Luftriffel, 15m - BK | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 20. oktober 2019 - kl. 06:00
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 17 199.94
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 18 199.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 9 199.78
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 13 199.77
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 8 199.63
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 11 199.55
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 14 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 6 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 19 199.47
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 17 199.47
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 11 199.45
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 125142 Mads Friis Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 19 199.42
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 15 199.40
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 112427 Louise Christensen Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 5 199.40
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 5 199.40
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 16 199.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 7 199.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 19 199.26
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 16 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 24 199.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 6 199.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 19 199.16
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 13 199.15
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
25. 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 14 199.14
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
26. 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 14 199.14
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
27. 130503 Pauline Andreassen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 8 199.13
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
28. 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 12 199.08
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
29. 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 16 199.06
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
30. 132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 17 199.06
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
31. 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 15 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
32. 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 13 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
33. 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 12 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
34. 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 10 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
35. 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 16 198.94
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
36. 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 15 198.93
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
37. 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 20 198.90
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
38. 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 17 198.82
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
39. 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK1 13 198.77
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
40. 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 17 198.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
41. 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 11 198.64
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
42. 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 18 198.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
43. 132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 15 198.53
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
44. 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 17 198.53
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
45. 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 28 198.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
46. 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 17 198.41
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
47. 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 19 198.26
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
48. 129787 Mike Stryhn Sørensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 16 198.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
49. 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 16 198.06
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
50. 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK1 8 197.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
51. 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 19 196.68
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
52. 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 6 199.33
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
53. 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 11 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
54. 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 8 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
55. 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 11 198.55
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
56. 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 13 198.54
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
57. 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 11 198.36
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
58. 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 13 197.77
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
59. 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 14 197.64
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
60. 137187 Felix Spangenberg Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 10 196.70
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
61. 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 15 195.93
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
62. 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
63. 128708 Jakob Ganderup Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 9 198.78
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
64. 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 8 198.63
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
65. 131940 Maja Kock-jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 8 198.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
66. 128926 Sander Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 9 198.44
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
67. 127221 Silje Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 8 198.38
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
68. 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 9 198.33
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
69. 134506 Nicolai Sølvberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 198.25
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
70. 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 16 198.19
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
71. 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 198.15
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
72. 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 10 198.10
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
73. 114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 15 197.80
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
74. 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 9 197.67
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
75. 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 9 197.67
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
76. 127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 10 198.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
77. 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 8 198.38
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
78. 131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 8 198.38
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
79. 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 6 198.33
