5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 3- og 5-mands, efteråret 3. runde d. 03.10.21
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Invitation Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=113122

Komplet kampprogram


5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min.

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Søndag 03-10-21 10:00 Holbæk B&I 1 - Tuse IF 1 - Holbæk Sportsby, Bane 1 - 5-mands 3 - 2
Søndag 03-10-21 10:00 RB 06 1 - Jyderup Boldklub 1 - Holbæk Sportsby, Bane 2 - 5-mands 1 - 6
Søndag 03-10-21 10:00 Holbæk B&I 3 - Tuse IF 2 - Holbæk Sportsby, Bane 3 - 5-mands 4 - 0
Søndag 03-10-21 10:00 Tuse IF 3 - RB 06 2 - Holbæk Sportsby, Bane 4 - 5-mands 0 - 8
Søndag 03-10-21 10:00 Slagelse B&I 1 - Benløse IF 1 - Slagelse Stadion, Bane 1 - 5-mands
Søndag 03-10-21 10:00 B 73, Slagelse 1 - Skælskør B&I - Slagelse Stadion, Bane 2 - 5-mands 3 - 0
Søndag 03-10-21 10:00 Føllenslev-S. IF - FK Sorø Freja 1 - Firhøjhallen, Bane 1 - 5-mands 1 - 2
NB!
Kamp aflyst
Søndag 03-10-21 10:00 Vestermose IF - Mørkøv IF - Firhøjhallen, Bane 2 - 5-mands 0 - 0
Søndag 03-10-21 10:00 Kirke Helsinge IF - Raklev G&I 1 - Kirke Helsinge Sportsplads, Bane 1 - 5-mands 1 - 8
Søndag 03-10-21 10:00 Rørby-Værslev IF 1 - Buerup/Reerslev - Kirke Helsinge Sportsplads, Bane 2 - 5-mands 3 - 1
Søndag 03-10-21 10:20 Rørby-Værslev IF 2 - Raklev G&I 2 - Kirke Helsinge Sportsplads, Bane 1 - 5-mands 0 - 6
Søndag 03-10-21 10:20 Tømmerup - Kirke Helsinge IF - Kirke Helsinge Sportsplads, Bane 2 - 5-mands
Søndag 03-10-21 10:20 Fk Odsherred - FK Sorø Freja 2 - Firhøjhallen, Bane 1 - 5-mands
Søndag 03-10-21 10:20 Hørve IF - Føllenslev-S. IF - Firhøjhallen, Bane 2 - 5-mands 3 - 0
Søndag 03-10-21 10:20 Hashøj IF - Vemmelev 1 - Slagelse Stadion, Bane 1 - 5-mands 2 - 2
Søndag 03-10-21 10:20 Skælskør B&I - Slagelse B&I 1 - Slagelse Stadion, Bane 2 - 5-mands
Søndag 03-10-21 10:20 Jyderup Boldklub 2 - Svebølle B&I 2 - Holbæk Sportsby, Bane 3 - 5-mands 1 - 1
Søndag 03-10-21 10:20 RB 06 2 - Holbæk B&I 3 - Holbæk Sportsby, Bane 4 - 5-mands
Søndag 03-10-21 10:20 Holbæk B&I 2 - Svebølle B&I 1 - Holbæk Sportsby, Bane 1 - 5-mands 0 - 0
Søndag 03-10-21 10:20 Jyderup Boldklub 1 - Holbæk B&I 1 - Holbæk Sportsby, Bane 2 - 5-mands 2 - 0
Søndag 03-10-21 10:40 FK Sorø Freja 1 - Vestermose IF - Firhøjhallen, Bane 1 - 5-mands 1 - 4
Søndag 03-10-21 10:40 Mørkøv IF - Fk Odsherred - Firhøjhallen, Bane 2 - 5-mands
Søndag 03-10-21 10:40 Raklev G&I 1 - Rørby-Værslev IF 1 - Kirke Helsinge Sportsplads, Bane 1 - 5-mands 2 - 0
