Veteraner +45/ B | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Veteraner +45/ B

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
12-08-20 19:00 Niløse If - Allindelille If 1 - 6
13-08-20 19:15 B 92 - Slagelse - B 73, Slagelse 3 - 1
17-08-20 19:00 Føllenslev-S. - Kirke Helsinge IF 1 - 5
18-08-20 18:30 Ørslev Bjerge If - B 92 - Slagelse
19-08-20 19:00 B 73, Slagelse - Raklev GI 1 - 1
19-08-20 19:00 Høng - Hvidebæk IF 1 - 2
20-08-20 19:00 Vetterslev Høm Gf. - Niløse If 6 - 1
20-08-20 19:00 Allindelille If - Sørby Fodbold 0 - 1
24-08-20 19:00 Jystrup IF - Vetterslev Høm Gf. - Fodbold, 8-mands 1 - 4
24-08-20 19:00 Sørby Fodbold - Niløse If 4 - 0
24-08-20 19:00 Hvidebæk IF - Føllenslev-S. 5 - 0
24-08-20 19:00 Hg Fodbold - Ørslev Bjerge If 0 - 2
25-08-20 19:00 Raklev GI - B 92 - Slagelse 1 - 2
25-08-20 19:00 Kirke Helsinge IF - Høng 2 - 1
31-08-20 19:00 Hg Fodbold - B 73, Slagelse 1 - 0
31-08-20 19:00 Hvidebæk IF - Kirke Helsinge IF 1 - 9
31-08-20 19:00 Jystrup IF - Allindelille If - Fodbold, 8-mands 6 - 4
01-09-20 18:30 Ørslev Bjerge If - Raklev GI 3 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
02-09-20 19:00 Høng - Føllenslev-S. 3 - 0
03-09-20 19:00 Vetterslev Høm Gf. - Sørby Fodbold 2 - 3
08-09-20 19:00 Kirke Helsinge IF - Føllenslev-S. 4 - 2
09-09-20 19:00 Niløse If - Jystrup IF 5 - 1
09-09-20 19:00 B 73, Slagelse - Ørslev Bjerge If 2 - 5
10-09-20 19:00 Allindelille If - Vetterslev Høm Gf. 2 - 3
10-09-20 19:15 B 92 - Slagelse - Hg Fodbold 6 - 2
14-09-20 18:30 Hg Fodbold - Raklev GI
14-09-20 19:00 Føllenslev-S. - Hvidebæk IF 4 - 0
14-09-20 19:00 Jystrup IF - Sørby Fodbold - Fodbold, 8-mands 1 - 4
16-09-20 19:00 Høng - Kirke Helsinge IF 2 - 1
16-09-20 19:00 B 73, Slagelse - B 92 - Slagelse 1 - 1
17-09-20 19:00 Allindelille If - Niløse If 4 - 1
21-09-20 18:30 Føllenslev-S. - Høng 0 - 2
21-09-20 19:00 Sørby Fodbold - Allindelille If 4 - 1
22-09-20 19:00 Kirke Helsinge IF - Hvidebæk IF 4 - 4
22-09-20 19:00 Raklev GI - B 73, Slagelse 6 - 3
23-09-20 19:00 Niløse If - Vetterslev Høm Gf. 1 - 11
24-09-20 19:15 B 92 - Slagelse - Ørslev Bjerge If 3 - 0
28-09-20 19:00 Hvidebæk IF - Høng
29-09-20 18:30 Ørslev Bjerge If - Hg Fodbold
30-09-20 19:00 Niløse If - Sørby Fodbold
01-10-20 19:00 Vetterslev Høm Gf. - Jystrup IF
01-10-20 19:15 B 92 - Slagelse - Raklev GI
05-10-20 Holdplacering 3 - Holdplacering 4
05-10-20 19:00 Sørby Fodbold - Vetterslev Høm Gf.
05-10-20 19:00 Holdplacering 1 - Holdplacering 2
07-10-20 19:00 B 73, Slagelse - Hg Fodbold
07-10-20 19:00 Raklev GI - Ørslev Bjerge If
08-10-20 19:00 Allindelille If - Jystrup IF
12-10-20 19:00 Raklev GI - Hg Fodbold - 8-mands kunstgræsbane - bane 1
19-10-20 19:00 Jystrup IF - Niløse If - Fodbold, 8-mands
19-10-20 20:00 Hg Fodbold - B 92 - Slagelse
20-10-20 18:30 Ørslev Bjerge If - B 73, Slagelse
22-10-20 19:00 Vetterslev Høm Gf. - Allindelille If
26-10-20 18:30 Sørby Fodbold - Jystrup IF 0 - 0

Til toppen