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
80. 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 14 198.29
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
81. 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 7 198.29
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
82. 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 15 198.27
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
83. 132691 Mads Graversen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 5 198.20
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
84. 128198 Nicoline Sindberg Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK1 6 198.17
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
85. 134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 10 198.10
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
86. 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 13 198.08
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
87. 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 14 197.71
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
88. 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 11 197.55
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
89. 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 16 197.19
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
90. 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 10 197.10
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
91. 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 11 195.91
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
92. 131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 199.00
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
93. 119561 Anna Jacobi Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK1 6 198.67
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
94. 135088 Alfred Bak Dutschke Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
BK1 6 198.50
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
95. 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 8 198.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
96. 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 11 197.64
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
97. 125082 Oliver Overgaard Hoffmann VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK1 10 197.40
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
98. 132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 197.30
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
99. 124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 10 197.10
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
100. 137321 Marius Aagaard Laursen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 197.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
101. 117830 Casper Johansen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 196.88
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
102. 135859 Line Mandrup Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 9 196.78
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
103. 135027 Olivia Jarkov Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 7 196.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
104. 136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 198.75
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
105. 136824 Toke Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 198.75
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
106. 113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 198.17
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
107. 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 9 197.78
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
108. 131979 Marcus Krogh Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 9 197.67
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
109. 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 197.63
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
110. 135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 6 197.33
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
111. 129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 12 197.25
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
112. 130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 8 197.25
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
113. 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
BK1 5 197.00
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
114. 120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 15 195.33
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
115. 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 15 195.07
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
116. 133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 9 197.89
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
117. 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 6 197.83
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
118. 127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 197.50
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
119. 130576 Olivia Bekker Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 197.29
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
120. 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 196.50
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
121. 121173 Jeppe Ejby Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 10 196.30
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
122. 132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 196.00
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
123. 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK1 10 195.10
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
124. 128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 7 197.71
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
125. 135801 Victoria Thomsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 6 197.67
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
126. 136844 Kamille Margon Gade Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 7 196.71
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
127. 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 10 196.60
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
128. 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 19 196.58
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
129. 133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 7 196.57
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
130. 134502 Frederik Sølvberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 196.13
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
131. 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 9 195.89
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
132. 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 18 194.78
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
133. 122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 7 194.71
R1199 R2199 R3199 R4196
Sum793 Snit198.25
134. 136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 8 192.38
R1200 R2199 R3198 R4196
Sum793 Snit198.25
135. 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 197.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
136. 137449 Silke Revall Klærke Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 7 196.86
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
137. 133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 196.50
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
138. 128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 7 196.43
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
139. 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 6 196.33
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
140. 127243 Mikkel Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 9 196.11
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
141. 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK1 9 195.89
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
142. 122764 Rasmus Glud Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 195.80
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
143. 131615 Alexanndra Boisen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 8 195.13
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
144. 137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 7 195.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
