Drenge (hovedfag) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: L2022 Fodbold: Efterskolernes turnering
Stævneansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 79404700 / 28865799

Bemærkninger

Pulje oversigt

Drenge (hovedfag)
Pulje 5 Blåkilde Efterskole - Dejbjerglund Efterskole 2 - Koldingegnens Idrætsefterskole 1 -
Pulje 6 Levring Efterskole - Hammerum Fri- og Efterskole 2 - Koldingegnens Idrætsefterskole 2 -
Pulje 1 Dejbjerglund Efterskole 1 - Hammerum Fri- og Efterskole 1 - Farsø Efterskole - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 -
Pulje 2 Staby Efterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 3 - Hørby Efterskole 1 -
Pulje 3 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Gørlev Idrætsefterskole - Dejbjerglund Efterskole 4 - Staby Efterskole 2 -
Pulje 4 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Hørby Efterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 5 - Ingstrup Efterskole -
A1 Dejbjerglund Efterskole 2 - Koldingegnens Idrætsefterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 5 - Gørlev Idrætsefterskole - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Staby Efterskole 1 -
A2 Levring Efterskole - Farsø Efterskole - Koldingegnens Idrætsefterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Ingstrup Efterskole - Staby Efterskole 2 -
B1 Blåkilde Efterskole - Dejbjerglund Efterskole 3 - Hammerum Fri- og Efterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 -
B2 Hørby Efterskole 1 - Hørby Efterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 1 - Dejbjerglund Efterskole 4 - Hammerum Fri- og Efterskole 2 -
A - Nr. 1-4 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Levring Efterskole - Staby Efterskole 1 - Ingstrup Efterskole -
A - Nr. 5-8 Koldingegnens Idrætsefterskole 2 - Koldingegnens Idrætsefterskole 1 - Gørlev Idrætsefterskole - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 -
A - Nr. 9-12 Dejbjerglund Efterskole 2 - Staby Efterskole 2 - Farsø Efterskole - Dejbjerglund Efterskole 5 -
B - Nr. 1-5 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Dejbjerglund Efterskole 1 - Dejbjerglund Efterskole 4 - Gørlev Idrætsefterskole -
B. Nr. 6-10 Hørby Efterskole 2 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Blåkilde Efterskole - Dejbjerglund Efterskole 3 - Hammerum Fri- og Efterskole 2 -
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=120298

Komplet kampprogram


Drenge (hovedfag)

