Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Turnering
Info
Oversigt
3- og 5-mandsstævne, efterårets 3. spillerunde
Stævne
Stævne:
3- og 5-mandsstævne, efterårets 3. spillerunde
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Dommere
Stævneinfo
Stævneinformation
Resultatindberetning
Række / Puljeoversigt
3-mands - U6 drenge - Spilletid: 2x7 min.
Boeslunde
Pulje 1
Tuse IF 2
-
Rørby-Værslev
-
Tuse IF 1
-
Årby
Pulje 3
Benløse IF 2
-
Benløse IF
-
Holbæk B&I 2
-
Holbæk B&I 1
-
Kværkeby
Pulje 2
Fuglebjerg If
-
Vemmelev 1
-
Høng 2
-
Høng 1
3-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Buerup/Reerslev
-
Kirke Helsinge IF
-
Tuse IF 1
-
Kalundborg GB
-
Tuse IF 2
Pulje 2
U7 Vemmelev 2
-
U7 Vemmelev 1
-
Skælskør B&I 3
-
Skælskør B&I 2
-
FC Storebælt
Pulje 3
St. Merløse
-
Sorø Freja
-
Benløse IF 1
-
Benløse IF 2
-
Lynge-Broby If 1
Pulje 4
Sorø Freja 2
-
Tuse IF 3
-
B 73, Slagelse U7 3 mands
-
Benløse IF 3 3
-
Lynge-Broby If 2
5-mands - U7 drenge (begynder/letøvet)
Årby
Pulje 1
B 73, Slagelse
-
Hg Fodbold 2
-
Høng 2
-
Hg Fodbold 1
-
Høng 1
Pulje 2
Mørkøv IF U7
-
Gevninge
-
Hørve IF
5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Høng 2
-
Svinninge IF
-
Slagelse B&i
-
Vemmelev 1
Pulje 2
Årby
-
Tømmerup
-
Asnæs
-
Hørve IF
-
Raklev G&I
Pulje 3
Boeslunde
-
FC Storebælt
-
B 73, Slagelse 1
-
Skælskør B&I 2
-
B 73, Slagelse 2
Pulje 4
Tuse IF 2
-
Mørkøv IF U8
-
Vipperød
-
Føllenslev-S.
-
Tuse IF 1
Pulje 5
Benløse IF
-
Fuglebjerg If
-
Sorø Freja
-
Vestermose If U8
5-mands - U8 drenge (øvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Høng 1
-
Slagelse B&i
-
B 73, Slagelse
-
Lynge-Broby If
-
Vemmelev 2
5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Hg Fodbold - blå
-
Hg Fodbold - hvid
-
Hg Fodbold - sort
-
Buerup/Reerslev
-
Sorø Freja
-
Stillinge If
Pulje 2
Årby
-
Fk Odsherred 2
-
Gevninge IF
-
Fk Odsherred 1
-
Rørby-Værslev
Pulje 3
Tuse IF 2
-
Vindinge
-
Vipperød
-
Tuse IF 1
-
Kalundborg GB
-
Gislinge
5-mands - U9 drenge (øvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
FC Storebælt 1
-
Vemmelev U9
-
FC Storebælt 2
-
Hg Fodbold - gul
-
Hg Fodbold - grøn
5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Vemmelev U10
-
Jernløse Bk
-
Vestermose If U10
-
Benløse IF
-
Boeslunde
Pulje 2
Asnæs
-
Føllenslev-S.
-
Årby
-
Mørkøv IF U-10
-
Kalundborg GB
5-mands - U10 piger - Spilletid: 2x7 min.
Tuse IF 1
Pulje 1
Raklev G&I 2
-
Raklev G&I 1
-
Vipperød Piger U10 3
-
Kirke Helsinge IF 1
Pulje 2
Svinninge IF
-
Kirke Helsinge IF 2
-
FC Storebælt
-
Tuse IF
5-mands - U12 piger (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Buerup/Reerslev
-
Vipperød Piger U12 2
Til toppen