Terrænskyttenål GR | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 22. april 2021 - kl. 06:05
Periode: 01. januar 2021 - 31. december 2021

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 3 bedste resultater
1. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 65.00
R165 R2- R3-
Sum65 Snit65.00
2. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 1 60.00
R160 R2- R3-
Sum60 Snit60.00
3. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 58.00
R158 R2- R3-
Sum58 Snit58.00
4. 45123 Klaus Elian Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 57.00
R157 R2- R3-
Sum57 Snit57.00
5. 141427 Gert Nielsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 55.00
R155 R2- R3-
Sum55 Snit55.00
6. 46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 53.00
R153 R2- R3-
Sum53 Snit53.00
7. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 1 52.00
R152 R2- R3-
Sum52 Snit52.00
8. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 47.00
R147 R2- R3-
Sum47 Snit47.00
9. 129629 Martin Kaae Hansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 47.00
R147 R2- R3-
Sum47 Snit47.00
10. 46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
GR 1 45.00
R145 R2- R3-
Sum45 Snit45.00
11. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 45.00
R145 R2- R3-
Sum45 Snit45.00
12. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GR 1 44.00
R144 R2- R3-
Sum44 Snit44.00
13. 117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 41.00
R141 R2- R3-
Sum41 Snit41.00
14. 115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 1 41.00
R141 R2- R3-
Sum41 Snit41.00
15. 113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 41.00
R141 R2- R3-
Sum41 Snit41.00
16. 129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 41.00
R141 R2- R3-
Sum41 Snit41.00
17. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 1 39.00
R139 R2- R3-
Sum39 Snit39.00
18. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 38.00
R138 R2- R3-
Sum38 Snit38.00
19. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 37.00
R137 R2- R3-
Sum37 Snit37.00
20. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 36.00
R136 R2- R3-
Sum36 Snit36.00
21. 137889 Martin Noer Larsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 34.00
R134 R2- R3-
Sum34 Snit34.00
22. 81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 34.00
R134 R2- R3-
Sum34 Snit34.00
23. 129354 Carsten Husman Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 32.00
R132 R2- R3-
Sum32 Snit32.00
24. 131158 Morten Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
GR 1 31.00
R131 R2- R3-
Sum31 Snit31.00
25. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 29.00
R129 R2- R3-
Sum29 Snit29.00
26. 52762 Daniel Knudsen Historisk Riffelskytteforening Fyn
DGI Fyn
GR 1 27.00
R127 R2- R3-
Sum27 Snit27.00
27. 130096 Otto Haue Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 25.00
R125 R2- R3-
Sum25 Snit25.00
28. 123557 Klaus Andersen Brædstrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 23.00
R123 R2- R3-
Sum23 Snit23.00
29. 44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
GR 1 22.00
R122 R2- R3-
Sum22 Snit22.00
30. 119193 Steffen Schmidt Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 1 22.00
R122 R2- R3-
Sum22 Snit22.00
31. 116437 Sten Pold Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 17.00
R117 R2- R3-
Sum17 Snit17.00
32. 107842 Jens-Christian Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
GR 1 16.00
R116 R2- R3-
Sum16 Snit16.00

Til toppen