Luftriffel, 15m - BK | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 02. juli 2022 - kl. 06:00
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 14 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 134890 Theeranan Nakkaew Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 12 199.92
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 199.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 6 199.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 5 199.80
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 16 199.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 16 199.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 12 199.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 146747 Frederik Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 8 199.63
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 10 199.60
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 145426 Willads Kirk Greve Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 10 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 8 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 9 199.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 18 199.39
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 199.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 6 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 145082 Alma My Fragtrup Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 10 199.30
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK1 14 199.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 144833 Johanne Rantzau Paust Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 7 199.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 16 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 12 199.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 12 199.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 10 199.10
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
25. 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 11 199.09
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
26. 144893 Noah Magne Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 15 199.07
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
27. 142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 13 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
28. 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
29. 143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
30. 147194 Sigurd Højer Storm Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 9 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
31. 137824 Sander Henriksen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 8 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
32. 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 198.90
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
33. 131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 22 198.86
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
34. 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 13 198.85
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
35. 137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 13 198.85
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
36. 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 10 198.80
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
37. 133370 Matilde Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 9 198.78
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
38. 144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 22 198.77
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
39. 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 12 198.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
40. 132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 12 198.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
41. 146626 Mona Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 8 198.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
42. 141326 Line von Riegen Jørgensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 9 198.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
43. 136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 12 198.58
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
44. 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 15 198.53
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
45. 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 18 198.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
46. 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 14 198.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
47. 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 11 198.36
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
48. 143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 10 198.30
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
49. 145782 Nadiia Kulbashnyk Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 12 198.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
50. 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 15 197.80
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
51. 144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 14 197.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
52. 143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 7 199.29
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
53. 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 6 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
54. 137638 Oline Holm Lauersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 18 198.94
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
55. 144312 Emil Bonde Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 8 198.88
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
56. 124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 198.67
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
57. 140889 Ida Holt Enøe Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 198.63
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
58. 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 9 198.44
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
59. 146623 Hanna Zilinek Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 8 198.38
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
60. 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 14 198.21
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
61. 132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 16 198.19
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
62. 145032 Melanie Kingo Thomsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 13 197.92
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
63. 128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 18 197.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
64. 139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 9 197.33
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
65. 135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK1 14 196.86
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
66. 126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
67. 131286 Maria West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
68. 131853 Oliver Englyst Hasager VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK1 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
69. 141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
70. 145533 Nicki Petersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 5 199.20
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
71. 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 8 199.13
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
72. 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 7 198.86
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
73. 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 14 198.64
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
