8-mands efterårsturnering for voksne

Turneringsinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Dommerpåsættere: Per Svendson, tlf.: 22249069 per.svendson@mail.dk Lars Nielsen Kulle, tlf.: 21663985 kulle1@stofanet.dk

Række / Puljeoversigt

Damesenior +15/ B
Pulje 1 FC Storebælt - Lynge-Broby If 1 - B 73 Slagelse 1 - Hg Fodbold
Damesenior +15/ C
Pulje 1 Hg Fodbold - KV Damefodbold - Ringsted If - Pi - KHI/GIF-HG/LIF
Pulje 2 Sørbymagle If - Skælskør 2 - Fodboldklubben Sorø Freja - Lynge-Broby Idrætsforening - Stillinge Idrætsforening
Pulje 3 Vipperød 1 - Raklev 1 - Gislinge - Tuse Næs BK
Pulje 4 Hvidebæk Idrætsforening - Svinninge, 1 - Dianalund If - Kirke Helsinge IF - Årby - Vipperød 2
Herresenior +16/ C
Pulje 1 Røsnæs Sg&i - Ørslev Solbjerg If - Kirke Helsinge IF - Jyderup Boldklub - Svebølle - Gørlev IF
Pulje 2 Slagelse Seniorklub - Hashøj If - Skælskør B&I - Slagelse IF - B 92 - Slagelse - Team AS Fodbold 1
Pulje 3 Knabstrup Boldklub - Stenlille If 2 - Lynge-Broby Idrætsforening - Team AS Fodbold 2 - Slagelse IK
Oldgirls/Sen.Oldgirls +28/ C
Pulje 1 Frufølge ( - LM ) - Team Solrød KB - Greve Fodbold - Stenløse BK - Ballerup-Skovlunde Fodbold
Pulje 2 B 1973 Herlev - Gadstrup I.F., Fodbold 1 - Boldklubben FIX - AIK 65 - FC 4340 - Hvalsø
Oldboys +32/ C
Pulje 1 Tølløse Boldklub - Rørby-Værslev - Stenlille If - Dianalund If - Fodboldklubben Sorø Freja
Pulje 2 Hvidebæk Idrætsforening - Røsnæs Sg&i - Årby - Raklev 1 - Svallerup-Bjerge G & IF - Buerup/reerslev If
Pulje 3 Hashøj If - FC Storebælt - Skælskør B&I - Tårnborg IF - Team AS Fodbold 1 - Lynge-Broby If - B 92 - Slagelse
Senior Oldboys +40/ B
Pulje 1 Vestermose If - Dianalund If - Team AS
Veteraner +45/ B
Pulje 1 Ørslev Bjerge If - Sørbymagle If - Suså IF - B 92 - Slagelse - B 73, Slagelse
Pulje 2 Hvidebæk IF - Føllenslev-S. - Høng GF - Kirke Helsinge IF - Niløse If
Pulje 3 Allindelille If - HG Fodbold (SOB) - Vetterslev Høm - Jystrup IF
Super Veteraner +50/ B
Pulje 1 Høng GF - Raklev G&I - Kirke Helsinge I - Tømmerup G & U - Gørlev IF
Pulje 2 Ørslev Bjerge If - Slagelse B&i - Boeslunde Boldklub - Tårnborg Idrætsforening - B 92
Pulje 3 HG Fodbold - Lynge-Broby If +55 - Team AS - Gørslev - Benløse IF - Bringstrup Sigersted If
Herrer +55/ B
Pulje 1 HG Fodbold - FC Storebælt - RIF Fodbold - Raklev GI - B 73, Slagelse - B 92 - Slagelse - Næstved IF - Dianalund If

Til toppen