Luftriffel, 15m - Åben | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 02. juli 2022 - kl. 06:01
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 6 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 18 199.89
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 7 199.86
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 26 199.85
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 6 199.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 14 199.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 18 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 18 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 6 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 14 199.64
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 96841 Tim Mikkelsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 8 199.63
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 35978 Claus Sindberg Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 15 199.60
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 19 199.58
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 16 199.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 16 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 14 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 14 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 6 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 144522 Ea Lund Jørgensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 6 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 15 199.47
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 13 199.46
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 22 199.45
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 11 199.45
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 14 199.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
25. 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 15 199.40
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
26. 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 20 199.35
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
27. 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 15 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
28. 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 12 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
29. 121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 12 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
30. 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 10 199.30
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
31. 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 28 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
32. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 29 199.24
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
33. 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 10 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
34. 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 12 198.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
35. 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 15 198.80
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
36. 139686 Ida Aaen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 13 198.54
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
37. 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 15 198.47
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
38. 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 14 198.14
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
39. 112084 Dicte Christine Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 10 198.10
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
40. 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 13 197.85
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
41. 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 10 197.80
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
42. 137302 Bethina Terne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 21 197.57
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
43. 133516 Lisbeth Helstrup Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 18 197.28
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
44. 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 199.17
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
45. 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
46. 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 10 198.70
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
47. 16969 Morten Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 6 198.67
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
48. 22128 Claus Pors Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 15 198.47
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
49. 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 14 198.29
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
50. 88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 20 198.05
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
51. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 23 197.61
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
52. 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 10 197.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
53. 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å1 16 197.25
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
54. 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 17 196.76
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
55. 45304 Søren Albjerg Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
Å1 4 199.50
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
56. 106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 4 199.50
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
57. 91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
58. 110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 199.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
59. 84289 Nicolaj Bjørn Andersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 8 198.88
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
60. 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 6 198.83
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
61. 29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 11 198.64
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
62. 57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 198.57
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
63. 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 11 198.45
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
64. 126871 Christina Ehrhorn Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 9 198.33
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
65. 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 198.29
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
66. 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 10 197.80
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
67. 115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 20 197.65
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
68. 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 17 197.29
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
69. 140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 12 198.58
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
70. 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 7 198.43
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
71. 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 11 198.18
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
72. 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 12 198.08
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
73. 132693 Jens Graversen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 13 197.54
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
74. 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 14 197.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
75. 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 24 196.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
76. 110005 Sarah Lynggaard Jeppesen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 199.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
77. 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 6 198.50
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
78. 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 6 198.50
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
79. 93566 Jens Frimann Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 198.33
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
80. 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 9 198.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
81. 99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 11 197.91
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
82. 76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 11 197.73
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
83. 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 10 197.70
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
84. 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
Å1 12 197.67
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
85. 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 197.67
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
86. 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 8 197.63
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
87. 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 10 197.40
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
88. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 8 196.88
