Kvalifikationsspil - Herrer | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Danmarksturnering i Floorball
Turneringsansvarlige
Keld Andreassen Tlf: 43262591
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=106622

Komplet kampprogram


Kvalifikationsspil - Herrer

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Onsdag 20-01-21 19:30 Benløse FC - Vanløse Floorball
Lørdag 23-01-21 14:00 Hvidovre Attack - Sunds Seahawks FC
Lørdag 23-01-21 14:00 Vanløse Floorball - Frederikshavn Blackhawks
NB!
Kamp udsat
Søndag 24-01-21 Copenhagen FC - Helsingør FT
NB!
Kamp udsat
Søndag 24-01-21 Rødovre FC - Rungsted-Hørsholm FK
NB!
Kamp udsat
Søndag 24-01-21 Copenhagen FC 2 - CBS Sport
NB!
Kamp udsat
Søndag 24-01-21 13:00 Esbjerg Sharks FC - Frederikshavn Blackhawks 2
NB!
Kamp udsat
Søndag 24-01-21 13:30 Odense FC - BFC Vendsyssel
Søndag 24-01-21 14:00 Benløse FC - Strandby Elling - Hal A
NB!
Kamp udsat
Søndag 24-01-21 14:30 Herlev FC 1 - Hafnia FC
NB!
Kamp udsat
Onsdag 27-01-21 BFC Vendsyssel - Esbjerg Sharks FC
NB!
Kamp udsat
Onsdag 27-01-21 Frederikshavn Blackhawks 2 - Odense FC
NB!
Kamp udsat
Onsdag 27-01-21 19:30 Sunds Seahawks FC 2 - Team Århus Floorball
Onsdag 27-01-21 20:00 Hvidovre Attack - Benløse FC
NB!
Kamp udsat
Torsdag 28-01-21 19:00 Helsingør FT - Rungsted-Hørsholm FK
Torsdag 28-01-21 20:00 Strandby Elling - Frederikshavn Blackhawks
NB!
Kamp udsat
Fredag 29-01-21 19:30 Herlev FC 1 - Rødovre FC
Lørdag 30-01-21 12:45 Sunds Seahawks FC - Benløse FC
NB!
Kamp udsat
Lørdag 30-01-21 13:45 Hafnia FC - Helsingør FT
Lørdag 30-01-21 16:00 Strandby Elling - Vanløse Floorball
NB!
Kamp udsat
Søndag 31-01-21 Copenhagen FC - Herlev FC 1
NB!
Kamp udsat
Søndag 31-01-21 Rødovre FC - Copenhagen FC 2
NB!
Kamp udsat
Søndag 31-01-21 BFC Vendsyssel - Team Århus Floorball
NB!
Kamp udsat
Søndag 31-01-21 Odense FC - Esbjerg Sharks FC
Søndag 31-01-21 13:30 Frederikshavn Blackhawks - Hvidovre Attack
NB!
Kamp udsat
Søndag 31-01-21 15:30 Frederikshavn Blackhawks 2 - ÅFK
NB!
Kamp udsat
Søndag 31-01-21 16:00 Rungsted-Hørsholm FK - CBS Sport
NB!
Kamp udsat
Lørdag 06-02-21 10:30 ÅFK - Sunds Seahawks FC 2
NB!
Kamp udsat
Lørdag 06-02-21 13:00 CBS Sport - Herlev FC 1 - Hal 2
NB!
Kamp udsat
Tirsdag 09-02-21 19:30 ÅFK - Esbjerg Sharks FC
NB!
Kamp udsat
Onsdag 10-02-21 Odense FC - Team Århus Floorball
NB!
Kamp udsat
Onsdag 10-02-21 19:30 Frederikshavn Blackhawks 2 - Sunds Seahawks FC 2
Onsdag 10-02-21 19:30 Benløse FC - Hvidovre Attack
Onsdag 10-02-21 19:30 Sunds Seahawks FC - Frederikshavn Blackhawks
NB!
Kamp udsat
Onsdag 10-02-21 19:45 Hafnia FC - Herlev FC 1
NB!
Kamp udsat
Lørdag 13-02-21 Copenhagen FC - Rødovre FC
NB!
Kamp udsat
Lørdag 13-02-21 14:00 Copenhagen FC 2 - Rungsted-Hørsholm FK
NB!