145. 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 13 193.77
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
146. 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 4 197.75
R1200 R2200 R3197 R4194
Sum791 Snit197.75
147. 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 5 197.20
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
148. 123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 11 194.91
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
149. 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 14 194.71
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
150. 132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 11 194.27
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
151. 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 6 194.17
R1199 R2199 R3198 R4195
Sum791 Snit197.75
152. 131830 Laurist Quist Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK1 4 197.50
R1199 R2199 R3198 R4194
Sum790 Snit197.50
153. 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 4 197.50
R1200 R2199 R3197 R4194
Sum790 Snit197.50
154. 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 14 195.79
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
155. 131789 Sebastian Henriksen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 7 195.29
R1199 R2199 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
156. 132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 195.00
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
157. 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 14 194.00
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
158. 122623 Sebastian Sørensen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK1 4 197.25
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
159. 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 5 196.60
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
160. 136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 196.50
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
161. 133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 7 196.29
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
162. 131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 9 196.22
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
163. 135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK1 7 196.00
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
164. 134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 7 196.00
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
165. 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 8 195.13
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
166. 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 12 187.50
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
167. 123586 Christina Wallentin Bogense Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 197.00
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
168. 136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 197.00
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
169. 121624 Simon Høgh Kristoffersen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 5 196.60
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
170. 129279 Tobias Klimek Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 196.17
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
171. 129204 Ida S Knudsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 7 196.14
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
172. 121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 6 195.83
R1199 R2197 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
173. 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 17 192.47
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
174. 136693 Jeppe Virenfeldt Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 4 196.75
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
175. 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 8 195.75
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
176. 122150 Tobias Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 7 194.00
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
177. 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 11 193.18
R1200 R2197 R3196 R4194
Sum787 Snit196.75
178. 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 192.75
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
179. 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 6 195.33
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
180. 130656 Mikala Kristoffersen Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK1 10 194.80
R1199 R2197 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
181. 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK1 8 194.50
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
182. 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 9 193.78
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
183. 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 9 193.56
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
184. 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 22 192.50
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
185. 137188 Victor Spangenberg Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 4 196.25
R1199 R2199 R3196 R4191
Sum785 Snit196.25
186. 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 4 196.25
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
187. 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 194.83
R1199 R2198 R3195 R4193
Sum785 Snit196.25
188. 137690 William Hesel Rasmussen Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 193.67
R1199 R2196 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
189. 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 10 193.20
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
190. 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 192.33
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
191. 135631 Emil Rudbæk Borg Nielsen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK2 10 191.70
R1198 R2198 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
192. 132692 Emil Graversen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 4 196.00
R1198 R2198 R3196 R4192
Sum784 Snit196.00
193. 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 6 195.67
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
194. 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 7 195.14
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
195. 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 7 194.86
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
196. 125821 Buster R. Sindahl Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 7 194.71
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
197. 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 193.50
R1199 R2198 R3196 R4191
Sum784 Snit196.00
198. 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 8 191.88
R1200 R2195 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
199. 132173 Lau Schmidt Petersen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 195.75
R1199 R2198 R3195 R4191
Sum783 Snit195.75
200. 127121 Jacob Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 7 194.00
R1199 R2197 R3194 R4193
Sum783 Snit195.75
201. 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 12 193.00
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
202. 135958 Simon Vinther Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 8 192.00
R1198 R2196 R3196 R4193
Sum783 Snit195.75
203. 136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 192.00
R1198 R2197 R3196 R4192
Sum783 Snit195.75
204. 131603 Theis Possekel Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 195.50
R1198 R2197 R3197 R4190
Sum782 Snit195.50
205. 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 4 195.50
R1199 R2197 R3197 R4189
Sum782 Snit195.50
206. 135502 Asger Brunbjerg Bech Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 6 194.67
R1197 R2197 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
207. 134385 Silas Rosenkvist Bladt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 5 194.20
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
208. 132077 Benedikte Markvardsen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK1 8 194.00
R1197 R2197 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
209. 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 20 192.30
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
210. 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 15 192.20