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
89. 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 14 196.79
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
90. 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 16 196.75
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
91. 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 8 196.75
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
92. 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å1 8 196.38
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
93. 144652 Steen Brasch Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 15 196.07
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
94. 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 10 195.50
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
95. 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 8 197.88
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
96. 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å1 16 196.38
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
97. 129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 14 196.21
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
98. 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 13 195.08
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
99. 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 198.20
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
100. 57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 197.57
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
101. 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 6 197.50
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
102. 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 7 197.29
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
103. 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å1 9 197.22
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
104. 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 13 196.92
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
105. 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 9 196.78
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
106. 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 16 196.50
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
107. 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 5 187.20
R1200 R2199 R3199 R4196
Sum794 Snit198.50
108. 108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 198.00
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
109. 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 198.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
110. 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 198.00
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
111. 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 5 197.80
R1200 R2199 R3198 R4196
Sum793 Snit198.25
112. 22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 197.60
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
113. 52603 Jes Larsen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 7 197.57
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
114. 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 7 197.57
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
115. 19457 Henrik Kronborg Lyksholm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 8 197.13
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
116. 147463 Kenny Wilcken Thybo Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 8 197.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
117. 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 11 196.91
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
118. 146806 Mads Kofod Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 30 196.70
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
119. 124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 10 196.70
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
120. 106994 Casper Broge Odder Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 13 196.23
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
121. 145814 Pia Obitsø Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 8 191.13
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
122. 145124 Michael Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 6 197.00
R1200 R2198 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
123. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 8 193.13
R1200 R2200 R3198 R4194
Sum792 Snit198.00
124. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 4 197.75
R1200 R2198 R3198 R4195
Sum791 Snit197.75
125. 126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 4 197.75
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
126. 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å1 4 197.75
R1200 R2199 R3197 R4195
Sum791 Snit197.75
127. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 6 197.17
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
128. 142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 6 196.83
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
129. 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 7 196.57
R1200 R2199 R3197 R4195
Sum791 Snit197.75
130. 140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 7 195.86
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
131. 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 9 195.78
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
132. 34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 12 195.42
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
133. 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 6 194.83
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
134. 60281 Ole Berggren Jørgensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 197.50
R1200 R2198 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
135. 13917 Egon Østergaard Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
Å1 4 197.50
R1200 R2199 R3198 R4193
Sum790 Snit197.50
136. 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 9 196.67
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
137. 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 14 196.29
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
138. 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 8 196.25
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
139. 25334 Henrik Bertelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 6 196.17
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
140. 129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 9 195.44
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
141. 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 6 195.17
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
142. 138884 Jakob Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 197.00
R1200 R2197 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
143. 106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 6 196.67
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
144. 126789 Jesper G Christensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å2 5 195.60
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
145. 88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 4 196.75
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
146. 118262 Katrine Eriksen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
Å1 4 196.75
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
147. 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 6 196.00
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
148. 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 8 195.75
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
149. 125195 Anne Marie Christensen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 7 195.14
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
150. 145244 Morten Bothoft Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 8 194.75
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
151. 132812 Linda Jansson Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 11 194.18
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
152. 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 196.50
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
153. 145526 Peter Horup Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 196.50
R1198 R2198 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
154. 141403 André Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 9 194.33
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
155. 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 10 194.30
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
156. 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 14 194.07
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
157. 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 17 192.59
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
158. 55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 5 196.00
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
159. 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 196.00
R1199 R2196 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
160. 47020 Kristoffer Greve Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 9 194.78
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
161. 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 8 194.63
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
162. 102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 8 194.50
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
163. 60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 7 193.86
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
