3-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 3- og 5-mandsstævne, efterårets 3. spillerunde
Stævneansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Reglement Dommere Stævneinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


3-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
29-09-19 10:00 Tuse IF 1 - Kalundborg GB - Munkesø Bane 1 - 3-mands 2 - 2
29-09-19 10:00 Tuse IF 2 - Kirke Helsinge IF - Munkesø Bane 2 - 3-mands 5 - 1
29-09-19 10:00 Skælskør B&I 2 - U7 Vemmelev 1 - Skælskør Bane 1 - 3-mands 2 - 3
29-09-19 10:00 Skælskør B&I 3 - U7 Vemmelev 2 - Skælskør Bane 2 - 3-mands 2 - 8
29-09-19 10:00 Benløse IF 1 - Lynge-Broby If 1 - Sorø Bane 1 - 3-mands 5 - 1
29-09-19 10:00 Benløse IF 2 - Sorø Freja - Sorø Bane 2 - 3-mands 1 - 3
29-09-19 10:20 St. Merløse - Benløse IF 1 - Sorø Bane 1 - 3-mands 5 - 4
29-09-19 10:20 Lynge-Broby If 1 - Benløse IF 2 - Sorø Bane 2 - 3-mands 0 - 4
29-09-19 10:20 FC Storebælt - Skælskør B&I 2 - Skælskør Bane 1 - 3-mands 7 - 0
29-09-19 10:20 U7 Vemmelev 1 - Skælskør B&I 3 - Skælskør Bane 2 - 3-mands 0 - 0
29-09-19 10:20 Buerup/Reerslev - Tuse IF 1 - Munkesø Bane 1 - 3-mands 1 - 3
29-09-19 10:20 Kalundborg GB - Tuse IF 2 - Munkesø Bane 2 - 3-mands 4 - 1
29-09-19 10:40 Kirke Helsinge IF - Buerup/Reerslev - Munkesø Bane 1 - 3-mands 4 - 5
29-09-19 10:40 Tuse IF 2 - Tuse IF 1 - Munkesø Bane 2 - 3-mands 2 - 5
29-09-19 10:40 U7 Vemmelev 2 - FC Storebælt - Skælskør Bane 1 - 3-mands 3 - 1
29-09-19 10:40 Skælskør B&I 3 - Skælskør B&I 2 - Skælskør Bane 2 - 3-mands 4 - 4
29-09-19 10:40 Sorø Freja - St. Merløse - Sorø Bane 1 - 3-mands 4 - 1
29-09-19 10:40 Benløse IF 2 - Benløse IF 1 - Sorø Bane 2 - 3-mands 1 - 1
29-09-19 11:00 Sorø Freja - Lynge-Broby If 1 - Sorø Bane 1 - 3-mands 3 - 3
29-09-19 11:00 St. Merløse - Benløse IF 2 - Sorø Bane 2 - 3-mands 1 - 2
29-09-19 11:00 U7 Vemmelev 2 - U7 Vemmelev 1 - Skælskør Bane 1 - 3-mands 3 - 0
29-09-19 11:00 FC Storebælt - Skælskør B&I 3 - Skælskør Bane 2 - 3-mands 7 - 1
29-09-19 11:00 Kirke Helsinge IF - Kalundborg GB - Munkesø Bane 1 - 3-mands
29-09-19 11:00 Buerup/Reerslev - Tuse IF 2 - Munkesø Bane 2 - 3-mands 3 - 3
29-09-19 11:20 Tuse IF 1 - Kirke Helsinge IF - Munkesø Bane 1 - 3-mands 4 - 4
29-09-19 11:20 Kalundborg GB - Buerup/Reerslev - Munkesø Bane 2 - 3-mands 4 - 3
29-09-19 11:20 Skælskør B&I 2 - U7 Vemmelev 2 - Skælskør Bane 1 - 3-mands 2 - 6
29-09-19 11:20 U7 Vemmelev 1 - FC Storebælt - Skælskør Bane 2 - 3-mands 5 - 2
29-09-19 11:20 Benløse IF 1 - Sorø Freja - Sorø Bane 1 - 3-mands 2 - 4
29-09-19 11:20 Lynge-Broby If 1 - St. Merløse - Sorø Bane 2 - 3-mands 2 - 3
29-09-19 12:00 Benløse IF 3 3 - Lynge-Broby If 2 - Sorø Bane 1 - 3-mands 1 - 6
29-09-19 12:00 B 73, Slagelse U7 3 mands - Sorø Freja 2 - Sorø Bane 2 - 3-mands 2 - 5
29-09-19 12:20 Tuse IF 3 - Benløse IF 3 3 - Sorø Bane 1 - 3-mands 1 - 3
29-09-19 12:20 Lynge-Broby If 2 - B 73, Slagelse U7 3 mands - Sorø Bane 2 - 3-mands 2 - 4
29-09-19 12:40 Sorø Freja 2 - Tuse IF 3 - Sorø Bane 1 - 3-mands 0 - 2
29-09-19 12:40 B 73, Slagelse U7 3 mands - Benløse IF 3 3 - Sorø Bane 2 - 3-mands 2 - 0
29-09-19 13:00 Sorø Freja 2 - Lynge-Broby If 2 - Sorø Bane 1 - 3-mands 3 - 3
29-09-19 13:00 Tuse IF 3 - B 73, Slagelse U7 3 mands - Sorø Bane 2 - 3-mands 2 - 2
29-09-19 13:20 Benløse IF 3 3 - Sorø Freja 2 - Sorø Bane 1 - 3-mands 4 - 7
29-09-19 13:20 Lynge-Broby If 2 - Tuse IF 3 - Sorø Bane 2 - 3-mands 0 - 3

Til toppen