Luftriffel, 15m - BK | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 28. januar 2022 - kl. 06:01
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 6 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 134890 Theeranan Nakkaew Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 7 199.86
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 6 199.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 8 199.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 8 199.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 199.63
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 8 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 8 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK1 10 199.20
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 8 199.13
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 11 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 13 198.92
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 10 198.80
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 6 199.17
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
15. 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 198.83
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
16. 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 7 198.29
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
17. 135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK1 10 197.80
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
18. 146747 Frederik Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 4 199.50
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
19. 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 4 199.50
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
20. 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
21. 142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 5 199.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
22. 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 7 198.43
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
23. 132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 9 198.11
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
24. 139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 7 197.29
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
25. 144893 Noah Magne Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 199.25
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
26. 145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 4 199.25
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
27. 139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 199.25
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
28. 137638 Oline Holm Lauersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 8 198.88
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
29. 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 8 198.75
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
30. 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 8 198.63
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
31. 143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 198.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
32. 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 198.50
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
33. 134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 10 198.10
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
34. 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 8 197.75
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
35. 145782 Nadiia Kulbashnyk Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 6 197.33
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
36. 134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 12 196.17
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
37. 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 199.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
38. 137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 199.00
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
39. 130988 Søren Mattrup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 5 198.60
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
40. 140889 Ida Holt Enøe Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 6 198.33
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
41. 139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 6 198.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
42. 145032 Melanie Kingo Thomsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 197.88
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
43. 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 8 197.50
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
44. 137824 Sander Henriksen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 4 198.75
R1200 R2200 R3199 R4196
Sum795 Snit198.75
45. 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 5 198.40
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
46. 145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 196.50
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
47. 128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 196.38
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
48. 141336 Mathilde Nielsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 4 198.50
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
49. 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 198.50
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
50. 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 5 198.20
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
51. 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 5 198.20
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
52. 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 6 197.83
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
53. 133370 Matilde Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 4 198.25
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
54. 144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 197.50
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
55. 143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 8 196.63
