Terræn GrovRevolver | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 17. maj 2022 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 9 50.89
R154 R254 R352 R452
Sum212 Snit53.00
2. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 8 49.25
R156 R252 R351 R450
Sum209 Snit52.25
3. 141427 Gert Nielsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 9 48.22
R155 R252 R351 R450
Sum208 Snit52.00
4. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 7 48.86
R151 R250 R350 R450
Sum201 Snit50.25
5. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 7 47.29
R152 R250 R350 R448
Sum200 Snit50.00
6. 101744 Nofil Nawaz Mulkana Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 7 45.86
R152 R250 R348 R446
Sum196 Snit49.00
7. 103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 7 46.57
R151 R250 R347 R447
Sum195 Snit48.75
8. 89032 Aske Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 5 47.40
R151 R250 R349 R444
Sum194 Snit48.50
9. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GR 8 43.38
R153 R249 R348 R444
Sum194 Snit48.50
10. 102480 Per Fjord Carlsen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 7 42.14
R150 R248 R344 R444
Sum186 Snit46.50
11. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 7 40.71
R152 R246 R345 R443
Sum186 Snit46.50
12. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 4 46.25
R150 R246 R345 R444
Sum185 Snit46.25
13. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 6 43.33
R151 R246 R345 R442
Sum184 Snit46.00
14. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 5 45.00
R149 R248 R343 R443
Sum183 Snit45.75
15. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 5 44.40
R150 R245 R343 R442
Sum180 Snit45.00
16. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 6 41.17
R147 R246 R345 R442
Sum180 Snit45.00
17. 27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 4 43.00
R150 R244 R344 R434
Sum172 Snit43.00
18. 21143 John Walker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 5 41.00
R147 R245 R341 R437
Sum170 Snit42.50
19. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 5 41.20
R146 R242 R340 R440
Sum168 Snit42.00
20. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 6 40.67
R145 R244 R340 R439
Sum168 Snit42.00
21. 87303 Alex Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 4 41.50
R144 R244 R340 R438
Sum166 Snit41.50
22. 115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 4 41.00
R147 R242 R338 R437
Sum164 Snit41.00
23. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 5 39.20
R148 R240 R339 R437
Sum164 Snit41.00
24. 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 5 38.20
R151 R241 R338 R434
Sum164 Snit41.00
25. 129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 7 36.71
R145 R241 R339 R438
Sum163 Snit40.75
26. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 6 37.00
R145 R245 R336 R434
Sum160 Snit40.00
27. 27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 4 38.50
R142 R239 R338 R435
Sum154 Snit38.50
28. 122103 Henrik Sjang Davidsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 4 38.50
R142 R240 R337 R435
Sum154 Snit38.50
29. 34791 Henrik Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 49.33
R150 R250 R348 R4-
Sum148 Snit49.33
30. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 37.00
R141 R241 R337 R429
Sum148 Snit37.00
31. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 3 48.33
R153 R251 R341 R4-
Sum145 Snit48.33
32. 142798 Anders Hovgaard Møller Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 6 30.83
R138 R237 R333 R433
Sum141 Snit35.25
33. 24686 Jan Nielsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 4 34.75
R138 R238 R335 R428
Sum139 Snit34.75
34. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 32.80
R139 R235 R333 R432
Sum139 Snit34.75
35. 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 5 32.60
R139 R237 R334 R428
Sum138 Snit34.50
36. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 3 45.33
R149 R247 R340 R4-
Sum136 Snit45.33
37. 129629 Martin Kaae Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 3 43.33
R148 R242 R340 R4-
Sum130 Snit43.33
38. 13293 Per S. Nielsen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 5 30.80
R140 R238 R328 R424
Sum130 Snit32.50
39. 137889 Martin Noer Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 3 43.00
R148 R243 R338 R4-
Sum129 Snit43.00
40. 94995 Rahlf Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 41.67
R156 R239 R330 R4-
Sum125 Snit41.67
41. 90306 Annette Winther Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 30.75
R141 R231 R326 R425
Sum123 Snit30.75
42. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 3 40.67
R144 R242 R336 R4-
Sum122 Snit40.67
43. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 6 26.17
R138 R232 R329 R422
Sum121 Snit30.25
44. 23219 Bent Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 3 40.00
R143 R241 R336 R4-
Sum120 Snit40.00
45. 16520 Chresten Uttrup Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 3 39.67
R148 R237 R334 R4-
Sum119 Snit39.67
46. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 5 28.40
R134 R230 R329 R426
Sum119 Snit29.75
47. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 37.33
R142 R240 R330 R4-
Sum112 Snit37.33
48. 117406 Magnus Juul Nordstrøm Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 3 36.67
R139 R238 R333 R4-
Sum110 Snit36.67
49. 144500 Dzintars Kardelis. Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 3 36.33
R146 R240 R323 R4-
Sum109 Snit36.33
50. 142516 Jesper Pilegaard Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 3 35.33
R140 R235 R331 R4-
Sum106 Snit35.33
51. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 4 26.25
R132 R228 R323 R422
Sum105 Snit26.25
52. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 34.33
R139 R234 R330 R4-
Sum103 Snit34.33
53. 88097 Jørn Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 5 24.60
R130 R227 R325 R421
Sum103 Snit25.75
54. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 2 48.00