74. 141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 9 198.22
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
75. 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 14 198.21
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
76. 144890 Line Stelmach Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 7 198.14
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
77. 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 11 198.09
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
78. 143984 Celine Marie Bonde Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 8 198.00
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
79. 141336 Matilde Nielsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 13 197.77
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
80. 146801 Nicoline Dyhrberg Rahr Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 11 197.73
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
81. 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 16 197.63
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
82. 145386 Silas Weirgang Kjær Larsen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 8 197.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
83. 142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 197.45
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
84. 134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 16 196.88
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
85. 142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 9 198.78
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
86. 139194 Malte Haubro Carstensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 6 198.67
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
87. 130988 Søren Mattrup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 8 197.75
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
88. 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 14 197.71
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
89. 144659 Joshua Jo Sackmann Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 12 197.42
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
90. 144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 18 197.39
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
91. 130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 7 197.14
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
92. 134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 15 197.13
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
93. 145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 18 196.83
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
94. 135628 Kasper Larsen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK2 4 199.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
95. 137107 Sune Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 199.00
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
96. 136634 Mathias Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 5 198.80
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
97. 138422 Karla Schultz Jensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 198.00
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
98. 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 8 197.13
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
99. 139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 13 197.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
100. 143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 18 196.83
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
101. 142027 Mille J. D. Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 14 196.64
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
102. 145549 Jeanne Skjødt Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 13 195.69
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
103. 137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 18 194.67
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
104. 145944 Jacob Christiansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 4 198.75
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
105. 142342 Maja Botma Kooijman Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 5 198.40
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
106. 147263 Trud Kramer Langwadt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 6 198.33
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
107. 132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 197.83
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
108. 144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 10 197.80
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
109. 137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 11 197.73
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
110. 137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 7 197.43
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
111. 144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 13 196.31
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
112. 138623 Catja Kiesby Gade Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 17 195.47
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
113. 140385 Line Skovgaard Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 4 198.50
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
114. 143721 Andreas Vikkelsø Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 4 198.50
R1200 R2199 R3199 R4196
Sum794 Snit198.50
115. 145560 David Svane Dalgaard Bach Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 197.00
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
116. 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 7 196.71
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
117. 137971 Aya Rahr Knudsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 8 196.50
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
118. 142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 12 196.25
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
119. 146926 Mira Grau Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 5 198.20
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
120. 147056 Alexander Middelboe Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 6 198.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
121. 143865 Josefine Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 17 196.82
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
122. 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 15 196.53
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
123. 128744 Carl Jørgen Møller Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 10 196.40
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
124. 144291 Mai Bjerregaard Hansen Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 7 196.29
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
125. 139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 6 196.17
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
126. 139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 6 195.50
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
127. 147476 Mie Lexi Nordstrøm Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 4 198.00
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
128. 146800 Nanna Thao Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 9 197.22
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
129. 145156 Kathrine Holænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 9 196.44
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
130. 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 196.42
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
131. 140092 Jeppe Dalgas Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 10 196.20
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
132. 135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 14 195.79
