Række A-2 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Sydvest Krocket 2018 - Holdturnering
Turneringsansvarlige
Christian Jacobsen Tlf: 61284186 / 61284186
Dokumenter
Reglement Holdkort

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Række A-2

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
01-05-18 18:30 Aktiv Fritid I Glejbjerg - Tistrup KK 4 3 - 1
(72 - 33)
01-05-18 18:30 Bramming KK 3 - IK Nymindegab 1 0 - 4
(39 - 80)
01-05-18 18:30 Sig/Thorstrup 2 - Vesterhede KK 2 3 - 1
(72 - 39)
01-05-18 18:30 Horne HIF 3 - Ølgod KK 6 2 - 2
(48 - 61)
01-05-18 18:30 Varde KK 4 - Billum IF 2 3 - 1
(72 - 48)
01-05-18 18:30 Nordenskov UIF 3 - Skovlund KK 2 1 - 3
(37 - 64)
01-05-18 18:30 Ølgod KK 5 - Grindsted FFI 3 2 - 2
(61 - 53)
01-05-18 18:30 Askov/Vejen KK 1 - Skads Andrup 2 4 - 0
(80 - 16)
01-05-18 18:30 NRUI Rousthøje 5 - Tjæreborg IF 2 1 - 3
(47 - 69)
07-05-18 18:30 Tjæreborg IF 2 - Skads Andrup 2 4 - 0
(80 - 24)
08-05-18 18:30 NRUI Rousthøje 5 - Ølgod KK 5 1 - 3
(49 - 64)
08-05-18 18:30 Grindsted FFI 3 - Askov/Vejen KK 1 0 - 4
08-05-18 18:30 Nordenskov UIF 3 - Horne HIF 3 3 - 1
(72 - 45)
08-05-18 18:30 Ølgod KK 6 - Varde KK 4 3 - 1
(64 - 51)
08-05-18 18:30 Skovlund KK 2 - Billum IF 2 1 - 3
(59 - 64)
08-05-18 18:30 Sig/Thorstrup 2 - Aktiv Fritid I Glejbjerg 4 - 0
(80 - 11)
08-05-18 18:30 Tistrup KK 4 - Bramming KK 3 1 - 3
(47 - 64)
08-05-18 18:30 Vesterhede KK 2 - IK Nymindegab 1 2 - 2
(59 - 61)
15-05-18 18:30 Bramming KK 3 - Sig/Thorstrup 2 2 - 2
(49 - 59)
15-05-18 18:30 IK Nymindegab 1 - Tistrup KK 4 2 - 2
(58 - 72)
15-05-18 18:30 Aktiv Fritid I Glejbjerg - Vesterhede KK 2 4 - 0
(80 - 56)
15-05-18 18:30 Skads Andrup 2 - Grindsted FFI 3 2 - 2
(60 - 65)
15-05-18 18:30 Ølgod KK 5 - Tjæreborg IF 2 1 - 3
(40 - 64)
15-05-18 18:30 Varde KK 4 - Nordenskov UIF 3 1 - 3
(33 - 61)
15-05-18 18:30 Billum IF 2 - Ølgod KK 6 3 - 1
(72 - 61)
15-05-18 18:30 Horne HIF 3 - Skovlund KK 2 1 - 3
(38 - 67)
19-05-18 09:00 Askov/Vejen KK 1 - NRUI Rousthøje 5 4 - 0
(80 - 13)
22-05-18 18:30 Nordenskov UIF 3 - Billum IF 2 3 - 1
(67 - 44)
22-05-18 18:30 Horne HIF 3 - Varde KK 4 3 - 1
(64 - 44)
22-05-18 18:30 Skovlund KK 2 - Ølgod KK 6 4 - 0
(80 - 33)
22-05-18 18:30 NRUI Rousthøje 5 - Skads Andrup 2 0 - 4
(29 - 80)
22-05-18 18:30 Ølgod KK 5 - Askov/Vejen KK 1 1 - 3
(41 - 72)
22-05-18 18:30 Tjæreborg IF 2 - Grindsted FFI 3 2 - 2
(64 - 55)
22-05-18 18:30 Sig/Thorstrup 2 - IK Nymindegab 1 3 - 1
(72 - 49)
22-05-18 18:30 Aktiv Fritid I Glejbjerg - Bramming KK 3 2 - 2
(56 - 53)
22-05-18 18:30 Vesterhede KK 2 - Tistrup KK 4 2 - 2
(54 - 54)
29-05-18 18:30 IK Nymindegab 1 - Aktiv Fritid I Glejbjerg 1 - 3
(42 - 66)
29-05-18 18:30 Tistrup KK 4 - Sig/Thorstrup 2 0 - 4
(22 - 80)
29-05-18 18:30 Bramming KK 3 - Vesterhede KK 2 3 - 1
(67 - 57)
29-05-18 18:30 Skads Andrup 2 - Ølgod KK 5 2 - 2
(60 - 68)
29-05-18 18:30 Grindsted FFI 3 - NRUI Rousthøje 5 3 - 1
(72 - 35)
29-05-18 18:30 Askov/Vejen KK 1 - Tjæreborg IF 2 2 - 2
(49 - 48)
29-05-18 18:30 Billum IF 2 - Horne HIF 3 2 - 2