R149 R247 R3- R4-
Sum96 Snit48.00
55. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 3 32.00
R135 R232 R329 R4-
Sum96 Snit32.00
56. 121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 31.67
R133 R232 R330 R4-
Sum95 Snit31.67
57. 80150 Dieter Meier Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 2 47.00
R150 R244 R3- R4-
Sum94 Snit47.00
58. 11446 Christian Birk Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 47.00
R149 R245 R3- R4-
Sum94 Snit47.00
59. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 31.33
R139 R230 R325 R4-
Sum94 Snit31.33
60. 24801 Lars Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 2 46.00
R147 R245 R3- R4-
Sum92 Snit46.00
61. 56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 30.67
R136 R234 R322 R4-
Sum92 Snit30.67
62. 119518 Anders Lykke Christensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 5 21.00
R127 R226 R322 R417
Sum92 Snit23.00
63. 32857 Bjarne Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
DGI Midtjylland
GR 2 45.50
R148 R243 R3- R4-
Sum91 Snit45.50
64. 14027 Lars Kjeldgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 45.00
R145 R245 R3- R4-
Sum90 Snit45.00
65. 16206 Claus Rittig Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 45.00
R148 R242 R3- R4-
Sum90 Snit45.00
66. 46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
GR 2 44.00
R148 R240 R3- R4-
Sum88 Snit44.00
67. 29055 Ebbe Sørensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 2 44.00
R144 R244 R3- R4-
Sum88 Snit44.00
68. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 3 29.00
R137 R227 R323 R4-
Sum87 Snit29.00
69. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 28.00
R133 R227 R324 R4-
Sum84 Snit28.00
70. 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 2 41.50
R144 R239 R3- R4-
Sum83 Snit41.50
71. 144889 Michelle Thorsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 27.67
R130 R227 R326 R4-
Sum83 Snit27.67
72. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 2 41.00
R144 R238 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
73. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 41.00
R142 R240 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
74. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 40.50
R142 R239 R3- R4-
Sum81 Snit40.50
75. 129527 Christian Dyhr Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 3 26.67
R132 R227 R321 R4-
Sum80 Snit26.67
76. 58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 39.50
R142 R237 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
77. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 39.00
R140 R238 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
78. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 2 39.00
R149 R229 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
79. 10551 Jan Elgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 38.50
R144 R233 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
80. 139255 Gert Rettig Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 3 25.67
R129 R225 R323 R4-
Sum77 Snit25.67
81. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 2 38.00
R144 R232 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
82. 20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 38.00
R142 R234 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
83. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 25.00
R132 R224 R319 R4-
Sum75 Snit25.00
84. 130097 Tim Lindholm Nittka Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 37.00
R138 R236 R3- R4-
Sum74 Snit37.00
85. 14306 Lars Dyrskjøt Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 36.00
R138 R234 R3- R4-
Sum72 Snit36.00
86. 51584 Palle Rosthøj Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GR 2 36.00
R137 R235 R3- R4-
Sum72 Snit36.00
87. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 36.00
R137 R235 R3- R4-
Sum72 Snit36.00
88. 104108 Robert Torpe Meulengracht Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 35.50
R140 R231 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
89. 130251 Kim Poulsen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 35.50
R136 R235 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
90. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 2 35.00
R140 R230 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
91. 126534 Jonas Dansholm Stevns Skytteforening Af 1982
DGI Storstrømmen
GR 2 35.00
R139 R231 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
92. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 2 34.50
R135 R234 R3- R4-
Sum69 Snit34.50
93. 125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 3 22.33
R131 R220 R316 R4-
Sum67 Snit22.33
94. 138957 Frits Wintherfeldt Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 7 13.43
R119 R217 R316 R414
Sum66 Snit16.50
95. 28747 Poul Erik Bloch Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 2 31.50
R140 R223 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
96. 93356 Brian Brix Christiansen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 2 31.50
R134 R229 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
97. 66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 31.00
R133 R229 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
98. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 30.50
R136 R225 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
99. 21140 John D. Larsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 2 30.50
R139 R222 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
100. 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 30.00
R140 R220 R3- R4-
Sum60 Snit30.00
101. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 2 29.50
R133 R226 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
102. 119193 Steffen Schmidt Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 2 29.50
R137 R222 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