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 27-06-22 19:15 Blåkilde Efterskole - Koldingegnens Idrætsefterskole 1 - Bane 5 0 - 4
Mandag 27-06-22 19:15 Hammerum Fri- og Efterskole 2 - Levring Efterskole - Bane 6 2 - 3
Mandag 27-06-22 19:15 Hammerum Fri- og Efterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Bane 1 3 - 4
Mandag 27-06-22 19:15 Dejbjerglund Efterskole 3 - Hørby Efterskole 1 - Bane 2 2 - 0
Mandag 27-06-22 19:15 Hørby Efterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 5 - Bane 4 4 - 6
Mandag 27-06-22 19:15 Gørlev Idrætsefterskole - Dejbjerglund Efterskole 4 - Bane 3 3 - 1
Mandag 27-06-22 19:35 Staby Efterskole 2 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Bane 3 5 - 1
Mandag 27-06-22 19:35 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Ingstrup Efterskole - Bane 4 6 - 4
Mandag 27-06-22 19:35 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Staby Efterskole 1 - Bane 2 1 - 5
Mandag 27-06-22 19:35 Dejbjerglund Efterskole 1 - Farsø Efterskole - Bane 1 3 - 5
Mandag 27-06-22 19:35 Koldingegnens Idrætsefterskole 2 - Hammerum Fri- og Efterskole 2 - Bane 6 2 - 1
Mandag 27-06-22 19:35 Dejbjerglund Efterskole 2 - Blåkilde Efterskole - Bane 5 2 - 0
Mandag 27-06-22 19:55 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Dejbjerglund Efterskole 1 - Bane 1 1 - 4
Mandag 27-06-22 19:55 Hørby Efterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Bane 2 2 - 5
Mandag 27-06-22 19:55 Dejbjerglund Efterskole 5 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Bane 4 6 - 3
Mandag 27-06-22 19:55 Dejbjerglund Efterskole 4 - Staby Efterskole 2 - Bane 3 1 - 6
Mandag 27-06-22 19:55 Koldingegnens Idrætsefterskole 1 - Dejbjerglund Efterskole 2 - Bane 5 10 - 4
Mandag 27-06-22 19:55 Levring Efterskole - Koldingegnens Idrætsefterskole 2 - Bane 6 4 - 3
Mandag 27-06-22 20:15 Staby Efterskole 1 - Dejbjerglund Efterskole 3 - Bane 2 4 - 1
Mandag 27-06-22 20:15 Farsø Efterskole - Hammerum Fri- og Efterskole 1 - Bane 1 2 - 1
Mandag 27-06-22 20:15 Ingstrup Efterskole - Hørby Efterskole 2 - Bane 4 4 - 1
Mandag 27-06-22 20:15 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Gørlev Idrætsefterskole - Bane 3 0 - 4
Mandag 27-06-22 20:15 Levring Efterskole - Hammerum Fri- og Efterskole 2 - Bane 6 6 - 5
Mandag 27-06-22 20:15 Koldingegnens Idrætsefterskole 1 - Blåkilde Efterskole - Bane 5 5 - 3
Mandag 27-06-22 20:35 Dejbjerglund Efterskole 1 - Hammerum Fri- og Efterskole 1 - Bane 1 6 - 7
Mandag 27-06-22 20:35 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 3 - Bane 2 7 - 5
Mandag 27-06-22 20:35 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Hørby Efterskole 2 - Bane 4 1 - 2
Mandag 27-06-22 20:35 Staby Efterskole 2 - Gørlev Idrætsefterskole - Bane 3 0 - 1
Mandag 27-06-22 20:35 Blåkilde Efterskole - Dejbjerglund Efterskole 2 - Bane 5 2 - 3
Mandag 27-06-22 20:35 Hammerum Fri- og Efterskole 2 - Koldingegnens Idrætsefterskole 2 - Bane 6 1 - 3
Mandag 27-06-22 20:55 Hørby Efterskole 1 - Staby Efterskole 1 - Bane 2 1 - 2
Mandag 27-06-22 20:55 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Farsø Efterskole - Bane 1 8 - 5
Mandag 27-06-22 20:55 Dejbjerglund Efterskole 5 - Ingstrup Efterskole - Bane 4 1 - 7
Mandag 27-06-22 20:55 Dejbjerglund Efterskole 4 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Bane 3 5 - 3
Mandag 27-06-22 20:55 Koldingegnens Idrætsefterskole 2 - Levring Efterskole - Bane 6 2 - 2
Mandag 27-06-22 20:55 Dejbjerglund Efterskole 2 - Koldingegnens Idrætsefterskole 1 - Bane 5 2 - 5
Onsdag 29-06-22 08:00 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Dejbjerglund Efterskole 5 - Bane 1 7 - 2
Onsdag 29-06-22 08:00 Dejbjerglund Efterskole 4 - Dejbjerglund Efterskole 1 - Bane 4 0 - 3
Onsdag 29-06-22 08:00 Ingstrup Efterskole - Farsø Efterskole - Bane 2 6 - 0
Onsdag 29-06-22 08:00 Hammerum Fri- og Efterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Bane 3 7 - 2
