Luftriffel, 15m - Åben | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 02. december 2020 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 8 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 6 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 7 199.86
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 96841 Tim Mikkelsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 12 199.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 8 199.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 11 199.73
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 20 199.70
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 6 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 5 199.60
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 12 199.58
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 13 199.54
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 14 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
Å1 8 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 19 199.47
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 15 199.47
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 75460 Line Sørensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 16 199.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 7 199.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 7 199.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 13 199.31
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 22128 Claus Pors Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 10 199.30
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 28 199.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 128911 Michael Lippert Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 14 199.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 22 199.27
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 17 199.24
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
25. 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 17 199.24
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
26. 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 22 199.23
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
27. 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 14 199.14
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
28. 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 14 199.07
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
29. 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 13 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
30. 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
31. 33621 Henrik Lund Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 15 198.93
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
32. 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 14 198.86
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
33. 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 32 198.78
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
34. 88843 Signe B. Andersen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 10 198.70
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
35. 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 10 198.70
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
36. 121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 14 198.64
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
37. 88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 22 198.59
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
38. 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 17 198.59
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
39. 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 15 198.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
40. 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 16 194.13
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
41. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 15 192.87
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
42. 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 15 192.73
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
43. 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 12 192.08
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
44. 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 9 189.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
45. 110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 7 185.86
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
46. 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 5 181.20
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
47. 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 5 199.60
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
48. 67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 6 199.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
49. 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 6 199.33
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
50. 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 9 199.11
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
51. 106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 7 198.71
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
52. 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 9 198.67
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
53. 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 198.30
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
54. 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 32 196.13
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
55. 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 199.50
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
56. 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
Å1 7 199.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
57. 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 6 199.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
58. 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 5 199.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
59. 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 9 198.78
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
60. 62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 8 198.75
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
61. 112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 9 198.67
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
62. 116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 8 198.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
63. 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 198.40
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
64. 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 8 198.38
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
65. 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 11 197.64
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
66. 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 24 196.83
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
67. 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 10 189.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
68. 111560 Anders Røge Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 5 180.40
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
69. 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 199.25
R1200 R2200 R3200 R4197
Sum797 Snit199.25
70. 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 199.25
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
71. 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 199.00
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
72. 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 198.80
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
73. 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 7 198.57
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
74. 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 9 198.56
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
75. 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 7 198.43
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
76. 123815 Kristian Klein Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 8 198.38
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
77. 115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 10 197.90
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
78. 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 9 197.89
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
79. 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 7 197.71
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
80. 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 16 197.69
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
81. 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 9 197.56
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
82. 133516 Lisbeth Helstrup Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 12 197.33
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
83. 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 13 196.92
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
84. 100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 199.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
85. 61080 Erik ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 5 198.60
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
86. 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 5 198.60
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
87. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 8 198.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
88. 104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 6 198.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
89. 28179 Tommy Hasager Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 6 197.83
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
90. 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å1 8 197.63
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
91. 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 10 197.50
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
92. 45304 Søren Albjerg Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
Å1 4 198.75
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
93. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 4 198.75
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
94. 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 7 198.00
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
95. 76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 9 197.78
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
96. 88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 10 197.60
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
97. 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 6 197.50
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
98. 140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 12 197.08
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
99. 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 9 197.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
100. 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 14 196.86
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
101. 23088 Mogens Pedersen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 4 198.50
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
102. 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 6 198.00
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
103. 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 9 197.89
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
104. 11744 Søren Højgaard Andersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 6 197.83
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
105. 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 8 197.50
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
106. 130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 197.17
R1200 R2200 R3197 R4197
Sum794 Snit198.50
107. 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 14 196.64
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
108. 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 10 196.10
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
109. 138293 Nanna Juul Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 4 198.25
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
110. 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 4 198.25
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
