C-rækken | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Petanque 2021
Turneringsansvarlige
Poul Erik Hansen Tlf: 23639760 / 23639760
Jan Pedersbæk Tlf: 21291875 / 21291875
Kurt Østbjerg Tlf: 98378621 / 29728621
Erling Færk Mikkelsen Tlf: 51930501 / 51930501
Søren Holm Kristensen Tlf: 22106712 / 22106712
Christian Engen Tlf: 79404172 / 24964712
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=112111

Komplet kampprogram


C-rækken

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 03-05-21 18:30 Skæve If. 2 - Jerslev-Sterup 1 4 - 2
(73 - 53)
Mandag 03-05-21 18:30 Lundergård IUF 2 - Ingstrup 2 5 - 1
(71 - 41)
Mandag 03-05-21 18:30 LKB Gistrup 2 - Farstrup BK 1 6 - 0
(78 - 45)
NB!
Kamp udsat
Mandag 03-05-21 18:30 LKB Gistrup 6 - Farstrup BK 4 4 - 2
(68 - 52)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Aars 5 - Østrup 4 - Petanquebaner 2 - 4
(55 - 58)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Vedsted 3 - Vedsted 5 - Petanquebaner 3 - 3
(61 - 58)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Løgstør If. 3 - Farstrup BK 2 5 - 1
(68 - 51)
Onsdag 05-05-21 18:30 Østrup 3 - Østrup 6 2 - 4
(61 - 73)
Onsdag 05-05-21 18:30 Arden 2 - Haverslev 1 3 - 3
(54 - 56)
Torsdag 06-05-21 18:30 Farsø 3 - Farsø 5 6 - 0
(78 - 26)
Torsdag 06-05-21 18:30 Tranum 1 - Tranum 3 4 - 2
(71 - 48)
Torsdag 06-05-21 18:30 Gundersted 2 - Arden 3 3 - 3
(65 - 59)
Mandag 17-05-21 18:30 Farsø 5 - Østrup 3 3 - 3
(62 - 73)
Mandag 17-05-21 18:30 Hornum 3 - Tranum 1 1 - 5
(37 - 67)
Mandag 17-05-21 18:30 Ingstrup 2 - Skæve If. 2 - Petanquebaner 2 - 4
(48 - 63)
Tirsdag 18-05-21 18:30 Jerslev-Sterup 1 - Hørby PPK - Petanquebaner 5 - 1
(71 - 37)
Tirsdag 18-05-21 18:30 Tranum 3 - Løgstør If. 3 5 - 1
(69 - 35)
Tirsdag 18-05-21 18:30 Østrup 6 - Arden 2 4 - 2
(71 - 66)
Onsdag 19-05-21 18:30 Haverslev 1 - Farsø 3 3 - 3
(56 - 56)
Onsdag 19-05-21 18:30 Vedsted 5 - LKB Gistrup 2 - Petanquebaner 2 - 4
(49 - 59)
Onsdag 19-05-21 18:30 Farstrup BK 1 - Tranum 2 3 - 3
(57 - 54)
Onsdag 19-05-21 18:30 Østrup 4 - LKB Gistrup 6 5 - 1
(73 - 49)
Onsdag 19-05-21 18:30 Farstrup BK 4 - Gundersted 2 5 - 1
(73 - 64)
Torsdag 20-05-21 18:30 Arden 3 - Aars 5 2 - 4
(48 - 59)
Mandag 31-05-21 18:30 Tranum 2 - LKB Gistrup 2 4 - 2
(63 - 60)
Mandag 31-05-21 18:30 Skæve If. 2 - Lundergård IUF 2 2 - 4
(55 - 58)
Tirsdag 01-06-21 18:30 Tranum 3 - Hornum 3 5 - 1
(70 - 51)
Tirsdag 01-06-21 18:30 Vedsted 3 - Farstrup BK 1 - Petanquebaner 5 - 1
(72 - 32)
Tirsdag 01-06-21 18:30 Østrup 6 - Farsø 5 2 - 4
(56 - 69)
Tirsdag 01-06-21 18:30 Aars 5 - Farstrup BK 4 - Petanquebaner 4 - 2
(60 - 50)
Onsdag 02-06-21 18:30 Østrup 4 - Arden 3 1 - 5
(56 - 69)
Onsdag 02-06-21 18:30 Østrup 3 - Haverslev 1 5 - 1
(67 - 63)
