Raklev Gymnastik- og Idrætsforening Fodbold

Info

Hjemmeside:
Formand: Jesper Hansen 30773919 30773919
Aktivitetssteder: Røsnæshallen

Stævner

Hold Køn Stævne Række Pulje
Raklev G&I 1 Drenge/Herrer 3- og 5-mands, forårets 1. spillerunde d. 25.04.21 5-mands - U7 drenge Pulje 2 -
Raklev G&I 2 Drenge/Herrer 3- og 5-mands, forårets 1. spillerunde d. 25.04.21 5-mands - U7 drenge Pulje 2 -
Raklev G&I 1 Drenge/Herrer 3- og 5-mands, forårets 1. spillerunde d. 25.04.21 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) Pulje 3 -
Raklev G&I 2 Drenge/Herrer 3- og 5-mands, forårets 1. spillerunde d. 25.04.21 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) Pulje 3 -
Raklev G&I 3 Drenge/Herrer 3- og 5-mands, forårets 1. spillerunde d. 25.04.21 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) Pulje 4 -
Raklev G&I 1 Drenge/Herrer 3- og 5-mands, forårets 1. spillerunde d. 25.04.21 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) Pulje 2 -
Raklev G&I 2 Drenge/Herrer 3- og 5-mands, forårets 1. spillerunde d. 25.04.21 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) Pulje 3 -
Raklev G&I 1 Piger/Damer 5- og 6-mands på 8-mandsmål, 1. runde d. 25.04.21 5-mands - U13 piger (begynder/letøvet) Pulje 1 -
Raklev G&I 2 Piger/Damer 5- og 6-mands på 8-mandsmål, 1. runde d. 25.04.21 5-mands - U13 piger (begynder/letøvet) Pulje 1 -
Raklev G&I Drenge/Herrer Indendørsturnering børn og unge 2020/21 - runde 1 U13 drenge B/C (Spilletid: 9 min.) Pulje 1 -
Raklev G&I Piger/Damer Indendørsturnering børn og unge 2020/21 - runde 1 U13 piger C (Spilletid: 9 min.) Pulje 2 -
Raklev G&I(U12) Piger/Damer Indendørsturnering børn og unge 2020/21 - runde 1 U13 piger C (Spilletid: 9 min.) Pulje 2 -
Raklev G&I Drenge/Herrer Indendørsturnering børn og unge 2020/21 - runde 1 U16-U17 drenge A (Spilletid: 9 min.) Pulje 1 -
Raklev G&I Drenge/Herrer Indendørsturnering børn og unge 2020/21 - runde 1 U16-U17 drenge B (Spilletid: 9 min.) Pulje 1 -