Kamp udsat
Lørdag 13-02-21 14:00 CBS Sport - Helsingør FT - Hal 2
Lørdag 13-02-21 14:00 Frederikshavn Blackhawks - Benløse FC
Lørdag 13-02-21 14:30 Sunds Seahawks FC - Vanløse Floorball
Lørdag 13-02-21 15:00 Strandby Elling - Hvidovre Attack
NB!
Kamp udsat
Lørdag 13-02-21 16:30 Team Århus Floorball - Frederikshavn Blackhawks 2
Onsdag 17-02-21 19:30 Vanløse Floorball - Hvidovre Attack
Onsdag 17-02-21 19:30 Sunds Seahawks FC - Strandby Elling
NB!
Kamp udsat
Lørdag 20-02-21 12:00 Helsingør FT - Hafnia FC
Lørdag 20-02-21 14:00 Benløse FC - Frederikshavn Blackhawks
Lørdag 20-02-21 15:00 Vanløse Floorball - Sunds Seahawks FC
NB!
Kamp udsat
Lørdag 20-02-21 16:00 Frederikshavn Blackhawks 2 - BFC Vendsyssel
NB!
Kamp udsat
Søndag 21-02-21 Esbjerg Sharks FC - Sunds Seahawks FC 2
NB!
Kamp udsat
Søndag 21-02-21 Copenhagen FC 2 - Rødovre FC
NB!
Kamp udsat
Søndag 21-02-21 12:00 ÅFK - Team Århus Floorball
Søndag 21-02-21 14:00 Hvidovre Attack - Strandby Elling
NB!
Kamp udsat
Søndag 21-02-21 16:00 Rungsted-Hørsholm FK - Herlev FC 1
NB!
Kamp udsat
Søndag 21-02-21 16:00 CBS Sport - Copenhagen FC - Hal 2
NB!
Kamp udsat
Onsdag 24-02-21 BFC Vendsyssel - Sunds Seahawks FC 2
NB!
Kamp udsat
Onsdag 24-02-21 Odense FC - ÅFK
NB!
Kamp udsat
Onsdag 24-02-21 19:45 Hafnia FC - Rødovre FC
Onsdag 24-02-21 20:00 Vanløse Floorball - Benløse FC
Onsdag 24-02-21 20:00 Frederikshavn Blackhawks - Strandby Elling
NB!
Kamp udsat
Torsdag 25-02-21 19:00 Helsingør FT - CBS Sport
NB!
Kamp udsat
Torsdag 25-02-21 19:45 Rungsted-Hørsholm FK - Copenhagen FC 2
NB!
Kamp udsat
Torsdag 25-02-21 19:45 Team Århus Floorball - Esbjerg Sharks FC
NB!
Kamp udsat
Fredag 26-02-21 19:30 Herlev FC 1 - Copenhagen FC
Lørdag 27-02-21 12:45 Frederikshavn Blackhawks - Sunds Seahawks FC
NB!
Kamp udsat
Lørdag 27-02-21 14:00 CBS Sport - Rungsted-Hørsholm FK - Hal 2
NB!
Kamp udsat
Søndag 28-02-21 Copenhagen FC 2 - Helsingør FT
NB!
Kamp udsat
Søndag 28-02-21 Copenhagen FC - Hafnia FC
NB!
Kamp udsat
Søndag 28-02-21 Rødovre FC - Herlev FC 1
NB!
Kamp udsat
Søndag 28-02-21 15:30 ÅFK - BFC Vendsyssel
NB!
Kamp udsat
Søndag 28-02-21 15:30 Sunds Seahawks FC 2 - Odense FC
NB!
Kamp udsat
Søndag 28-02-21 15:30 Frederikshavn Blackhawks 2 - Team Århus Floorball
Fredag 05-03-21 19:30 Sunds Seahawks FC 2 - ÅFK
Lørdag 06-03-21 12:45 Sunds Seahawks FC - Hvidovre Attack
Lørdag 06-03-21 13:00 Frederikshavn Blackhawks - Vanløse Floorball
Lørdag 06-03-21 14:00 Esbjerg Sharks FC - BFC Vendsyssel
Lørdag 06-03-21 16:00 Frederikshavn Blackhawks 2 - Esbjerg Sharks FC
Lørdag 06-03-21 16:00 Strandby Elling - Benløse FC
Søndag 07-03-21 Copenhagen FC - CBS Sport
Søndag 07-03-21 Rødovre FC - Hafnia FC
Søndag 07-03-21 BFC Vendsyssel - Odense FC
Søndag 07-03-21 14:30 Herlev FC 1 - Copenhagen FC 2
Søndag 07-03-21 16:00 Rungsted-Hørsholm FK - Helsingør FT
Onsdag 10-03-21 Rødovre FC - Copenhagen FC
Onsdag 10-03-21 Odense FC - Frederikshavn Blackhawks 2
Onsdag 10-03-21 20:00 Hvidovre Attack - Vanløse Floorball
Torsdag 11-03-21 19:00 Helsingør FT - Copenhagen FC 2
NB!