Søndag 03-10-21 10:40 Buerup/Reerslev - Rørby-Værslev IF 2 - Kirke Helsinge Sportsplads, Bane 2 - 5-mands 4 - 0
Søndag 03-10-21 10:45 Tuse IF 1 - Holbæk B&I 2 - Holbæk Sportsby, Bane 1 - 5-mands 2 - 2
Søndag 03-10-21 10:45 Svebølle B&I 1 - RB 06 1 - Holbæk Sportsby, Bane 2 - 5-mands 2 - 3
Søndag 03-10-21 10:45 Tuse IF 2 - Jyderup Boldklub 2 - Holbæk Sportsby, Bane 3 - 5-mands 0 - 3
Søndag 03-10-21 10:45 Svebølle B&I 2 - Tuse IF 3 - Holbæk Sportsby, Bane 4 - 5-mands 10 - 0
Søndag 03-10-21 10:45 Benløse IF 1 - Hashøj IF - Slagelse Stadion, Bane 1 - 5-mands 3 - 1
Søndag 03-10-21 10:45 Vemmelev 1 - B 73, Slagelse 1 - Slagelse Stadion, Bane 2 - 5-mands 0 - 4
Søndag 03-10-21 11:00 Raklev G&I 2 - Tømmerup - Kirke Helsinge Sportsplads, Bane 1 - 5-mands 4 - 0
Søndag 03-10-21 11:00 Kirke Helsinge IF - Buerup/Reerslev - Kirke Helsinge Sportsplads, Bane 2 - 5-mands 2 - 3
Søndag 03-10-21 11:00 FK Sorø Freja 2 - Hørve IF - Firhøjhallen, Bane 1 - 5-mands
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
Søndag 03-10-21 11:00 Føllenslev-S. IF - Mørkøv IF - Firhøjhallen, Bane 2 - 5-mands 3 - 0
Søndag 03-10-21 11:05 Hashøj IF - Skælskør B&I - Slagelse Stadion, Bane 1 - 5-mands 0 - 1
Søndag 03-10-21 11:05 B 73, Slagelse 1 - Slagelse B&I 1 - Slagelse Stadion, Bane 2 - 5-mands 1 - 3
Søndag 03-10-21 11:05 Jyderup Boldklub 2 - RB 06 2 - Holbæk Sportsby, Bane 3 - 5-mands 3 - 1
Søndag 03-10-21 11:05 Tuse IF 3 - Holbæk B&I 3 - Holbæk Sportsby, Bane 4 - 5-mands 2 - 8
Søndag 03-10-21 11:05 Holbæk B&I 2 - Jyderup Boldklub 1 - Holbæk Sportsby, Bane 1 - 5-mands 1 - 2
Søndag 03-10-21 11:05 RB 06 1 - Holbæk B&I 1 - Holbæk Sportsby, Bane 2 - 5-mands
Søndag 03-10-21 11:20 Fk Odsherred - FK Sorø Freja 1 - Firhøjhallen, Bane 1 - 5-mands
Søndag 03-10-21 11:20 Hørve IF - Vestermose IF - Firhøjhallen, Bane 2 - 5-mands 0 - 5
Søndag 03-10-21 11:20 Rørby-Værslev IF 2 - Raklev G&I 1 - Kirke Helsinge Sportsplads, Bane 1 - 5-mands 0 - 4
Søndag 03-10-21 11:20 Tømmerup - Rørby-Værslev IF 1 - Kirke Helsinge Sportsplads, Bane 2 - 5-mands 0 - 5
Søndag 03-10-21 11:30 Svebølle B&I 1 - Tuse IF 1 - Holbæk Sportsby, Bane 1 - 5-mands 5 - 0
Søndag 03-10-21 11:30 RB 06 1 - Holbæk B&I 2 - Holbæk Sportsby, Bane 2 - 5-mands 2 - 2
Søndag 03-10-21 11:30 Svebølle B&I 2 - Tuse IF 2 - Holbæk Sportsby, Bane 3 - 5-mands 3 - 0
Søndag 03-10-21 11:30 Tuse IF 3 - Jyderup Boldklub 2 - Holbæk Sportsby, Bane 4 - 5-mands 0 - 9
Søndag 03-10-21 11:30 Vemmelev 1 - Benløse IF 1 - Slagelse Stadion, Bane 1 - 5-mands 0 - 3