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
211. 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 7 190.57
R1200 R2195 R3193 R4193
Sum781 Snit195.25
212. 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 15 186.60
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
213. 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK1 4 195.00
R1199 R2194 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
214. 137355 Lærke Bruun Frederiksen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 195.00
R1196 R2196 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
215. 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 4 195.00
R1198 R2197 R3194 R4191
Sum780 Snit195.00
216. 137107 Sune Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 195.00
R1197 R2197 R3197 R4189
Sum780 Snit195.00
217. 131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 193.00
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
218. 134869 Simone Hvas Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 11 190.45
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
219. 137433 Amalie Beyer Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK1 4 194.75
R1198 R2196 R3193 R4192
Sum779 Snit194.75
220. 135619 Mikkel Frøkov Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 4 194.75
R1197 R2196 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
221. 130257 Anton Abildgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 193.00
R1198 R2197 R3192 R4192
Sum779 Snit194.75
222. 131828 Frederik Svanholm-Fisker Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK2 6 192.00
R1198 R2195 R3195 R4191
Sum779 Snit194.75
223. 135870 Cecilia Stampe Johansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 10 190.00
R1197 R2194 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
224. 131602 Kevin Possekel Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 6 194.00
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
225. 135347 Victoria Troelsgaard Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 6 192.83
R1196 R2196 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
226. 127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 11 191.00
R1195 R2195 R3195 R4193
Sum778 Snit194.50
227. 136268 Rasmus Egede Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 194.25
R1196 R2195 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
228. 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 7 192.71
R1197 R2195 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
229. 137190 Furkan Guzel Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 8 191.13
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
230. 135630 Nikolaj Greve Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK2 10 190.70
R1198 R2196 R3192 R4191
Sum777 Snit194.25
231. 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 190.22
R1197 R2195 R3194 R4191
Sum777 Snit194.25
232. 121082 Lucas D. Hansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 193.00
R1196 R2195 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
233. 127242 Rasmus Thusgard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 190.40
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
234. 130606 Emil Kaadt Odder Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 193.75
R1197 R2194 R3193 R4191
Sum775 Snit193.75
235. 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 193.75
R1197 R2196 R3192 R4190
Sum775 Snit193.75
236. 136745 Birk P. Klittum Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 193.75
R1196 R2195 R3194 R4190
Sum775 Snit193.75
237. 122478 Sebastian Broholm Gørding/Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 13 189.77
R1198 R2193 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
238. 128823 Svend Holmskov Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK2 6 189.67
R1197 R2196 R3191 R4190
Sum774 Snit193.50
239. 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 7 190.29
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
240. 135695 Andre Brinkmann Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 189.83
R1198 R2194 R3193 R4188
Sum773 Snit193.25
241. 131011 Andreas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 193.00
R1194 R2194 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
242. 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 193.00
R1196 R2194 R3192 R4190
Sum772 Snit193.00
243. 132475 Magne Gad Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 5 192.20
R1196 R2192 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
244. 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 6 192.00
R1196 R2193 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
245. 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK2 8 189.63
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
246. 128463 Anine Gad Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 4 192.75
R1196 R2194 R3193 R4188
Sum771 Snit192.75
247. 132558 Mariuz Nees Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 5 190.20
R1199 R2196 R3189 R4187
Sum771 Snit192.75
248. 135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 187.89
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
249. 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 4 192.50
R1196 R2196 R3193 R4185
Sum770 Snit192.50
250. 125511 Magnus Lund Petersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 189.33
R1197 R2196 R3190 R4187
Sum770 Snit192.50
251. 136526 Rasmus Lauridsen Fangel Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 5 191.20
R1195 R2194 R3193 R4187
Sum769 Snit192.25
252. 127244 Lærke lykke Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 188.11
R1194 R2193 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
253. 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 18 187.11
R1195 R2194 R3190 R4190
Sum769 Snit192.25
254. 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 10 184.80
R1193 R2193 R3193 R4190
Sum769 Snit192.25
255. 137186 Simon Bahn Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 4 191.75
R1194 R2192 R3192 R4189
Sum767 Snit191.75
256. 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 8 189.13
R1193 R2193 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
257. 128949 Jason Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 185.09
R1194 R2193 R3191 R4189
Sum767 Snit191.75
258. 130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 190.60
R1194 R2194 R3189 R4189
Sum766 Snit191.50
259. 133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 7 188.14
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
260. 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 10 186.10
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
261. 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 6 185.67
R1195 R2192 R3191 R4188
Sum766 Snit191.50
262. 131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 191.25
R1197 R2194 R3188 R4186
Sum765 Snit191.25
263. 128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 185.00
R1194 R2193 R3190 R4188
Sum765 Snit191.25
264. 134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK2 4 190.75
R1195 R2195 R3189 R4184
Sum763 Snit190.75
265. 134279 Jonathan Stensig Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 190.50
R1195 R2193 R3190 R4184
Sum762 Snit190.50
266. 131014 Kalle Riis Dissing Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 190.25
R1193 R2192 R3189 R4187
Sum761 Snit190.25
267. 135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 190.25
R1193 R2190 R3190 R4188
Sum761 Snit190.25
268. 123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 4 190.25
R1196 R2191 R3189 R4185
Sum761 Snit190.25
269. 137352 Gustav Bruun Sørensen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 189.75
R1194 R2192 R3189 R4184
Sum759 Snit189.75
270. 134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 6 185.17
R1195 R2190 R3190 R4184
Sum759 Snit189.75
271. 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 4 189.50
R1195 R2194 R3192 R4177
Sum758 Snit189.50
272. 132904 Lis Irma Gabelgaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 5 188.60
R1194 R2191 R3188 R4185
Sum758 Snit189.50
273. 128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 12 177.58
R1192 R2191 R3188 R4187
Sum758 Snit189.50
274. 136368 Louis Christiansen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK2 4 188.75
R1192 R2192 R3189 R4182
Sum755 Snit188.75
275. 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 4 188.75
R1195 R2191 R3189 R4180
Sum755 Snit188.75