103. 127701 Peter budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 29.50
R131 R228 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
104. 116488 Hans Blåbjerg Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 29.50
R132 R227 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
105. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 29.50
R130 R229 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
106. 144667 Kim Wagner Nissen Stevns Skytteforening Af 1982
DGI Storstrømmen
GR 2 29.50
R133 R226 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
107. 55005 Sune S. Rongsted Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 2 29.50
R136 R223 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
108. 90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 2 29.00
R143 R215 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
109. 23209 Henrik Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 2 29.00
R133 R225 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
110. 36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 2 28.00
R133 R223 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
111. 58455 Dan Back Jensen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 28.00
R129 R227 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
112. 32869 Bill Graversgaard Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
DGI Midtjylland
GR 3 18.67
R121 R220 R315 R4-
Sum56 Snit18.67
113. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GR 2 27.50
R135 R220 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
114. 102227 Rune Viggo Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 2 27.50
R135 R220 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
115. 47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 27.00
R129 R225 R3- R4-
Sum54 Snit27.00
116. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 2 27.00
R132 R222 R3- R4-
Sum54 Snit27.00
117. 29009 Henrik Steffensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 2 27.00
R134 R220 R3- R4-
Sum54 Snit27.00
118. 83970 Peter Christiansen Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 27.00
R130 R224 R3- R4-
Sum54 Snit27.00
119. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 18.00
R122 R221 R311 R4-
Sum54 Snit18.00
120. 117404 Ken Kay Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 2 26.00
R127 R225 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
121. 131684 Lars Trenessøn Nielsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 26.00
R127 R225 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
122. 128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 17.33
R121 R218 R313 R4-
Sum52 Snit17.33
123. 145313 Jannick Juhl Jessen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 17.33
R119 R219 R314 R4-
Sum52 Snit17.33
124. 121679 John Christian Gerhauge Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 25.50
R130 R221 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
125. 34774 Leif Frank Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 25.50
R133 R218 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
126. 141313 Tore Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 25.50
R128 R223 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
127. 27056 Kristian Damgaard Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
128. 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 2 25.00
R132 R218 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
129. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 25.00
R129 R221 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
130. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 2 25.00
R127 R223 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
131. 144176 Torben Brendstrup Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 2 25.00
R131 R219 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
132. 141957 Claus Raaby Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 24.00
R125 R223 R3- R4-
Sum48 Snit24.00
133. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
134. 81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
135. 46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
136. 10600 Bo Tolstrup Sørensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
137. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
138. 69117 Martin Boserup Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
139. 118857 Erik Jakobsen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
DGI Midtjylland
GR 2 21.50
R122 R221 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
140. 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 21.50
R122 R221 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
141. 95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
142. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
143. 45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 21.00
R123 R219 R3- R4-
Sum42 Snit21.00
144. 18305 Heidi Pedersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
145. 17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
146. 14386 Hardy Grønhøj Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
GR 2 20.50
R123 R218 R3- R4-
Sum41 Snit20.50
147. 138568 Martin Bernsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 20.50
R121 R220 R3- R4-
Sum41 Snit20.50
148. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
149. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
150. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
151. 10206 Tom Jørgensen Ålbæk Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
152. 62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
153. 91765 Steen Bendix Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 20.00
R121 R219 R3- R4-
Sum40 Snit20.00
154. 68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
155. 144566 Alexander Johannessen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 19.50
R121 R218 R3- R4-
Sum39 Snit19.50
156. 145168 Lena Vinther Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 19.50
