Luftriffel, 15m - Junior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 02. juli 2022 - kl. 06:01
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 17 199.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
J1 6 199.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J1 16 199.81
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 134728 Holger K. Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 13 199.77
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J1 20 199.55
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J1 12 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 10 199.40
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 10 199.40
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 11 199.27
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 25 199.20
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 12 199.08
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 16 199.06
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 14 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 16 198.94
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 20 198.85
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 12 198.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J1 17 198.65
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J1 16 198.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 22 198.45
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 24 198.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 19 197.47
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J1 6 199.33
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
23. 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 12 198.25
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
24. 138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J1 14 198.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
25. 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 19 197.84
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
26. 136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J1 5 199.20
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
27. 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 7 198.71
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
28. 136824 Toke Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 7 198.71
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
29. 139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 11 198.55
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
30. 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J2 16 197.38
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
31. 146773 Cecilie Morgenstern Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 8 198.63
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
32. 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 6 198.33
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
33. 146138 Alma H. Lassesen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J1 5 198.20
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
34. 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 10 197.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
35. 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J1 15 196.20
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
36. 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
J1 4 199.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
37. 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 20 197.30
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
38. 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 18 196.94
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
39. 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J1 15 196.87
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
40. 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J1 9 198.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
41. 120802 Freya Kofoed Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 13 197.62
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
42. 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 10 197.10
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
43. 144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J1 12 196.83
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
44. 126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 12 196.67
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
45. 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
J1 8 196.63
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
46. 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 19 196.11
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
47. 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 17 194.88
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
48. 128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
J1 5 198.40
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
49. 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 5 197.80
R1200 R2200 R3198 R4196
Sum794 Snit198.50
50. 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 12 197.42
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
51. 139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 6 197.00
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
52. 143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 11 196.09
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
53. 121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 4 198.25
R1200 R2199 R3199 R4195
Sum793 Snit198.25
54. 141364 Josefine Holmsted Henriksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
J1 4 198.25
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
55. 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 8 197.25
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
56. 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 7 196.86
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
57. 128720 Aksel R. Ebbe Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 8 196.50
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
58. 144656 Malthe Liam Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 14 195.29
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
59. 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J1 8 196.88
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
60. 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J1 14 195.57
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
61. 135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 13 196.23
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
62. 123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 8 195.50
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
63. 131485 Frey Solskov Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 10 195.00
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
64. 135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 14 194.93
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
65. 122726 Mads Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 10 194.30
R1200 R2198 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
66. 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 6 196.83
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
67. 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 8 195.88
