Piger (valgfag) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: L2022 Fodbold: Efterskolernes turnering
Stævneansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 79404700 / 28865799

Bemærkninger

Pulje oversigt

Brøruphus Efterskole - Mix - 2 - Vedersø Idrætsefterskole - Bernstorffsminde Efterskole 2 - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Bøvling Idrætsefterskole - Flemming Efterskole - Salling Efterskole - Vesterlund Efterskole - Mix - 1 - Han Herred Efterskole 1 - Sundeved Efterskole - Vestbirk Musik- & Sportsefterskole - Han Herred Efterskole 3 -
Piger (valgfag)
TORSDAG - 1 Skyum Idrætsefterskole 1 - Staby Efterskole 1 - Brøruphus Efterskole - Elbæk Efterskole -
TORSDAG - 2 Vivild G&I 3 - Lyngs Idrætsefterskole 2 - Skyum Idrætsefterskole 2 - Mix - 4 -
TORSDAG - 3 Ringe Fri- Og Efterskole 2 - Idrætsefterskolen Lægården - Koldingegnens Idrætsefterskole - Balle Musik- & Idrætsefterskole -
TORSDAG - 4 Gudenaadalens Efterskole - Vivild G&I 2 - Bork Havn Efterskole - Vejstrup Efterskole -
TORSDAG - 5 Onsild Idrætsefterskole - Lomborg Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Vandel Efterskole 2 - Staby Efterskole 2 -
TORSDAG - 6 Broby Sportsefterskole - Mix / Bjergsnæs - Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Staby Efterskole 3 -
TORSDAG - 7 Han Herred Efterskole 2 - Staby Efterskole 4 - Mix - 3 - Lyngs Idrætsefterskole 1 -
TORSDAG - 8 Bernstorffsminde Efterskole 1 - Vivild G&I 1 - Hammerum Efterskole - Vandel Efterskole 1 -
Cup 1 Staby Efterskole 1 - Mix - 4 - Koldingegnens Idrætsefterskole - Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Staby Efterskole 4 - Vandel Efterskole 1 - Vandel Efterskole 2 - Vejstrup Efterskole - Lyngs Idrætsefterskole 1 - Skyum Idrætsefterskole 1 - Skyum Idrætsefterskole 2 - Staby Efterskole 3 - Vivild G&I 1 - Balle Musik- & Idrætsefterskole - Vivild G&I 2 - Staby Efterskole 2 -
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=120438

Komplet kampprogram


Piger (valgfag)