R122 R217 R3- R4-
Sum39 Snit19.50
157. 111448 Peter Lange Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
158. 115541 Rolf Andersen Ålbæk Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
159. 142887 Jan Lundorff Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 2 19.00
R121 R217 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
160. 16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
161. 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
162. 139370 Rune Hammer Skytteforening Norge
DGI
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
163. 141218 Thomas Per Larsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
164. 129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
165. 130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
166. 140045 Anders Carstensen Dolberg Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
167. 82469 Bernhard Paetzke Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
168. 126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
169. 10488 Michael Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
170. 51804 Claus Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
171. 105216 Jascha Paetzke Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
172. 126328 Martin Knudsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
173. 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 2 17.00
R120 R214 R3- R4-
Sum34 Snit17.00
174. 34285 Lars Erik Petersen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
175. 51664 Lars Mengel Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
176. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
177. 31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
178. 130313 Jacob Svendsen Skytteforeningen Sydvest
DGI Sønderjylland
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
179. 26945 Carl E. Boll Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
180. 26916 Jan H. B. Knudsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 16.50
R118 R215 R3- R4-
Sum33 Snit16.50
181. 70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
182. 51757 Hans Peter Pedersen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
183. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
184. 108109 Thomas Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
185. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
186. 96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
187. 108110 Tobias Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
188. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 16.00
R117 R215 R3- R4-
Sum32 Snit16.00
189. 45770 John Amdi Rasmussen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
190. 15458 Jesper Christiansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
191. 116437 Sten Pold Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
192. 58095 Søren Kragh Nielsen Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
193. 144935 Frank Steven Poulsen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
194. 144924 Morten Vangsø Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
195. 105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
196. 51257 Allan Hjortshøj Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
197. 142375 Michael Rasmussen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
198. 131158 Morten Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
199. 107842 Jens-Christian Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
200. 145390 Casper Wille Hansen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
201. 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
202. 147109 David Keldgaard Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
203. 139831 Jan Ebdrup Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 3 9.67
R114 R29 R36 R4-
Sum29 Snit9.67
204. 48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
205. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
206. 138205 Nicolai Hansen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
207. 44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
208. 89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
209. 10158 Jan Hejgaard Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
210. 124166 Bjarne Rønvig Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
211. 89287 Martin Sonne Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
212. 47752 Michael Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
213. 138034 Heidi Rømer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
214. 129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
215. 138288 Stefan Andersen Herlev Pistolskytte Klub
DGI Storkøbenhavn
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
216. 121447 Tim Sloth Johansen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
217. 32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
218. 124269 Klavs Møller Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
219. 21307 Britt Andersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
220. 93771 Kim Lanng Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
221. 105419 Jacob Guldbrandsen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
222. 147989 Steen B. Petersen Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
223. 126474 Heinrich Flyvholm Okkerstrøm Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
224. 17165 Hans Held Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
225. 19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
226. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
227. 95488 Henrik Braun Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
228. 26950 Anton Mikkelsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 13.00
R116 R210 R3- R4-
Sum26 Snit13.00
229. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
230. 35259 Benny Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
231. 62788 Frank Hansen Herlev Pistolskytte Klub
DGI Storkøbenhavn