Kamp udsat
Torsdag 11-03-21 19:45 Team Århus Floorball - Sunds Seahawks FC 2
Torsdag 11-03-21 20:00 Strandby Elling - Sunds Seahawks FC
Fredag 12-03-21 19:30 Herlev FC 1 - Rungsted-Hørsholm FK
Lørdag 13-03-21 12:45 Benløse FC - Sunds Seahawks FC
Lørdag 13-03-21 13:45 Hafnia FC - CBS Sport
Lørdag 13-03-21 14:30 ÅFK - Frederikshavn Blackhawks 2
Lørdag 13-03-21 15:15 Team Århus Floorball - BFC Vendsyssel
Lørdag 13-03-21 16:00 Esbjerg Sharks FC - Odense FC
Søndag 14-03-21 14:30 Vanløse Floorball - Strandby Elling - Hal 1
Søndag 14-03-21 15:00 Hvidovre Attack - Frederikshavn Blackhawks
Søndag 14-03-21 15:00 Copenhagen FC 2 - Herlev FC 1
Søndag 14-03-21 16:00 Rungsted-Hørsholm FK - Rødovre FC
Tirsdag 16-03-21 19:30 Helsingør FT - Copenhagen FC
Lørdag 20-03-21 12:00 Helsingør FT - Herlev FC 1
Lørdag 20-03-21 13:00 Team Århus Floorball - Odense FC
Lørdag 20-03-21 14:00 CBS Sport - Rødovre FC - Hal 2
Lørdag 20-03-21 16:00 Rungsted-Hørsholm FK - Hafnia FC
Søndag 21-03-21 11:00 Sunds Seahawks FC 2 - Frederikshavn Blackhawks 2
Søndag 21-03-21 14:00 Copenhagen FC 2 - Copenhagen FC
Lørdag 27-03-21 12:00 Esbjerg Sharks FC - ÅFK
Søndag 28-03-21 16:00 CBS Sport - Hafnia FC - Hal 2
Lørdag 10-04-21 13:00 Team Århus Floorball - ÅFK
Søndag 11-04-21 BFC Vendsyssel - Frederikshavn Blackhawks 2
Søndag 11-04-21 Copenhagen FC - Rungsted-Hørsholm FK
Søndag 11-04-21 Rødovre FC - Helsingør FT
Søndag 11-04-21 10:30 Herlev FC 1 - CBS Sport
Søndag 11-04-21 11:00 Copenhagen FC 2 - Hafnia FC
Søndag 11-04-21 11:00 Sunds Seahawks FC 2 - Esbjerg Sharks FC
Tirsdag 13-04-21 19:30 ÅFK - Odense FC
Onsdag 14-04-21 19:30 Sunds Seahawks FC 2 - BFC Vendsyssel
Onsdag 14-04-21 19:45 Hafnia FC - Copenhagen FC 2
Torsdag 15-04-21 19:00 Helsingør FT - Rødovre FC
Torsdag 15-04-21 19:45 Rungsted-Hørsholm FK - Copenhagen FC
Lørdag 17-04-21 13:30 Hafnia FC - Rungsted-Hørsholm FK
Lørdag 17-04-21 16:00 Esbjerg Sharks FC - Team Århus Floorball
Søndag 18-04-21 BFC Vendsyssel - ÅFK
Søndag 18-04-21 Odense FC - Sunds Seahawks FC 2
Søndag 18-04-21 Copenhagen FC - Copenhagen FC 2
Søndag 18-04-21 Rødovre FC - CBS Sport
Søndag 18-04-21 12:00 CBS Sport - Copenhagen FC 2 - Hal 2
Søndag 18-04-21 14:00 Herlev FC 1 - Helsingør FT
Onsdag 21-04-21 19:45 Hafnia FC - Copenhagen FC

Til toppen