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
68. 145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 20 193.25
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
69. 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 7 195.86
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
70. 136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 6 195.83
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
71. 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 14 194.57
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
72. 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 4 196.75
R1199 R2198 R3197 R4193
Sum787 Snit196.75
73. 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 10 195.30
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
74. 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 20 194.40
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
75. 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 17 193.82
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
76. 120447 Viktoria Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 5 196.20
R1200 R2196 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
77. 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J1 6 195.17
R1199 R2198 R3195 R4194
Sum786 Snit196.50
78. 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J2 10 194.50
R1199 R2196 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
79. 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 7 195.57
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
80. 135768 Magnus Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 8 195.13
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
81. 129099 Julie Skadhede Olesen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 4 196.00
R1198 R2198 R3197 R4191
Sum784 Snit196.00
82. 142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 18 193.28
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
83. 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 8 193.25
R1198 R2196 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
84. 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 8 192.75
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
85. 123435 Thor Børgesen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 10 191.80
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
86. 120929 Tobias Godske Højgaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 7 194.14
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
87. 135085 Max Nøkleby Rønde Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 5 194.20
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
88. 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 193.57
R1197 R2196 R3196 R4193
Sum782 Snit195.50
89. 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
J2 7 193.14
R1197 R2197 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
90. 139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 5 193.00
R1198 R2196 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
91. 128856 Jamie Ormstrup Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
J1 4 195.25
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
92. 123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 6 194.50
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
93. 136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 7 192.71
R1198 R2195 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
94. 137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 4 195.00
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
95. 132077 Benedikte Markvardsen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
J2 6 193.33
R1196 R2196 R3196 R4192
Sum780 Snit195.00
96. 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 4 194.75
R1197 R2194 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
97. 110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 194.50
R1198 R2195 R3195 R4190
Sum778 Snit194.50
98. 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 5 193.40
R1197 R2196 R3194 R4191
Sum778 Snit194.50
99. 119561 Anna Jacobi Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
J2 4 194.00
R1198 R2197 R3194 R4187
Sum776 Snit194.00
100. 117026 Emil Bruun Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J2 4 194.00
R1199 R2197 R3197 R4183
Sum776 Snit194.00
101. 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 5 193.40
R1196 R2194 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
102. 122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 8 192.88
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
103. 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 12 187.67
R1194 R2194 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
104. 140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 6 190.00
R1196 R2193 R3191 R4188
Sum768 Snit192.00
105. 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 5 191.40
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
106. 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
J2 4 191.50
R1196 R2193 R3189 R4188
Sum766 Snit191.50
107. 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 191.50
R1197 R2190 R3190 R4189
Sum766 Snit191.50
108. 135880 Tobias Lambertsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 6 189.17
R1195 R2194 R3190 R4186
Sum765 Snit191.25
109. 146983 Freya Bossen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 6 186.67
R1195 R2192 R3189 R4188
Sum764 Snit191.00
110. 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 4 190.00
R1193 R2191 R3191 R4185
Sum760 Snit190.00
111. 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 4 189.00
R1192 R2192 R3189 R4183
Sum756 Snit189.00
112. 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 6 188.67
R1190 R2189 R3189 R4188
Sum756 Snit189.00
113. 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 13 180.92
R1193 R2190 R3189 R4183
Sum755 Snit188.75
114. 144862 Regitze Winther Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 5 186.00
R1191 R2190 R3190 R4183
Sum754 Snit188.50
115. 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 12 182.33
R1188 R2188 R3188 R4185
Sum749 Snit187.25
116. 143232 Kasper N. Dyvelkov Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
J2 4 187.00
R1195 R2194 R3188 R4171
Sum748 Snit187.00
117. 142486 Christian Stølting Dankert Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 5 183.40
R1191 R2190 R3189 R4176
Sum746 Snit186.50
118. 140533 Marius Voss Petersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 7 182.57
R1189 R2187 R3187 R4182
Sum745 Snit186.25
119. 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
J2 4 185.50
R1191 R2189 R3182 R4180
Sum742 Snit185.50
120. 146431 Lukas Damkjær Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 11 175.00
R1188 R2187 R3182 R4181
Sum738 Snit184.50
121. 139479 Villads Sommerlund Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 8 176.75
R1189 R2186 R3181 R4180
Sum736 Snit184.00
122. 146410 Herman Stenland Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
J2 10 171.50
R1187 R2185 R3182 R4181
Sum735 Snit183.75
123. 143094 Sakarias Skamris Jeppesen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 4 179.50
R1188 R2183 R3181 R4166
Sum718 Snit179.50
124. 119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J2 4 178.50