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
232. 67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
233. 114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
234. 130569 Martin Frost Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
235. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
236. 75123 Malik John Lunden Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
237. 142001 Anders Sandberg Friis-Sørensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
238. 147505 Kennet Stenkjær Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
239. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
240. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
241. 56737 René Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
242. 142465 Thomas Lind Madsen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
243. 147859 Karsten Laursen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
244. 88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
245. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
246. 18421 Claus Andersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
247. 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
248. 28658 Anders Larsen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
249. 145300 Casper Jørgensen Stevns Skytteforening Af 1982
DGI Storstrømmen
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
250. 147506 Jari Mikkelsen Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
251. 115663 Tommy Brandt Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
252. 68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
253. 22545 Jan Klarbæk Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
254. 135511 Morten Jakobsen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
255. 121149 Peter Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
256. 142713 Henning Piepenschneider Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
257. 142724 Andrea Dach Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
258. 142002 Hjalte Holm Sørensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
259. 100195 Ann Sofie Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
260. 138532 Tinus Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
261. 129528 Mikkel Gudbrand Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
262. 100825 Christian Rosenmeyer Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
263. 123557 Klaus Andersen Brædstrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
264. 93784 Michael Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
265. 147987 Thomas A. Rasmussen Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
266. 130096 Otto Haue Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
267. 125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
268. 102018 Lars Henrik Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
269. 82887 Leif Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
270. 120641 Andreas Tschernia Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
271. 145024 Henrik Bo Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
272. 96161 Bashkim Kamberi RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
273. 145189 Lars Knudsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
274. 85812 Mikael Kristensen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
275. 135322 Per Spiegal Johansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
276. 144403 Morten Løyche Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
277. 81385 Werner Marqwardt Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
278. 55336 Lars Winther Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
279. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
280. 70447 Tom Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
281. 142320 Peter Brysting Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
282. 49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
283. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GR 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
284. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
285. 129060 Brian Christensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
286. 117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
287. 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
288. 145287 Ken Bækmark Stevns Skytteforening Af 1982
DGI Storstrømmen
GR 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
289. 144944 Niels Ditlev Møller Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
290. 147967 Torben Bjorholm Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
291. 147993 Flemming Jens Hansen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
292. 66158 Lars Therkelsen Salonskydeselskabet Palnatoke
DGI Storkøbenhavn
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
293. 133049 Frantz Glantz-Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
294. 142716 Uwe Lönnecker Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
295. 142717 Horst Schwekendiek Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
296. 94073 Kwanruan Vaisanen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 6.00
R18 R24 R3- R4-
Sum12 Snit6.00
297. 128962 David Skrostrup Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
298. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
299. 144417 Marianne Hansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
300. 14365 Ivan Hjortshøj Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
GR 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
301. 30593 Jens ole Mørup Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 7.00
R17 R2- R3- R4-
Sum7 Snit7.00
302. 142720 Uwe Dörmann Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 6.00
R16 R2- R3- R4-
Sum6 Snit6.00
303. 141729 Louise Brandt Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 1 6.00
R16 R2- R3- R4-
Sum6 Snit6.00
304. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 1 0.00
R10 R2- R3- R4-
Sum0 Snit0.00

Til toppen