Fællesturnering | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Petanqueturneringen Vestsjælland - Kvartetten 2021
Turneringsansvarlige
Niels Müller Tlf: 59440313 / 20207314
Berit Vintersfjord Tlf: 79404806 /
Dokumenter
Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=112619

Komplet kampprogram


Fællesturnering

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 26-04-21 Hjembæk 3 - Kalundborg 3 5 - 1
(71 - 51)
Mandag 26-04-21 Nykøbing Sj. Petanque Klub 2 - Holbæk 1 0 - 6
(25 - 78)
Mandag 26-04-21 Ugerløse 1 - Tømmerup 1 1 - 5
(57 - 70)
Mandag 26-04-21 Hjembæk 2 - Team VP 2 4 - 2
(70 - 50)
Mandag 26-04-21 Kalundborg 4 - Holbæk 2 2 - 4
(48 - 65)
Mandag 26-04-21 Hjembæk 1 - Kalundborg 2 5 - 1
(74 - 23)
Mandag 26-04-21 Holbæk 3 - Team VP 1 3 - 3
(57 - 68)
Mandag 26-04-21 Hulby 1 - Hulby 5 4 - 2
(73 - 59)
Mandag 26-04-21 Hulby 4 - Hulby 6 1 - 5
(42 - 70)
Mandag 26-04-21 14:00 Lumsås - Nykøbing Sj. Petanque Klub 1 - Petanque 3 - 3
(60 - 56)
Mandag 26-04-21 18:00 Vetterslev Høm 1 - Vetterslev Høm 3 1 - 5
(37 - 68)
Mandag 26-04-21 18:00 Kalundborg 1 - Ugerløse IF 2 0 - 6
(31 - 78)
Tirsdag 27-04-21 18:00 Eggeslevmagle 5 - Dianalund 5 2 - 4
(51 - 65)
Onsdag 28-04-21 18:00 Eggeslevmagle 1 - Eggeslevmagle 6 4 - 2
(59 - 60)
Onsdag 28-04-21 18:00 Vetterslev Høm 2 - Vetterslev Høm 4 3 - 3
(60 - 67)
Mandag 03-05-21 Hulby 5 - Eggeslevmagle 1 3 - 3
(50 - 62)
Mandag 03-05-21 Hulby 6 - Eggeslevmagle 5 2 - 4
(45 - 66)
Mandag 03-05-21 Dianalund 5 - Vetterslev Høm 1 6 - 0
(78 - 27)
Mandag 03-05-21 Svebølle 2 - Hjembæk 1 0 - 6
(30 - 78)
Mandag 03-05-21 Team VP 2 - Kalundborg 4 3 - 3
(58 - 60)
Mandag 03-05-21 Kalundborg 3 - Ugerløse 1 5 - 1
(70 - 48)
Mandag 03-05-21 Tømmerup 1 - Nykøbing Sj. Petanque Klub 2 6 - 0
(78 - 28)
Mandag 03-05-21 Holbæk 1 - Hjembæk 3 6 - 0
(78 - 22)
Mandag 03-05-21 15:00 Petanque Odsherred 1 - Kalundborg 1 2 - 4
(51 - 70)
Mandag 03-05-21 17:30 Ugerløse IF 2 - Lumsås 6 - 0
(78 - 35)
Mandag 03-05-21 18:00 Vetterslev Høm 3 - Hulby 4 3 - 3
(52 - 60)
Tirsdag 04-05-21 18:00 Kalundborg 2 - Holbæk 3 2 - 4
(55 - 67)
Onsdag 05-05-21 18:00 Eggeslevmagle 6 - Vetterslev Høm 2 5 - 1
(70 - 41)
Onsdag 05-05-21 18:00 Vetterslev Høm 4 - Hulby 1 3 - 3
(59 - 63)
Torsdag 06-05-21 18:00 Tølløse 1 - Hjembæk 2 3 - 3
(65 - 60)
Mandag 10-05-21 Hjembæk 2 - Kalundborg 4 5 - 1
(75 - 33)
Mandag 10-05-21 Kalundborg 3 - Holbæk 1 1 - 5
(27 - 76)
Mandag 10-05-21 Hjembæk 3 - Tømmerup 1 2 - 4
(50 - 67)
Mandag 10-05-21 Team VP 1 - Svebølle 2 5 - 1
(72 - 46)
