3- og 5-mands, efteråret 3. runde d. 03.10.21

Stævne

Stævne: 3- og 5-mands, efteråret 3. runde d. 03.10.21
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Invitation Reglement

Resultatindberetning

Række / Puljeoversigt

3-mands - U6 drenge - Spilletid 2x7 min.
Ledig plads - Benløse IF 2 - Ledig plads
Pulje 1 Mørkøv IF - Jyderup Boldklub 1 - Jyderup Boldklub 2 - Holbæk B&I 1 - Holbæk B&I 2
Pulje 4 Raklev G&I 1 - Raklev G&I 2 - Rørby-Værslev IF - Ruds-Vedby IF - Føllenslev-S. IF
Pulje 2 Benløse IF 1 - FC Storebælt - Slagelse B&I - FS Hashøj
Pulje 3 HVB 1 - Benløse IF 3 - HVB 2 - Jernløse BK
3-mands - U7 drenge - Spilletid 2x7 min.
Raklev G&I 2 - Ledig plads
Pulje 1 Vipperød - St. Merløse - Holbæk B&I 2 - Holbæk B&I 1 - Tuse IF
Pulje 2 Raklev G&I 1 - FC Storebælt 1 - Slagelse B&I 1 - Lynge-Broby IF 1 - Benløse IF 1 - Lynge-Broby IF 2
Pulje 4 Rørvig IF 1 - Rørby-Værslev IF - Tømmerup - Rørvig IF 2 - Hørve IF - Mørkøv IF
Pulje 3 Lynge-Broby IF 3 - Lynge-Broby IF 4 4 - Slagelse B&I 2 - FC Storebælt 2 - FS Hashøj
5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min.
Pulje 1 Svebølle B&I 1 - Holbæk B&I 2 - Jyderup Boldklub 1 - Holbæk B&I 1 - RB 06 1 - Tuse IF 1
Pulje 2 Svebølle B&I 2 - RB 06 2 - Tuse IF 2 - Jyderup Boldklub 2 - Holbæk B&I 3 - Tuse IF 3
Pulje 3 Benløse IF 1 - Slagelse B&I 1 - Skælskør B&I - Hashøj IF - Vemmelev 1 - B 73, Slagelse 1
Pulje 4 Benløse IF 2 - Slagelse B&I 2 - FS Hashøj - Fuglebjerg If - Lynge-Broby IF 1 - B 73, Slagelse 2
Pulje 6 FK Sorø Freja 2 - Mørkøv IF - FK Sorø Freja 1 - Fk Odsherred - Føllenslev-S. IF - Vestermose IF - Hørve IF
Pulje 5 Tømmerup - Rørby-Værslev IF 1 - Raklev G&I 2 - Kirke Helsinge IF - Rørby-Værslev IF 2 - Raklev G&I 1 - Buerup/Reerslev
3-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min.
Pulje 1 KGB 1 - B 73, Slagelse - KGB 2 - Vipperød
3-mands - U8 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min.
Pulje 1 Rørvig IF 2 - Jernløse BK - Rørvig IF 1 - B 73, Slagelse - Tuse IF 2 - Holbæk B&I - Tuse IF 1
5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min.
Ledig plads - Hashøj IF
Pulje 1 Vipperød - Benløse IF - RIF Fodbold - Roskilde Boldklub - Mørkøv IF - Holbæk B&I
Pulje 3 Skælskør B&I - B 73, Slagelse 2 - Raklev G&I 3 - Kværkeby IF 2 - Hvidebæk IF - Vemmelev
Pulje 4 Tuse IF 2 - Asnæs - Tuse IF 1 - Fk Odsherred - Føllenslev-S. IF - Jernløse BK
Pulje 2 B 73, Slagelse 1 - Kværkeby IF 1 - Lynge-Broby IF - Raklev G&I 1 - Raklev G&I 2
5-mands - U9 drenge (øvet) - Spilletid 2x7 min.
Pulje 1 VG Fodbold - Mørkøv IF - Benløse IF - Roskilde Boldklub - Tuse IF - Ringsted IF - Holbæk B&I
5-mands - U9 piger - Spilletid 2x7 min.
Ledig plads - Ledøje/Smørum
Pulje 1 Greve Fodbold - B 73, Slagelse - Køge BK - Greve Fodbold (Nye U10) - Lynge-Broby IF
5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min.
Jyderup Boldklub 1 - Ledig plads
Pulje 2 Fuglebjerg IF 2 - Jyderup Boldklub 2 - Kværkeby IF - Rørvig IF - Ørslev Solbjerg
Pulje 1 FS Hashøj - St. Merløse - Fuglebjerg IF 1 - Vemmelev - Næstved IF
5-mands - U10 piger - Spilletid 2x7 min.
Pulje 2 Føllenslev-S. IF - Løve IF - Lynge-Broby IF - B 73, Slagelse 1 - B 73, Slagelse 2
Pulje 1 Benløse IF 1 - Benløse IF 2 - Mørkøv IF - Tuse IF 1 - Tuse IF 2 - Greve Fodbold

Til toppen