164. 39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å2 4 195.75
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
165. 104853 Johannes Markvardsen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
Å2 6 194.17
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
166. 142805 Michael Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 15 192.60
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
167. 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 4 195.50
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
168. 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 8 193.63
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
169. 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 8 193.38
R1198 R2195 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
170. 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 194.20
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
171. 142290 Frederikke Berg Vels Jensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
Å2 6 194.17
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
172. 110111 Mads Emil Larsen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 6 194.00
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
173. 98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 4 195.00
R1198 R2197 R3194 R4191
Sum780 Snit195.00
174. 126135 Martin Osther Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 4 195.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
175. 80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 5 194.80
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
176. 137471 Jacob Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 8 192.63
R1198 R2195 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
177. 146383 Frode Kirstejn Hovalt Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 7 192.57
R1197 R2195 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
178. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 16 191.06
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
179. 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 6 193.00
R1196 R2196 R3195 R4192
Sum779 Snit194.75
180. 127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 194.50
R1199 R2198 R3198 R4183
Sum778 Snit194.50
181. 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 4 194.50
R1197 R2196 R3194 R4191
Sum778 Snit194.50
182. 145165 Steen Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 194.50
R1196 R2196 R3194 R4192
Sum778 Snit194.50
183. 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å2 5 193.20
R1198 R2194 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
184. 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 8 192.63
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
185. 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 194.00
R1197 R2195 R3193 R4191
Sum776 Snit194.00
186. 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 11 188.82
R1198 R2194 R3194 R4190
Sum776 Snit194.00
187. 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 4 193.75
R1198 R2197 R3196 R4184
Sum775 Snit193.75
188. 147152 Dennis Pedersen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 5 193.40
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
189. 113837 Anna Sofie Elisabeth Jørgensen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
Å2 6 192.50
R1197 R2195 R3192 R4191
Sum775 Snit193.75
190. 144035 Pernille Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 7 192.00
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
191. 24187 Martin Dreyer-Christensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 11 191.36
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
192. 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 12 188.67
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
193. 130161 Ole Skeldal Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 4 193.00
R1196 R2194 R3193 R4189
Sum772 Snit193.00
194. 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 22 189.00
R1194 R2194 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
195. 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 4 192.75
R1195 R2193 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
196. 141217 Sonny Due Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 6 191.83
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
197. 140041 Martin Larsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 192.25
R1194 R2193 R3193 R4189
Sum769 Snit192.25
198. 145766 Susanne Reinhold Jensen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 192.25
R1195 R2195 R3191 R4188
Sum769 Snit192.25
199. 144450 Pia Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å2 7 190.71
R1193 R2193 R3193 R4190
Sum769 Snit192.25
200. 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 191.75
R1195 R2192 R3191 R4189
Sum767 Snit191.75
201. 130625 Jesper I. Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 191.75
R1194 R2193 R3192 R4188
Sum767 Snit191.75
202. 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 9 186.89
R1195 R2194 R3189 R4189
Sum767 Snit191.75
203. 103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 191.25
R1195 R2194 R3188 R4188
Sum765 Snit191.25
204. 145632 Berit von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 191.00
R1193 R2192 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
205. 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 7 189.29
R1192 R2192 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
206. 144708 Gabriel Colton DeAngelis Wallø Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 8 188.38
R1194 R2192 R3189 R4188
Sum763 Snit190.75
207. 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 15 187.47
R1194 R2190 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
208. 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 5 189.80
R1198 R2189 R3188 R4187
Sum762 Snit190.50
209. 56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 190.25
R1194 R2190 R3189 R4188
Sum761 Snit190.25
210. 140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 189.75
R1192 R2191 R3191 R4185
Sum759 Snit189.75
211. 118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
Å2 4 189.50
R1192 R2190 R3189 R4187
Sum758 Snit189.50
212. 46886 Thomas Greve Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 4 189.50
R1193 R2191 R3188 R4186
Sum758 Snit189.50
213. 139145 Daniel Kaagh Kvist Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 6 187.50
R1192 R2191 R3188 R4185
Sum756 Snit189.00
214. 147822 Sebastian La Cour Marker Rasmussen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å2 4 188.25
R1190 R2190 R3188 R4185
Sum753 Snit188.25
215. 112268 Svend Erik Nielsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 6 186.33
R1191 R2188 R3186 R4186
Sum751 Snit187.75
216. 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 186.75
R1193 R2188 R3186 R4180
Sum747 Snit186.75
217. 146643 Christina Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 184.00
R1193 R2189 R3183 R4171
Sum736 Snit184.00
218. 140042 Lizette Horsdal Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 183.75
R1191 R2187 R3181 R4176
Sum735 Snit183.75
219. 137388 Kristine Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 180.25
R1186 R2185 R3179 R4171
Sum721 Snit180.25
220. 146603 Miranda Van Tuli Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 4 180.00
R1186 R2183 R3177 R4174
Sum720 Snit180.00
221. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 5 177.80
R1180 R2179 R3178 R4176
Sum713 Snit178.25
222. 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
223. 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
224. 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 3 199.00
R1199 R2199 R3199 R4-
Sum597 Snit199.00
225. 88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
226. 114906 Josefine J. E. Clausen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 3 198.67
R1200 R2198 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
227. 106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 198.00
R1199 R2198 R3197 R4-
Sum594 Snit198.00
228. 123017 Ole Juhl Nielsen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 3 197.67
R1199 R2198 R3196 R4-
Sum593 Snit197.67
229. 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 3 197.33
R1198 R2197 R3197 R4-
Sum592 Snit197.33
230. 109469 Linda Ørum Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 3 196.67
R1198 R2198 R3194 R4-
Sum590 Snit196.67
231. 92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 196.33
R1198 R2196 R3195 R4-
Sum589 Snit196.33
232. 58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 196.00
R1199 R2196 R3193 R4-
Sum588 Snit196.00
233. 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 3 195.67
R1199 R2195 R3193 R4-
Sum587 Snit195.67
234. 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 3 195.67
R1197 R2197 R3193 R4-
Sum587 Snit195.67
235. 144878 Ulrik Germundsson Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 193.67
R1194 R2194 R3193 R4-
Sum581 Snit193.67
236. 123245 Benjamin Kirkegaard Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 3 193.00
R1199 R2195 R3185 R4-
Sum579 Snit193.00
237. 42805 Rasmus Dall Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 3 192.67
R1197 R2195 R3186 R4-
Sum578 Snit192.67
238. 145572 Stephanie Andersen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 3 192.67
R1194 R2193 R3191 R4-
Sum578 Snit192.67
239. 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 3 192.33
R1197 R2190 R3190 R4-
Sum577 Snit192.33
240. 145571 Kim Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 3 191.67
R1193 R2192 R3190 R4-
Sum575 Snit191.67
241. 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 3 190.67
R1192 R2191 R3189 R4-
