Damesenior +15/C | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands Forårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=111588

Komplet kampprogram


Damesenior +15/C

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 12-04-21 19:00 Vipperød - Svinninge, 1 1 - 0
Mandag 12-04-21 19:00 Raklev - Tuse Næs BK 1 - 0
Mandag 12-04-21 19:00 Kr. Helsinge IF - Ringsted 1 3 - 0
Onsdag 14-04-21 18:00 Hvidebæk Idrætsforening - Gislinge - Kunststofbane 0 - 1
Onsdag 14-04-21 18:30 Kværkeby If - Lynge-Broby IF 3 - 1
Onsdag 14-04-21 19:00 Skælskør B&I - B 73 Slagelse(B) 1 - 4
Torsdag 15-04-21 19:00 Sørby Fodbold - FC Storebælt 2 - Fodbold, 8-mands (lysbane) 1 - 1
Mandag 19-04-21 18:30 Svinninge, 1 - Raklev 0 - 1
Mandag 19-04-21 18:30 Gislinge - Vipperød 1 - 4
Tirsdag 20-04-21 19:00 FC Storebælt 2 - Skælskør B&I - Kunstbane - lys 2 - 0
Onsdag 21-04-21 18:30 Tuse Næs BK - Hvidebæk Idrætsforening 1 - 0
Onsdag 21-04-21 18:30 Ringsted 1 - Kværkeby If 1 - 1
Fredag 23-04-21 18:30 Lynge-Broby IF - VG Fodbold 0 - 3
Søndag 25-04-21 16:00 Dianalund If - Kr. Helsinge IF - Kunstgræsbane - bane 1 3 - 1
Mandag 26-04-21 18:30 Svinninge, 1 - Gislinge 2 - 3
Mandag 26-04-21 19:00 Vipperød - Tuse Næs BK 1 - 0
Mandag 26-04-21 19:00 Kr. Helsinge IF - VG Fodbold 2 - 3
Mandag 26-04-21 19:30 Lynge-Broby IF - Ringsted 1 1 - 2
Onsdag 28-04-21 18:30 Kværkeby If - Dianalund If 1 - 1
Onsdag 28-04-21 18:30 Hvidebæk Idrætsforening - Raklev 1 - 4
Onsdag 28-04-21 19:00 Skælskør B&I - Sørby Fodbold 2 - 2
Mandag 03-05-21 19:00 Vipperød - Hvidebæk Idrætsforening 3 - 0
Mandag 03-05-21 19:00 Raklev - Gislinge 8 - 0
Mandag 03-05-21 20:00 B 73 Slagelse(B) - FC Storebælt 2 4 - 0
Onsdag 05-05-21 18:30 Tuse Næs BK - Svinninge, 1 2 - 0
Torsdag 06-05-21 19:00 Dianalund If - Lynge-Broby IF 6 - 1
Torsdag 06-05-21 19:00 Kværkeby If - Kr. Helsinge IF 1 - 1
Søndag 09-05-21 12:00 VG Fodbold - Ringsted 1 3 - 1
Mandag 10-05-21 18:30 Gislinge - Tuse Næs BK 2 - 0
Mandag 10-05-21 19:00 Raklev - Vipperød 3 - 1
Mandag 10-05-21 19:00 Kr. Helsinge IF - Lynge-Broby IF 6 - 1
Onsdag 12-05-21 18:30 Ringsted 1 - Dianalund If 2 - 4
Onsdag 12-05-21 18:30 Hvidebæk Idrætsforening - Svinninge, 1 2 - 2
Mandag 17-05-21 18:30 Svinninge, 1 - Vipperød 1 - 2
Mandag 17-05-21 19:30 Lynge-Broby IF - Kværkeby If 0 - 1
Mandag 17-05-21 20:00 B 73 Slagelse(B) - Skælskør B&I 6 - 0
Tirsdag 18-05-21 19:00 FC Storebælt 2 - Sørby Fodbold - Kunstbane - lys 1 - 0
Onsdag 19-05-21 18:30 Tuse Næs BK - Raklev 1 - 1
Onsdag 19-05-21 18:30 Gislinge - Hvidebæk Idrætsforening 2 - 1
Onsdag 19-05-21 18:30 Ringsted 1 - Kr. Helsinge IF 1 - 3
Torsdag 20-05-21 19:00 Dianalund If - VG Fodbold 3 - 1
Mandag 24-05-21 19:00 Vipperød - Gislinge 3 - 1
Tirsdag 25-05-21 19:00 Raklev - Svinninge, 1 2 - 2
Onsdag 26-05-21 18:30 Hvidebæk Idrætsforening - Tuse Næs BK 0 - 1
Onsdag 26-05-21 18:30 Kværkeby If - Ringsted 1 3 - 3
Onsdag 26-05-21 19:00 Skælskør B&I - FC Storebælt 2 2 - 0
Torsdag 27-05-21 19:00 Sørby Fodbold - B 73 Slagelse(B) - Fodbold, 8-mands (lysbane) 2 - 5
Torsdag 27-05-21 19:00 Kr. Helsinge IF - Dianalund If 6 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Søndag 30-05-21 12:00 VG Fodbold - Lynge-Broby IF 3 - 0
Mandag 31-05-21 18:30 Gislinge - Svinninge, 1 0 - 0
Mandag 31-05-21 19:00 Raklev - Hvidebæk Idrætsforening 2 - 2
Mandag 31-05-21 19:00 Sørby Fodbold - Skælskør B&I - Fodbold, 8-mands (lysbane) 1 - 1
Onsdag 02-06-21 18:30 Ringsted 1 - Lynge-Broby IF 4 - 0
Onsdag 02-06-21 18:30 Tuse Næs BK - Vipperød 2 - 2
Onsdag 02-06-21 19:00 VG Fodbold - Kværkeby If 3 - 1
Mandag 07-06-21 18:30 Svinninge, 1 - Tuse Næs BK 3 - 0
Mandag 07-06-21 18:30 Gislinge - Raklev 2 - 4
Mandag 07-06-21 19:00 FC Storebælt 2 - B 73 Slagelse(B) - Kunstbane - lys 2 - 3
Mandag 07-06-21 19:00 Kr. Helsinge IF - Kværkeby If 2 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 07-06-21 19:30 Lynge-Broby IF - Dianalund If 0 - 3
Onsdag 09-06-21 18:30 Ringsted 1 - VG Fodbold 3 - 2
Onsdag 09-06-21 18:30 Hvidebæk Idrætsforening - Vipperød 1 - 4
Torsdag 10-06-21 19:00 Dianalund If - Kværkeby If 2 - 0
Søndag 13-06-21 12:00 VG Fodbold - Dianalund If 3 - 1
Mandag 14-06-21 18:30 Svinninge, 1 - Hvidebæk Idrætsforening 7 - 2
Mandag 14-06-21 19:00 Vipperød - Raklev 2 - 1
Mandag 14-06-21 19:30 Lynge-Broby IF - Kr. Helsinge IF 0 - 6
Mandag 14-06-21 20:00 B 73 Slagelse(B) - Sørby Fodbold 16 - 1
Onsdag 16-06-21 18:30 Kværkeby If - VG Fodbold 0 - 0
Onsdag 16-06-21 18:30 Tuse Næs BK - Gislinge 2 - 1
Torsdag 17-06-21 19:00 Dianalund If - Ringsted 1 2 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 24-06-21 19:30 VG Fodbold - Kr. Helsinge IF 3 - 0

Til toppen