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
56. 144291 Mai Bjerregaard Hansen Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 7 196.29
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
57. 137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 9 194.78
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
58. 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 4 198.00
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
59. 141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 198.00
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
60. 142027 Mille J. D. Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 7 197.29
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
61. 144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 9 196.22
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
62. 145549 Jeanne skjødt Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 6 194.83
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
63. 140577 Iben R. Kleist Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 197.75
R1200 R2199 R3197 R4195
Sum791 Snit197.75
64. 142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 197.75
R1199 R2199 R3198 R4195
Sum791 Snit197.75
65. 137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 5 197.40
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
66. 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 197.17
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
67. 145560 David Svane Dalgaard Bach Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 196.20
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
68. 135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 10 195.90
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
69. 138623 Catja Kiesby Gade Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 12 195.83
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
70. 144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 5 197.00
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
71. 129494 Oliver Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 197.00
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
72. 142971 Mathias Overgaard Mouritsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 5 196.60
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
73. 134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 6 196.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
74. 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 196.75
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
75. 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 6 195.67
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
76. 145803 Johanne Sørensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 8 194.13
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
77. 137971 Aya Rahr Knudsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 196.50
R1199 R2198 R3198 R4191
Sum786 Snit196.50
78. 141817 Laurits Kleist Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 196.50
R1199 R2198 R3198 R4191
Sum786 Snit196.50
79. 145156 Kathrine Holænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 7 195.86
R1199 R2196 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
80. 144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 194.38
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
81. 145670 Dana Hansen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 8 193.75
R1199 R2196 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
82. 140578 Karla M.F.S. Jørgensen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 196.00
R1198 R2197 R3196 R4193
Sum784 Snit196.00
83. 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 5 195.40
R1198 R2197 R3196 R4193
Sum784 Snit196.00
84. 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 5 194.80
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
85. 142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 5 194.80
R1197 R2197 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
86. 143865 Josefine Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 5 194.80
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
87. 142666 Emma Lykke Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 192.17
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
88. 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 195.00
R1197 R2197 R3196 R4190
Sum780 Snit195.00
89. 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 5 194.40
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
90. 142966 Signe Hansen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 4 194.75
R1197 R2195 R3195 R4192
Sum779 Snit194.75
91. 144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 194.50
R1198 R2198 R3191 R4191
Sum778 Snit194.50
92. 143109 Samuel G. Cummins Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 5 193.60
R1197 R2195 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
93. 145081 Viktor Popp Hansen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 190.00
R1198 R2195 R3193 R4191
Sum777 Snit194.25
94. 141841 Gabriella Kristiansen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 194.00
R1196 R2194 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
95. 146385 Ida Prior Hansen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK3 4 193.75
R1197 R2195 R3192 R4191
Sum775 Snit193.75
96. 135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 192.60
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
97. 136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 192.75
R1197 R2196 R3192 R4186
Sum771 Snit192.75
98. 139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 192.75
R1197 R2195 R3190 R4189
Sum771 Snit192.75
99. 131475 Valdemar Brønd Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 192.20
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
100. 132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 4 192.50
R1196 R2194 R3191 R4189
Sum770 Snit192.50
101. 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 187.33
R1196 R2195 R3190 R4189
Sum770 Snit192.50
102. 134998 Leon Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 192.25
R1195 R2195 R3191 R4188
Sum769 Snit192.25
103. 142969 Jakob Popp Hansen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 192.00