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
133. 136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 197.75
R1200 R2199 R3198 R4194
Sum791 Snit197.75
134. 140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 4 197.75
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
135. 140577 Iben R. Kleist Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 197.75
R1200 R2199 R3197 R4195
Sum791 Snit197.75
136. 145565 Nicolai Langborg Moll Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 4 197.75
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
137. 129494 Oliver Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 6 197.00
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
138. 143863 Elise Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 9 195.67
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
139. 145803 Johanne Sørensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 19 194.74
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
140. 142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 13 191.62
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
141. 145697 Julie Lambert Gadegaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 197.50
R1199 R2199 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
142. 147361 Sofia Schaumann Vogn Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK1 4 197.50
R1199 R2199 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
143. 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 6 197.00
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
144. 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 10 195.60
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
145. 143220 Casper Meinild Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 17 190.18
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
146. 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 4 197.25
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
147. 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 7 196.00
R1200 R2197 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
148. 139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 7 195.86
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
149. 134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 13 195.62
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
150. 142971 Mathias Overgaard Mouritsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 5 196.60
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
151. 136753 Alexander Grosen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 5 196.40
R1199 R2198 R3197 R4194
Sum788 Snit197.00
152. 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 7 195.71
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
153. 134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 10 194.90
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
154. 139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 9 194.67
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
155. 144657 Gustav Illum Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 10 194.60
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
156. 145670 Dana Hansen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 12 194.33
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
157. 142666 Emma Lykke Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 9 193.44
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
158. 142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 16 190.25
R1199 R2197 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
159. 137247 William Schaumann Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK1 4 196.75
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
160. 147331 Ida Petersen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 4 196.75
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
161. 145767 Siff Gjertsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 196.20
R1200 R2198 R3195 R4194
Sum787 Snit196.75
162. 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 8 195.38
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
163. 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 10 195.10
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
164. 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 194.50
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
165. 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 12 194.42
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
166. 144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 14 193.86
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
167. 141817 Laurits Kleist Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 196.50
R1199 R2198 R3198 R4191
Sum786 Snit196.50
168. 134998 Leon Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 194.17
R1198 R2198 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
169. 128855 Benjamin Ormstrup Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK1 4 196.25
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
170. 142966 Signe Hansen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 6 195.17
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
171. 139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 194.17
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
172. 143109 Samuel G. Cummins Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 8 193.75
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
173. 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 11 193.36
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
174. 145299 Tim Ahlgren Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 10 192.80
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
175. 140578 Karla M.F.S. Jørgensen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 196.00
R1198 R2197 R3196 R4193
Sum784 Snit196.00
176. 142687 William Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 196.00
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
177. 145502 Anna Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 8 193.50
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
178. 143862 Anna Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 9 193.44
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
179. 130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 10 192.40
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
180. 140426 Benjamin Skov Henriksen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 195.75
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
181. 140981 Mathias Odgaard Kristensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 195.75
R1199 R2196 R3195 R4193
Sum783 Snit195.75
182. 139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 6 194.17
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
183. 140539 Jannick Olsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 6 194.17
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
184. 145081 Viktor Popp Hansen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 7 191.00
R1198 R2197 R3195 R4193
Sum783 Snit195.75
185. 146385 Ida Prior Hansen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 8 193.63
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
186. 142928 Luis Kloster Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 8 191.50
R1198 R2196 R3195 R4192
Sum781 Snit195.25
187. 146993 Silke Nielsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 4 195.00
R1199 R2196 R3195 R4190
Sum780 Snit195.00
188. 137885 Thea Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 6 194.17
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
189. 132482 Oliver Flodgaard Nielsen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 9 192.11
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
190. 127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 4 194.75
R1197 R2197 R3194 R4191
Sum779 Snit194.75
191. 140954 Villads Vingborg Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 5 193.80