R1180 R2179 R3178 R4177
Sum714 Snit178.50
125. 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 4 175.25
R1181 R2176 R3176 R4168
Sum701 Snit175.25
126. 144627 Sebastian Luke Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 4 173.50
R1178 R2174 R3172 R4170
Sum694 Snit173.50
127. 145187 Jorn Kortleve Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
J2 6 166.17
R1189 R2175 R3165 R4164
Sum693 Snit173.25
128. 147478 Julius Pilegaard Christiansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 172.00
R1178 R2176 R3172 R4162
Sum688 Snit172.00
129. 147477 Nicoline Nordstrøm Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 170.50
R1178 R2172 R3168 R4164
Sum682 Snit170.50
130. 142675 Lia Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 3 199.00
R1199 R2199 R3199 R4-
Sum597 Snit199.00
131. 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 3 198.00
R1200 R2198 R3196 R4-
Sum594 Snit198.00
132. 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 3 197.33
R1198 R2197 R3197 R4-
Sum592 Snit197.33
133. 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 3 195.00
R1199 R2193 R3193 R4-
Sum585 Snit195.00
134. 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 3 194.33
R1198 R2195 R3190 R4-
Sum583 Snit194.33
135. 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 3 194.00
R1197 R2195 R3190 R4-
Sum582 Snit194.00
136. 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 3 193.00
R1198 R2191 R3190 R4-
Sum579 Snit193.00
137. 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 3 190.67
R1198 R2197 R3177 R4-
Sum572 Snit190.67
138. 139375 Mads Vejby Grønnegaard Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
J2 3 190.00
R1194 R2189 R3187 R4-
Sum570 Snit190.00
139. 139171 Dragos George Feraru Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 3 188.67
R1191 R2189 R3186 R4-
Sum566 Snit188.67
140. 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 3 185.67
R1196 R2194 R3167 R4-
Sum557 Snit185.67
141. 132479 Elias Lykke Christensen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
J2 3 185.33
R1195 R2186 R3175 R4-
Sum556 Snit185.33
142. 144877 Mads Præstiin Germundsson Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 3 185.33
R1186 R2185 R3185 R4-
Sum556 Snit185.33
143. 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
144. 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
145. 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
146. 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
J1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
147. 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
J1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
148. 145040 Storm Franzen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
149. 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J1 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
150. 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
151. 130599 Christian Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
152. 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
J1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
153. 112427 Louise Christensen Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
154. 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
155. 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 2 196.50
R1200 R2193 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
156. 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
157. 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
J2 2 195.50
R1199 R2192 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
158. 135937 Christian Mørup Andersen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
J2 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
159. 146433 Sarah F. Højrup Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
160. 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
161. 137103 Emilie Christiansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 193.50
R1196 R2191 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
162. 145325 Anna Wivegård Tved Skyttekreds
DGI Fyn
J2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
163. 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
J2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
164. 119721 Cathrine M. S. Fischer Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
165. 135939 Louise Søgaard Tved Skyttekreds
DGI Fyn
J2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
166. 122886 Lisa Hesel Vind Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
167. 142484 Yashwanth Jagadeesh Kumar Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
168. 143865 Josefine Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 2 191.00
R1195 R2187 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
169. 143862 Anna Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
170. 147395 Christian Guldbæk Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 190.50
R1193 R2188 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
171. 135631 Emil Rudbæk Borg Nielsen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
J2 2 189.50
R1192 R2187 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
172. 146979 Lukas Olander M. Rasmussen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 187.50
R1192 R2183 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
173. 144816 Magnus Petersen Winther Skytteforeningen Sydvest
DGI Sønderjylland
J2 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
174. 148175 Noah Isbrandt Christiansen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
J2 2 187.00
R1190 R2184 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
175. 143863 Elise Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 2 186.00
R1188 R2184 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
176. 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 2 182.50
R1188 R2177 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
177. 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 173.50
R1177 R2170 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
178. 147818 Cecilie Lorentzen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
J2 2 173.50
R1179 R2168 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
179. 148053 Ea Damkjær Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 2 153.00
R1157 R2149 R3- R4-
Sum306 Snit153.00
180. 136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
181. 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
182. 131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
183. 131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
184. 139280 Valentin Olin Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
185. 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
186. 111814 Freja Sillesen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
187. 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
188. 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
189. 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
190. 140023 Kasper Fogh Ingemann Larsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
191. 146100 Anika Stenild Coltau Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
192. 127015 Toke Juhlert Uhrskov Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00

Til toppen