Mandag 10-05-21 Hjembæk 1 - Holbæk 3 6 - 0
(78 - 36)
Mandag 10-05-21 Hulby 1 - Vetterslev Høm 2 5 - 1
(75 - 48)
Mandag 10-05-21 Hulby 6 - Vetterslev Høm 3 2 - 4
(65 - 62)
Mandag 10-05-21 Hulby 4 - Dianalund 5 2 - 4
(48 - 58)
Mandag 10-05-21 15:00 Nykøbing Sj. Petanque Klub 1 - Petanque Odsherred 1 3 - 3
(59 - 55)
Mandag 10-05-21 18:00 Kalundborg 1 - Lumsås 4 - 2
(65 - 54)
Mandag 10-05-21 18:00 Vetterslev Høm 1 - Eggeslevmagle 5 4 - 2
(63 - 58)
Onsdag 12-05-21 14:00 Nykøbing Sj. Petanque Klub 2 - Ugerløse 1 1 - 5
(48 - 69)
Onsdag 12-05-21 16:30 Eggeslevmagle 6 - Hulby 5 5 - 1
(76 - 43)
Onsdag 12-05-21 18:00 Eggeslevmagle 1 - Vetterslev Høm 4 6 - 0
(78 - 26)
Onsdag 12-05-21 18:30 Holbæk 2 - Tølløse 1 2 - 4
(54 - 58)
Mandag 17-05-21 Team VP 2 - Holbæk 2 1 - 5
(52 - 75)
Mandag 17-05-21 Ugerløse 1 - Holbæk 1 0 - 6
(34 - 78)
Mandag 17-05-21 Tømmerup 1 - Kalundborg 3 4 - 2
(66 - 52)
Mandag 17-05-21 Hjembæk 3 - Nykøbing Sj. Petanque Klub 2 6 - 0
(78 - 36)
Mandag 17-05-21 Holbæk 3 - Svebølle 2 2 - 4
(54 - 62)
Mandag 17-05-21 Dianalund 5 - Hulby 6 6 - 0
(78 - 29)
Mandag 17-05-21 Hulby 4 - Vetterslev Høm 1 2 - 4
(60 - 65)
Mandag 17-05-21 15:00 Lumsås - Petanque Odsherred 1 - Petanque 5 - 1
(74 - 32)
Mandag 17-05-21 17:00 Ugerløse IF 2 - Nykøbing Sj. Petanque Klub 1 4 - 2
(65 - 46)
Tirsdag 18-05-21 18:00 Kalundborg 2 - Team VP 1 5 - 1
(65 - 52)
Tirsdag 18-05-21 18:00 Eggeslevmagle 5 - Vetterslev Høm 3 4 - 2
(64 - 56)
Tirsdag 18-05-21 18:15 Kalundborg 4 - Tølløse 1 4 - 2
(69 - 59)
Onsdag 19-05-21 18:00 Vetterslev Høm 2 - Hulby 5 2 - 4
(56 - 67)
Onsdag 19-05-21 18:00 Vetterslev Høm 4 - Eggeslevmagle 6 2 - 4
(45 - 71)
Onsdag 19-05-21 18:00 Eggeslevmagle 1 - Hulby 1 5 - 1
(76 - 54)
Mandag 24-05-21 Hulby 5 - Vetterslev Høm 4 4 - 2
(71 - 54)
Mandag 24-05-21 Hulby 1 - Eggeslevmagle 6 4 - 2
(67 - 64)
Mandag 24-05-21 Holbæk 1 - Tømmerup 1 6 - 0
(78 - 24)
Mandag 24-05-21 Ugerløse 1 - Hjembæk 3 4 - 2
(68 - 48)
Mandag 24-05-21 Nykøbing Sj. Petanque Klub 2 - Kalundborg 3 0 - 6
Mandag 24-05-21 Team VP 1 - Hjembæk 1 0 - 6
(27 - 78)
Mandag 24-05-21 Svebølle 2 - Kalundborg 2 3 - 3
(61 - 51)
Mandag 24-05-21 14:00 Nykøbing Sj. Petanque Klub 1 - Kalundborg 1 5 - 1
(74 - 37)
Mandag 24-05-21 15:00 Petanque Odsherred 1 - Ugerløse IF 2 1 - 5
(40 - 77)
Mandag 24-05-21 18:00 Vetterslev Høm 3 - Dianalund 5 3 - 3
(66 - 63)
Mandag 24-05-21 18:00 Vetterslev Høm 1 - Hulby 6 3 - 3
(61 - 68)
Tirsdag 25-05-21 18:00 Eggeslevmagle 5 - Hulby 4 5 - 1
(75 - 49)
Tirsdag 25-05-21 18:30 Holbæk 2 - Hjembæk 2 4 - 2