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
192. 144709 Max Titan DeAngelis Wallø Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 8 192.75
R1198 R2195 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
193. 145671 Andreas Palle Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 13 191.38
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
194. 142756 Elias Malthe Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 192.83
R1197 R2197 R3192 R4191
Sum777 Snit194.25
195. 145581 Frederik Lund Palmgren Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 7 189.29
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
196. 141841 Gabriella Kristiansen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 4 194.00
R1196 R2194 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
197. 144832 Julian Wilborg Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK1 4 194.00
R1200 R2193 R3192 R4191
Sum776 Snit194.00
198. 145393 Ellen Grossniklaus Larsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 194.00
R1199 R2196 R3195 R4186
Sum776 Snit194.00
199. 135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 9 192.33
R1195 R2195 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
200. 136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 6 191.83
R1197 R2196 R3192 R4191
Sum776 Snit194.00
201. 145683 Emma Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 188.50
R1197 R2194 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
202. 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 20 187.35
R1196 R2195 R3195 R4190
Sum776 Snit194.00
203. 146803 Anna Eline Jørgensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 4 193.75
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
204. 141541 Frederik Gustav Enok Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 192.17
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
205. 139302 Tilde Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 5 192.20
R1195 R2195 R3194 R4189
Sum773 Snit193.25
206. 142788 Mads Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 188.83
R1196 R2195 R3193 R4189
Sum773 Snit193.25
207. 146802 Elina Qvist Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 4 193.00
R1196 R2192 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
208. 130320 Nicklas Helle Iversen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 192.33
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
209. 132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 6 191.83
R1196 R2194 R3191 R4191
Sum772 Snit193.00
210. 131475 Valdemar Brønd Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 8 191.63
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
211. 145960 Lærke Andersen Kretzchemer Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 192.75
R1195 R2195 R3193 R4188
Sum771 Snit192.75
212. 139303 Unik Bocksch Duedal Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 192.17
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
213. 144868 Daphne Magda Kaczmarek Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 6 189.50
R1198 R2193 R3191 R4189
Sum771 Snit192.75
214. 146170 Sebastian B Keinicke Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 191.40
R1194 R2193 R3193 R4190
Sum770 Snit192.50
215. 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 189.67
R1197 R2193 R3191 R4189
Sum770 Snit192.50
216. 145227 Ella Lage Møller Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 9 187.11
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
217. 138971 Mads Fugl Østergård Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 190.50
R1194 R2194 R3192 R4189
Sum769 Snit192.25
218. 140043 Esben Lippert-Kramer Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 190.17
R1195 R2194 R3192 R4188
Sum769 Snit192.25
219. 140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 192.00
R1199 R2199 R3187 R4183
Sum768 Snit192.00
220. 142969 Jakob Popp Hansen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 4 192.00
R1194 R2193 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
221. 143653 Emil Lykke Borregaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 4 192.00
R1195 R2194 R3194 R4185
Sum768 Snit192.00
222. 144660 Jonas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 5 190.60
R1196 R2194 R3192 R4186
Sum768 Snit192.00
223. 144027 Sebastian Bundgaard Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 7 190.43
R1196 R2191 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
224. 144459 Noah Aagaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 190.50
R1194 R2193 R3191 R4189
Sum767 Snit191.75
225. 147242 Clara Dresler Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 186.50
R1196 R2191 R3190 R4190
Sum767 Snit191.75
226. 145541 Laura Kayser Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 4 191.50
R1199 R2194 R3187 R4186
Sum766 Snit191.50
227. 146948 Sophia Odgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 4 191.50
R1197 R2195 R3187 R4187
Sum766 Snit191.50
228. 144864 Lærke Larsen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 188.83
R1199 R2193 R3188 R4186
Sum766 Snit191.50
229. 141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 187.50
R1196 R2196 R3187 R4187
Sum766 Snit191.50
230. 143651 Lukas Borregaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 7 187.14
R1195 R2194 R3190 R4187
Sum766 Snit191.50
231. 130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 5 190.00
R1194 R2194 R3191 R4186
Sum765 Snit191.25
232. 137668 Jonas Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 5 188.20
R1194 R2194 R3190 R4185
Sum763 Snit190.75
233. 146047 Sine Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 183.11
R1194 R2190 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
234. 144628 Kristian Vingborg Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 190.25
R1194 R2192 R3190 R4185
Sum761 Snit190.25
235. 137970 Alfred Rahr Knudsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 189.75
R1194 R2192 R3190 R4183
Sum759 Snit189.75
236. 138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
BK2 10 185.90
R1195 R2188 R3188 R4188
Sum759 Snit189.75
237. 139662 Jonathan Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 4 189.50
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
238. 142790 Freya Sofie Daugaard Wilhelmsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 187.17
R1193 R2189 R3189 R4187
Sum758 Snit189.50
239. 138625 Sverre Ravn Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 186.67
R1195 R2188 R3187 R4186
Sum756 Snit189.00
240. 145840 Mads Andreas Bjerre Nielsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 9 181.11
R1192 R2190 R3188 R4186
Sum756 Snit189.00
241. 131952 Anton Alexander Laursen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 188.75
R1191 R2190 R3188 R4186
Sum755 Snit188.75
242. 140635 Kasper Heldam Nielsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 4 188.75
R1191 R2190 R3188 R4186
Sum755 Snit188.75
243. 132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 12 177.33
R1190 R2189 R3188 R4188
Sum755 Snit188.75
244. 146279 Nicolaj Meyhoff Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 183.40
R1191 R2190 R3186 R4185
Sum752 Snit188.00
245. 141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 187.75
R1194 R2188 R3186 R4183
Sum751 Snit187.75
246. 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 186.00
R1192 R2188 R3187 R4184
Sum751 Snit187.75
247. 143198 Cecilia Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 5 186.60
R1192 R2186 R3186 R4185
Sum749 Snit187.25
248. 145902 Elias Emil Melby Christensen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 186.60
R1192 R2188 R3185 R4184
Sum749 Snit187.25
249. 143791 Josefine Slot Kragelund Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 12 179.75
R1189 R2188 R3187 R4185
Sum749 Snit187.25
250. 144883 Magnus Borresen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 187.00
