Luftriffel, 15m - Junior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 20. oktober 2019 - kl. 06:00
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 22 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 33 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 16 199.31
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 16 199.19
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 29 199.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 14 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 14 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 16 198.81
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 16 198.81
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 20 198.70
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J1 22 198.55
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 18 198.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 22 198.09
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 22 197.82
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 15 197.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 131492 Karoline Skade Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 5 199.40
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
17. 118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 7 198.86
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
18. 111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
J1 9 198.44
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
19. 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 10 198.40
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
20. 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 19 198.26
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
21. 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 9 198.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
22. 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 15 197.80
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
23. 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 11 198.82
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
24. 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J1 9 198.56
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
25. 123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 12 198.42
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
26. 126143 Kristian Scherphof Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J1 10 198.10
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
27. 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 9 198.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
28. 121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 6 198.83
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
29. 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 14 197.93
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
30. 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 16 197.63
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
31. 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 15 197.27
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
32. 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 14 198.07
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
33. 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 15 197.60
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
34. 124713 Luna Petersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J1 12 197.58
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
35. 135973 Tim Wohlert Ahlquist Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 11 197.55
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
36. 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 13 197.23
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
37. 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 13 197.23
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
38. 121871 Chris Olsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 19 196.84
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
39. 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 20 196.75
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
40. 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 10 196.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
41. 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 13 195.92
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
42. 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 13 195.62
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
43. 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J2 33 195.48
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
44. 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 6 198.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
45. 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 9 197.78
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
46. 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 10 197.70
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
47. 114363 Jacob Mortensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 8 197.63
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
48. 124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 12 197.33
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
49. 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J1 9 197.33
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
50. 118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 16 197.19
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
51. 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 11 196.45
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
52. 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 12 196.17
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
53. 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 13 195.23
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
54. 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 8 197.75
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
55. 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 5 198.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
56. 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 6 197.17
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
57. 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 9 197.11
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
58. 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J1 11 196.82
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
59. 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 9 196.22
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
60. 107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 8 195.75
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
61. 134559 Jonas Hvas Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 11 195.27
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
62. 132418 Kamma Dollemeyer Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 10 194.20
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
63. 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 12 193.92
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
64. 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 4 198.00
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
65. 131033 Frida Rasmussen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 4 198.00
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
66. 123206 Natasja Dahl Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 5 197.60
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
67. 118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 5 197.60
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