276. 119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 4 188.75
R1190 R2190 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
277. 115851 Carl Emil Rasmussen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 188.75
R1194 R2193 R3192 R4176
Sum755 Snit188.75
278. 136374 Sebastian Berth Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 7 184.43
R1193 R2191 R3188 R4183
Sum755 Snit188.75
279. 135304 Johannes T. Nielsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 7 182.71
R1192 R2191 R3189 R4183
Sum755 Snit188.75
280. 134653 Thomas Bach Hougaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 188.50
R1191 R2190 R3190 R4183
Sum754 Snit188.50
281. 118946 Magnus Helleskov Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 185.00
R1194 R2189 R3186 R4185
Sum754 Snit188.50
282. 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 14 177.71
R1191 R2190 R3187 R4186
Sum754 Snit188.50
283. 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 188.25
R1196 R2190 R3185 R4182
Sum753 Snit188.25
284. 134888 William Laursen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK2 4 188.00
R1193 R2191 R3188 R4180
Sum752 Snit188.00
285. 136002 Mikkel Grøndal Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 4 188.00
R1191 R2188 R3188 R4185
Sum752 Snit188.00
286. 137351 Merle Bruun Sørensen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 187.25
R1190 R2189 R3186 R4184
Sum749 Snit187.25
287. 122474 Emil Holm Gørding/Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 4 187.25
R1190 R2189 R3187 R4183
Sum749 Snit187.25
288. 135880 Tobias Lambertsen Gørding/Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 8 181.25
R1191 R2189 R3185 R4184
Sum749 Snit187.25
289. 134977 Naja Eline Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 6 183.33
R1192 R2190 R3184 R4182
Sum748 Snit187.00
290. 135242 Jack Z. N. Lindemann Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 5 181.80
R1190 R2188 R3187 R4183
Sum748 Snit187.00
291. 134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 181.67
R1191 R2188 R3186 R4182
Sum747 Snit186.75
292. 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 10 182.20
R1192 R2185 R3185 R4184
Sum746 Snit186.50
293. 135012 Victoria Abrahamsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 180.80
R1190 R2188 R3186 R4177
Sum741 Snit185.25
294. 132080 Casper Christensen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK2 4 184.75
R1192 R2190 R3187 R4170
Sum739 Snit184.75
295. 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 184.50
R1192 R2188 R3182 R4176
Sum738 Snit184.50
296. 133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 11 180.91
R1186 R2185 R3183 R4183
Sum737 Snit184.25
297. 127804 Gustav Vong Vagtborg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 179.80
R1190 R2182 R3180 R4179
Sum731 Snit182.75
298. 130320 Nicklas Helle Iversen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 176.40
R1188 R2186 R3177 R4176
Sum727 Snit181.75
299. 135628 Kasper Larsen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK3 4 181.25
R1186 R2186 R3179 R4174
Sum725 Snit181.25
300. 132752 Kira Nielsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 8 178.88
R1183 R2182 R3180 R4180
Sum725 Snit181.25
301. 135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 181.00
R1185 R2183 R3179 R4177
Sum724 Snit181.00
302. 135417 Rasmus Jensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 180.50
R1186 R2184 R3183 R4169
Sum722 Snit180.50
303. 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 180.50
R1185 R2179 R3179 R4179
Sum722 Snit180.50
304. 135073 Jakob Utne Mårtensson Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 180.25
R1186 R2184 R3182 R4169
Sum721 Snit180.25
305. 126950 Emil K. Christensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 178.80
R1185 R2184 R3176 R4176
Sum721 Snit180.25
306. 136551 Mikkel Olesen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 180.00
R1184 R2180 R3178 R4178
Sum720 Snit180.00
307. 126405 Patrick Risbøl Osther Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 5 176.00
R1181 R2181 R3180 R4178
Sum720 Snit180.00
308. 137452 Therese Margon Gade Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 179.75
R1182 R2181 R3180 R4176
Sum719 Snit179.75
309. 134982 Noa Jepsen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 179.25
R1186 R2180 R3177 R4174
Sum717 Snit179.25
310. 135416 Jonas Lund Christensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 179.25
R1183 R2181 R3180 R4173
Sum717 Snit179.25
311. 137567 Mathilde Jarlkov Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 4 179.25
R1189 R2181 R3180 R4167
Sum717 Snit179.25
312. 135251 Lucas Milas Christensen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 4 179.00
R1187 R2179 R3175 R4175
Sum716 Snit179.00
313. 135254 Storm Hugo Retsloff Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 5 175.80
R1187 R2181 R3180 R4168
Sum716 Snit179.00
314. 136617 Theresa B. Myrup Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 178.75
R1184 R2182 R3180 R4169
Sum715 Snit178.75
315. 135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 178.25
R1182 R2180 R3179 R4172
Sum713 Snit178.25
316. 137326 Maguns Olsen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 178.00
R1185 R2183 R3172 R4172
Sum712 Snit178.00
317. 135671 Logan Mundeling Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 6 173.33
R1184 R2177 R3175 R4174
Sum710 Snit177.50
318. 120085 Peter Majland Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 176.20
R1183 R2179 R3173 R4173
Sum708 Snit177.00
319. 134409 Maja Kofoed Sloth Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 176.75
R1191 R2179 R3170 R4167
Sum707 Snit176.75
320. 137475 Josefine Engell Hansen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK3 4 176.25
R1183 R2178 R3174 R4170
Sum705 Snit176.25
321. 135247 Harald Wistisen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 5 172.00
R1182 R2180 R3173 R4169
Sum704 Snit176.00
322. 135869 William Stampe Johansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 9 166.33
R1183 R2174 R3174 R4173
Sum704 Snit176.00
323. 134998 Leon Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 170.83
R1179 R2179 R3175 R4170
Sum703 Snit175.75
324. 137344 Christian Koldkur Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 175.25
R1178 R2175 R3174 R4174
Sum701 Snit175.25
325. 132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 175.00
R1181 R2180 R3178 R4161
Sum700 Snit175.00
326. 135839 Josephine Kjeldsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 20 162.75
R1177 R2176 R3174 R4172
Sum699 Snit174.75
327. 132482 Oliver Flodgaard Nielsen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 173.75
R1179 R2177 R3173 R4166
Sum695 Snit173.75
328. 136238 Johanne Damgaard Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 173.75
R1181 R2173 R3171 R4170
Sum695 Snit173.75
329. 136500 Alexander Lausten Jensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 173.25
R1177 R2175 R3171 R4170
Sum693 Snit173.25
330. 135001 Vigga Venø Lauridsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 173.00
R1176 R2173 R3172 R4171
Sum692 Snit173.00
331. 137699 Mikkel Bang-Madsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 173.00
R1194 R2176 R3169 R4153
Sum692 Snit173.00
332. 130714 Lasse Rykær Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 169.33
R1177 R2171 R3171 R4171
Sum690 Snit172.50
333. 137900 Rasmus Lund Petersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 172.25
R1181 R2175 R3170 R4163
Sum689 Snit172.25
334. 134997 Annabel Antonia Storinggaard Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 169.67
R1174 R2172 R3171 R4170
Sum687 Snit171.75
335. 135011 Zecilia Abrahamsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 170.40
R1182 R2168 R3168 R4167
Sum685 Snit171.25
336. 131490 Melanie Elbæk Lund Nielsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 171.00
R1180 R2178 R3167 R4159
Sum684 Snit171.00
337. 135241 Taimur Mohammed Jafer Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 4 170.75
R1184 R2177 R3162 R4160
Sum683 Snit170.75
338. 135561 Theis Klode Davidson Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 169.25
R1178 R2175 R3165 R4159
Sum677 Snit169.25
339. 130930 Anders Bjerre Ehmsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 7 162.00
R1183 R2170 R3165 R4159
Sum677 Snit169.25
340. 134386 Nicolaj Bager Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 7 157.57
R1174 R2171 R3165 R4162
Sum672 Snit168.00
