U13 drenge C | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands forårsturnering for børn og unge
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=111722

Komplet kampprogram


U13 drenge C

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 12-04-21 18:30 B 73, Slagelse - Ruds Vedby ( 7.kl. C ) 4 - 0
Mandag 12-04-21 18:30 B73,Slagelse U14 - Jernløse BK
Lørdag 17-04-21 12:00 RVIF/HIF - Svinninge IF 4 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Søndag 18-04-21 13:15 Slagelse IK - Fårevejle U 13 3 - 0
Tirsdag 20-04-21 18:00 Jernløse BK - B 73, Slagelse
Onsdag 21-04-21 17:30 Fårevejle U 13 - RVIF/HIF
Lørdag 24-04-21 10:00 Ruds Vedby ( 7.kl. C ) - Slagelse IK
Mandag 26-04-21 17:00 Svinninge IF - Asnæs
Mandag 26-04-21 17:30 Boeslunde - B73,Slagelse U14 - Fodbold, 8-mands
Mandag 03-05-21 18:30 B 73, Slagelse - Boeslunde
Mandag 03-05-21 18:30 B73,Slagelse U14 - Svinninge IF
Lørdag 08-05-21 10:00 Ruds Vedby ( 7.kl. C ) - Jernløse BK
Søndag 09-05-21 13:00 Asnæs - Fårevejle U 13
Søndag 09-05-21 13:15 Slagelse IK - RVIF/HIF
Mandag 10-05-21 17:00 Svinninge IF - B 73, Slagelse
Mandag 10-05-21 17:15 Boeslunde - Ruds Vedby ( 7.kl. C ) - Fodbold, 8-mands
Tirsdag 11-05-21 17:30 Fårevejle U 13 - B73,Slagelse U14
Tirsdag 11-05-21 18:00 Jernløse BK - Slagelse IK
Torsdag 13-05-21 12:00 Asnæs - Boeslunde
Lørdag 15-05-21 12:00 RVIF/HIF - Asnæs
Mandag 17-05-21 18:30 B 73, Slagelse - Fårevejle U 13
Mandag 17-05-21 18:30 B73,Slagelse U14 - RVIF/HIF
Tirsdag 18-05-21 18:00 Jernløse BK - Boeslunde
Lørdag 22-05-21 10:00 Ruds Vedby ( 7.kl. C ) - Svinninge IF
Søndag 23-05-21 13:15 Slagelse IK - Asnæs
Mandag 24-05-21 17:00 Svinninge IF - Jernløse BK
Onsdag 26-05-21 17:30 Fårevejle U 13 - Ruds Vedby ( 7.kl. C )
Lørdag 29-05-21 12:00 RVIF/HIF - B 73, Slagelse
Søndag 30-05-21 13:00 Asnæs - B73,Slagelse U14
Mandag 31-05-21 17:15 Boeslunde - Svinninge IF - Fodbold, 8-mands
Mandag 31-05-21 18:30 B73,Slagelse U14 - Slagelse IK
Mandag 31-05-21 18:30 B 73, Slagelse - Asnæs
Tirsdag 01-06-21 18:00 Jernløse BK - Fårevejle U 13
Lørdag 05-06-21 10:00 Ruds Vedby ( 7.kl. C ) - RVIF/HIF
Mandag 07-06-21 18:30 B73,Slagelse U14 - B 73, Slagelse
Onsdag 09-06-21 17:30 Fårevejle U 13 - Boeslunde
Lørdag 12-06-21 12:00 RVIF/HIF - Jernløse BK
Søndag 13-06-21 13:00 Asnæs - Ruds Vedby ( 7.kl. C )
Søndag 13-06-21 13:15 Slagelse IK - Svinninge IF
Mandag 14-06-21 17:00 Svinninge IF - Fårevejle U 13
Mandag 14-06-21 17:30 Boeslunde - RVIF/HIF - Fodbold, 8-mands
Mandag 14-06-21 18:30 B 73, Slagelse - Slagelse IK
Tirsdag 15-06-21 18:00 Jernløse BK - Asnæs
Onsdag 16-06-21 17:30 Boeslunde - Slagelse IK - Fodbold, 8-mands
Lørdag 19-06-21 10:00 Ruds Vedby ( 7.kl. C ) - B73,Slagelse U14

Til toppen