8-mands efterårsturnering for voksne

Turneringsinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Dommerpåsættere: Lars Kulle @: kulle1@stofanet.dk, tlf.: 21663985 Per Svendson @: per.svendson@mail.dk, tlf.: 22249069

Række / Puljeoversigt

Damesenior +15/ C
Pulje 1 B 73 Slagelse(B) - Kirke Helsinge - Raklev G&I - Lynge Broby IF - B 73, Slagelse
Pulje 2 Sørby Fodbold - Ringsted Piger - Hg Fodbold - Kværkeby If - Skælskør B&i - FC Storebælt
Pulje 3 Svinninge - Tuse Næs BK - Vipperød, Old girls - Hvidebæk IF - Gislinge - Vindinge
Herresenior +16/ C
Pulje 1 Team AS Fodbold - Tuse IF 1 - Tuse IF 2 - Ørslev Solbjerg - Knabstrup IF - Lynge-Broby If
Pulje 2 Skælskør B&I 1 - Hashøj If 1 - Hyllinge If - Lynge Broby If - FS Hashøj - FS Hashøj 2
Pulje 3 Slagelse Seniorklub - Hashøj If 2 - B 92 - Slagelse - Slagelse IK - Slagelse IF - SPI
Sørby/IF62
Oldgirls/Sen.Oldgirls +28/ C
Pulje 1 Boldklubben FIX - Team Solrød KB - Gadstrup IF - FC 4340 - Greve Fodbold - Hvalsø - Frufølge - B 1973 Herlev - AIK 65 Strøby Fo
Oldboys +32/ A
Pulje 1 Raklev - Kirke Helsinge IF - B 92 - Slagelse - Svebølle - B 92 - Kirke Helsinge - Svebølle - Raklev
Oldboys +32/ C
Pulje 1 Fodboldklubben Sorø Freja - FC Storebælt - Skælskør B&i - Hashøj If - Sneslev If - B 73, Slagelse
Pulje 2 Tølløse Boldklub - Røsnæs Sg&i - Årby - Buerup/reerslev If - Hvidebæk IF - Rørby-Værslev If - Svallerup-Bjerge G & IF
Pulje 3 Stenlille If - Lynge-Broby If - Dianalund If - Team AS - Bringstrup Sigersted If
B 92 - Slagelse - Trukket
Senior Oldboys +40/ B
Pulje 1 Vestermose If - Dianalund If
Veteraner +45/ B
Pulje 1 Raklev GI - Hg Fodbold - Ørslev Bjerge If - B 92 - Slagelse - B 73, Slagelse
Pulje 2 Føllenslev-S. - Høng - Hvidebæk IF - Kirke Helsinge IF - Kirke Helsinge - Hvidebæk - Høng - Føllenslev -S.
Pulje 3 Niløse If - Allindelille If - Sørby Fodbold - Jystrup IF - Vetterslev Høm Gf.
Holdplacering 1 - Holdplacering 2 - Holdplacering 3 - Holdplacering 4
Super Veteraner +50/ B
Pulje 1 Benløse IF - Høng GF - Tårnborg Idrætsforening - Hg Fodbold - B 92 - Slagelse 1 - Gørslev If
Pulje 2 Boeslunde Boldklub - Lynge-Broby If +55 - Team AS - Bringstrup Sigersted If - Kirke Helsinge IF - Ørslev Bjerge If - B 92 - Slagelse - Tømmerup G & U
Herrer +55/ B
Pulje 1 FC Storebælt - Raklev GI - RIF Fodbold - Hg Fodbold - Næstved IF - B 73, Slagelse - B 92 - Slagelse - Dianalund If

Til toppen