341. 135415 Rune Asferg Lou Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 167.00
R1175 R2171 R3163 R4159
Sum668 Snit167.00
342. 135629 Nichlas Eshøj Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK3 4 164.00
R1175 R2169 R3157 R4155
Sum656 Snit164.00
343. 132751 Willads Søby Steffen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 8 148.25
R1174 R2170 R3153 R4151
Sum648 Snit162.00
344. 135246 August B. De Krak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 4 161.50
R1168 R2168 R3155 R4155
Sum646 Snit161.50
345. 135414 Mads Nedergaard Jensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 160.50
R1165 R2162 R3158 R4157
Sum642 Snit160.50
346. 135003 Gabriel Junio Rangel Veileborg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 154.80
R1172 R2161 R3157 R4149
Sum639 Snit159.75
347. 130583 Liam O.V. Mikkelsen Gørding/Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 6 154.00
R1168 R2167 R3152 R4151
Sum638 Snit159.50
348. 135803 Mathias Lilja Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK3 4 159.00
R1169 R2167 R3162 R4138
Sum636 Snit159.00
349. 130925 Niclas Vevest Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 4 158.50
R1169 R2157 R3155 R4153
Sum634 Snit158.50
350. 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 158.00
R1171 R2165 R3152 R4144
Sum632 Snit158.00
351. 135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 5 152.60
R1179 R2151 R3149 R4148
Sum627 Snit156.75
352. 135624 Mathias Eshøj Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK3 4 153.00
R1167 R2165 R3146 R4134
Sum612 Snit153.00
353. 137061 Roselina Grau Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 3 199.00
R1200 R2200 R3197 R4-
Sum597 Snit199.00
354. 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 3 198.00
R1199 R2198 R3197 R4-
Sum594 Snit198.00
355. 127209 Ea K. Skibsstrup Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 3 198.00
R1199 R2198 R3197 R4-
Sum594 Snit198.00
356. 137062 Anna Guldhammer Nielsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 3 198.00
R1199 R2198 R3197 R4-
Sum594 Snit198.00
357. 117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 3 197.67
R1199 R2199 R3195 R4-
Sum593 Snit197.67
358. 135370 Kristian Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 148.25
R1151 R2149 R3147 R4146
Sum593 Snit148.25
359. 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 3 196.67
R1198 R2197 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
360. 134630 Linus Enna Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 3 196.33
R1198 R2197 R3194 R4-
Sum589 Snit196.33
361. 128309 Valdemar Larsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 3 196.00
R1199 R2195 R3194 R4-
Sum588 Snit196.00
362. 135468 Gustav Løkke Katborg VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK1 3 194.67
R1197 R2196 R3191 R4-
Sum584 Snit194.67
363. 131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 3 194.33
R1198 R2197 R3188 R4-
Sum583 Snit194.33
364. 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 3 194.00
R1197 R2197 R3188 R4-
Sum582 Snit194.00
365. 133596 Johan Ørum Schultz Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 3 194.00
R1195 R2194 R3193 R4-
Sum582 Snit194.00
366. 137110 Jonas Ruby Krogh Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 192.67
R1196 R2193 R3189 R4-
Sum578 Snit192.67
367. 128177 Bastian Knudsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK2 3 192.00
R1199 R2193 R3184 R4-
Sum576 Snit192.00
368. 124365 Mads Hesteng Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 3 191.33
R1195 R2192 R3187 R4-
Sum574 Snit191.33
369. 137547 Johannes Von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 3 190.33
R1195 R2193 R3183 R4-
Sum571 Snit190.33
370. 132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 9 126.67
R1155 R2140 R3139 R4136
Sum570 Snit142.50
371. 132479 Elias Lykke Christensen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 3 189.67
R1193 R2192 R3184 R4-
Sum569 Snit189.67
372. 131941 Magnus E. Andersen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 3 189.33
R1193 R2191 R3184 R4-
Sum568 Snit189.33
373. 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 3 187.33
R1189 R2188 R3185 R4-
Sum562 Snit187.33
374. 132191 Marcus Holm Andersen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
BK2 3 187.33
R1191 R2190 R3181 R4-
Sum562 Snit187.33
375. 131952 Anton Alexander Laursen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 187.00
R1190 R2190 R3181 R4-
Sum561 Snit187.00
376. 127742 Jonathan Sørensen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK2 3 186.67
R1191 R2189 R3180 R4-
Sum560 Snit186.67
377. 135374 Mikkel Fæster Kjærsgaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 3 186.00
R1191 R2185 R3182 R4-
Sum558 Snit186.00
378. 133912 William T. Hansen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK2 3 185.33
R1195 R2181 R3180 R4-
Sum556 Snit185.33
379. 137959 Laurits Fabricius Hessel Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 3 185.00
R1191 R2189 R3175 R4-
Sum555 Snit185.00
380. 135845 Lauge Holst Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 5 133.60
R1149 R2147 R3132 R4125
Sum553 Snit138.25
381. 131750 Malene Madsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK2 3 184.00
R1190 R2189 R3173 R4-
Sum552 Snit184.00
382. 135616 Marc Redtz Juhl Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 180.67
R1193 R2184 R3165 R4-
Sum542 Snit180.67
383. 136740 Kasper Thrysøe Kristensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 179.67
R1184 R2184 R3171 R4-
Sum539 Snit179.67
384. 130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 179.67
R1191 R2179 R3169 R4-
Sum539 Snit179.67
385. 132820 Sebastian Clausen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 4 130.00
R1145 R2140 R3119 R4116
Sum520 Snit130.00
386. 135000 Thor Puggaard Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 170.33
R1171 R2170 R3170 R4-
Sum511 Snit170.33
387. 137731 Oskar Nielsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 169.33
R1184 R2168 R3156 R4-
Sum508 Snit169.33
388. 135993 Jonas Estrup Gørding/Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 3 168.00
R1177 R2167 R3160 R4-
Sum504 Snit168.00
389. 135010 Nicholaj Wilmar Bergholdt Simonsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 166.33
R1169 R2165 R3165 R4-
Sum499 Snit166.33
390. 135403 Tristan Svendsen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 162.33
R1178 R2159 R3150 R4-
Sum487 Snit162.33
391. 127461 Victor Falck Lauridsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 160.33
R1162 R2162 R3157 R4-
Sum481 Snit160.33
392. 134407 Svante Jensen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 3 156.00
R1160 R2155 R3153 R4-
Sum468 Snit156.00
393. 135007 Lasse Nedbo Strandvig Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 145.33
R1151 R2146 R3139 R4-
Sum436 Snit145.33
394. 135004 Inez Idun Sadiku-Sveigaard Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 140.67
R1149 R2138 R3135 R4-
Sum422 Snit140.67
395. 135006 Marcus Skaanning Guldberg Pedersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 133.33
R1154 R2126 R3120 R4-
Sum400 Snit133.33
396. 108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
397. 136834 Lærke Bitsch Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
398. 128183 Silas Kampp Richter Lassen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
399. 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
400. 128856 Jamie Ormstrup Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
401. 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
BK1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
402. 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
403. 136519 Philip Haugaard Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
404. 106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
405. 131671 Emma Bay Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 2 197.50
R1200 R2195 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
406. 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
407. 136634 Mathias Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
408. 131054 Tristan Jessen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
409. 139722 Magnus Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
410. 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
411. 126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
412. 136173 Elias Risdahl Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 2 196.50
