit52.00
69. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 2 26.00
R130 R222 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
70. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 26.00
R137 R215 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
71. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 51.00
R151 R2- R3- R4-
Sum51 Snit51.00
72. 135741 Klas Svensson Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 51.00
R151 R2- R3- R4-
Sum51 Snit51.00
73. 87303 Alex Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
74. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
75. 59327 Just Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
76. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 25.00
R130 R220 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
77. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
78. 139370 Rune Hammer Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
79. 58455 Dan Back Jensen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 24.50
R125 R224 R3- R4-
Sum49 Snit24.50
80. 124166 Bjarne Rønvig Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 2 24.50
R131 R218 R3- R4-
Sum49 Snit24.50
81. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
82. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
83. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
84. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
85. 134822 Dennis Funder Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 2 24.00
R128 R220 R3- R4-
Sum48 Snit24.00
86. 119518 Anders Lykke Christensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 2 24.00
R127 R221 R3- R4-
Sum48 Snit24.00
87. 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
88. 104108 Robert Torpe Meulengracht Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
89. 130096 Otto Haue Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 23.00
R126 R220 R3- R4-
Sum46 Snit23.00
90. 129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 2 23.00
R128 R218 R3- R4-
Sum46 Snit23.00
91. 46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
92. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
93. 51662 Lars Beck Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
94. 114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
95. 89032 Aske Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
96. 27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
97. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
98. 121447 Tim Sloth Johansen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
99. 122815 Matis Helbo Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
100. 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
101. 46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
GR 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
102. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
103. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
104. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
105. 56529 Finn Berg Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
106. 10551 Jan Elgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
107. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
108. 46947 Per Ohlsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
109. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
110. 11446 Christian Birk Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
111. 83224 Flemming Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
112. 130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
113. 17165 Hans Held Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
114. 90554 Lars Mathiasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
115. 82469 Bernhard Paetzke Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
116. 129629 Martin Kaae Hansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
117. 16155 Max Lauesgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
118. 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 20.00
R125 R215 R3- R4-
Sum40 Snit20.00
119. 70447 Tom Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 20.00
R124 R216 R3- R4-
Sum40 Snit20.00
120. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
121. 31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
122. 16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
123. 70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
124. 117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
125. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
126. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 2 19.00
R129 R29 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
127. 133049 Frantz Glantz-Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 2 19.00
R119 R219 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
128. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
129. 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
130. 110818 Peter Wallén Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
131. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 18.50
R132 R25 R3- R4-
Sum37 Snit18.50
132. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
133. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
134. 49653 Flemming Hansen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
135. 130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
136. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
137. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
138. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
139. 34285 Lars Erik Petersen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
140. 50309 Andreas Kristensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
141. 32857 Bjarne Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
142. 88094 Tobias Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
143. 128923 Sikem Andreas Daehnel Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
144. 116437 Sten Pold Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
145. 115590 Michael Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
146. 135745 Kerstin Östedt DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
147. 111858 Mikael Jensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
148. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
149. 60867 Finn Schroll Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
150. 32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
151. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
152. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
153. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
154. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
155. 135742 Gunnar Svensson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
156. 111194 Michael Lund Jensen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
157. 100339 Lasse Møller Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
158. 133661 Kasper Sartou Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
159. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
160. 81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
161. 118857 Erik Jakobsen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
162. 89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
163. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
164. 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
165. 102227 Rune Viggo Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
166. 128322 Cim Ib Elmann Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
167. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
168. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
169. 27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
170. 134743 Ane Catrine Schultz Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 2 14.50
R115 R214 R3- R4-
Sum29 Snit14.50
171. 44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
172. 25936 Steffen V Mogensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
173. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
174. 62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
175. 134537 Peter Anderskov Jensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 2 13.50
R115 R212 R3- R4-
Sum27 Snit13.50
176. 125138 Ole Brøgger Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
177. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
178. 93356 Brian Brix Christiansen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
179. 125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
180. 136810 Thomas Hansen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
181. 122872 Jacob Sand Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
182. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
183. 126441 Knud Jørgensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
184. 117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
185. 126474 Heinrich Flyvholm Okkerstrøm Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
186. 129068 Christian Koch Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
187. 29009 Henrik Steffensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
188. 28658 Anders Larsen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
189. 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
190. 119193 Steffen Schmidt Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
191. 138968 Brian Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
192. 100825 Christian Rosenmeyer Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
193. 85812 Mikael Kristensen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
194. 121879 Michael Østerberg Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
195. 134858 Axel Teichert Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
196. 100361 Poul Faxø Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
197. 128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
198. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
199. 124269 Klavs Møller Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
200. 123557 Klaus Andersen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
201. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
202. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
203. 105216 Jascha Paetzke Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
204. 15458 Jesper Christiansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
205. 105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
206. 60863 Frank Andersen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
207. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
208. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
209. 10158 Jan Hejgaard Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
210. 129060 Brian Christensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
211. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
212. 47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
213. 51895 Preben Bremholm Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
214. 130289 Jonny Grønfeldt Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
215. 36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 2 9.00
R112 R26 R3- R4-
Sum18 Snit9.00
216. 138353 Rasmus Thomas Bach Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
217. 86324 Jan Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
218. 130371 Søren Kromann Mandrup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
219. 138060 Felix Dyrhauge Buch Skovshoved Idrætsforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
220. 138510 Frederik Helmer Teichert Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
221. 138298 Hakon Kragsholm Skovshoved Idrætsforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
222. 125049 René Roland Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
223. 138965 Michael Clausen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
224. 81385 Werner Marqwardt Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
225. 138595 KLAUS HØGFELDT Hansen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
226. 126656 Steen Rasch Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
227. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
228. 45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
229. 32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
230. 112640 Magnus Degenkolv Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
231. 71608 Dann Pedersen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
232. 32869 Bill Graversgaard Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
233. 108109 Thomas Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
234. 139352 Lars Nielsen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
235. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
236. 89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 1 7.00
R17 R2- R3- R4-
Sum7 Snit7.00
237. 88571 René Sørensen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 6.00
R16 R2- R3- R4-
Sum6 Snit6.00
238. 87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 5.00
R15 R2- R3- R4-
Sum5 Snit5.00

Til toppen