Onsdag 29-06-22 08:20 Dejbjerglund Efterskole 3 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Bane 3 4 - 6
Onsdag 29-06-22 08:20 Koldingegnens Idrætsefterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Bane 2 4 - 2
Onsdag 29-06-22 08:20 Hørby Efterskole 2 - Hørby Efterskole 1 - Bane 4 1 - 1
Onsdag 29-06-22 08:20 Staby Efterskole 1 - Dejbjerglund Efterskole 2 - Bane 1 5 - 2
Onsdag 29-06-22 08:40 Gørlev Idrætsefterskole - Koldingegnens Idrætsefterskole 2 - Bane 1 3 - 0
Onsdag 29-06-22 08:40 Hammerum Fri- og Efterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 4 - Bane 4 0 - 3
Onsdag 29-06-22 08:40 Levring Efterskole - Staby Efterskole 2 - Bane 2 3 - 0
Onsdag 29-06-22 08:40 Blåkilde Efterskole - Hammerum Fri- og Efterskole 1 - Bane 3 2 - 2
Onsdag 29-06-22 09:00 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Dejbjerglund Efterskole 3 - Bane 3 6 - 1
Onsdag 29-06-22 09:00 Farsø Efterskole - Koldingegnens Idrætsefterskole 1 - Bane 2 3 - 4
Onsdag 29-06-22 09:00 Dejbjerglund Efterskole 1 - Hørby Efterskole 2 - Bane 4 6 - 1
Onsdag 29-06-22 09:00 Dejbjerglund Efterskole 5 - Staby Efterskole 1 - Bane 1 0 - 1
Onsdag 29-06-22 09:20 Koldingegnens Idrætsefterskole 2 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Bane 1 4 - 3
Onsdag 29-06-22 09:20 Hørby Efterskole 1 - Hammerum Fri- og Efterskole 2 - Bane 4 3 - 0
Onsdag 29-06-22 09:20 Staby Efterskole 2 - Ingstrup Efterskole - Bane 2 1 - 4
Onsdag 29-06-22 09:20 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Blåkilde Efterskole - Bane 3 3 - 3
Onsdag 29-06-22 09:40 Dejbjerglund Efterskole 3 - Hammerum Fri- og Efterskole 1 - Bane 3 3 - 3
Onsdag 29-06-22 09:40 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Levring Efterskole - Bane 2 4 - 3
Onsdag 29-06-22 09:40 Hørby Efterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 4 - Bane 4 2 - 4
Onsdag 29-06-22 09:40 Dejbjerglund Efterskole 2 - Gørlev Idrætsefterskole - Bane 1 1 - 4
Onsdag 29-06-22 10:00 Dejbjerglund Efterskole 5 - Koldingegnens Idrætsefterskole 2 - Bane 1 6 - 7
Onsdag 29-06-22 10:00 Hørby Efterskole 1 - Dejbjerglund Efterskole 1 - Bane 4 2 - 1
Onsdag 29-06-22 10:00 Farsø Efterskole - Staby Efterskole 2 - Bane 2 2 - 9
Onsdag 29-06-22 10:00 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Bane 3 5 - 2
Onsdag 29-06-22 10:20 Blåkilde Efterskole - Dejbjerglund Efterskole 3 - Bane 3 2 - 2
Onsdag 29-06-22 10:20 Koldingegnens Idrætsefterskole 1 - Levring Efterskole - Bane 2 1 - 2
Onsdag 29-06-22 10:20 Hammerum Fri- og Efterskole 2 - Hørby Efterskole 2 - Bane 4 0 - 3
Onsdag 29-06-22 10:20 Staby Efterskole 1 - Gørlev Idrætsefterskole - Bane 1 3 - 1
Onsdag 29-06-22 10:40 Dejbjerglund Efterskole 2 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Bane 1 2 - 6
Onsdag 29-06-22 10:40 Dejbjerglund Efterskole 4 - Hørby Efterskole 1 - Bane 4 3 - 0
Onsdag 29-06-22 10:40 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Ingstrup Efterskole - Bane 2 4 - 7
Onsdag 29-06-22 10:40 Hammerum Fri- og Efterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Bane 3 4 - 8
Onsdag 29-06-22 11:00 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Blåkilde Efterskole - Bane 3 4 - 1
Onsdag 29-06-22 11:00 Levring Efterskole - Farsø Efterskole - Bane 2 4 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Onsdag 29-06-22 11:00 Dejbjerglund Efterskole 1 - Hammerum Fri- og Efterskole 2 - Bane 4 3 - 0
Onsdag 29-06-22 11:00 Gørlev Idrætsefterskole - Dejbjerglund Efterskole 5 - Bane 1 5 - 4
Onsdag 29-06-22 11:20 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Staby Efterskole 1 - Bane 1 1 - 8
Onsdag 29-06-22 11:20 Ingstrup Efterskole - Koldingegnens Idrætsefterskole 1 - Bane 2 3 - 2
Onsdag 29-06-22 11:40 Staby Efterskole 2 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Bane 2 2 - 4
Onsdag 29-06-22 11:40 Koldingegnens Idrætsefterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 2 - Bane 1 4 - 5