R1199 R2194 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
413. 137276 Jacob Christoffersen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
414. 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
415. 119490 Freja Østerlund Schultz Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
416. 131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
417. 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
418. 121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
419. 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 2 195.50
R1198 R2193 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
420. 136805 Nicholas Lindholm Olesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
421. 132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
422. 134634 Patrick Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
423. 136679 Maja Christensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 2 191.50
R1195 R2188 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
424. 137842 Buller Emil Freck Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
425. 137104 Marco Lind Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
426. 136753 Alexander Grosen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
427. 132081 Emil Christensen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK2 2 191.00
R1194 R2188 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
428. 136032 Jesper Bøttcher Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
429. 134278 Valdemar Stensig Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
430. 126493 Annisette Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
431. 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 191.00
R1196 R2186 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
432. 136838 Signe Kongsgaard Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
433. 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 2 189.50
R1193 R2186 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
434. 130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
435. 132557 Kristian Sig Ager Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 2 189.50
R1196 R2183 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
436. 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
437. 137698 Villads Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
438. 136777 Ellen Liv Eigaard Kraul Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
439. 131623 Samm Borsiczky Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
440. 137000 Kristoffer Koch Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
441. 138069 Anders Mouszynski Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
442. 129838 Danni Berthelsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
443. 139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 187.50
R1192 R2183 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
444. 135835 Magnus Strøier Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 187.00
R1193 R2181 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
445. 137201 William Korsgård Westh Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK2 2 186.50
R1194 R2179 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
446. 136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 186.00
R1186 R2186 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
447. 136269 Asker Hjorth Nørgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
448. 136378 Tilde Cramer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 186.00
R1191 R2181 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
449. 135067 Oliver Landgren Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
450. 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
451. 135987 Anders Pedersen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 2 185.50
R1187 R2184 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
452. 137787 Jacob Jensen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK2 2 185.00
R1190 R2180 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
453. 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
454. 137841 Storm Freck Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
455. 137897 Thomas Petersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
456. 136256 Andreas Søe Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 183.00
R1183 R2183 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
457. 137958 Bertil Fabricius Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 2 183.00
R1184 R2182 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
458. 138341 Lise Rohde Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 2 182.50
R1185 R2180 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
459. 136367 Sylvester Christiansen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK3 2 182.00
R1183 R2181 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
460. 131944 Sead Cefo Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 2 182.00
R1184 R2180 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
461. 135068 Daniil Konyk Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 2 181.50
R1182 R2181 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
462. 136570 Oliver Erbs Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 181.50
R1183 R2180 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
463. 131432 Anders Mølgaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 180.50
R1182 R2179 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
464. 128665 Laura Nyborg Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 180.00
R1181 R2179 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
465. 136493 Mikas Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 180.00
R1182 R2178 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
466. 129729 Ditlev Dissing Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 180.00
R1182 R2178 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
467. 138040 Michelle Kristensen Gørding/Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 179.50
R1180 R2179 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
468. 133773 Casper Fjeldskov Gørding/Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 177.50
R1184 R2171 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
469. 137384 Tobias Højbjerg Thyssen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 177.00
R1179 R2175 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
470. 129588 Manja Bjergbæk Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 177.00
R1177 R2177 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
471. 138242 Marcus Kjeldsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 177.00
R1177 R2177 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
472. 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 176.50
R1178 R2175 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
473. 119004 William Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
BK3 2 176.50
R1181 R2172 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
474. 135008 Manda-Maria Sanchez Pinto Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 176.00
R1186 R2166 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
475. 131463 Gry Madsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 175.00
R1176 R2174 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
476. 136379 Viktor Cramer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 174.50
R1181 R2168 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
477. 136481 Jakob Hovmand Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 174.50
R1177 R2172 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
478. 136263 Elias Vigen Andersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 174.00
R1177 R2171 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
479. 138627 Oscar Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 173.50
R1179 R2168 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
480. 136733 Lucas Brix Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 171.00
R1172 R2170 R3- R4-
Sum342 Snit171.00
481. 136131 Ludwig Agersnap Strandbygaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 169.00
R1170 R2168 R3- R4-
Sum338 Snit169.00
482. 137539 Silas Nicolaj Ankjær Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 168.00
R1168 R2168 R3- R4-
Sum336 Snit168.00
483. 136262 Mads Emil Andersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 168.00
R1168 R2168 R3- R4-
Sum336 Snit168.00