Turnerings/stævne søgning

Næste 7 dages kampe

Fra dato: til dato:
Kampnr. Dato/tid Række/Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
19-04-21 18:30 Damesenior +15/C - Pulje 1 Svinninge, 1 - Raklev
19-04-21 19:00 Veteraner +45/B - Pulje 1 Sørby Fodbold - Raklev - Fodbold, 8-mands (lysbane)
20-04-21 19:00 Oldboys +32/C - Pulje 3 Raklev - Svebølle
20-04-21 20:00 Herre +55/B - Pulje 1 B 73, Slagelse - Raklev
21-04-21 17:30 U12/U13 piger C - Pulje 1 Raklev G&I - Tuse IF
25-04-21 10:00 5-mands - U13 piger (begynder/letøvet) - Pulje 1 Løve IF - Raklev G&I 2 - Vipperød Hallen, Bane 2
25-04-21 10:00 5-mands - U7 drenge - Pulje 2 Raklev G&I 1 - Raklev G&I 2 - Rørby Stadion, Bane 1
25-04-21 10:00 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 4 Raklev G&I 3 - Høng 2 - Røsnæs Sportsplads, Bane 1
25-04-21 10:00 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 2 Raklev G&I 1 - Føllenslev-S. - Tømmerup Hallen, Bane 1
25-04-21 10:20 5-mands - U13 piger (begynder/letøvet) - Pulje 1 Vipperød 2 - Raklev G&I 1 - Vipperød Hallen , Bane 1
25-04-21 10:20 5-mands - U13 piger (begynder/letøvet) - Pulje 1 Raklev G&I 2 - Vipperød 1 - Vipperød Hallen, Bane 2
25-04-21 10:20 5-mands - U7 drenge - Pulje 2 Buerup/Reerslev - Raklev G&I 1 - Rørby Stadion, Bane 1
25-04-21 10:20 5-mands - U7 drenge - Pulje 2 Raklev G&I 2 - Rørby-Værslev - Rørby Stadion, Bane 2
25-04-21 10:20 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 2 Hørve IF - Raklev G&I 1 - Tømmerup Hallen, Bane 1
25-04-21 10:30 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 4 Jernløse Bk - Raklev G&I 3 - Røsnæs Sportsplads, Bane 2
25-04-21 10:40 5-mands - U7 drenge - Pulje 2 Rørby-Værslev - Raklev G&I 1 - Rørby Stadion, Bane 2
25-04-21 10:40 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 2 Jyderup Boldklub - Raklev G&I 1 - Tømmerup Hallen, Bane 2
25-04-21 10:45 5-mands - U13 piger (begynder/letøvet) - Pulje 1 Raklev G&I 1 - Løve IF - Vipperød Hallen, Bane 2
25-04-21 11:00 5-mands - U7 drenge - Pulje 2 Føllenslev-S. - Raklev G&I 2 - Rørby Stadion, Bane 1
25-04-21 11:00 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 4 Raklev G&I 3 - Svebølle - Røsnæs Sportsplads, Bane 1
25-04-21 11:05 5-mands - U13 piger (begynder/letøvet) - Pulje 1 Vipperød 2 - Raklev G&I 2 - Vipperød Hallen , Bane 1
25-04-21 11:20 5-mands - U7 drenge - Pulje 2 Raklev G&I 1 - Føllenslev-S. - Rørby Stadion, Bane 1
25-04-21 11:20 5-mands - U7 drenge - Pulje 2 Raklev G&I 2 - Buerup/Reerslev - Rørby Stadion, Bane 2
25-04-21 11:20 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 2 Raklev G&I 1 - Tømmerup 1 - Tømmerup Hallen, Bane 1
25-04-21 11:30 5-mands - U13 piger (begynder/letøvet) - Pulje 1 Raklev G&I 1 - Gevninge(Øvet) - Vipperød Hallen , Bane 1
25-04-21 11:30 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 4 Høng 2 - Raklev G&I 3 - Røsnæs Sportsplads, Bane 1
25-04-21 11:50 5-mands - U13 piger (begynder/letøvet) - Pulje 1 Vipperød 1 - Raklev G&I 1 - Vipperød Hallen , Bane 1
25-04-21 11:50 5-mands - U13 piger (begynder/letøvet) - Pulje 1 Gevninge(Øvet) - Raklev G&I 2 - Vipperød Hallen, Bane 2
25-04-21 12:00 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 3 Tømmerup 2 - Raklev G&I 2 - Tømmerup Hallen, Bane 1
25-04-21 12:15 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 3 Raklev G&I 1 - Raklev G&I 2 - Røsnæs Sportsplads, Bane 1
25-04-21 12:30 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 3 Hvidebæk IF - Raklev G&I 2 - Tømmerup Hallen, Bane 1
25-04-21 12:35 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 3 RIF Fodbold - Raklev G&I 1 - Røsnæs Sportsplads, Bane 1
25-04-21 12:35 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 3 Raklev G&I 2 - Høng 1 - Røsnæs Sportsplads, Bane 2
25-04-21 12:55 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 3 Høng 1 - Raklev G&I 1 - Røsnæs Sportsplads, Bane 2
25-04-21 13:00 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 3 Raklev G&I 2 - Rørby-Værslev - Tømmerup Hallen, Bane 2
25-04-21 13:15 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 3 Buerup/Reerslev - Raklev G&I 2 - Røsnæs Sportsplads, Bane 1
25-04-21 13:30 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 3 Raklev G&I 2 - Tømmerup 2 - Tømmerup Hallen, Bane 1
25-04-21 13:35 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 3 Raklev G&I 1 - Buerup/Reerslev - Røsnæs Sportsplads, Bane 1
25-04-21 13:35 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 3 Raklev G&I 2 - RIF Fodbold - Røsnæs Sportsplads, Bane 2

Til toppen