Onsdag 02-06-21 18:30 Hørby PPK - Ingstrup 2 - Petanquebaner 1 - 5
(44 - 76)
Torsdag 03-06-21 18:30 Farsø 3 - Arden 2 2 - 4
(58 - 58)
Torsdag 03-06-21 18:30 Gundersted 2 - LKB Gistrup 6 4 - 2
(63 - 57)
Mandag 07-06-21 18:30 LKB Gistrup 6 - Arden 3 4 - 2
(68 - 58)
Mandag 07-06-21 18:30 Lundergård IUF 2 - Jerslev-Sterup 1 4 - 2
(69 - 41)
Tirsdag 08-06-21 18:30 Løgstør If. 3 - Hornum 3 1 - 5
(51 - 69)
Tirsdag 08-06-21 18:30 Farstrup BK 2 - Tranum 3 3 - 3
(64 - 55)
Tirsdag 08-06-21 18:30 Vedsted 3 - Tranum 2 - Petanquebaner 5 - 1
(74 - 56)
Tirsdag 08-06-21 18:30 Aars 5 - Gundersted 2 - Petanquebaner 2 - 4
(54 - 70)
Onsdag 09-06-21 18:30 Farstrup BK 4 - Østrup 4 3 - 3
(63 - 57)
Onsdag 09-06-21 18:30 Farstrup BK 1 - Vedsted 5 4 - 2
(57 - 67)
Onsdag 09-06-21 18:30 Arden 2 - Farsø 5 5 - 1
(70 - 37)
Onsdag 09-06-21 18:30 Haverslev 1 - Østrup 6 2 - 4
(59 - 65)
Onsdag 09-06-21 18:30 Østrup 3 - Farsø 3 3 - 3
(53 - 65)
Onsdag 09-06-21 18:30 Hørby PPK - Skæve If. 2 - Petanquebaner 0 - 6
(32 - 78)
Mandag 14-06-21 18:30 Lundergård IUF 2 - Hørby PPK 5 - 1
(77 - 44)
Mandag 14-06-21 18:30 Hornum 3 - Farstrup BK 2 2 - 4
(56 - 65)
Mandag 14-06-21 18:30 Farsø 5 - Haverslev 1 2 - 4
(62 - 60)
Mandag 14-06-21 18:30 LKB Gistrup 2 - Vedsted 3 4 - 2
(57 - 43)
Mandag 14-06-21 18:30 Tranum 2 - Vedsted 5 4 - 2
(70 - 54)
Mandag 14-06-21 18:30 LKB Gistrup 6 - Aars 5 4 - 2
(64 - 61)
Tirsdag 15-06-21 18:30 Løgstør If. 3 - Tranum 1 1 - 5
(43 - 70)
Tirsdag 15-06-21 18:30 Jerslev-Sterup 1 - Ingstrup 2 - Petanquebaner 1 - 5
(42 - 71)
Onsdag 16-06-21 18:30 Arden 2 - Østrup 3 5 - 1
(70 - 53)
Torsdag 17-06-21 18:30 Farsø 3 - Østrup 6 5 - 1
(76 - 38)
Torsdag 17-06-21 18:30 Gundersted 2 - Østrup 4 6 - 0
(78 - 36)
Torsdag 17-06-21 18:30 Arden 3 - Farstrup BK 4 4 - 2
(66 - 59)
Mandag 21-06-21 18:30 Farsø 5 - Farsø 3 2 - 4
(57 - 69)
Mandag 21-06-21 18:30 Ingstrup 2 - Lundergård IUF 2 - Petanquebaner 3 - 3
(59 - 54)
Tirsdag 22-06-21 18:30 Jerslev-Sterup 1 - Skæve If. 2 - Petanquebaner 0 - 6
(27 - 78)
Tirsdag 22-06-21 18:30 Farstrup BK 2 - Løgstør If. 3 4 - 2
(54 - 59)
Tirsdag 22-06-21 18:30 Tranum 3 - Tranum 1 2 - 4
(58 - 73)
Tirsdag 22-06-21 18:30 Østrup 6 - Østrup 3 2 - 4
(53 - 61)
Onsdag 23-06-21 18:30 Farstrup BK 4 - LKB Gistrup 6 5 - 1
(73 - 51)
Onsdag 23-06-21 18:30 Østrup 4 - Aars 5 4 - 2
(57 - 53)
Onsdag 23-06-21 18:30 Haverslev 1 - Arden 2 1 - 5
(42 - 69)
Onsdag 23-06-21 18:30 Farstrup BK 1 - LKB Gistrup 2 3 - 3
(71 - 64)
Onsdag 23-06-21 18:30 Vedsted 5 - Vedsted 3 - Petanquebaner 2 - 4
(54 - 65)
Torsdag 24-06-21 18:30 Arden 3 - Gundersted 2 3 - 3
(57 - 60)
Mandag 28-06-21 18:30 LKB Gistrup 6 - Østrup 4 4 - 2
(71 - 40)
Mandag 28-06-21 18:30 Tranum 2 - Farstrup BK 1 5 - 1
(65 - 38)
