U12 drenge - Spilletid 2x10 min. | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Winter League 3. og 4. runde 8-mands 2019-20
Turneringsansvarlige
Christian Sloth Tlf: 61707917
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


U12 drenge - Spilletid 2x10 min.

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
07-03-20 11:10 Benløse Idrætsforening 2 - Hg Fodbold 3 (C/D) - 8 mands kunst - bane 3 0 - 3
07-03-20 11:10 Lynge-Broby If - Jernløse/Undløse - 8 mands kunst - bane 4 2 - 0
07-03-20 11:10 Benløse(B) - Tuse IF (B) - 8 mands kunst - bane 1 4 - 2
07-03-20 11:10 Hg Fodbold 1 (B) - Hg Fodbold 2 (B) - 8 mands kunst - bane 2 0 - 2
07-03-20 11:38 B 73, Slagelse (C) - Benløse(B) - 8 mands kunst - bane 1 0 - 2
07-03-20 11:38 Tuse IF (B) - Hg Fodbold 1 (B) - 8 mands kunst - bane 2 1 - 2
07-03-20 11:38 Gevninge - Benløse Idrætsforening 2 - 8 mands kunst - bane 3 2 - 0
07-03-20 11:38 Hg Fodbold 3 (C/D) - Lynge-Broby If - 8 mands kunst - bane 4 1 - 1
07-03-20 12:06 Jernløse/Undløse - Gevninge - 8 mands kunst - bane 3 0 - 1
07-03-20 12:06 Lynge-Broby If - Benløse Idrætsforening 2 - 8 mands kunst - bane 4 0 - 1
07-03-20 12:06 Hg Fodbold 2 (B) - B 73, Slagelse (C) - 8 mands kunst - bane 1 3 - 0
07-03-20 12:06 Hg Fodbold 1 (B) - Benløse(B) - 8 mands kunst - bane 2 3 - 3
07-03-20 12:34 Hg Fodbold 2 (B) - Tuse IF (B) - 8 mands kunst - bane 1 1 - 0
07-03-20 12:34 B 73, Slagelse (C) - Hg Fodbold 1 (B) - 8 mands kunst - bane 2 0 - 2
07-03-20 12:34 Jernløse/Undløse - Hg Fodbold 3 (C/D) - 8 mands kunst - bane 3 1 - 0
07-03-20 12:34 Gevninge - Lynge-Broby If - 8 mands kunst - bane 4 3 - 0
07-03-20 13:02 Benløse Idrætsforening 2 - Jernløse/Undløse - 8 mands kunst - bane 3 3 - 3
07-03-20 13:02 Hg Fodbold 3 (C/D) - Gevninge - 8 mands kunst - bane 4 1 - 1
07-03-20 13:02 Benløse(B) - Hg Fodbold 2 (B) - 8 mands kunst - bane 1 1 - 4
07-03-20 13:02 Tuse IF (B) - B 73, Slagelse (C) - 8 mands kunst - bane 2 0 - 0
21-03-20 09:30 Benløse(B) - Gevninge - Kunstgræsbane - bane 1
21-03-20 09:30 Hg Fodbold 1 (B) - Hg Fodbold 2 (B) - kunstgræsbane - bane 2
21-03-20 09:58 B 73, Slagelse (C) - Benløse(B) - Kunstgræsbane - bane 1
21-03-20 09:58 Gevninge - Hg Fodbold 1 (B) - kunstgræsbane - bane 2
21-03-20 10:26 Hg Fodbold 2 (B) - B 73, Slagelse (C) - Kunstgræsbane - bane 1
21-03-20 10:26 Hg Fodbold 1 (B) - Benløse(B) - kunstgræsbane - bane 2
21-03-20 10:54 Hg Fodbold 2 (B) - Gevninge - Kunstgræsbane - bane 1
21-03-20 10:54 B 73, Slagelse (C) - Hg Fodbold 1 (B) - kunstgræsbane - bane 2
21-03-20 11:22 Benløse(B) - Hg Fodbold 2 (B) - Kunstgræsbane - bane 1
21-03-20 11:22 Gevninge - B 73, Slagelse (C) - kunstgræsbane - bane 2
21-03-20 11:50 Benløse Idrætsforening 2 - Hg Fodbold 3 (C/D) - Kunstgræsbane - bane 1
21-03-20 11:50 Lynge-Broby If - Jernløse/Undløse - kunstgræsbane - bane 2
21-03-20 12:18 Tuse IF (B) - Benløse Idrætsforening 2 - Kunstgræsbane - bane 1
21-03-20 12:18 Hg Fodbold 3 (C/D) - Lynge-Broby If - kunstgræsbane - bane 2
21-03-20 12:46 Jernløse/Undløse - Tuse IF (B) - Kunstgræsbane - bane 1
21-03-20 12:46 Lynge-Broby If - Benløse Idrætsforening 2 - kunstgræsbane - bane 2
21-03-20 13:14 Jernløse/Undløse - Hg Fodbold 3 (C/D) - Kunstgræsbane - bane 1
21-03-20 13:14 Tuse IF (B) - Lynge-Broby If - kunstgræsbane - bane 2
21-03-20 13:42 Benløse Idrætsforening 2 - Jernløse/Undløse - Kunstgræsbane - bane 1
21-03-20 13:42 Hg Fodbold 3 (C/D) - Tuse IF (B) - kunstgræsbane - bane 2

Til toppen