68. 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J1 6 197.33
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
69. 118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 13 197.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
70. 121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 9 196.11
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
71. 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 16 196.06
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
72. 130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 12 195.50
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
73. 124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 11 194.64
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
74. 118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
J1 9 196.22
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
75. 126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 12 195.25
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
76. 125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 15 194.67
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
77. 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 12 193.75
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
78. 123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 4 197.50
R1199 R2199 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
79. 107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 5 197.20
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
80. 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 6 196.50
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
81. 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 11 194.82
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
82. 98104 Sofus Løbner Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 12 194.17
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
83. 132306 Marius Hagelund Loven Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 14 193.50
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
84. 114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 15 193.27
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
85. 122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J1 4 197.00
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
86. 117913 Lloyd Nielsen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 6 195.83
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
87. 132188 Malte Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 9 195.67
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
88. 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 5 195.80
R1200 R2198 R3195 R4194
Sum787 Snit196.75
89. 126785 Mads Fravsbøl Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
J2 6 193.83
R1200 R2197 R3196 R4194
Sum787 Snit196.75
90. 126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J1 4 196.50
R1200 R2197 R3196 R4193
Sum786 Snit196.50
91. 126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J1 6 196.17
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
92. 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 5 195.40
R1200 R2196 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
93. 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 5 195.20
R1199 R2197 R3197 R4193
Sum786 Snit196.50
94. 128686 Frederik Nørgaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 8 195.00
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
95. 118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 4 196.25
R1200 R2199 R3193 R4193
Sum785 Snit196.25
96. 114274 Peter Andersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 18 191.89
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
97. 93809 Viktor Popp Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 5 195.20
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
98. 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 6 194.00
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
99. 125317 Emilie Thode Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 8 192.50
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
100. 111324 William Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 5 194.60
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
101. 128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 11 193.55
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
102. 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 11 191.45
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
103. 128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
J2 11 189.18
R1199 R2196 R3195 R4193
Sum783 Snit195.75
104. 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
J2 4 195.50
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
105. 111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 4 195.50
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
106. 129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 9 193.89
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
107. 125195 Anne Marie Christensen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 10 192.90
R1196 R2196 R3196 R4194
Sum782 Snit195.50
108. 131709 Kasper Nielsen Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 4 195.25
R1198 R2195 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
109. 128739 Sara Steenholdt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 7 194.57
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
110. 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 6 194.00
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
111. 121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 8 191.75
R1198 R2195 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
112. 121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 12 191.33
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
113. 132437 Emil Germandsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 12 190.92
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
114. 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 15 190.20
R1198 R2197 R3193 R4192
Sum780 Snit195.00
115. 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 7 193.57
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
116. 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 9 192.67
R1197 R2194 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
117. 107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 8 192.38
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
118. 128447 Frederik Emil H. Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 6 190.33
R1197 R2195 R3193 R4191
Sum776 Snit194.00
119. 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 4 193.75
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
120. 129924 Catrine H. Hänsch Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 6 192.33
R1195 R2195 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
121. 133702 Rebacca Ejsing Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 4 193.50
R1196 R2195 R3193 R4190
Sum774 Snit193.50
122. 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 193.50
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
123. 111494 Mads Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 6 192.17
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
124. 123968 Katja S. Ottosen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 5 192.00
R1197 R2196 R3191 R4190
Sum774 Snit193.50
125. 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 6 190.17
R1197 R2193 R3193 R4191
Sum774 Snit193.50
126. 131121 Matthias Olsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 7 189.71
R1196 R2195 R3193 R4190
Sum774 Snit193.50
127. 118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 6 191.33
R1195 R2194 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