R1189 R2187 R3187 R4185
Sum748 Snit187.00
251. 146531 Alberte Rostbøll Skals Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 187.00
R1194 R2185 R3185 R4184
Sum748 Snit187.00
252. 136238 Johanne Damgaard Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 4 186.50
R1188 R2187 R3186 R4185
Sum746 Snit186.50
253. 145817 Sylvester Amelang Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 9 180.33
R1190 R2188 R3185 R4183
Sum746 Snit186.50
254. 145228 Ida Sofie Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 14 180.57
R1189 R2187 R3184 R4184
Sum744 Snit186.00
255. 139296 Anna Puggard Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 181.17
R1190 R2187 R3187 R4178
Sum742 Snit185.50
256. 145701 Magnus Twile L. Kristesen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 185.25
R1191 R2191 R3182 R4177
Sum741 Snit185.25
257. 145226 Charlie Storkehave Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 182.00
R1192 R2190 R3180 R4179
Sum741 Snit185.25
258. 142352 Stella Lilleund Aachmann Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 5 183.60
R1190 R2185 R3184 R4180
Sum739 Snit184.75
259. 139621 Sabastian Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 184.50
R1190 R2185 R3184 R4179
Sum738 Snit184.50
260. 145499 Jacob Grønkjær Risom Frank Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 4 184.50
R1188 R2185 R3184 R4181
Sum738 Snit184.50
261. 145497 Magnus Friis Virklund Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 184.25
R1187 R2185 R3184 R4181
Sum737 Snit184.25
262. 142807 Ronja Bønnelykke Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 180.83
R1189 R2184 R3182 R4181
Sum736 Snit184.00
263. 143261 Zacharias Renberg Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 10 175.50
R1186 R2185 R3183 R4182
Sum736 Snit184.00
264. 146835 Lukas Fenger Chrestensen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 6 180.33
R1186 R2184 R3182 R4182
Sum734 Snit183.50
265. 141022 Sigurd Lytzen Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 183.25
R1189 R2182 R3181 R4181
Sum733 Snit183.25
266. 145231 Mille Lousø Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 179.67
R1188 R2183 R3181 R4181
Sum733 Snit183.25
267. 139300 Noah Andreas Mikkelsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 178.17
R1189 R2183 R3181 R4180
Sum733 Snit183.25
268. 145230 Markus Overgaard Pallesen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 172.83
R1191 R2190 R3177 R4172
Sum730 Snit182.50
269. 144724 Mathias Laursen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 4 181.75
R1187 R2183 R3180 R4177
Sum727 Snit181.75
270. 142781 Christian kargo Hjort Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 177.80
R1187 R2187 R3182 R4170
Sum726 Snit181.50
271. 134597 Kasper Sørensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
BK3 6 179.00
R1184 R2183 R3180 R4178
Sum725 Snit181.25
272. 145224 Aya Sofie Petersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 179.00
R1185 R2181 R3181 R4175
Sum722 Snit180.50
273. 140008 Lucas k. Thomsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 180.25
R1183 R2181 R3179 R4178
Sum721 Snit180.25
274. 143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 180.25
R1182 R2180 R3180 R4179
Sum721 Snit180.25
275. 145026 Gustas Cizas Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 180.00
R1183 R2181 R3180 R4176
Sum720 Snit180.00
276. 145234 Solveig Sofie Daugaard Wilhelmsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 172.50
R1186 R2180 R3179 R4174
Sum719 Snit179.75
277. 146956 William Klitgaard Eckmann Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 4 179.50
R1189 R2181 R3177 R4171
Sum718 Snit179.50
278. 145763 Zahra Bashir Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK3 10 173.60
R1181 R2178 R3178 R4178
Sum715 Snit178.75
279. 143534 Tobias Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 11 169.09
R1183 R2177 R3176 R4176
Sum712 Snit178.00
280. 145233 Oliver Rinddal Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 172.33
R1185 R2182 R3172 R4172
Sum711 Snit177.75
281. 144589 Mads Fisker Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 177.00
R1183 R2178 R3177 R4170
Sum708 Snit177.00
282. 143263 Esben Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 10 163.10
R1186 R2176 R3173 R4172
Sum707 Snit176.75
283. 148105 Jonas Behrens Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 4 175.25
R1192 R2182 R3165 R4162
Sum701 Snit175.25
284. 145474 Magnus Nyholm Sørensen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 4 174.50
R1182 R2178 R3174 R4164
Sum698 Snit174.50
285. 145901 Mikkel Lindschov Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 174.50
R1182 R2177 R3175 R4164
Sum698 Snit174.50
286. 146659 Melvin Rask Christensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 4 173.50
R1177 R2175 R3173 R4169
Sum694 Snit173.50
287. 145239 Nikoline Kathrine Bøgh Tosti Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 167.83
R1177 R2174 R3172 R4167
Sum690 Snit172.50
288. 144381 Mathias Tage Rasmussen. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 168.67
R1177 R2177 R3168 R4167
Sum689 Snit172.25
289. 146055 Hoseas Berg Kristensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 171.75
R1176 R2175 R3174 R4162
Sum687 Snit171.75
290. 145236 Vige-Nohr Liljegren Lambertsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 162.50
R1172 R2172 R3172 R4171
Sum687 Snit171.75
291. 145027 Iben Angelina Agentoft Svendsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 171.25
R1174 R2172 R3171 R4168
Sum685 Snit171.25
292. 143196 Noah Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 6 166.00
R1177 R2171 R3168 R4166
Sum682 Snit170.50
293. 145238 Rasmus Alexander Bøgh Tosti Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 160.00
R1190 R2171 R3166 R4153
Sum680 Snit170.00
294. 145237 Sofie Schjødt Jespersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 165.17
R1171 R2171 R3167 R4166
Sum675 Snit168.75
295. 145253 Lasse Bang Vestergaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 4 168.50
R1174 R2173 R3173 R4154
Sum674 Snit168.50
296. 144584 Johannes Skyum Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 168.25
R1170 R2169 R3168 R4166
Sum673 Snit168.25
297. 142787 Sebastian Skaaning Harreby Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 154.50
R1180 R2169 R3166 R4156
Sum671 Snit167.75
298. 146411 Malte Sørensen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
BK3 4 167.50
R1171 R2171 R3164 R4164
Sum670 Snit167.50
299. 143606 Hjalte Dam Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 167.00
R1169 R2168 R3167 R4164
Sum668 Snit167.00
300. 145222 Alan Nowak Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 152.50
R1179 R2172 R3159 R4158
Sum668 Snit167.00
301. 144607 Benjamin Alban Birkesholm Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 166.00
R1170 R2168 R3166 R4160
Sum664 Snit166.00
302. 145232 Oliver Helle Iversen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 149.83
R1179 R2176 R3162 R4147
Sum664 Snit166.00
303. 147222 Stefan Alexandru Vlad Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 165.75
R1183 R2173 R3169 R4138
Sum663 Snit165.75
304. 145188 Joey Klode Davidson Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 165.00
R1170 R2166 R3163 R4161
Sum660 Snit165.00
305. 145498 Asbjørn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 163.00
R1169 R2167 R3165 R4151
Sum652 Snit163.00
306. 145029 Markus Skaarup Bay Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 161.75
R1164 R2163 R3161 R4159
Sum647 Snit161.75
307. 139307 Sander Johannsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 161.25
R1170 R2164 R3163 R4148
Sum645 Snit161.25
308. 145225 Aya Øllgaard Bloch Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 153.50
R1182 R2155 R3154 R4154
Sum645 Snit161.25
309. 142782 Christian Silas Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 150.83