(60 - 52)
Onsdag 26-05-21 18:00 Tølløse 1 - Team VP 2 6 - 0
(78 - 31)
Onsdag 26-05-21 18:00 Vetterslev Høm 2 - Eggeslevmagle 1 0 - 6
(25 - 78)
Mandag 31-05-21 Hulby 5 - Hulby 1 2 - 4
(44 - 69)
Mandag 31-05-21 Dianalund 5 - Eggeslevmagle 5 6 - 0
(78 - 32)
Mandag 31-05-21 Hulby 6 - Hulby 4 2 - 4
(48 - 59)
Mandag 31-05-21 Team VP 2 - Hjembæk 2 4 - 2
(63 - 41)
Mandag 31-05-21 Tømmerup 1 - Ugerløse 1 3 - 3
(67 - 64)
Mandag 31-05-21 Holbæk 1 - Nykøbing Sj. Petanque Klub 2 6 - 0
(78 - 7)
Mandag 31-05-21 Kalundborg 3 - Hjembæk 3 3 - 3
(56 - 45)
Mandag 31-05-21 Team VP 1 - Holbæk 3 2 - 4
(60 - 70)
Mandag 31-05-21 14:00 Nykøbing Sj. Petanque Klub 1 - Lumsås 2 - 4
(58 - 65)
Mandag 31-05-21 18:00 Ugerløse IF 2 - Kalundborg 1 5 - 1
(75 - 54)
Mandag 31-05-21 18:00 Vetterslev Høm 3 - Vetterslev Høm 1 4 - 2
(75 - 47)
Tirsdag 01-06-21 18:00 Kalundborg 2 - Hjembæk 1 1 - 5
(33 - 72)
Onsdag 02-06-21 16:00 Holbæk 2 - Kalundborg 4 6 - 0
(78 - 16)
Onsdag 02-06-21 18:00 Eggeslevmagle 6 - Eggeslevmagle 1 3 - 3
(65 - 63)
Onsdag 02-06-21 18:00 Vetterslev Høm 4 - Vetterslev Høm 2 2 - 4
(64 - 72)
Mandag 07-06-21 Hulby 1 - Vetterslev Høm 4 6 - 0
(78 - 33)
Mandag 07-06-21 Hulby 4 - Vetterslev Høm 3 2 - 4
(64 - 64)
Mandag 07-06-21 Hjembæk 2 - Tølløse 1 1 - 5
(62 - 69)
Mandag 07-06-21 Kalundborg 4 - Team VP 2 4 - 2
(69 - 43)
Mandag 07-06-21 Nykøbing Sj. Petanque Klub 2 - Tømmerup 1 1 - 5
(27 - 75)
Mandag 07-06-21 Ugerløse 1 - Kalundborg 3 3 - 3
(68 - 58)
Mandag 07-06-21 Hjembæk 3 - Holbæk 1 2 - 4
(53 - 69)
Mandag 07-06-21 Hjembæk 1 - Svebølle 2 6 - 0
(78 - 19)
Mandag 07-06-21 Holbæk 3 - Kalundborg 2 2 - 4
(62 - 55)
Mandag 07-06-21 15:00 Kalundborg 1 - Petanque Odsherred 1 3 - 3
(68 - 66)
Mandag 07-06-21 17:30 Lumsås - Ugerløse IF 2 - Petanque 0 - 6
(25 - 78)
Mandag 07-06-21 18:00 Vetterslev Høm 1 - Dianalund 5 2 - 4
(48 - 69)
Tirsdag 08-06-21 18:00 Eggeslevmagle 5 - Hulby 6 4 - 2
(60 - 54)
Onsdag 09-06-21 18:00 Vetterslev Høm 2 - Eggeslevmagle 6 1 - 5
(36 - 75)
Onsdag 09-06-21 18:00 Eggeslevmagle 1 - Hulby 5 5 - 1
(76 - 36)
Mandag 14-06-21 Dianalund 5 - Hulby 4 5 - 1
(67 - 37)
Mandag 14-06-21 Hulby 5 - Eggeslevmagle 6 2 - 4
(54 - 65)
Mandag 14-06-21 Svebølle 2 - Team VP 1 0 - 6
(51 - 78)
Mandag 14-06-21 Holbæk 3 - Hjembæk 1 2 - 4
(31 - 71)
Mandag 14-06-21 Kalundborg 4 - Hjembæk 2 1 - 5
(50 - 74)
Mandag 14-06-21 Ugerløse 1 - Nykøbing Sj. Petanque Klub 2 4 - 2
(68 - 58)
Mandag 14-06-21 Tømmerup 1 - Hjembæk 3 4 - 2
(61 - 45)
Mandag 14-06-21 Holbæk 1 - Kalundborg 3 6 - 0
