Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Stævne:
3- og 5-mandsstævne, efterårets 3. spillerunde
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Dommere
Stævneinfo
Stævneinformation
Bemærkninger
Pulje oversigt
5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Boeslunde
-
Benløse IF
-
Jernløse Bk
-
Vemmelev U10
-
Vestermose If U10
-
Pulje 2
Årby
-
Mørkøv IF U-10
-
Kalundborg GB
-
Føllenslev-S.
-
Asnæs
-
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=100213
Komplet kampprogram
5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
763200
Søndag
29-09-19
10:00
Jernløse Bk
-
Boeslunde
Spillested
Vestermose Skole
- Vestermose Bane 1 - 5-mands
0 - 4
763201
Søndag
29-09-19
10:00
Vestermose If U10
-
Benløse IF
Spillested
Vestermose Skole
- Vetsermose Bane 2 - 5-mands
3 - 0
763210
Søndag
29-09-19
10:00
Mørkøv IF U-10
-
Asnæs
Spillested
Asnæs Stadion
- Asnæs Bane 1 - 5-mands
3 - 0
763211
Søndag
29-09-19
10:00
Kalundborg GB
-
Føllenslev-S.
Spillested
Asnæs Stadion
- Asnæs Bane 2 - 5-mands
2 - 1
763212
Søndag
29-09-19
10:20
Årby
-
Mørkøv IF U-10
Spillested
Asnæs Stadion
- Asnæs Bane 1 - 5-mands
2 - 0
763213
Søndag
29-09-19
10:20
Asnæs
-
Kalundborg GB
Spillested
Asnæs Stadion
- Asnæs Bane 2 - 5-mands
2 - 2
763202
Søndag
29-09-19
10:20
Vemmelev U10
-
Jernløse Bk
Spillested
Vestermose Skole
- Vestermose Bane 1 - 5-mands
2 - 1
763203
Søndag
29-09-19
10:20
Boeslunde
-
Vestermose If U10
Spillested
Vestermose Skole
- Vetsermose Bane 2 - 5-mands
4 - 0
763204
Søndag
29-09-19
10:40
Benløse IF
-
Vemmelev U10
Spillested
Vestermose Skole
- Vestermose Bane 1 - 5-mands
0 - 3
763205
Søndag
29-09-19
10:40
Vestermose If U10
-
Jernløse Bk
Spillested
Vestermose Skole
- Vetsermose Bane 2 - 5-mands
1 - 2
763214
Søndag
29-09-19
10:40
Føllenslev-S.
-
Årby
Spillested
Asnæs Stadion
- Asnæs Bane 1 - 5-mands
2 - 1
763215
Søndag
29-09-19
10:40
Kalundborg GB
-
Mørkøv IF U-10
Spillested
Asnæs Stadion
- Asnæs Bane 2 - 5-mands
4 - 1
763216
Søndag
29-09-19
11:00
Føllenslev-S.
-
Asnæs
Spillested
Asnæs Stadion
- Asnæs Bane 1 - 5-mands
2 - 1
763217
Søndag
29-09-19
11:00
Årby
-
Kalundborg GB
Spillested
Asnæs Stadion
- Asnæs Bane 2 - 5-mands
3 - 1
763206
Søndag
29-09-19
11:00
Benløse IF
-
Boeslunde
Spillested
Vestermose Skole
- Vestermose Bane 1 - 5-mands
0 - 5
763207
Søndag
29-09-19
11:00
Vemmelev U10
-
Vestermose If U10
Spillested
Vestermose Skole
- Vetsermose Bane 2 - 5-mands
0 - 1
763208
Søndag
29-09-19
11:20
Jernløse Bk
-
Benløse IF
Spillested
Vestermose Skole
- Vestermose Bane 1 - 5-mands
4 - 2
763209
Søndag
29-09-19
11:20
Boeslunde
-
Vemmelev U10
Spillested
Vestermose Skole
- Vetsermose Bane 2 - 5-mands
3 - 1
763218
Søndag
29-09-19
11:20
Mørkøv IF U-10
-
Føllenslev-S.
Spillested
Asnæs Stadion
- Asnæs Bane 1 - 5-mands
3 - 0
763219
Søndag
29-09-19
11:20
Asnæs
-
Årby
Spillested
Asnæs Stadion
- Asnæs Bane 2 - 5-mands
2 - 4
Til toppen