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Torsdag 30-06-22 10:30 Staby Efterskole 1 - Skyum Idrætsefterskole 1 - Bane 9 2 - 1
Torsdag 30-06-22 10:30 Elbæk Efterskole - Brøruphus Efterskole - Bane 10 1 - 1
Torsdag 30-06-22 10:30 Staby Efterskole 2 - Vandel Efterskole 2 - Bane 11 1 - 1
Torsdag 30-06-22 10:30 Onsild Idrætsefterskole - Lomborg Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Bane 12 2 - 2
Torsdag 30-06-22 10:42 Broby Sportsefterskole - Staby Efterskole 3 - Bane 11 0 - 3
Torsdag 30-06-22 10:42 Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Mix / Bjergsnæs - Bane 12 1 - 1
NB!
Hjemmehold taberdømt
Torsdag 30-06-22 10:42 Vivild G&I 3 - Mix - 4 - Bane 9 0 - 3
Torsdag 30-06-22 10:42 Lyngs Idrætsefterskole 2 - Skyum Idrætsefterskole 2 - Bane 10 2 - 2
Torsdag 30-06-22 10:54 Idrætsefterskolen Lægården - Koldingegnens Idrætsefterskole - Bane 9 1 - 1
Torsdag 30-06-22 10:54 Balle Musik- & Idrætsefterskole - Ringe Fri- Og Efterskole 2 - Bane 10 3 - 0
Torsdag 30-06-22 10:54 Lyngs Idrætsefterskole 1 - Mix - 3 - Bane 11 3 - 0
Torsdag 30-06-22 10:54 Han Herred Efterskole 2 - Staby Efterskole 4 - Bane 12 1 - 4
Torsdag 30-06-22 11:06 Vivild G&I 2 - Gudenaadalens Efterskole - Bane 9 2 - 0
Torsdag 30-06-22 11:06 Vejstrup Efterskole - Bork Havn Efterskole - Bane 10 2 - 0
Torsdag 30-06-22 11:06 Bernstorffsminde Efterskole 1 - Hammerum Efterskole - Bane 11 4 - 0
Torsdag 30-06-22 11:06 Vandel Efterskole 1 - Vivild G&I 1 - Bane 12 0 - 0
Torsdag 30-06-22 11:18 Skyum Idrætsefterskole 1 - Elbæk Efterskole - Bane 9 4 - 2
Torsdag 30-06-22 11:18 Brøruphus Efterskole - Staby Efterskole 1 - Bane 10 1 - 2
Torsdag 30-06-22 11:18 Vandel Efterskole 2 - Onsild Idrætsefterskole - Bane 11 2 - 0
Torsdag 30-06-22 11:18 Lomborg Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Staby Efterskole 2 - Bane 12 1 - 2
Torsdag 30-06-22 11:30 Staby Efterskole 3 - Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Bane 11 1 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Torsdag 30-06-22 11:30 Mix / Bjergsnæs - Broby Sportsefterskole - Bane 12 3 - 0
Torsdag 30-06-22 11:30 Mix - 4 - Lyngs Idrætsefterskole 2 - Bane 9 4 - 2
Torsdag 30-06-22 11:30 Skyum Idrætsefterskole 2 - Vivild G&I 3 - Bane 10 3 - 0
Torsdag 30-06-22 11:42 Koldingegnens Idrætsefterskole - Balle Musik- & Idrætsefterskole - Bane 9 0 - 2
Torsdag 30-06-22 11:42 Ringe Fri- Og Efterskole 2 - Idrætsefterskolen Lægården - Bane 10 0 - 0
Torsdag 30-06-22 11:42 Mix - 3 - Han Herred Efterskole 2 - Bane 11 0 - 3
Torsdag 30-06-22 11:42 Staby Efterskole 4 - Lyngs Idrætsefterskole 1 - Bane 12 0 - 6
Torsdag 30-06-22 11:54 Gudenaadalens Efterskole - Vejstrup Efterskole - Bane 9 0 - 1
Torsdag 30-06-22 11:54 Bork Havn Efterskole - Vivild G&I 2 - Bane 10 0 - 0
Torsdag 30-06-22 11:54 Hammerum Efterskole - Vandel Efterskole 1 - Bane 11 1 - 1
Torsdag 30-06-22 11:54 Vivild G&I 1 - Bernstorffsminde Efterskole 1 - Bane 12 0 - 0
Torsdag 30-06-22 12:06 Elbæk Efterskole - Staby Efterskole 1 - Bane 9 0 - 1
Torsdag 30-06-22 12:06 Skyum Idrætsefterskole 1 - Brøruphus Efterskole - Bane 10 3 - 0
Torsdag 30-06-22 12:06 Onsild Idrætsefterskole - Staby Efterskole 2 - Bane 11 0 - 3
Torsdag 30-06-22 12:06 Vandel Efterskole 2 - Lomborg Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Bane 12 1 - 1
Torsdag 30-06-22 12:18 Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Broby Sportsefterskole - Bane 11 3 - 0
Torsdag 30-06-22 12:18 Staby Efterskole 3 - Mix / Bjergsnæs - Bane 12 1 - 1
Torsdag 30-06-22 12:18 Lyngs Idrætsefterskole 2 - Vivild G&I 3 - Bane 9 1 - 1
Torsdag 30-06-22 12:18 Mix - 4 - Skyum Idrætsefterskole 2 - Bane 10 3 - 0
Torsdag 30-06-22 12:30 Balle Musik- & Idrætsefterskole - Idrætsefterskolen Lægården - Bane 9 3 - 1
Torsdag 30-06-22 12:30 Koldingegnens Idrætsefterskole - Ringe Fri- Og Efterskole 2 - Bane 10 1 - 0
Torsdag 30-06-22 12:30 Han Herred Efterskole 2 - Lyngs Idrætsefterskole 1 - Bane 11 1 - 2
Torsdag 30-06-22 12:30 Mix - 3 - Staby Efterskole 4 - Bane 12 0 - 3
Torsdag 30-06-22 12:42 Vejstrup Efterskole - Vivild G&I 2 - Bane 9 2 - 0
Torsdag 30-06-22 12:42 Gudenaadalens Efterskole - Bork Havn Efterskole - Bane 10 0 - 0
Torsdag 30-06-22 12:42 Vandel Efterskole 1 - Bernstorffsminde Efterskole 1 - Bane 11 2 - 0
Torsdag 30-06-22 12:42 Hammerum Efterskole - Vivild G&I 1 - Bane 12 1 - 4
Torsdag 30-06-22 13:00 Staby Efterskole 1 - Skyum Idrætsefterskole 2 - Bane 9 3 - 0
Torsdag 30-06-22 13:00 Skyum Idrætsefterskole 1 - Mix - 4 - Bane 10 4 - 5
Torsdag 30-06-22 13:00 Balle Musik- & Idrætsefterskole - Vivild G&I 2 - Bane 11 0 - 3
Torsdag 30-06-22 13:00 Vejstrup Efterskole - Koldingegnens Idrætsefterskole - Bane 12 2 - 3
Torsdag 30-06-22 13:12 Staby Efterskole 2 - Staby Efterskole 3 - Bane 9 2 - 0
Torsdag 30-06-22 13:12 Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Vandel Efterskole 2 - Bane 10 3 - 0
Torsdag 30-06-22 13:12 Lyngs Idrætsefterskole 1 - Vandel Efterskole 1 - Bane 11 1 - 0
Torsdag 30-06-22 13:12 Vivild G&I 1 - Staby Efterskole 4 - Bane 12 2 - 0
Torsdag 30-06-22 13:24 Staby Efterskole 1 - Mix - 4 - Bane 9 1 - 0
Torsdag 30-06-22 13:24 Vivild G&I 2 - Koldingegnens Idrætsefterskole - Bane 10 3 - 0
Torsdag 30-06-22 13:24 Staby Efterskole 2 - Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Bane 11 1 - 0
Torsdag 30-06-22 13:24 Lyngs Idrætsefterskole 1 - Vivild G&I 1 - Bane 12 1 - 0
Torsdag 30-06-22 13:36 Staby Efterskole 1 - Vivild G&I 2 - Bane 9 0 - 1
Torsdag 30-06-22 13:36 Staby Efterskole 2 - Lyngs Idrætsefterskole 1 - Bane 10 0 - 1
Torsdag 30-06-22 13:48 Staby Efterskole 1 - Staby Efterskole 2 - Bane 10
Torsdag 30-06-22 13:48 Vivild G&I 2 - Lyngs Idrætsefterskole 1 - Bane 9

Til toppen