Søndag 03-10-21 11:30 B 73, Slagelse 1 - Hashøj IF - Slagelse Stadion, Bane 2 - 5-mands 10 - 0
Søndag 03-10-21 11:40 Raklev G&I 1 - Buerup/Reerslev - Kirke Helsinge Sportsplads, Bane 1 - 5-mands 3 - 0
Søndag 03-10-21 11:40 Rørby-Værslev IF 1 - Raklev G&I 2 - Kirke Helsinge Sportsplads, Bane 2 - 5-mands 1 - 3
Søndag 03-10-21 11:40 FK Sorø Freja 1 - Mørkøv IF - Firhøjhallen, Bane 1 - 5-mands
Søndag 03-10-21 11:40 Vestermose IF - FK Sorø Freja 2 - Firhøjhallen, Bane 2 - 5-mands 2 - 2
Søndag 03-10-21 11:50 Slagelse B&I 1 - Vemmelev 1 - Slagelse Stadion, Bane 1 - 5-mands 2 - 1
Søndag 03-10-21 11:50 Benløse IF 1 - Skælskør B&I - Slagelse Stadion, Bane 2 - 5-mands 4 - 1
Søndag 03-10-21 11:50 Holbæk B&I 3 - Svebølle B&I 2 - Holbæk Sportsby, Bane 3 - 5-mands 2 - 2
Søndag 03-10-21 11:50 Tuse IF 2 - RB 06 2 - Holbæk Sportsby, Bane 4 - 5-mands 0 - 1
Søndag 03-10-21 11:50 Holbæk B&I 1 - Svebølle B&I 1 - Holbæk Sportsby, Bane 1 - 5-mands 1 - 3
Søndag 03-10-21 11:50 Tuse IF 1 - Jyderup Boldklub 1 - Holbæk Sportsby, Bane 2 - 5-mands 0 - 8
Søndag 03-10-21 12:00 Fk Odsherred - Hørve IF - Firhøjhallen, Bane 1 - 5-mands
Søndag 03-10-21 12:00 FK Sorø Freja 2 - Føllenslev-S. IF - Firhøjhallen, Bane 2 - 5-mands 3 - 0
Søndag 03-10-21 12:00 Rørby-Værslev IF 2 - Tømmerup - Kirke Helsinge Sportsplads, Bane 1 - 5-mands 1 - 0
Søndag 03-10-21 12:00 Raklev G&I 2 - Kirke Helsinge IF - Kirke Helsinge Sportsplads, Bane 2 - 5-mands 3 - 2
Søndag 03-10-21 12:30 Slagelse B&I 2 - Benløse IF 2 - Slagelse Stadion, Bane 1 - 5-mands 3 - 1
Søndag 03-10-21 12:30 B 73, Slagelse 2 - FS Hashøj - Slagelse Stadion, Bane 2 - 5-mands 1 - 2
Søndag 03-10-21 12:50 Lynge-Broby IF 1 - Fuglebjerg If - Slagelse Stadion, Bane 1 - 5-mands 0 - 7
Søndag 03-10-21 12:50 FS Hashøj - Slagelse B&I 2 - Slagelse Stadion, Bane 2 - 5-mands
Søndag 03-10-21 13:15 Benløse IF 2 - Lynge-Broby IF 1 - Slagelse Stadion, Bane 1 - 5-mands 4 - 1
Søndag 03-10-21 13:15 Fuglebjerg If - B 73, Slagelse 2 - Slagelse Stadion, Bane 2 - 5-mands 2 - 1
Søndag 03-10-21 13:35 Lynge-Broby IF 1 - FS Hashøj - Slagelse Stadion, Bane 1 - 5-mands
Søndag 03-10-21 13:35 B 73, Slagelse 2 - Slagelse B&I 2 - Slagelse Stadion, Bane 2 - 5-mands 1 - 2
Søndag 03-10-21 14:00 Fuglebjerg If - Benløse IF 2 - Slagelse Stadion, Bane 1 - 5-mands 3 - 0
Søndag 03-10-21 14:00 B 73, Slagelse 2 - Lynge-Broby IF 1 - Slagelse Stadion, Bane 2 - 5-mands 5 - 0
Søndag 03-10-21 14:20 Slagelse B&I 2 - Fuglebjerg If - Slagelse Stadion, Bane 1 - 5-mands 2 - 1
Søndag 03-10-21 14:20 Benløse IF 2 - FS Hashøj - Slagelse Stadion, Bane 2 - 5-mands

Til toppen