R1194 R2193 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
104. 130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 190.17
R1195 R2192 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
105. 139302 Tilde Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 191.75
R1195 R2195 R3189 R4188
Sum767 Snit191.75
106. 139303 Unik Bocksch Duedal Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 191.75
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
107. 145299 Tim Ahlgren Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 5 189.80
R1193 R2192 R3191 R4189
Sum765 Snit191.25
108. 142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 187.67
R1198 R2193 R3190 R4184
Sum765 Snit191.25
109. 142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 9 187.22
R1191 R2190 R3190 R4190
Sum761 Snit190.25
110. 145671 Andreas Palle Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 189.00
R1194 R2191 R3186 R4185
Sum756 Snit189.00
111. 145683 Emma Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 185.60
R1192 R2188 R3187 R4187
Sum754 Snit188.50
112. 138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
BK3 8 184.50
R1188 R2188 R3187 R4187
Sum750 Snit187.50
113. 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 187.25
R1192 R2188 R3187 R4182
Sum749 Snit187.25
114. 143791 Josefine Slot Kragelund Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 7 181.71
R1189 R2188 R3187 R4185
Sum749 Snit187.25
115. 137668 Jonas Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 186.75
R1194 R2190 R3185 R4178
Sum747 Snit186.75
116. 142790 Freya Sofie Daugaard Wilhelmsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 186.25
R1189 R2189 R3187 R4180
Sum745 Snit186.25
117. 145227 Ella Lage Møller Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 184.80
R1193 R2188 R3182 R4182
Sum745 Snit186.25
118. 143651 Lukas Borregaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 5 184.20
R1190 R2187 R3184 R4184
Sum745 Snit186.25
119. 145817 Sylvester Amelang Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 6 182.83
R1190 R2188 R3185 R4181
Sum744 Snit186.00
120. 145228 Ida Sofie Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 10 179.50
R1189 R2187 R3184 R4184
Sum744 Snit186.00
121. 142788 Mads Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 185.50
R1193 R2189 R3189 R4171
Sum742 Snit185.50
122. 143198 Cecilia Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 4 185.25
R1186 R2186 R3185 R4184
Sum741 Snit185.25
123. 132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 7 176.86
R1189 R2188 R3182 R4181
Sum740 Snit185.00
124. 138625 Sverre Ravn Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 184.50
R1188 R2186 R3184 R4180
Sum738 Snit184.50
125. 143220 Casper Meinild Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 5 180.60
R1193 R2183 R3182 R4179
Sum737 Snit184.25
126. 146279 Nicolaj Meyhoff Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 182.75
R1190 R2183 R3181 R4177
Sum731 Snit182.75
127. 142807 Ronja Bønnelykke Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 180.00
R1189 R2182 R3177 R4172
Sum720 Snit180.00
128. 145224 Aya Sofie Petersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 178.50
R1185 R2181 R3175 R4173
Sum714 Snit178.50
129. 145231 Mille Lousø Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 178.50
R1188 R2181 R3178 R4167
Sum714 Snit178.50
130. 139296 Anna Puggard Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 177.50
R1187 R2178 R3176 R4169
Sum710 Snit177.50
131. 134597 Kasper Sørensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
BK3 4 176.75
R1180 R2178 R3176 R4173
Sum707 Snit176.75
132. 139300 Noah Andreas Mikkelsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 175.00
R1183 R2181 R3170 R4166
Sum700 Snit175.00
133. 143261 Zacharias Renberg Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 172.40
R1186 R2175 R3171 R4168
Sum700 Snit175.00
134. 145763 Zahra Bashir Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK3 5 174.00
R1181 R2173 R3173 R4172
Sum699 Snit174.75
135. 146047 Sine Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 174.50
R1186 R2182 R3168 R4162
Sum698 Snit174.50
136. 145840 Mads Andreas Bjerre Nielsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 173.75
R1183 R2174 R3171 R4167
Sum695 Snit173.75
137. 143534 Tobias Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 166.67
R1183 R2176 R3170 R4166
Sum695 Snit173.75
138. 144381 Mathias Tage Rasmussen. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 168.67
R1177 R2177 R3168 R4167
Sum689 Snit172.25
139. 143196 Noah Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 5 166.00
R1177 R2171 R3168 R4161
Sum677 Snit169.25
140. 145239 Nikoline Kathrine Bøgh Tosti Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 169.00
R1174 R2172 R3167 R4163
Sum676 Snit169.00
141. 145253 Lasse Bang Vestergaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 4 168.50
R1174 R2173 R3173 R4154
Sum674 Snit168.50
142. 146411 Malte Sørensen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
BK3 4 167.50
R1171 R2171 R3164 R4164
Sum670 Snit167.50
143. 145234 Solveig Sofie Daugaard Wilhelmsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 167.25
R1179 R2174 R3159 R4157
Sum669 Snit167.25
144. 145233 Oliver Rinddal Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 166.75
R1172 R2172 R3163 R4160
Sum667 Snit166.75
145. 145230 Markus Overgaard Pallesen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 164.00
R1177 R2172 R3162 R4145
Sum656 Snit164.00
146. 145237 Sofie Schjødt Jespersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 162.25
R1167 R2166 R3158 R4158
Sum649 Snit162.25
147. 139307 Sander Johannsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 161.25
R1170 R2164 R3163 R4148
Sum645 Snit161.25
148. 145236 Vige-Nohr Liljegren Lambertsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 158.00
R1172 R2172 R3158 R4130
Sum632 Snit158.00
149. 143263 Esben Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 151.40
R1167 R2163 R3162 R4140
Sum632 Snit158.00
150. 145222 Alan Nowak Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 154.00
R1179 R2159 R3158 R4120
Sum616 Snit154.00
