5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet)(spilletid 2x7 min.) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 3- og 5-mands, efterårets 2. spillerunde
Stævneansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Simone Bonde Tlf: 79404816 / 79404816
Dokumenter
Reglement Stævneinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=107355

Komplet kampprogram


5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet)(spilletid 2x7 min.)

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Søndag 13-09-20 10:00 Raklev G&I 1 - Tuse IF 1 - Røsnæs Hallen, Bane 1 0 - 1
Søndag 13-09-20 10:00 Jyderup Boldklub 2 - Tuse IF 2 - Røsnæs Hallen, Bane 2 0 - 1
Søndag 13-09-20 10:00 Gevninge IF U8 - Benløse IF 1 1 - Benløse, Bane 1 2 - 0
Søndag 13-09-20 10:00 Hvalsø IF - Benløse IF 1 2 - Benløse, Bane 2 2 - 3
Søndag 13-09-20 10:00 B 73, Slagelse 1 - Mørkøv IF U8 - Mørkøv, Bane 1
Søndag 13-09-20 10:00 B 73, Slagelse 2 - Vemmelev - Mørkøv, Bane 2 0 - 0
Søndag 13-09-20 10:00 Svebølle - Raklev G&I 3 - Høng Hallen, Bane 1 0 - 0
Søndag 13-09-20 10:00 Høng 1 - Høng 2 - Høng Hallen, Bane 2 1 - 1
Søndag 13-09-20 10:00 Buerup/Reerslev - Fårevejle - Buerup, Bane 1 4 - 2
Søndag 13-09-20 10:00 Skælskør B&I - Lynge-Broby If - Buerup, Bane 2 2 - 2
Søndag 13-09-20 10:20 Holbæk B&I(øvet) - Buerup/Reerslev - Buerup, Bane 1 1 - 0
Søndag 13-09-20 10:20 Fårevejle - Skælskør B&I - Buerup, Bane 2 3 - 6
Søndag 13-09-20 10:20 B 73, Slagelse 3 - Svebølle - Høng Hallen, Bane 1 7 - 1
Søndag 13-09-20 10:20 Raklev G&I 3 - Høng 1 - Høng Hallen, Bane 2 0 - 3
Søndag 13-09-20 10:20 Jyderup Boldklub - B 73, Slagelse 1 - Mørkøv, Bane 1 3 - 0
Søndag 13-09-20 10:20 Mørkøv IF U8 - B 73, Slagelse 2 - Mørkøv, Bane 2 0 - 2
Søndag 13-09-20 10:30 Hvalsø IF - Benløse IF 1 1 - Benløse, Bane 1 1 - 0
Søndag 13-09-20 10:30 Benløse IF 1 2 - Gevninge IF U8 - Benløse, Bane 2 1 - 2
Søndag 13-09-20 10:30 Jyderup Boldklub 2 - Tuse IF 1 - Røsnæs Hallen, Bane 1 0 - 3
Søndag 13-09-20 10:30 Tuse IF 2 - Raklev G&I 1 - Røsnæs Hallen, Bane 2 0 - 3
Søndag 13-09-20 10:40 Vemmelev - Jyderup Boldklub - Mørkøv, Bane 1 0 - 5
Søndag 13-09-20 10:40 B 73, Slagelse 2 - B 73, Slagelse 1 - Mørkøv, Bane 2 2 - 0
Søndag 13-09-20 10:40 Høng 2 - B 73, Slagelse 3 - Høng Hallen, Bane 1 0 - 2
Søndag 13-09-20 10:40 Høng 1 - Svebølle - Høng Hallen, Bane 2 3 - 1
Søndag 13-09-20 10:40 Lynge-Broby If - Holbæk B&I(øvet) - Buerup, Bane 1 1 - 4
Søndag 13-09-20 10:40 Skælskør B&I - Buerup/Reerslev - Buerup, Bane 2 2 - 3
Søndag 13-09-20 11:00 Lynge-Broby If - Fårevejle - Buerup, Bane 1 1 - 1
Søndag 13-09-20 11:00 Holbæk B&I(øvet) - Skælskør B&I - Buerup, Bane 2 1 - 3
Søndag 13-09-20 11:00 Høng 2 - Raklev G&I 3 - Høng Hallen, Bane 1 4 - 0
Søndag 13-09-20 11:00 B 73, Slagelse 3 - Høng 1 - Høng Hallen, Bane 2 1 - 2
Søndag 13-09-20 11:00 Vemmelev - Mørkøv IF U8 - Mørkøv, Bane 1 2 - 3
Søndag 13-09-20 11:00 Jyderup Boldklub - B 73, Slagelse 2 - Mørkøv, Bane 2 2 - 1
Søndag 13-09-20 11:00 Raklev G&I 1 - Jyderup Boldklub 2 - Røsnæs Hallen, Bane 1 2 - 0
Søndag 13-09-20 11:00 Tuse IF 1 - Tuse IF 2 - Røsnæs Hallen, Bane 2 2 - 2
Søndag 13-09-20 11:00 Gevninge IF U8 - Hvalsø IF - Benløse, Bane 1 2 - 0
Søndag 13-09-20 11:00 Benløse IF 1 1 - Benløse IF 1 2 - Benløse, Bane 2 2 - 3
Søndag 13-09-20 11:20 B 73, Slagelse 1 - Vemmelev - Mørkøv, Bane 1 1 - 1
Søndag 13-09-20 11:20 Mørkøv IF U8 - Jyderup Boldklub - Mørkøv, Bane 2 0 - 2
Søndag 13-09-20 11:20 Svebølle - Høng 2 - Høng Hallen, Bane 1 0 - 4
Søndag 13-09-20 11:20 Raklev G&I 3 - B 73, Slagelse 3 - Høng Hallen, Bane 2 0 - 8
Søndag 13-09-20 11:20 Buerup/Reerslev - Lynge-Broby If - Buerup, Bane 1 2 - 0
Søndag 13-09-20 11:20 Fårevejle - Holbæk B&I(øvet) - Buerup, Bane 2 1 - 5
Søndag 13-09-20 11:30 Benløse IF 1 1 - Gevninge IF U8 - Benløse, Bane 1 1 - 2
Søndag 13-09-20 11:30 Benløse IF 1 2 - Hvalsø IF - Benløse, Bane 2
Søndag 13-09-20 11:30 Tuse IF 1 - Raklev G&I 1 - Røsnæs Hallen, Bane 1 0 - 2
Søndag 13-09-20 11:30 Tuse IF 2 - Jyderup Boldklub 2 - Røsnæs Hallen, Bane 2 2 - 1

Til toppen