Pulje 3 - Skoleliga 3 Drenge

Info

Turnering: Skoleligaerne Fodbold 2019-20
Turneringsansvarlige
Christian Pedersen Tlf: 20603057
Dokumenter
Reglement Holdkort Turneringsinformation
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=40754

Stilling Skoleligaerne Fodbold 2019-20
Skoleliga 3 Drenge
Pulje 3

Hold Kampe V U T Score Point

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

Skoleligaerne Fodbold 2019-20
Skoleliga 3 Drenge
Pulje 3

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

Skoleligaerne Fodbold 2019-20
Skoleliga 3 Drenge
Pulje 3

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=40754

Komplet kampprogram

Skoleligaerne Fodbold 2019-20
Skoleliga 3 Drenge
Pulje 3

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Tirsdag 24-09-19 12:00 Oure Fodbold Akademi - Hjemly Idrætefterskole 1 2 - 7
Tirsdag 24-09-19 12:00 Efterskolen Ved Nyborg - Hjemly Idrætefterskole 2 4 - 0
Fredag 27-09-19 11:30 Sportsefterskolen Sine - Strib Idrætsefterskole 8 - 0
Onsdag 02-10-19 10:00 Balle Musik- og Idrætsefterskole - Oure Fodbold Akademi 3 - 2
Mandag 07-10-19 12:00 Strib Idrætsefterskole - Efterskolen Ved Nyborg - Hal 1 2 - 3
Tirsdag 08-10-19 12:00 Hjemly Idrætefterskole 2 - Hellebjerg Idrætsefterskole 0 - 3
Torsdag 10-10-19 12:00 Efterskolen Ved Nyborg - Balle Musik- og Idrætsefterskole 1 - 0
Tirsdag 29-10-19 12:00 Oure Fodbold Akademi - Sportsefterskolen Sine 2 - 2
Tirsdag 29-10-19 12:00 Efterskolen Ved Nyborg - Hjemly Idrætefterskole 1 1 - 5
Tirsdag 29-10-19 14:30 Hellebjerg Idrætsefterskole - Strib Idrætsefterskole 3 - 2
Onsdag 06-11-19 13:00 Sportsefterskolen Sine - Efterskolen Ved Nyborg 3 - 1
Tirsdag 12-11-19 12:00 Hjemly Idrætefterskole 2 - Oure Fodbold Akademi 2 - 0
Tirsdag 12-11-19 12:00 Hjemly Idrætefterskole 1 - Hellebjerg Idrætsefterskole 4 - 1
Torsdag 14-11-19 15:00 Strib Idrætsefterskole - Balle Musik- og Idrætsefterskole - Hal 1 1 - 2
Mandag 18-11-19 15:30 Sportsefterskolen Sine - Balle Musik- og Idrætsefterskole 1 - 0
Tirsdag 03-12-19 12:00 Hjemly Idrætefterskole 2 - Strib Idrætsefterskole 4 - 0
Tirsdag 03-12-19 12:00 Oure Fodbold Akademi - Efterskolen Ved Nyborg 0 - 0
Onsdag 04-12-19 15:00 Balle Musik- og Idrætsefterskole - Hjemly Idrætefterskole 1 0 - 2
Tirsdag 07-01-20 13:15 Hjemly Idrætefterskole 1 - Sportsefterskolen Sine 4 - 2
Tirsdag 18-02-20 09:30 Balle Musik- og Idrætsefterskole - Hjemly Idrætefterskole 2 2 - 2
Tirsdag 18-02-20 12:00 Hjemly Idrætefterskole 2 - Hjemly Idrætefterskole 1 0 - 9
Tirsdag 18-02-20 12:00 Strib Idrætsefterskole - Oure Fodbold Akademi - Hal 1
Torsdag 20-02-20 12:00 Hellebjerg Idrætsefterskole - Oure Fodbold Akademi 2 - 0
Tirsdag 25-02-20 12:30 Balle Musik- og Idrætsefterskole - Hellebjerg Idrætsefterskole 1 - 1
Mandag 02-03-20 17:00 Hellebjerg Idrætsefterskole - Sportsefterskolen Sine 3 - 0
Tirsdag 10-03-20 12:00 Hjemly Idrætefterskole 1 - Strib Idrætsefterskole
Tirsdag 10-03-20 12:00 Sportsefterskolen Sine - Hjemly Idrætefterskole 2 4 - 1
Tirsdag 10-03-20 13:30 Efterskolen Ved Nyborg - Hellebjerg Idrætsefterskole 4 - 0

Til toppen