Onsdag 29-06-22 11:40 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Dejbjerglund Efterskole 4 - Bane 3 7 - 4
Onsdag 29-06-22 11:40 Blåkilde Efterskole - Hammerum Fri- og Efterskole 2 - Bane 4 3 - 0
Onsdag 29-06-22 13:30 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Hørby Efterskole 2 - Bane 4 3 - 1
Onsdag 29-06-22 13:30 Gørlev Idrætsefterskole - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Bane 3 1 - 3
Onsdag 29-06-22 13:30 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Gørlev Idrætsefterskole - Bane 1 3 - 0
Onsdag 29-06-22 13:30 Ingstrup Efterskole - Levring Efterskole - Bane 2 3 - 3
NB!
Hjemmehold taberdømt
Onsdag 29-06-22 13:50 Farsø Efterskole - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Bane 2 0 - 3
Onsdag 29-06-22 13:50 Dejbjerglund Efterskole 5 - Dejbjerglund Efterskole 2 - Bane 1 1 - 1
Onsdag 29-06-22 13:50 Dejbjerglund Efterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Bane 3 0 - 3
Onsdag 29-06-22 13:50 Dejbjerglund Efterskole 3 - Blåkilde Efterskole - Bane 4 3 - 8
Onsdag 29-06-22 14:10 Hammerum Fri- og Efterskole 2 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Bane 4 0 - 3
Onsdag 29-06-22 14:10 Dejbjerglund Efterskole 4 - Gørlev Idrætsefterskole - Bane 3 3 - 0
Onsdag 29-06-22 14:10 Staby Efterskole 1 - Koldingegnens Idrætsefterskole 2 - Bane 1 8 - 0
Onsdag 29-06-22 14:10 Koldingegnens Idrætsefterskole 1 - Staby Efterskole 2 - Bane 2 2 - 2
Torsdag 30-06-22 08:00 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Dejbjerglund Efterskole 1 - Bane 3 0 - 0
Torsdag 30-06-22 08:00 Hørby Efterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 3 - Bane 4 0 - 3
Torsdag 30-06-22 08:00 Dejbjerglund Efterskole 2 - Farsø Efterskole - Bane 1 3 - 2
Torsdag 30-06-22 08:00 Staby Efterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 5 - Bane 2 3 - 1
Torsdag 30-06-22 08:20 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Blåkilde Efterskole - Bane 4 5 - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Torsdag 30-06-22 08:20 Gørlev Idrætsefterskole - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Bane 3 0 - 3
Torsdag 30-06-22 08:20 Gørlev Idrætsefterskole - Koldingegnens Idrætsefterskole 1 - Bane 1 1 - 2
Torsdag 30-06-22 08:20 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Koldingegnens Idrætsefterskole 2 - Bane 2 4 - 2
Torsdag 30-06-22 08:40 Staby Efterskole 1 - Levring Efterskole - Bane 1 4 - 5
Torsdag 30-06-22 08:40 Ingstrup Efterskole - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Bane 2 5 - 2
Torsdag 30-06-22 08:40 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Dejbjerglund Efterskole 4 - Bane 3 3 - 4
Torsdag 30-06-22 08:40 Hørby Efterskole 2 - Hammerum Fri- og Efterskole 2 - Bane 4 3 - 0
Torsdag 30-06-22 09:00 Dejbjerglund Efterskole 3 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Bane 4 2 - 4
Torsdag 30-06-22 09:00 Dejbjerglund Efterskole 1 - Gørlev Idrætsefterskole - Bane 3 3 - 2
Torsdag 30-06-22 09:00 Farsø Efterskole - Dejbjerglund Efterskole 5 - Bane 1 1 - 2
Torsdag 30-06-22 09:00 Dejbjerglund Efterskole 2 - Staby Efterskole 2 - Bane 2 4 - 5
Torsdag 30-06-22 09:20 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Bane 3 3 - 4
Torsdag 30-06-22 09:20 Blåkilde Efterskole - Hørby Efterskole 2 - Bane 4 1 - 2
Torsdag 30-06-22 09:20 Gørlev Idrætsefterskole - Koldingegnens Idrætsefterskole 2 - Bane 1 4 - 1
Torsdag 30-06-22 09:20 Koldingegnens Idrætsefterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Bane 2 1 - 2
Torsdag 30-06-22 09:40 Hammerum Fri- og Efterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 3 - Bane 4 0 - 3
Torsdag 30-06-22 09:40 Dejbjerglund Efterskole 4 - Dejbjerglund Efterskole 1 - Bane 3 1 - 5
Torsdag 30-06-22 09:40 Staby Efterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Bane 1 4 - 0
Torsdag 30-06-22 09:40 Levring Efterskole - Ingstrup Efterskole - Bane 2 1 - 3

Til toppen