151. 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
152. 143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
153. 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
154. 145238 Rasmus Alexander Bøgh Tosti Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 149.75
R1166 R2153 R3140 R4140
Sum599 Snit149.75
155. 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 198.67
R1200 R2199 R3197 R4-
Sum596 Snit198.67
156. 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 198.33
R1199 R2199 R3197 R4-
Sum595 Snit198.33
157. 130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 3 198.00
R1200 R2199 R3195 R4-
Sum594 Snit198.00
158. 142787 Sebastian Skaaning Harreby Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 147.75
R1169 R2166 R3143 R4113
Sum591 Snit147.75
159. 143404 Anker Hollænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 3 195.67
R1197 R2196 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
160. 143792 Helena Slot Kragelund Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 144.60
R1153 R2151 R3145 R4138
Sum587 Snit146.75
161. 137885 Thea Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 3 195.33
R1196 R2195 R3195 R4-
Sum586 Snit195.33
162. 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 3 195.33
R1198 R2194 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
163. 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 3 195.33
R1198 R2195 R3193 R4-
Sum586 Snit195.33
164. 139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 3 195.00
R1199 R2197 R3189 R4-
Sum585 Snit195.00
165. 145225 Aya Øllgaard Bloch Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 146.25
R1155 R2154 R3149 R4127
Sum585 Snit146.25
166. 145223 Alexander Leif Mikkelsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 145.25
R1165 R2144 R3140 R4132
Sum581 Snit145.25
167. 136726 Matti Stausholm Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 193.33
R1196 R2193 R3191 R4-
Sum580 Snit193.33
168. 145839 Lauge Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 145.00
R1158 R2156 R3146 R4120
Sum580 Snit145.00
169. 132482 Oliver Flodgaard Nielsen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 192.67
R1195 R2195 R3188 R4-
Sum578 Snit192.67
170. 130320 Nicklas Helle Iversen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 3 192.33
R1194 R2192 R3191 R4-
Sum577 Snit192.33
171. 142928 Luis Kloster Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 3 192.00
R1198 R2190 R3188 R4-
Sum576 Snit192.00
172. 145491 Valdemar Kragelund Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 135.33
R1153 R2149 R3143 R4130
Sum575 Snit143.75
173. 145502 Anna Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 191.00
R1195 R2191 R3187 R4-
Sum573 Snit191.00
174. 142782 Christian Silas Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 142.00
R1152 R2150 R3140 R4126
Sum568 Snit142.00
175. 143405 Kristian Hollænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 189.00
R1193 R2190 R3184 R4-
Sum567 Snit189.00
176. 130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 3 187.33
R1191 R2186 R3185 R4-
Sum562 Snit187.33
177. 145902 Elias Emil Melby Christensen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 184.33
R1185 R2184 R3184 R4-
Sum553 Snit184.33
178. 141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 184.00
R1187 R2183 R3182 R4-
Sum552 Snit184.00
179. 145232 Oliver Helle Iversen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 136.00
R1162 R2147 R3134 R4101
Sum544 Snit136.00
180. 142806 Emma Josefa Møller Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 180.67
R1192 R2183 R3167 R4-
Sum542 Snit180.67
181. 145235 Valle Ravn Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 135.25
R1153 R2153 R3148 R487
Sum541 Snit135.25
182. 145474 Magnus Nyholm Sørensen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 178.00
R1182 R2178 R3174 R4-
Sum534 Snit178.00
183. 139304 Victoria Øllgaard Bloch Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 177.33
R1183 R2182 R3167 R4-
Sum532 Snit177.33
184. 145226 Charlie Storkehave Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 176.00
R1180 R2179 R3169 R4-
Sum528 Snit176.00
185. 145901 Mikkel Lindschov Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 173.67
R1182 R2175 R3164 R4-
Sum521 Snit173.67
186. 142781 Christian kargo Hjort Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 171.67
R1182 R2170 R3163 R4-
Sum515 Snit171.67
187. 138624 Eduard Pryimak Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 169.67
R1185 R2181 R3143 R4-
Sum509 Snit169.67
188. 142786 Milla Brix Kramer Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 152.67
R1161 R2150 R3147 R4-
Sum458 Snit152.67
189. 136130 Alfred Agersnap Strandbygaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 144.00
R1149 R2143 R3140 R4-
Sum432 Snit144.00
190. 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
191. 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
192. 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
193. 124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
194. 145082 Alma My Fragtrup Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
195. 126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
196. 131286 Maria West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
197. 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
198. 136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
199. 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
200. 128309 Valdemar Larsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
201. 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
202. 145085 Alberte Kirchhof Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
203. 146593 Lucas Koch Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
204. 147056 Alexander Middelboe Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
205. 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 2 198.00
R1200 R2196 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
206. 137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 198.00
R1200 R2196 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
207. 139194 Malte Haubro Carstensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