484. 130321 Nicklas Wedtfald Irgens Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 166.00
R1169 R2163 R3- R4-
Sum332 Snit166.00
485. 138623 Catja Kiesby Gade Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 163.50
R1171 R2156 R3- R4-
Sum327 Snit163.50
486. 136043 Oliver Deleuran Mortensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 163.00
R1172 R2154 R3- R4-
Sum326 Snit163.00
487. 135623 Malthe Greve Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK3 2 162.00
R1175 R2149 R3- R4-
Sum324 Snit162.00
488. 135248 Dicte Friberg Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 2 162.00
R1169 R2155 R3- R4-
Sum324 Snit162.00
489. 137219 Ronnie Christensen Gørding/Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 160.50
R1161 R2160 R3- R4-
Sum321 Snit160.50
490. 105105 Saadia Bruun Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 159.00
R1175 R2143 R3- R4-
Sum318 Snit159.00
491. 138626 Asta Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 154.00
R1156 R2152 R3- R4-
Sum308 Snit154.00
492. 136332 Jasmina Kjøgx Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 153.50
R1154 R2153 R3- R4-
Sum307 Snit153.50
493. 130385 Simone Tvingsholm Rasmussen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 151.00
R1163 R2139 R3- R4-
Sum302 Snit151.00
494. 136366 Jonas Verner Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK3 2 147.50
R1185 R2110 R3- R4-
Sum295 Snit147.50
495. 135005 Lukas Deleuran Mortensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 146.50
R1152 R2141 R3- R4-
Sum293 Snit146.50
496. 129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 2 142.50
R1148 R2137 R3- R4-
Sum285 Snit142.50
497. 138417 Aksel Bundgaard Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 142.00
R1144 R2140 R3- R4-
Sum284 Snit142.00
498. 130386 Villads Steen Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 140.50
R1154 R2127 R3- R4-
Sum281 Snit140.50
499. 137812 Tobias Wisth Nordahl-Petersen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 135.50
R1146 R2125 R3- R4-
Sum271 Snit135.50
500. 138622 Zander Øxenholt Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 132.00
R1142 R2122 R3- R4-
Sum264 Snit132.00
501. 138625 Sverre Ravn Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 131.00
R1139 R2123 R3- R4-
Sum262 Snit131.00
502. 138624 Eduard Pryimak Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 127.50
R1144 R2111 R3- R4-
Sum255 Snit127.50
503. 132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
504. 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
505. 137596 Nynne Phillipsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
506. 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
507. 136076 Bastian Pedersen Schou Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
508. 131928 Hana Poskovic Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
509. 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
510. 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
511. 101813 Michael Føns Bendix Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
512. 138385 Emma S. Hansen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
513. 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
514. 126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
515. 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
516. 137066 Tjalfe Offenbach Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
517. 130744 Emil Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
518. 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
519. 137078 Jonas Bruun Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
520. 130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
521. 123507 Katrine Lund Pedersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
522. 117799 Alfred Borch-Jensen Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
523. 132816 Magnus Staal Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
524. 125473 David Bjørn Karlsson Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
525. 137883 Mik Jønson Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
BK2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
526. 137081 Vitus Narp Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
527. 137755 Nicolas Egedius Miller Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
528. 137239 Kasper Kristensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
529. 133363 Hannah Duch VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
530. 136625 Oscar Mikkelsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
531. 135964 Mathilde Almeborg Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
532. 137450 Silke S. Juhl Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
533. 135566 Lasse Gram Kristensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
534. 137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
535. 137719 Mads Lund Hirsbak Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
536. 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
537. 137248 Bastian Pedersen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
538. 131578 Liva Emilie Nissen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
539. 136709 Mike Hedegaard Andersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
540. 137080 Birk Fischer Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
541. 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
542. 138065 Mads Pilegaard Eriksen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
543. 137718 Frederik Norman Bach Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
544. 135243 Vitus Greisen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
545. 134934 Thomas Søndergård Kejser VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
546. 137286 Lasse Eggebrecht Rømer VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
547. 131338 Kresten S V Skaarup Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
BK3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
548. 137161 Daniel Lund-Erlang Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
549. 136191 Matias Brigsted Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
550. 131132 Jais Rue Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
551. 130334 Tilde Nocoline Rasmussen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
552. 135998 Christian Tækker Gørding/Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
553. 137885 Thea Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
554. 130333 Tais Skovdal Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
555. 137264 Magnus Vallentin Jensen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
556. 130712 Lukas Bisgaard Kristensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
557. 137003 Sofie Akselbo Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
558. 137675 Rasmus Nielsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
559. 137451 Silas S. Juhl Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
560. 137700 Willas Rasmussen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
561. 137300 Julius Møller Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
562. 136947 Frederik Anthoni Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
563. 135840 Anton Elias Faarup Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
564. 131489 Johanne Theilemann Østergaard Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
565. 135837 Jonas Bjerg Primdal Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00
566. 130924 Jonas Vevest Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 1 161.00
R1161 R2- R3- R4-
Sum161 Snit161.00
567. 135648 Sebastian Adamsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00
568. 131475 Valdemar Brønd Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 158.00
R1158 R2- R3- R4-
Sum158 Snit158.00
569. 137162 Silas Boye Espersen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 155.00
R1155 R2- R3- R4-
Sum155 Snit155.00
570. 130318 Albert Grøndal Krautz Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 152.00
R1152 R2- R3- R4-
Sum152 Snit152.00
571. 137725 Kristoffer Fredslund Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 150.00
R1150 R2- R3- R4-
Sum150 Snit150.00
572. 136158 Marcus Venø Svendbjørnson Gørding/Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 132.00
R1132 R2- R3- R4-
Sum132 Snit132.00
573. 136566 Simon Overholdt Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 130.00
R1130 R2- R3- R4-
Sum130 Snit130.00

Til toppen