(78 - 32)
Mandag 14-06-21 14:00 Lumsås - Kalundborg 1 - Petanque 4 - 2
(68 - 45)
Mandag 14-06-21 15:00 Petanque Odsherred 1 - Nykøbing Sj. Petanque Klub 1 2 - 4
(46 - 68)
Mandag 14-06-21 18:00 Vetterslev Høm 3 - Hulby 6 5 - 1
(73 - 40)
Tirsdag 15-06-21 18:00 Eggeslevmagle 5 - Vetterslev Høm 1 6 - 0
(78 - 49)
Onsdag 16-06-21 18:00 Vetterslev Høm 2 - Hulby 1 1 - 5
(30 - 73)
Onsdag 16-06-21 18:00 Vetterslev Høm 4 - Eggeslevmagle 1 0 - 6
(30 - 78)
Onsdag 16-06-21 18:00 Tølløse 1 - Holbæk 2 5 - 1
(70 - 32)
Mandag 21-06-21 Nykøbing Sj. Petanque Klub 2 - Hjembæk 3 0 - 5
(14 - 65)
Mandag 21-06-21 Kalundborg 3 - Tømmerup 1 3 - 3
(53 - 62)
Mandag 21-06-21 Holbæk 1 - Ugerløse 1 6 - 0
(78 - 23)
Mandag 21-06-21 Team VP 1 - Kalundborg 2 4 - 2
(57 - 61)
Mandag 21-06-21 Svebølle 2 - Holbæk 3 3 - 3
(58 - 56)
Mandag 21-06-21 Hulby 5 - Vetterslev Høm 2 2 - 4
(58 - 69)
Mandag 21-06-21 Hulby 1 - Eggeslevmagle 1 3 - 3
(69 - 64)
Mandag 21-06-21 Hulby 6 - Dianalund 5 0 - 6
(44 - 78)
Mandag 21-06-21 15:00 Petanque Odsherred 1 - Lumsås 5 - 1
(66 - 46)
Mandag 21-06-21 16:00 Holbæk 2 - Team VP 2 5 - 1
(71 - 38)
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
Mandag 21-06-21 16:30 Eggeslevmagle 6 - Vetterslev Høm 4 6 - 0
Mandag 21-06-21 18:00 Vetterslev Høm 1 - Hulby 4 2 - 4
(52 - 75)
Mandag 21-06-21 18:00 Vetterslev Høm 3 - Eggeslevmagle 5 4 - 2
(67 - 50)
Onsdag 23-06-21 18:00 Tølløse 1 - Kalundborg 4 4 - 2
(67 - 46)
Torsdag 24-06-21 18:00 Nykøbing Sj. Petanque Klub 1 - Ugerløse IF 2 0 - 6
(35 - 78)
Mandag 28-06-21 Hulby 6 - Vetterslev Høm 1 5 - 1
(68 - 38)
Mandag 28-06-21 Dianalund 5 - Vetterslev Høm 3 6 - 0
(78 - 32)
Mandag 28-06-21 Hulby 4 - Eggeslevmagle 5 2 - 4
(50 - 67)
Mandag 28-06-21 Hjembæk 2 - Holbæk 2 3 - 3
(63 - 67)
Mandag 28-06-21 Team VP 2 - Tølløse 1 3 - 3
(57 - 63)
Mandag 28-06-21 Hjembæk 1 - Team VP 1 5 - 1
(74 - 31)
Mandag 28-06-21 Kalundborg 3 - Nykøbing Sj. Petanque Klub 2 6 - 0
(78 - 23)
Mandag 28-06-21 Tømmerup 1 - Holbæk 1 0 - 6
(30 - 78)
Mandag 28-06-21 Hjembæk 3 - Ugerløse 1 4 - 2
(62 - 52)
Mandag 28-06-21 14:00 Kalundborg 1 - Nykøbing Sj. Petanque Klub 1 3 - 3
(63 - 54)
Mandag 28-06-21 15:00 Eggeslevmagle 6 - Hulby 1 3 - 3
(66 - 53)
Tirsdag 29-06-21 18:00 Kalundborg 2 - Svebølle 2 4 - 2
(74 - 47)
Onsdag 30-06-21 17:00 Ugerløse IF 2 - Petanque Odsherred 1 6 - 0
(78 - 21)
Onsdag 30-06-21 18:00 Vetterslev Høm 4 - Hulby 5 5 - 1
(73 - 43)
Onsdag 30-06-21 18:00 Eggeslevmagle 1 - Vetterslev Høm 2 4 - 2
(69 - 36)

Til toppen