208. 145426 Willads Kirk Greve Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
209. 134225 Kristine Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
210. 140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
211. 143721 Andreas Vikkelsø Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
212. 145565 Nikolai Langborg Moll Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK3 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
213. 138422 Karla Schultz Jensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
214. 139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
215. 142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
216. 143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
217. 145697 Julie Lambert Gadegaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
218. 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
219. 132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
220. 144659 Joshau Jo Sackmann Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
221. 140426 Benjamin Skov Henriksen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
222. 140092 Jeppe Dalgas Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
223. 146948 Sophia Odgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
224. 140981 Mathias Odgaard Kristensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 196.00
R1199 R2193 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
225. 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
226. 145386 Silas Weirgang Kjær Larsen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
227. 140351 Nicklas Kjær Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
228. 145767 Siff Gjertsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
229. 145809 Malthe Hansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
230. 146594 Silas H Larsen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 194.00
R1198 R2190 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
231. 144414 Magnus S. Nielsen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
232. 145808 Silas Welding Selch Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
233. 146470 Sophie Langborg Moll Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK3 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
234. 141541 Frederik Gustav Enok Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
235. 146185 Simon Østergaard Frostholm Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
236. 145698 Simon Lambert Gadegaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
237. 144657 Gustav Illum Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
238. 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
239. 144459 Noah Aagaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 191.50
R1194 R2189 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
240. 134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
241. 144709 Max Titan DeAngelis Wallø Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
242. 145176 Teodor Grave Peltsch Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
243. 145701 Magnus Twile L. Kristesen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
244. 145393 Ellen Grossniklaus Larsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 2 190.50
R1195 R2186 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
245. 139662 Jonathan Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
246. 142756 Elias Malthe Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
247. 139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 2 190.00
R1193 R2187 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
248. 143653 Emil Lykke Borregaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 2 189.50
R1194 R2185 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
249. 145700 Sebastian Lyngsø Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
250. 145411 Frida Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
251. 144628 Kristian Vingborg Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 188.50
R1192 R2185 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
252. 140635 Kasper Heldam Nielsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
253. 143275 Mads Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
254. 145140 Per L.K. Petersen. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 125.00
R1152 R2125 R398 R4-
Sum375 Snit125.00
255. 144883 Magnus Borresen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 187.00
R1187 R2187 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
256. 138971 Mads Fugl Østergård Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
257. 145541 Laura Kayser Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
258. 146186 Oliver Nørbjerg Vigsø Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 186.50
R1189 R2184 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
259. 146372 Magnus Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 186.50
R1192 R2181 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
260. 136238 Johanne Damgaard Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
261. 144660 Jonas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
262. 140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
263. 146956 William Klitgaard Eckmann Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 185.00
R1189 R2181 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
264. 141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
265. 145497 Magnus Friis Virklund Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 184.00
R1187 R2181 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
266. 144864 Lærke Larsen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 183.50
R1185 R2182 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
267. 145838 Willads Elmhorst Andersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 183.50
R1189 R2178 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
268. 145499 Jacob Grønkjær Risom Frank Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 182.50
R1184 R2181 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
269. 140008 Lucas k. Thomsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 182.00
R1183 R2181 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
