Pulje 4 - Damesenior +15/ C

Info

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Stilling 8-mands efterårsturnering for voksne
Damesenior +15/ C
Pulje 4

Hold Kampe V U T Score Point
1. Dianalund If 9 7 1 1 26-13 22
2. Vipperød 2 9 6 0 3 27-12 18
3. Kirke Helsinge IF 9 5 1 3 27-16 16
4. Hvidebæk Idrætsforening 9 3 1 5 13-22 10
5. Årby NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
10 3 0 7 17-29 9
6. Svinninge, 1 10 1 3 6 13-31 6

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

8-mands efterårsturnering for voksne
Damesenior +15/ C
Pulje 4

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
754067 NB!
Kamp udsat
14-10-19 18:30 Årby - Svinninge, 1 Årby Fritidscenter 3 - 0
754068 16-10-19 18:30 Vipperød 2 - Dianalund If Vipperød Hallen 4 - 0
754069 17-10-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Kirke Helsinge IF Hvidebækhallen 2 - 1
754053 21-10-19 18:30 Kirke Helsinge IF - Hvidebæk Idrætsforening Kirke Helsinge Sportsplads

Kommende kampe

8-mands efterårsturnering for voksne
Damesenior +15/ C
Pulje 4

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal
21-10-19 18:30  - 
28-10-19 19:00  - 

Komplet kampprogram

8-mands efterårsturnering for voksne
Damesenior +15/ C
Pulje 4

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
12-08-19 18:30 Svinninge, 1 - Dianalund If 2 - 2
15-08-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Vipperød 2 5 - 0
15-08-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Årby 2 - 3
19-08-19 18:30 Årby - Kirke Helsinge IF 3 - 6
22-08-19 19:00 Vipperød 2 - Svinninge, 1 5 - 1
22-08-19 19:00 Dianalund If - Hvidebæk Idrætsforening 4 - 0
26-08-19 18:30 Svinninge, 1 - Kirke Helsinge IF 2 - 2
26-08-19 18:30 Årby - Dianalund If 1 - 3
29-08-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Vipperød 2 1 - 4
04-09-19 18:30 Vipperød 2 - Årby 1 - 3
05-09-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Svinninge, 1 4 - 1
05-09-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Dianalund If 2 - 4
09-09-19 18:30 Svinninge, 1 - Årby 4 - 3
NB!
Hjemmehold taberdømt
16-09-19 18:30 Årby - Hvidebæk Idrætsforening 0 - 3
16-09-19 19:00 Dianalund If - Svinninge, 1 4 - 1
18-09-19 18:00 Vipperød 2 - Kirke Helsinge IF 1 - 2
23-09-19 18:30 Svinninge, 1 - Vipperød 2 0 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
26-09-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Årby 3 - 0
26-09-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Dianalund If 1 - 3
30-09-19 19:00 Dianalund If - Årby 4 - 1
01-10-19 17:45 Vipperød 2 - Hvidebæk Idrætsforening 6 - 0
03-10-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Svinninge, 1 5 - 2
07-10-19 18:30 Svinninge, 1 - Hvidebæk Idrætsforening 0 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
07-10-19 18:30 Årby - Vipperød 2 0 - 3
10-10-19 19:00 Dianalund If - Kirke Helsinge IF 2 - 1
NB!
Kamp udsat
14-10-19 18:30 Årby - Svinninge, 1 3 - 0
16-10-19 18:30 Vipperød 2 - Dianalund If 4 - 0
17-10-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Kirke Helsinge IF 2 - 1
21-10-19 18:30 Kirke Helsinge IF - Hvidebæk Idrætsforening
28-10-19 19:00 Dianalund If - Vipperød 2

Til toppen