111. 55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 198.25
R1200 R2199 R3198 R4196
Sum793 Snit198.25
112. 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 198.00
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
113. 127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 197.67
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
114. 98041 Anne-Sophie Ibsen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 5 197.40
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
115. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 8 197.13
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
116. 99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 197.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
117. 83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
Å1 7 196.86
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
118. 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 8 196.50
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
119. 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 7 196.00
R1200 R2199 R3198 R4196
Sum793 Snit198.25
120. 116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 4 198.00
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
121. 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 6 196.83
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
122. 108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 11 196.82
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
123. 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 8 195.13
R1200 R2198 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
124. 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 6 197.00
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
125. 102108 Julie Olsen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 5 197.00
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
126. 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 196.67
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
127. 106994 Casper Broge Odder Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 5 196.20
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
128. 122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 8 195.88
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
129. 17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 4 197.50
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
130. 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 197.50
R1199 R2199 R3198 R4194
Sum790 Snit197.50
131. 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 8 196.88
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
132. 108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 5 196.80
R1200 R2198 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
133. 98595 Rasmus Haue Heesgaard Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 6 196.50
R1200 R2198 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
134. 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 10 195.00
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
135. 132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 12 194.50
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
136. 133872 Gert Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 6 195.33
R1199 R2199 R3196 R4195
Sum789 Snit197.25
137. 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 11 195.00
R1200 R2197 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
138. 107354 Christel Sehested Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 197.00
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
139. 111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 197.00
R1200 R2200 R3194 R4194
Sum788 Snit197.00
140. 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 7 196.29
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
141. 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 6 196.17
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
142. 101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 6 195.83
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
143. 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 15 194.27
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
144. 24187 Martin Dreyer Christensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 11 193.45
R1200 R2197 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
145. 49535 Niels Peter Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 4 196.75
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
146. 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 196.60
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
147. 139271 Jimmy Päsler Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 7 195.86
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
148. 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
Å2 6 195.50
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
149. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 7 195.14
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
150. 137480 Christine Jeromin Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 9 194.67
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
151. 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 13 193.69
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
152. 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 4 196.50
R1198 R2197 R3197 R4194
Sum786 Snit196.50
153. 136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 196.50
R1199 R2198 R3197 R4192
Sum786 Snit196.50
154. 127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 6 195.33
R1199 R2197 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
155. 129882 Mette Clemmensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 4 196.25
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
156. 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 4 196.25
R1200 R2198 R3194 R4193
Sum785 Snit196.25
157. 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 4 196.25
R1199 R2197 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
158. 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 4 196.00
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
159. 109469 Linda Ørum Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 5 194.80
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
160. 15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 5 194.40
R1199 R2197 R3195 R4193
Sum784 Snit196.00
161. 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 7 194.71
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
162. 129850 Isabella K. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 6 194.67
R1198 R2197 R3194 R4194
Sum783 Snit195.75
163. 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 10 193.50
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
164. 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 7 194.29
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
165. 80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 6 193.67
R1198 R2197 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
166. 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 195.25
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
167. 127639 Carsten Vestby Jensen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 4 195.25
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
168. 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å1 4 195.00
R1199 R2195 R3194 R4192
Sum780 Snit195.00
169. 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 4 195.00
R1200 R2194 R3194 R4192
Sum780 Snit195.00
170. 116644 Nelly Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 4 195.00
R1198 R2195 R3195 R4192
Sum780 Snit195.00
171. 129266 Lone Rosenvinge Iversen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 5 194.20
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
172. 135180 Frederik Sørensen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 7 192.00
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
173. 129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 5 194.40
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
174. 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 14 192.43
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
175. 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å2 4 194.50
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
176. 22902 Tina Krarup Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 4 194.50
R1196 R2196 R3194 R4192
Sum778 Snit194.50
177. 11779 Rasmus Møller Larsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 4 194.25
R1196 R2195 R3195 R4191
Sum777 Snit194.25
178. 127474 Torkild Kaysen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 4 194.00
R1196 R2196 R3194 R4190
Sum776 Snit194.00
179. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 11 190.73
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
180. 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 12 188.50
R1197 R2195 R3194 R4190
Sum776 Snit194.00
181. 39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å2 4 193.75
R1197 R2195 R3194 R4189
Sum775 Snit193.75
182. 66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å2 4 193.75
R1196 R2195 R3195 R4189
Sum775 Snit193.75
183. 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 6 193.17
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
184. 139145 Daniel Kaagh Kvist Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 8 190.25
R1197 R2193 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
185. 67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å2 4 193.50
R1197 R2197 R3190 R4190
Sum774 Snit193.50
186. 122618 Lærke Iversen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 4 193.50
R1195 R2194 R3194 R4191
Sum774 Snit193.50
187. 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 10 191.30
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
188. 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 4 193.25
R1196 R2195 R3193 R4189
Sum773 Snit193.25
189. 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 4 193.00
R1199 R2192 R3191 R4190
Sum772 Snit193.00
190. 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 5 191.80
R1194 R2194 R3193 R4190
Sum771 Snit192.75
191. 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 192.00
R1195 R2193 R3191 R4189
Sum768 Snit192.00
192. 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 4 191.75
R1194 R2193 R3191 R4189
Sum767 Snit191.75
193. 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 6 189.50
R1197 R2192 R3191 R4187
Sum767 Snit191.75
194. 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 6 188.83
R1193 R2192 R3191 R4189
Sum765 Snit191.25
195. 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 12 187.92
R1193 R2192 R3190 R4190
Sum765 Snit191.25
196. 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 191.00
R1196 R2193 R3188 R4187
Sum764 Snit191.00
197. 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 6 188.33
R1194 R2189 R3189 R4187
Sum759 Snit189.75
198. 141403 Andre Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 6 186.67
R1195 R2189 R3189 R4186
Sum759 Snit189.75
199. 117469 Finn Gade Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 4 189.25
R1191 R2190 R3188 R4188
Sum757 Snit189.25
200. 139820 Shermeen Venner Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 8 184.00
R1193 R2188 R3187 R4185
Sum753 Snit188.25
201. 137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 187.00
R1192 R2190 R3185 R4181
Sum748 Snit187.00
202. 140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 186.50
R1190 R2188 R3185 R4183
Sum746 Snit186.50
203. 140535 Jesper Skaarup Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 7 180.29
R1198 R2184 R3181 R4179
Sum742 Snit185.50
204. 128826 Søren Ørum Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 4 184.50
R1189 R2184 R3183 R4182
Sum738 Snit184.50
205. 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 200.00
R1200 R2200 R3200 R4-
Sum600 Snit200.00
206. 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
207. 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
208. 108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
209. 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 199.00
R1199 R2199 R3199 R4-
Sum597 Snit199.00
210. 57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
211. 57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 198.67
R1199 R2199 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
212. 22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 3 198.33
R1199 R2199 R3197 R4-
Sum595 Snit198.33
213. 23207 Jane Mønster V.R.V.S.