128. 131212 Patrick La Cour Petersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
J2 5 191.40
R1197 R2193 R3193 R4188
Sum771 Snit192.75
129. 128921 Maria Lesholt Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 5 191.00
R1196 R2195 R3193 R4187
Sum771 Snit192.75
130. 120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 5 192.00
R1193 R2193 R3193 R4191
Sum770 Snit192.50
131. 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 8 191.25
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
132. 123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 7 190.86
R1194 R2193 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
133. 121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 11 187.55
R1194 R2193 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
134. 137443 Tim Hjorth Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 4 192.00
R1194 R2193 R3192 R4189
Sum768 Snit192.00
135. 118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 6 189.33
R1195 R2194 R3190 R4189
Sum768 Snit192.00
136. 130305 Mads Clausen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 4 191.50
R1193 R2192 R3192 R4189
Sum766 Snit191.50
137. 122511 Laura Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 5 190.40
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
138. 96259 Villiam Hansen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 4 190.00
R1194 R2194 R3190 R4182
Sum760 Snit190.00
139. 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 5 188.00
R1192 R2191 R3189 R4186
Sum758 Snit189.50
140. 135106 Jacob Tagesen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 6 178.83
R1193 R2190 R3190 R4185
Sum758 Snit189.50
141. 133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J2 4 189.00
R1197 R2190 R3189 R4180
Sum756 Snit189.00
142. 135510 Rebecca Skytte Sloth Møller Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 4 186.75
R1192 R2192 R3182 R4181
Sum747 Snit186.75
143. 135565 Jwan Kamal Rasoulo Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 4 186.75
R1189 R2187 R3186 R4185
Sum747 Snit186.75
144. 136074 Rasmus Møller Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 5 184.80
R1194 R2188 R3183 R4180
Sum745 Snit186.25
145. 121430 Rune Ørving Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 4 186.00
R1192 R2188 R3184 R4180
Sum744 Snit186.00
146. 122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 6 174.67
R1194 R2193 R3175 R4170
Sum732 Snit183.00
147. 135509 Victoria Krull Greve Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 6 178.83
R1189 R2189 R3179 R4173
Sum730 Snit182.50
148. 127997 Nicolai Polaszk Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 4 181.75
R1187 R2187 R3179 R4174
Sum727 Snit181.75
149. 118498 Kristian Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 4 181.50
R1183 R2182 R3181 R4180
Sum726 Snit181.50
150. 127046 Mark Lund Stromark Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 4 155.50
R1172 R2170 R3168 R4112
Sum622 Snit155.50
151. 116736 Patrick Svane Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 3 196.67
R1197 R2197 R3196 R4-
Sum590 Snit196.67
152. 111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 3 196.00
R1197 R2196 R3195 R4-
Sum588 Snit196.00
153. 123789 Emil Østergaard Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 3 195.67
R1198 R2198 R3191 R4-
Sum587 Snit195.67
154. 109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 3 195.33
R1197 R2196 R3193 R4-
Sum586 Snit195.33
155. 122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 3 194.67
R1198 R2197 R3189 R4-
Sum584 Snit194.67
156. 123139 Patrick Mikkelsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
J2 3 192.33
R1194 R2193 R3190 R4-
Sum577 Snit192.33
157. 128208 Tjalfe Jørgensen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
J2 3 192.00
R1195 R2193 R3188 R4-
Sum576 Snit192.00
158. 119877 Sebastian Kjeldskov VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 3 188.33
R1190 R2189 R3186 R4-
Sum565 Snit188.33
159. 122494 Jan Dissing Madsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J2 3 186.00
R1190 R2188 R3180 R4-
Sum558 Snit186.00
160. 126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
J2 3 182.00
R1189 R2179 R3178 R4-
Sum546 Snit182.00
161. 128205 Tais Luca Riisgaard Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
J2 3 179.67
R1186 R2180 R3173 R4-
Sum539 Snit179.67
162. 113087 Viktor Møller Simonsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 3 177.00
R1185 R2175 R3171 R4-
Sum531 Snit177.00
163. 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
164. 110415 Lærke Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
J1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
165. 124743 Kasper Lund Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
166. 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
J1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
167. 112897 Simon Jæger Gørding/Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
168. 108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
J2 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
169. 130127 Sophia M.H. Nielsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
170. 114761 Ida Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
J2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
171. 119540 Rasmus Johansen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
J2 2 192.00
R1195 R2189 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
172. 104853 Johannes Markvardsen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
173. 116490 Katrine Gade Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
174. 136468 Malthe Mackeprang Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
175. 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 2 190.50
R1193 R2188 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
176. 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 2 190.50
R1195 R2186 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
177. 97432 Nelli Jackobsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
178. 125168 Niels Bjørn O Schmidt Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
J2 2 184.50
R1189 R2180 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
179. 138054 Sylvester Svendsen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 183.50
R1186 R2181 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
180. 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 175.00
R1178 R2172 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
181. 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
182. 127596 Freja Kofoed Aarhus Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
183. 138180 Sif Madsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
184. 137045 Simon Jepsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
185. 127008 Annika Toft Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
186. 108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
187. 106953 Rasmus Otterstrøm Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
188. 130960 Victor Mrzyglod Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
189. 99449 Puk Schnor Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
190. 132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
J2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
191. 130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
192. 136245 Sigurd Bebe Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
193. 132409 Maksim Bech Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 148.00
R1148 R2- R3- R4-
Sum148 Snit148.00
194. 121638 Elias Bloch Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 1 67.00
R167 R2- R3- R4-
Sum67 Snit67.00

Til toppen