270. 141022 Sigurd Lytzen Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 181.50
R1182 R2181 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
271. 145702 Xander Kjølhede Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 181.50
R1190 R2173 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
272. 145249 Max Hendry-Kristensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 181.50
R1191 R2172 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
273. 145483 Simon Kell Weighert Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 2 180.50
R1184 R2177 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
274. 143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 180.00
R1180 R2180 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
275. 146338 Mikkel Østergaard Hinge Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 2 180.00
R1189 R2171 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
276. 142785 Mikkel Gram Timmerby Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 120.00
R1127 R2121 R3112 R4-
Sum360 Snit120.00
277. 145013 Albert Lindgaard Busch Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 2 179.50
R1180 R2179 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
278. 144724 Mathias Laursen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 178.50
R1180 R2177 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
279. 145026 Gustas Cizas Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 178.00
R1180 R2176 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
280. 144589 Mads Fisker Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 176.50
R1183 R2170 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
281. 145229 Malthe Strandgaard Langhoff Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 117.33
R1127 R2116 R3109 R4-
Sum352 Snit117.33
282. 146061 Gawain Philip Albon Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 175.50
R1176 R2175 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
283. 145948 Oscar Risgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 174.00
R1177 R2171 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
284. 145938 Sebastian Spies Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 171.50
R1178 R2165 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
285. 146038 Magnus Bech Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 170.00
R1176 R2164 R3- R4-
Sum340 Snit170.00
286. 145027 Iben Angelina Agentoft Svendsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 169.50
R1171 R2168 R3- R4-
Sum339 Snit169.50
287. 145949 Victor Risgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 169.00
R1175 R2163 R3- R4-
Sum338 Snit169.00
288. 146055 Hoseas Berg Kristensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 168.50
R1175 R2162 R3- R4-
Sum337 Snit168.50
289. 145188 Joey Klode Davidson Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 168.00
R1170 R2166 R3- R4-
Sum336 Snit168.00
290. 144584 Johannes Skyum Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 167.00
R1168 R2166 R3- R4-
Sum334 Snit167.00
291. 146102 Thor Tinglev Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 167.00
R1180 R2154 R3- R4-
Sum334 Snit167.00
292. 143606 Hjalte Dam Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 166.00
R1168 R2164 R3- R4-
Sum332 Snit166.00
293. 144607 Benjamin Alban Birkesholm Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 164.00
R1168 R2160 R3- R4-
Sum328 Snit164.00
294. 143183 Valdemar Sonne Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 162.50
R1163 R2162 R3- R4-
Sum325 Snit162.50
295. 145029 Markus Skaarup Bay Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 161.00
R1163 R2159 R3- R4-
Sum322 Snit161.00
296. 145498 Asbjørn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 160.00
R1169 R2151 R3- R4-
Sum320 Snit160.00
297. 144287 Jonathan Johannes Kruse Frederiksen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 156.50
R1159 R2154 R3- R4-
Sum313 Snit156.50
298. 144604 Kåre Pedersen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 156.50
R1161 R2152 R3- R4-
Sum313 Snit156.50
299. 145501 Nicklas Møller Risom Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 153.00
R1165 R2141 R3- R4-
Sum306 Snit153.00
300. 146101 Johan Stenild Coltau Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 151.00
R1156 R2146 R3- R4-
Sum302 Snit151.00
301. 144523 Tristan Balle Mortensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 150.00
R1150 R2150 R3- R4-
Sum300 Snit150.00
302. 144059 Christian Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 2 149.50
R1154 R2145 R3- R4-
Sum299 Snit149.50
303. 145842 Konrad Galsgaard Kappel Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 2 132.50
R1141 R2124 R3- R4-
Sum265 Snit132.50
304. 144833 Johanne Rantzau Paust Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
305. 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
306. 126782 Liva Lykke Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
307. 142342 Maja Botma Kooijman Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
308. 126873 August Højbjerg Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
309. 136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
310. 136634 Mathias Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
311. 135993 Jonas Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
312. 141335 Isak Bach Nøhr Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
313. 132904 Lis Irma Gabelgaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
314. 145533 Nicki Pedersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
315. 145421 Tobias Nygaard Eriksen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
316. 128744 Carl Jørgen Møller Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
317. 146801 Nicoline Dyhrberg Rahr Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
318. 146926 Mira Grau Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
319. 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
320. 136753 Alexander Grosen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
321. 137107 Sune Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