DGI Østjylland
Å1 3 198.33
R1200 R2198 R3197 R4-
Sum595 Snit198.33
214. 115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 3 197.67
R1199 R2198 R3196 R4-
Sum593 Snit197.67
215. 13917 Egon Østergaard Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
Å1 3 197.33
R1200 R2199 R3193 R4-
Sum592 Snit197.33
216. 84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 3 197.33
R1198 R2198 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
217. 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.00
R1198 R2197 R3196 R4-
Sum591 Snit197.00
218. 130687 Rolf Martens Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 3 196.67
R1197 R2197 R3196 R4-
Sum590 Snit196.67
219. 126409 Morten Franzen Jepsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 3 196.33
R1198 R2196 R3195 R4-
Sum589 Snit196.33
220. 126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 3 196.33
R1198 R2196 R3195 R4-
Sum589 Snit196.33
221. 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 3 195.67
R1197 R2195 R3195 R4-
Sum587 Snit195.67
222. 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å2 3 195.00
R1198 R2195 R3192 R4-
Sum585 Snit195.00
223. 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 3 195.00
R1196 R2195 R3194 R4-
Sum585 Snit195.00
224. 39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 195.00
R1196 R2196 R3193 R4-
Sum585 Snit195.00
225. 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 193.67
R1197 R2196 R3188 R4-
Sum581 Snit193.67
226. 123245 Benjamin Kirkegaard Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 3 192.67
R1195 R2194 R3189 R4-
Sum578 Snit192.67
227. 130102 Anni Lund Ravnsbæk Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 3 192.33
R1195 R2193 R3189 R4-
Sum577 Snit192.33
228. 70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å2 3 191.67
R1192 R2192 R3191 R4-
Sum575 Snit191.67
229. 58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 190.33
R1195 R2191 R3185 R4-
Sum571 Snit190.33
230. 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 189.33
R1191 R2189 R3188 R4-
Sum568 Snit189.33
231. 139811 Mette Kristensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 189.33
R1191 R2190 R3187 R4-
Sum568 Snit189.33
232. 56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 189.33
R1193 R2189 R3186 R4-
Sum568 Snit189.33
233. 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 189.00
R1199 R2191 R3177 R4-
Sum567 Snit189.00
234. 58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 189.00
R1192 R2188 R3187 R4-
Sum567 Snit189.00
235. 141402 Claus Thomsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 3 188.33
R1192 R2189 R3184 R4-
Sum565 Snit188.33
236. 120087 Brian B. Andersen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 188.33
R1191 R2190 R3184 R4-
Sum565 Snit188.33
237. 107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 184.00
R1188 R2183 R3181 R4-
Sum552 Snit184.00
238. 139812 Torben Lerche Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 182.00
R1187 R2182 R3177 R4-
Sum546 Snit182.00
239. 88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
240. 139757 Oliver Trolle Kirchert Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
241. 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
242. 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
243. 50324 Torben Christiansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
244. 75845 Kristian Lynggaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
245. 19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
246. 93618 Henrik Linde Barrith Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
247. 20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
248. 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
249. 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
250. 110005 Sarah Lynggaard Jeppesen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
251. 113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
252. 94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
253. 69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
254. 109643 Christine Jacobi Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
255. 75687 Lars S. Pedersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
256. 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
257. 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
258. 56834 Lone Kristiansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
259. 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
260. 119615 Maria K. K. Wismann Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
261. 95494 Arne Lægaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
262. 39625 Irene Oksen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å1 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
263. 117057 Ann Sofie Kniep Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
264. 131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å2 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
265. 110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
266. 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
267. 23027 Brit Henriksen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
268. 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
269. 117692 Lea Linda Bejning Andersen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
270. 75975 Kira L. Andersen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 196.50
R1199 R2194 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
271. 93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
272. 129908 Charlotte V. Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
273. 140215 Jens Jensen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
274. 126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
275. 121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 195.50
R1198 R2193 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
276. 85128 Horst Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
277. 106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
278. 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
279. 127471 Per Marker Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 195.00
R1198 R2192 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
280. 115232 Julie Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å2 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
281. 107020 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
282. 90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
283. 129893 Lars Mortensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
284. 115323 Niels Kvorning Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
285. 135860 Tobias Fisker Torstensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 194.00
R1198 R2190 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
286. 131055 Michael Lorenzen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
287. 140042 Lizette Horsdal Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
288. 92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
289. 134848 Søren Hammer Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
290. 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 2 193.50
R1196 R2191 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
291. 53047 Rasmus Løje Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 193.50
R1199 R2188 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
292. 131394 Pawel Walenowicz Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
293. 86713 Kim Bo Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
Å2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
294. 119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
295. 140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