R1172 R2165 R3152 R4150
Sum639 Snit159.75
310. 144287 Jonathan Johannes Kruse Frederiksen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 159.00
R1163 R2160 R3159 R4154
Sum636 Snit159.00
311. 145501 Nicklas Møller Risom Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 158.75
R1166 R2165 R3163 R4141
Sum635 Snit158.75
312. 144059 Christian Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 156.25
R1166 R2160 R3154 R4145
Sum625 Snit156.25
313. 147819 Helmuth Pryds Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 4 156.00
R1166 R2154 R3153 R4151
Sum624 Snit156.00
314. 136130 Alfred Agersnap Strandbygaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 149.20
R1164 R2150 R3149 R4143
Sum606 Snit151.50
315. 143792 Helena Slot Kragelund Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 8 140.13
R1157 R2153 R3151 R4145
Sum606 Snit151.50
316. 145223 Alexander Leif Mikkelsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 145.67
R1165 R2147 R3146 R4144
Sum602 Snit150.50
317. 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
318. 142904 Madeline D. Bøggild Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
BK2 3 198.67
R1200 R2199 R3197 R4-
Sum596 Snit198.67
319. 145030 Tim Juel Sønderholm Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 148.00
R1151 R2150 R3148 R4143
Sum592 Snit148.00
320. 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 3 197.00
R1197 R2197 R3197 R4-
Sum591 Snit197.00
321. 145629 Frede Noes Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 3 196.67
R1198 R2197 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
322. 145491 Valdemar Kragelund Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 11 135.64
R1153 R2149 R3144 R4143
Sum589 Snit147.25
323. 143404 Anker Hollænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 3 195.67
R1197 R2196 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
324. 145583 Katrine Holm Østergaard Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 3 195.33
R1198 R2195 R3193 R4-
Sum586 Snit195.33
325. 146578 Lyra Hesseldal-Haines Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 3 195.33
R1198 R2195 R3193 R4-
Sum586 Snit195.33
326. 145698 Simon Lambert Gadegaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 3 193.67
R1197 R2193 R3191 R4-
Sum581 Snit193.67
327. 136726 Matti Stausholm Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 3 193.33
R1196 R2193 R3191 R4-
Sum580 Snit193.33
328. 145839 Lauge Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 145.00
R1158 R2156 R3146 R4120
Sum580 Snit145.00
329. 140900 Gustav Jakobsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 3 192.00
R1194 R2194 R3188 R4-
Sum576 Snit192.00
330. 145411 Frida Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 3 191.67
R1197 R2190 R3188 R4-
Sum575 Snit191.67
331. 144581 Ida Theisen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 3 190.33
R1196 R2189 R3186 R4-
Sum571 Snit190.33
332. 143405 Kristian Hollænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 3 189.00
R1193 R2190 R3184 R4-
Sum567 Snit189.00
333. 128077 Christian Sørensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 3 187.67
R1194 R2189 R3180 R4-
Sum563 Snit187.67
334. 145340 Anton nøreng Jørgensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 3 186.33
R1190 R2186 R3183 R4-
Sum559 Snit186.33
335. 143754 Nicklas Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
BK3 3 186.00
R1189 R2186 R3183 R4-
Sum558 Snit186.00
336. 129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 182.67
R1195 R2194 R3159 R4-
Sum548 Snit182.67
337. 135004 Inez Idun Sadiku-Sveigaard Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 182.33
R1187 R2185 R3175 R4-
Sum547 Snit182.33
338. 139281 Magnus Nielsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 182.33
R1184 R2182 R3181 R4-
Sum547 Snit182.33
339. 142806 Emma Josefa Møller Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 180.67
R1192 R2183 R3167 R4-
Sum542 Snit180.67
340. 145235 Valle Ravn Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 135.25
R1153 R2153 R3148 R487
Sum541 Snit135.25
341. 139304 Victoria Øllgaard Bloch Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 177.33
R1183 R2182 R3167 R4-
Sum532 Snit177.33
342. 146061 Gawain Philip Albon Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 3 177.33
R1181 R2176 R3175 R4-
Sum532 Snit177.33
343. 145948 Oscar Risgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 174.67
R1177 R2176 R3171 R4-
Sum524 Snit174.67
344. 147153 Anton Nørremark. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 173.33
R1190 R2165 R3165 R4-
Sum520 Snit173.33
345. 146290 Ludvig Würtz Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 171.67
R1178 R2171 R3166 R4-
Sum515 Snit171.67
346. 138624 Eduard Pryimak Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 169.67
R1185 R2181 R3143 R4-
Sum509 Snit169.67
347. 145472 Mikki Borregaard Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 167.00
R1173 R2166 R3162 R4-
Sum501 Snit167.00
348. 142786 Milla Brix Kramer Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 152.67
R1161 R2150 R3147 R4-
Sum458 Snit152.67
349. 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
350. 145894 Xenia Døssing Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
351. 131281 Leah E. Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
352. 137567 Matilde Jarlkov Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
353. 146612 Asger Wagner Nilars Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
354. 147386 Lærke Bondesgaard Thomsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
355. 128309 Valdemar Larsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
356. 146946 Lærke Nielsen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
357. 147385 Leander Hald Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
358. 126782 Liva Lykke Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
359. 131641 Mogens Nørholt Jensen Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
360. 145085 Alberte Kirchhof Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
361. 146593 Lucas Koch Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
362. 146771 Lucas Leisten Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
363. 131012 Lauge Stengaard Lumby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 198.00
R1200 R2196 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
364. 137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 198.00
R1200 R2196 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
365. 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
366. 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 2 198.00
R1200 R2196 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
367. 146122 Pelle Lykke Kristensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
368. 134225 Kristine Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
369. 135027 Olivia Jarlkov Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
370. 141096 Sofus Ringsing Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
371. 141449 Erik Nissen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
372. 145023 Rasmus Jensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
373. 142915 Marie Krogsgaard Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
374. 134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
375. 147613 Alma Madsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
376. 126324 Enya Josefine Jacobsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
377. 140351 Nicklas Kjær Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
378. 145417 Ane Fredensborg Sølbeck Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
379. 141813 Emil Norsgaard Moslund Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
380. 145809 Malthe Hansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
381. 144113 Tobias Blenstrup Aagesen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