(72 - 54)
29-05-18 18:30 Ølgod KK 6 - Nordenskov UIF 3 2 - 2
(53 - 61)
29-05-18 18:30 Varde KK 4 - Skovlund KK 2 2 - 2
(44 - 68)
05-06-18 18:30 Ølgod KK 6 - Horne HIF 3 4 - 0
(80 - 20)
05-06-18 18:30 Billum IF 2 - Varde KK 4 3 - 1
(76 - 49)
05-06-18 18:30 Skovlund KK 2 - Nordenskov UIF 3 2 - 2
(56 - 49)
05-06-18 18:30 Grindsted FFI 3 - Ølgod KK 5 2 - 2
(46 - 42)
05-06-18 18:30 Skads Andrup 2 - Askov/Vejen KK 1 1 - 3
(35 - 76)
05-06-18 18:30 Tistrup KK 4 - Aktiv Fritid I Glejbjerg 1 - 3
(60 - 62)
05-06-18 18:30 IK Nymindegab 1 - Bramming KK 3 2 - 2
(68 - 45)
07-06-18 18:30 Tjæreborg IF 2 - NRUI Rousthøje 5 3 - 1
(72 - 31)
11-06-18 17:00 Vesterhede KK 2 - Sig/Thorstrup 2 0 - 4
(36 - 80)
12-06-18 18:30 Aktiv Fritid I Glejbjerg - Sig/Thorstrup 2 1 - 3
(32 - 72)
12-06-18 18:30 Bramming KK 3 - Tistrup KK 4 2 - 2
(56 - 57)
12-06-18 18:30 IK Nymindegab 1 - Vesterhede KK 2 0 - 4
(50 - 80)
12-06-18 18:30 Ølgod KK 5 - NRUI Rousthøje 5 2 - 2
(58 - 53)
12-06-18 18:30 Askov/Vejen KK 1 - Grindsted FFI 3 4 - 0
(80 - 31)
12-06-18 18:30 Skads Andrup 2 - Tjæreborg IF 2 3 - 1
(67 - 44)
12-06-18 18:30 Horne HIF 3 - Nordenskov UIF 3 2 - 2
(58 - 60)
12-06-18 18:30 Varde KK 4 - Ølgod KK 6 3 - 1
(62 - 45)
12-06-18 18:30 Billum IF 2 - Skovlund KK 2 3 - 1
(72 - 45)
19-06-18 18:30 Ølgod KK 6 - Billum IF 2 4 - 0
(80 - 41)
19-06-18 18:30 Skovlund KK 2 - Horne HIF 3 2 - 2
(59 - 56)
19-06-18 18:30 NRUI Rousthøje 5 - Askov/Vejen KK 1 0 - 4
(23 - 80)
19-06-18 18:30 Grindsted FFI 3 - Skads Andrup 2 3 - 1
(67 - 33)
19-06-18 18:30 Tjæreborg IF 2 - Ølgod KK 5 2 - 2
(58 - 54)
19-06-18 18:30 Sig/Thorstrup 2 - Bramming KK 3 3 - 1
(72 - 42)
19-06-18 18:30 Tistrup KK 4 - IK Nymindegab 1 1 - 3
(50 - 72)
19-06-18 18:30 Vesterhede KK 2 - Aktiv Fritid I Glejbjerg 2 - 2
(53 - 48)
26-06-18 18:30 Ølgod KK 6 - Skovlund KK 2 3 - 1
(67 - 44)
24-07-18 18:30 Billum IF 2 - Nordenskov UIF 3 2 - 2
(59 - 64)
24-07-18 18:30 Varde KK 4 - Horne HIF 3 3 - 1
(66 - 35)
24-07-18 18:30 IK Nymindegab 1 - Sig/Thorstrup 2 1 - 3
(35 - 69)
24-07-18 18:30 Bramming KK 3 - Aktiv Fritid I Glejbjerg 3 - 1
(72 - 41)
24-07-18 18:30 Tistrup KK 4 - Vesterhede KK 2 2 - 2
(64 - 64)
24-07-18 18:30 Skads Andrup 2 - NRUI Rousthøje 5 2 - 2
(64 - 61)
24-07-18 18:30 Askov/Vejen KK 1 - Ølgod KK 5 4 - 0
(80 - 21)
24-07-18 18:30 Grindsted FFI 3 - Tjæreborg IF 2 3 - 1
(62 - 52)
31-07-18 18:30 Ølgod KK 5 - Skads Andrup 2 2 - 2
(45 - 61)
31-07-18 18:30 NRUI Rousthøje 5 - Grindsted FFI 3 2 - 2
(53 - 43)
31-07-18 18:30 Tjæreborg IF 2 - Askov/Vejen KK 1 1 - 3
(48 - 66)
31-07-18 18:30 Aktiv Fritid I Glejbjerg - IK Nymindegab 1 2 - 2
(58 - 53)
31-07-18 18:30 Sig/Thorstrup 2 - Tistrup KK 4 2 - 2
(54 - 48)
31-07-18 18:30 Vesterhede KK 2 - Bramming KK 3 1 - 3
(32 - 72)
31-07-18 18:30 Horne HIF 3 - Billum IF 2 2 - 2
(68 - 54)
31-07-18 18:30 Nordenskov UIF 3 - Ølgod KK 6 3 - 1
(67 - 45)
31-07-18 18:30 Skovlund KK 2 - Varde KK 4 2 - 2
(50 - 46)
01-08-18 18:30 Nordenskov UIF 3 - Varde KK 4 0 - 4
(23 - 80)

Til toppen