296. 134647 Camilla Maria Eriksen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
Å2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
297. 121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
298. 142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
299. 31756 Bo Udby Andersen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
300. 134704 Christian Rosenmeyer Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
301. 123925 Christina Lybker Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
302. 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 2 190.50
R1198 R2183 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
303. 140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 190.50
R1195 R2186 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
304. 131005 Liza Frank Høj Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 190.50
R1194 R2187 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
305. 120059 Karsten Christiansen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 190.50
R1194 R2187 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
306. 123926 Jens V. Madsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
307. 46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
308. 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 189.50
R1197 R2182 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
309. 137749 Kirsten Andersen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
310. 139486 Heinrich Werge Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
311. 108154 Thomas Olesen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å2 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
312. 131171 Bogdan Przybycien Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
313. 86480 Susanne Gissel Christensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 2 186.50
R1195 R2178 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
314. 140204 Johannes Felt Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 185.00
R1191 R2179 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
315. 109408 Emil Vorre Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
316. 141385 Kim Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
317. 141838 Camilla Vingaard Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 184.50
R1188 R2181 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
318. 122492 Børge E. I. Sand Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
319. 133459 Thor Hattesen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 2 184.00
R1187 R2181 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
320. 127472 Pernille Pedersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
321. 112268 Svend Erik Nielsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 181.00
R1183 R2179 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
322. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 180.50
R1182 R2179 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
323. 137855 Lykke Hattesen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 2 179.00
R1184 R2174 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
324. 99867 Mia Hviid Sørensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 178.50
R1182 R2175 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
325. 140738 Henning Kornbeck Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 2 177.00
R1179 R2175 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
326. 24571 Claus Breindorf VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
Å2 2 176.00
R1177 R2175 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
327. 140041 Martin Larsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 175.50
R1182 R2169 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
328. 140029 Mariane Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 172.00
R1172 R2172 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
329. 140360 John Juel Søndergaard Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 2 162.00
R1165 R2159 R3- R4-
Sum324 Snit162.00
330. 49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
331. 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
332. 108059 Morten Kongensgaard Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
333. 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
334. 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
335. 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
336. 119665 Laura Løwe Poulsen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
337. 101432 Allan Hjerresen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
338. 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
339. 29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
340. 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
341. 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
342. 93567 Sara Hansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
343. 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
344. 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
345. 38516 Carina Damkier Jørgensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
346. 138280 Jesper Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
347. 37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
348. 129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
349. 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
350. 139828 Søs Worm Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
351. 125316 Andreas Thode Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
352. 141600 Mads Lasko Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
353. 103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
354. 110369 Bente Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
355. 109156 Nadia Rønning Kristensen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
356. 142845 Torben Fomsgaard Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
357. 139996 Maria Valentin Hansen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
358. 95373 Matilde Hede Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
359. 139830 Peter Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
360. 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
361. 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
362. 125861 Martin Sørensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
363. 142308 Søren Stjerne Holm Jørgensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
364. 121465 Camilla L. Ravnsbæk Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
365. 98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
366. 122410 Anita Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
367. 135202 Natasha Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
368. 123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
369. 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
370. 93542 Lone Krarup Hede Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
371. 141236 Pernille Frederiksen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
372. 143303 Pernille Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
373. 112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
374. 136075 Natasha Anna Grace Kato Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
375. 111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
376. 140999 Natascha Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
377. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
378. 137195 Thomas Højer Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
379. 140320 Johan Andersen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 1 165.00
R1165 R2- R3- R4-
Sum165 Snit165.00
380. 104729 Leif Erlandsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 1 163.00
R1163 R2- R3- R4-
Sum163 Snit163.00

Til toppen