Røsnæshallen

Information

Adresse: Elledevej 29
4400 Kalundborg Rutevejledning
Tlf. Hovednr.: 59508300
Email: hallen@raklev.dk
Hjemmeside:
Faciliteter: Fodbold, 8-mands Bane 2, Fodbold, 8-mands Bane 3, Bane 2, Udendørs - Bane 2, Fodbold - lysbane 8 mands, Fodbold - Lysbane 8 mands, Fodbold - lysbane 11 mands, Ude, Hal 1, Fodbold, 8-mands Bane 1, Inde, 3-mandsbane, fodbold, 3-mandsbane, fodbold, Fodbold 8 mands Bane 4, 8-mands kunstgræsbane - bane 1, 8-mands kunstgræsbane - bane 2, 5-mands bane 4, Fodbold, 5-mands bane 1, Fodbold, 5-mands bane 2, Bane 2, Fodbold, 5-mands bane 3, Fodbold, 3-mands
Foreninger: Raklev Gymnastik- og Idrætsforening - Badminton, Raklev Gymnastik- og Idrætsforening - Fodbold, Raklev Gymnastik- og Idrætsforening - Håndbold, Raklev Gymnastik- og Idrætsforening - Petanque, Raklev Gymnastik- og Idrætsforening - Krocket

Program spillested

Fra dato: til dato:
Række Dato Tid Arrangement Arrangør Bane/hal Spilleform
Fodbold 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. 27-09-20 10:00  -  Røsnæs hallen, Bane 1
Fodbold 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. 27-09-20 10:00  -  Røsnæs hallen, Bane 2
Fodbold 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. 27-09-20 10:20  -  Røsnæs hallen, Bane 1
Fodbold 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. 27-09-20 10:20  -  Røsnæs hallen, Bane 2
Fodbold 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. 27-09-20 10:40  -  Røsnæs hallen, Bane 1
Fodbold 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. 27-09-20 10:40  -  Røsnæs hallen, Bane 2
Fodbold 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. 27-09-20 11:00  -  Røsnæs hallen, Bane 1
Fodbold 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. 27-09-20 11:00  -  Røsnæs hallen, Bane 2
Fodbold 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. 27-09-20 11:20  -  Røsnæs hallen, Bane 1
Fodbold 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. 27-09-20 11:20  -  Røsnæs hallen, Bane 2
Fodbold U12/13 C piger 30-09-20 17:30  - 
Fodbold Veteraner +45/ B 07-10-20 19:00  - 
Fodbold Damesenior +15/ C 08-10-20 18:30  -  8-mands

Til toppen