322. 126784 Kristoffer Kiesbye Gade Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
323. 141334 Noah Bach Nøhr Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
324. 130959 Jakob Lose Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
325. 143863 Elise Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
326. 146800 Nanna Thao Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
327. 132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
328. 133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
329. 139908 Gilbert Nors Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
330. 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
331. 143857 Ida Muxoll Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
332. 144113 Tobias Blenstrup Aagesen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
333. 136332 Jasmina Kjøgx Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
334. 144118 Tobias Lindschov Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
335. 146578 Lyra Hesseldal-Haines Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
336. 146760 Jasmina Rasmussen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
337. 145417 Ane Fredensborg Sølbeck Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
338. 130334 Tilde Nocoline Rasmussen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
339. 143862 Anna Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
340. 143015 Ellen Koustrup Nikander Andersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
341. 128108 Simon Holm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
342. 144597 Benjamin Haunstrup Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
343. 146802 Elina Qvist Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
344. 146980 Maya Nabhan Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
345. 129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
346. 145516 Bertram Arge Egebjerg Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
347. 139080 Nicolai Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
348. 143325 Christian B. Simonsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
349. 145340 Anton nøreng Jørgensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
350. 133319 Casper Gregersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
351. 127804 Gustav Vong Vagtborg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
352. 140900 Gustav Jakobsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
353. 145960 Lærke Andersen Kretzchemer Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
354. 142087 Anne Bjerg Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
355. 146835 Lukas Fenger Chrestensen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
356. 122145 Mads Lindberg Tranberg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
357. 137731 Oskar Nielsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
358. 146531 Alberte Rostbøll Skals Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
359. 121179 Sofie Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
360. 146599 Laura M. V. Mikkelsen Engdraget 49 Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
361. 145513 Oscar Raul Nielsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
362. 143754 Nicklas Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
BK3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
363. 146525 Jonah Tøt Lund Poulsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
364. 145067 Elias Trøjborg Thomsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
365. 143911 Laust Lund Christensen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
366. 146811 Frederik Vestergaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
367. 146269 Ellen Kjems Krogh Hansen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
368. 145433 Mathias Snedker Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
369. 128077 Christian Sørensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
370. 142352 Stella Lilleund Aachmann Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
371. 145470 Silas Balser Pedersen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
372. 143168 Andreas Højbjerg Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
373. 145837 Magne Elmhorst Andersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
374. 135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
375. 135004 Inez Idun Sadiku-Sveigaard Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
376. 145548 Asmus Bergmann Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
377. 146794 Victor Højer Dibbern Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 172.00
R1172 R2- R3- R4-
Sum172 Snit172.00
378. 137098 Tristan Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
379. 146820 Valdemar Lauge Pedersen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
380. 146290 Ludvig Würtz Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
381. 144210 Noah Refshøj Christensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 168.00
R1168 R2- R3- R4-
Sum168 Snit168.00
382. 146606 Liam O.V. Mikkelsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
383. 140842 Dirch Kirkedal Worre Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 165.00
R1165 R2- R3- R4-
Sum165 Snit165.00
384. 145472 Mikki Borregaard Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 162.00
R1162 R2- R3- R4-
Sum162 Snit162.00
385. 146367 Mikkel Weiergang Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00
386. 146270 Jens Jakob Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 159.00
R1159 R2- R3- R4-
Sum159 Snit159.00
387. 147089 Maja Bech Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 158.00
R1158 R2- R3- R4-
Sum158 Snit158.00
388. 143164 Nicolai Christian Duus Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 155.00
R1155 R2- R3- R4-
Sum155 Snit155.00
389. 145030 Tim Juel Sønderholm Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 1 143.00
R1143 R2- R3- R4-
Sum143 Snit143.00
390. 146821 Birk Bøje Bonefeld Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 1 142.00
R1142 R2- R3- R4-
Sum142 Snit142.00
391. 142991 Fie Getz Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 127.00
R1127 R2- R3- R4-
Sum127 Snit127.00

Til toppen