382. 146594 Silas H Larsen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 194.00
R1198 R2190 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
383. 142394 Adam Engelund Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
384. 144414 Magnus S. Nielsen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
385. 145573 Berke Okutan Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
386. 145808 Silas Welding Selch Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
387. 147320 Andrea Frederiksen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 193.50
R1197 R2190 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
388. 147364 Nicoline Thybo Rasmussen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
389. 129913 Alfred Kristoffersen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 2 193.00
R1197 R2189 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
390. 144407 Michell Maria Dyhr Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
391. 146470 Sophie Langborg Moll Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
392. 136671 Cecilie Sørensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
393. 146185 Simon Østergaard Frostholm Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
394. 147199 Tabitha Laura Flindt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
395. 136959 Bjarke Rasmussen Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
396. 144118 Tobias Lindschov Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
397. 145176 Teodor Grave Peltsch Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
398. 146451 Silas Richard Bæklund Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
399. 147664 Martha Brødsgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
400. 147698 Mille-Maja Odgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
401. 136676 Christian Wolff Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 2 189.50
R1192 R2187 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
402. 143744 Theo Sejr Vang Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK3 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
403. 147118 Jens Marius Kjær Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
404. 147352 Johannes Dahl Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK2 2 189.50
R1192 R2187 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
405. 134934 Thomas Søndergård Kejser Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK3 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
406. 145700 Sebastian Lyngsø Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
407. 147508 Malthe Svensson Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
408. 143275 Mads Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
409. 147837 Konrad Vendt Hansen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
410. 146443 Meise Kristensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
411. 145140 Per L.K. Petersen. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 125.00
R1152 R2125 R398 R4-
Sum375 Snit125.00
412. 143739 Esben Ørnegaard Vinding Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK2 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
413. 144310 Freja Hald Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
414. 145006 Oliver Juhl Olsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK2 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
415. 146186 Oliver Nørbjerg Vigsø Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 2 186.50
R1189 R2184 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
416. 146372 Magnus Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 186.50
R1192 R2181 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
417. 135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 2 185.00
R1194 R2176 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
418. 129680 Andreas Neess Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 184.00
R1194 R2174 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
419. 145838 Willads Elmhorst Andersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 2 183.50
R1189 R2178 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
420. 147241 Anna Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 183.00
R1184 R2182 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
421. 147760 Elias Rundin Stuer Lauridsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 2 183.00
R1188 R2178 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
422. 145249 Max Hendry-Kristensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 181.50
R1191 R2172 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
423. 145702 Xander Kjølhede Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 181.50
R1190 R2173 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
424. 147609 Benjamin Lykke Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 181.00
R1185 R2177 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
425. 145483 Simon Kell Weighert Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 2 180.50
R1184 R2177 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
426. 146269 Ellen Kjems Krogh Hansen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 180.50
R1181 R2180 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
427. 131953 Wilmer Holmgaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 180.00
R1181 R2179 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
428. 146338 Mikkel Østergaard Hinge Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 2 180.00
R1189 R2171 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
429. 142785 Mikkel Gram Timmerby Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 120.00
R1127 R2121 R3112 R4-
Sum360 Snit120.00
430. 143737 Asger Christoffersen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK3 2 179.50
R1180 R2179 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
431. 145013 Albert Lindgaard Busch Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 2 179.50
R1180 R2179 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
432. 146478 Mathias Hagbard Junge Klinge Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 178.00
R1182 R2174 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
433. 135846 Jacob Ebbesen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 177.00
R1187 R2167 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
434. 139278 Celina Chrestensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 2 177.00
R1179 R2175 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
435. 147363 Frederik Thybo Rasmussen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 2 177.00
R1180 R2174 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
436. 145229 Malthe Strandgaard Langhoff Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 117.33
R1127 R2116 R3109 R4-
Sum352 Snit117.33
437. 147253 Nicki Jørgensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 175.50
R1178 R2173 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
438. 146364 Silke Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 2 174.50
R1178 R2171 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
439. 145938 Sebastian Spies Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 171.50
R1178 R2165 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
440. 146038 Magnus Bech Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 170.00
R1176 R2164 R3- R4-
Sum340 Snit170.00
441. 145949 Victor Risgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 169.00
R1175 R2163 R3- R4-
Sum338 Snit169.00
442. 147240 Vilma Schuldt G. Nielsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 167.50
R1170 R2165 R3- R4-
Sum335 Snit167.50
443. 146102 Thor Tinglev Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 167.00
R1180 R2154 R3- R4-
Sum334 Snit167.00
444. 147017 Lærke Winther Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 166.50
R1170 R2163 R3- R4-
Sum333 Snit166.50