Mandag 28-06-21 18:30 LKB Gistrup 2 - Vedsted 5 4 - 2
(70 - 58)
Mandag 28-06-21 18:30 Skæve If. 2 - Ingstrup 2 2 - 4
(59 - 72)
Tirsdag 29-06-21 18:30 Løgstør If. 3 - Tranum 3 3 - 3
(66 - 54)
Tirsdag 29-06-21 18:30 Aars 5 - Arden 3 - Petanquebaner 5 - 1
(77 - 44)
Onsdag 30-06-21 18:30 Hørby PPK - Jerslev-Sterup 1 - Petanquebaner 4 - 2
(66 - 64)
Onsdag 30-06-21 18:30 Arden 2 - Østrup 6 5 - 1
(76 - 56)
Onsdag 30-06-21 18:30 Østrup 3 - Farsø 5 4 - 2
(55 - 50)
Torsdag 01-07-21 18:30 Tranum 1 - Hornum 3 4 - 2
(72 - 53)
Torsdag 01-07-21 18:30 Farsø 3 - Haverslev 1 4 - 2
(66 - 57)
Torsdag 01-07-21 18:30 Gundersted 2 - Farstrup BK 4 5 - 1
(73 - 42)
Mandag 05-07-21 18:30 Farsø 5 - Østrup 6 3 - 3
(68 - 68)
Mandag 05-07-21 18:30 LKB Gistrup 6 - Gundersted 2
Mandag 05-07-21 18:30 Hornum 3 - Tranum 3 5 - 1
(71 - 39)
Mandag 05-07-21 18:30 Lundergård IUF 2 - Skæve If. 2 4 - 2
(70 - 40)
Mandag 05-07-21 18:30 Ingstrup 2 - Hørby PPK - Petanquebaner 5 - 1
(75 - 30)
Mandag 05-07-21 18:30 LKB Gistrup 2 - Tranum 2 5 - 1
(67 - 43)
Tirsdag 06-07-21 18:30 Farstrup BK 2 - Tranum 1 1 - 5
(50 - 72)
Onsdag 07-07-21 18:30 Tranum 1 - Farstrup BK 2 4 - 2
(69 - 42)
Onsdag 07-07-21 18:30 Farstrup BK 1 - Vedsted 3
Onsdag 07-07-21 18:30 Arden 2 - Farsø 3 3 - 3
(68 - 63)
Onsdag 07-07-21 18:30 Haverslev 1 - Østrup 3 1 - 5
(66 - 77)
Onsdag 07-07-21 18:30 Farstrup BK 4 - Aars 5 0 - 6
(37 - 78)
Torsdag 08-07-21 18:30 Arden 3 - Østrup 4 3 - 3
(67 - 56)
Mandag 02-08-21 18:30 Farsø 5 - Arden 2
Mandag 02-08-21 18:30 Tranum 2 - Vedsted 3
Mandag 02-08-21 18:30 Hornum 3 - Løgstør If. 3
Mandag 02-08-21 18:30 Skæve If. 2 - Hørby PPK 5 - 1
(72 - 36)
Tirsdag 03-08-21 18:30 Jerslev-Sterup 1 - Lundergård IUF 2 - Petanquebaner
Tirsdag 03-08-21 18:30 Tranum 3 - Farstrup BK 2
Tirsdag 03-08-21 18:30 Østrup 6 - Haverslev 1 2 - 4
(53 - 61)
Onsdag 04-08-21 18:30 Østrup 4 - Farstrup BK 4
Onsdag 04-08-21 18:30 Vedsted 5 - Farstrup BK 1 - Petanquebaner
Torsdag 05-08-21 18:30 Arden 3 - LKB Gistrup 6
Torsdag 05-08-21 18:30 Gundersted 2 - Aars 5
Torsdag 05-08-21 18:30 Farsø 3 - Østrup 3
Mandag 09-08-21 18:30 Ingstrup 2 - Jerslev-Sterup 1 - Petanquebaner
Tirsdag 10-08-21 18:30 Farstrup BK 2 - Hornum 3
Tirsdag 10-08-21 18:30 Østrup 6 - Farsø 3
Tirsdag 10-08-21 18:30 Vedsted 3 - LKB Gistrup 2 - Petanquebaner
Tirsdag 10-08-21 18:30 Aars 5 - LKB Gistrup 6 - Petanquebaner
Onsdag 11-08-21 18:30 Haverslev 1 - Farsø 5
Onsdag 11-08-21 18:30 Østrup 3 - Arden 2
Onsdag 11-08-21 18:30 Østrup 4 - Gundersted 2
Onsdag 11-08-21 18:30 Farstrup BK 4 - Arden 3
Onsdag 11-08-21 18:30 Hørby PPK - Lundergård IUF 2 - Petanquebaner
Onsdag 11-08-21 18:30 Vedsted 5 - Tranum 2 - Petanquebaner
Torsdag 12-08-21 18:30 Tranum 1 - Løgstør If. 3

Til toppen