Sum572 Snit190.67
242. 145195 Lasse Marius Dahm Jepsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 190.00
R1192 R2190 R3188 R4-
Sum570 Snit190.00
243. 137600 Hans Christian Larsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 188.67
R1195 R2189 R3182 R4-
Sum566 Snit188.67
244. 145196 Mikkel Lysholt Jensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 187.00
R1189 R2189 R3183 R4-
Sum561 Snit187.00
245. 132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 3 186.33
R1188 R2188 R3183 R4-
Sum559 Snit186.33
246. 47306 Flemmimg Back Olsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 3 184.67
R1189 R2187 R3178 R4-
Sum554 Snit184.67
247. 91738 Susanne Højbjerg Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 3 179.67
R1183 R2181 R3175 R4-
Sum539 Snit179.67
248. 99497 Ivan Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
249. 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
250. 115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
251. 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
252. 96675 Regitze Harslund Sancoeur Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
253. 84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
254. 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
255. 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
256. 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
257. 111560 Anders Røge Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
258. 105689 Niclas Jensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
259. 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
260. 142572 Johanne Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
261. 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
262. 104123 Søren Mose Sørensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
263. 115109 Søren Kastrup Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
264. 127474 Torkild Kaysen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
265. 116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
266. 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
267. 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
268. 99614 Frederik Bager Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
269. 126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 197.50
R1200 R2195 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
270. 137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
271. 141236 Pernille Frederiksen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
272. 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
273. 57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
274. 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
275. 86480 Susanne Gissel Christensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
276. 62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
277. 95494 Arne Lægaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
278. 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
279. 147420 Kristian Dürr Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
280. 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
281. 117254 Sofie Rose Svendsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
282. 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
283. 121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
284. 91687 Per poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
285. 147532 Kasper Landbo Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 195.00
R1198 R2192 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
286. 134613 Benny G. Petersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
287. 146953 Rune Knudsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
288. 46484 John Storm Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
289. 146724 Rune Kirchhof Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
290. 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
291. 93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
292. 117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
293. 99922 Viola Røjel Postens Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 192.00
R1196 R2188 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
294. 145362 Jan Lage Møller Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 190.50
R1193 R2188 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
295. 145434 Jeanette Snedker Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 190.50
R1193 R2188 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
296. 142758 Bo Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
297. 58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
298. 147053 Carsten Boesgaard Vilhelmsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
299. 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 2 188.50
R1192 R2185 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
300. 143303 Pernille Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
301. 145274 Kenneth Helle Iversen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
302. 95217 Christian Hansen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
303. 80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
304. 131005 Liza Frank Høj Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 186.50
R1188 R2185 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
305. 101235 Christine Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 184.50
R1187 R2182 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
306. 103038 Malthe Fogh Sillesen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
307. 147835 Christian Kragh Pedersen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å2 2 183.50
R1191 R2176 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
308. 144704 Dennis Bjerregaard Andersen Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 2 172.00
R1173 R2171 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
309. 33621 Henrik Lund Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
310. 95724 John Helstrup Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
311. 16942 Peter Anthonisen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
312. 38516 Carina Damkier Søndergaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
313. 126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
314. 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
315. 20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
316. 94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
317. 23088 Mogens Pedersen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
318. 123968 Katja Storm Ottosen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
319. 90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
320. 122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
321. 103427 Louise Hansen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
322. 107465 Kjeld Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
323. 93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
324. 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
325. 127185 Ivan Helth Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
326. 137480 Christine Jeromin Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
327. 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
328. 143565 Thomas L. Tranberg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
329. 85128 Horst Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
330. 84055 Torben Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
331. 140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
332. 145065 Palle Fjord Thomsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
333. 146121 Kim Lykke Kristensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
334. 93542 Lone Krarup Hede Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
335. 139187 Thomas Sevelsted Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
336. 142007 Sebastian Regnersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
337. 146132 Jan Niebuhr Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
338. 145064 Britta Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
339. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
340. 146757 Niclas Salge Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
341. 15719 Jens Dalsgaard Hansen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
342. 146262 Frederik Binder Amtoft Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
343. 107833 Nick Ingerslev Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
344. 31756 Bo Udby Andersen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
345. 127471 Per Marker Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
346. 127472 Pernille Pedersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
347. 143304 Klaus Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
348. 146134 Per Niebuhr Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
349. 125160 Kim Wolf Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
350. 144477 Lars Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
351. 145256 Knud Hansen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
352. 25215 Sonja Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
353. 145547 Henrik Duus Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
354. 147638 Høgni Christiansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
355. 134388 Tommy Nielsen Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
356. 131667 Esben Jelling Varde Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 165.00
R1165 R2- R3- R4-
Sum165 Snit165.00
357. 146082 Jan Nagel Jørgensen Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 159.00
R1159 R2- R3- R4-
Sum159 Snit159.00

Til toppen