445. 148103 Lau Griffin Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 2 166.50
R1181 R2152 R3- R4-
Sum333 Snit166.50
446. 143183 Valdemar Sonne Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 162.50
R1163 R2162 R3- R4-
Sum325 Snit162.50
447. 146367 Mikkel Weiergang Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 159.00
R1160 R2158 R3- R4-
Sum318 Snit159.00
448. 144604 Kåre Pedersen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 156.50
R1161 R2152 R3- R4-
Sum313 Snit156.50
449. 146101 Johan Stenild Coltau Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 151.00
R1156 R2146 R3- R4-
Sum302 Snit151.00
450. 145842 Konrad Galsgaard Kappel Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 2 132.50
R1141 R2124 R3- R4-
Sum265 Snit132.50
451. 145173 Selma Theilade Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
BK3 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
452. 145416 Daniel Fredensborg Sølbeck Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
453. 132904 Lis Irma Gabelgaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
454. 135993 Jonas Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
455. 141335 Isak Bach Nøhr Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
456. 145421 Tobias Nygaard Eriksen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
457. 126784 Kristoffer Kiesbye Gade Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
458. 136823 Oliver E. Ø. Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
459. 145950 Mads Bech Høeg Christensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
460. 130959 Jakob Lose Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
461. 141334 Noah Bach Nøhr Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
462. 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
463. 133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
464. 139908 Gilbert Nors Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
465. 141156 Mads Christian Frausing VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
466. 141921 Viktoria Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
467. 143857 Ida Muxoll Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
468. 136332 Jasmina Kjøgx Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
469. 145121 Tobias Lauridsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
470. 130334 Tilde Nocoline Rasmussen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
471. 143463 Thomas Christiansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
472. 146760 Jasmina Rasmussen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
473. 128108 Simon Holm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
474. 143015 Ellen Koustrup nikander Andersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
475. 144597 Benjamin Haunstrup Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
476. 146980 Maya Nabhan Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
477. 129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
478. 145516 Bertram Arge Egebjerg Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
479. 147921 Johanne Elm Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
480. 139080 Nicolai Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
481. 143325 Christian B. Simonsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
482. 147922 Anne-Kristine Elm Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
483. 127804 Gustav Vong Vagtborg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
484. 133319 Casper Gregersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
485. 136374 Sebastian Berth Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
486. 137192 Anna Julie Lund Christensen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
487. 145160 Laurits Kjølby Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
488. 147312 Carlton Bang Isaack Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
489. 142087 Anne Bjerg Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
490. 147373 Harun Wrangel Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
491. 122145 Mads Lindberg Tranberg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
492. 137731 Oskar Nielsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
493. 147873 Willum Stensholm Pedersen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
494. 121179 Sofie Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
495. 145079 Oliver Bock Meyer Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
496. 145513 Oscar Raul Nielsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
497. 146599 Laura M. V. Mikkelsen Engdraget 49 Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
498. 147292 Marius Lauritz Rønn Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
499. 142379 Oliver Hedin Urup Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
500. 146525 Jonah Tøt Lund Poulsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
501. 147334 Lonnie Nielsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
502. 143911 Laust Lund Christensen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
503. 145067 Elias Trøjborg Thomsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
504. 146811 Frederik Vestergaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
505. 145433 Mathias Snedker Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
506. 145470 Silas Balser Pedersen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
507. 146601 Rowan Van Tuli Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
508. 143168 Andreas Højbjerg Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
509. 145837 Magne Elmhorst Andersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
510. 147258 Catarina Egelund Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
511. 145548 Asmus Bergmann Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
512. 146602 Jack Van Tuli Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
513. 146794 Victor Højer Dibbern Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 172.00
R1172 R2- R3- R4-
Sum172 Snit172.00
514. 137098 Tristan Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
515. 146368 Mathias Møller Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
516. 146820 Valdemar Lauge Pedersen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
517. 123025 Camilla Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
518. 144210 Noah Refshøj Christensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 168.00
R1168 R2- R3- R4-
Sum168 Snit168.00
519. 146606 Liam O.V. Mikkelsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
520. 147456 Lucas Tviis Obel Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
521. 140842 Dirch Kirkedal Worre Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 165.00
R1165 R2- R3- R4-
Sum165 Snit165.00
522. 146270 Jens Jakob Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 159.00
R1159 R2- R3- R4-
Sum159 Snit159.00
523. 147089 Maja Bech Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 158.00
R1158 R2- R3- R4-
Sum158 Snit158.00
524. 143164 Nicolai Christian Duus Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 155.00
R1155 R2- R3- R4-
Sum155 Snit155.00
525. 146267 Sebastian Ahrndt Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 148.00
R1148 R2- R3- R4-
Sum148 Snit148.00
526. 147408 Gunnar Støvring-Nielsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 1 148.00
R1148 R2- R3- R4-
Sum148 Snit148.00
527. 146821 Birk Bøje Bonefeld Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 1 142.00
R1142 R2- R3- R4-
Sum142 Snit142.00
528. 146604 Carl Emil Lyngsø Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 141.00
R1141 R2- R3- R4-
Sum141 Snit141.00
529. 142991 Fie Getz Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 127.00
R1127 R2- R3- R4-
Sum127 Snit127.00
530. 147817 Anton Stampe Krøyer Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 1 110.00
R1110 R2- R3- R4-
Sum110 Snit110.00

Til toppen