50m udtagelse Landskamp - Åben | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 16. oktober 2021 - kl. 06:13
Periode: 01. april 2021 - 30. juni 2021

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 8 bedste resultater
1. 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 12 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200 R5200
R6200 R7199 R8199
Sum1598 Snit199.75
2. 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 15 198.73
R1200 R2200 R3200 R4200 R5199
R6199 R7199 R8199
Sum1596 Snit199.50
3. 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 12 197.25
R1200 R2200 R3200 R4199 R5199
R6199 R7198 R8197
Sum1592 Snit199.00
4. 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 10 198.40
R1200 R2200 R3199 R4199 R5199
R6198 R7198 R8198
Sum1591 Snit198.88
5. 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 10 198.10
R1200 R2200 R3199 R4199 R5198
R6198 R7198 R8198
Sum1590 Snit198.75
6. 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 10 197.80
R1200 R2199 R3199 R4198 R5198
R6198 R7198 R8198
Sum1588 Snit198.50
7. 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 10 197.80
R1200 R2199 R3199 R4199 R5199
R6198 R7197 R8197
Sum1588 Snit198.50
8. 115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 8 197.88
R1200 R2199 R3199 R4199 R5198
R6198 R7196 R8194
Sum1583 Snit197.88
9. 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å1 9 197.56
R1199 R2199 R3198 R4198 R5198
R6198 R7197 R8196
Sum1583 Snit197.88
10. 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 10 196.80
R1199 R2199 R3199 R4198 R5198
R6197 R7196 R8195
Sum1581 Snit197.63
11. 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 9 197.11
R1199 R2199 R3197 R4197 R5197
R6197 R7196 R8196
Sum1578 Snit197.25
12. 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 10 196.10
R1198 R2198 R3198 R4197 R5197
R6197 R7197 R8195
Sum1577 Snit197.13
13. 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 12 194.83
R1198 R2198 R3197 R4196 R5196
R6196 R7195 R8194
Sum1570 Snit196.25
14. 70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 10 195.20
R1198 R2198 R3197 R4196 R5196
R6195 R7195 R8193
Sum1568 Snit196.00
15. 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 10 195.50
R1198 R2197 R3197 R4196 R5195
R6195 R7195 R8194
Sum1567 Snit195.88
16. 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
Å2 8 195.50
R1199 R2199 R3198 R4194 R5194
R6194 R7193 R8193
Sum1564 Snit195.50
17. 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 10 194.80
R1197 R2196 R3196 R4195 R5195
R6194 R7194 R8194
Sum1561 Snit195.13
18. 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 12 193.25
R1197 R2196 R3195 R4195 R5194
R6194 R7193 R8192
Sum1556 Snit194.50
19. 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 10 192.40
R1197 R2195 R3195 R4194 R5194
R6193 R7191 R8190
Sum1549 Snit193.63
20. 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 10 192.40
R1196 R2195 R3195 R4194 R5194
R6191 R7191 R8191
Sum1547 Snit193.38
21. 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 8 192.25
R1194 R2194 R3192 R4192 R5192
R6192 R7191 R8191
Sum1538 Snit192.25
22. 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 9 191.33
R1198 R2194 R3192 R4192 R5192
R6189 R7189 R8189
Sum1535 Snit191.88
23. 129850 Isabella K. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 9 191.22
R1194 R2194 R3193 R4192 R5191
R6191 R7190 R8189
Sum1534 Snit191.75
24. 142805 Michael Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 8 190.38
R1194 R2194 R3193 R4192 R5190
R6190 R7187 R8183
Sum1523 Snit190.38
25. 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 9 189.33
R1193 R2193 R3191 R4191 R5189
R6189 R7187 R8187
Sum1520 Snit190.00
26. 80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 8 188.88
R1192 R2192 R3190 R4190 R5189
R6188 R7186 R8184
Sum1511 Snit188.88
27. 143337 Simone Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 10 183.10
R1192 R2192 R3190 R4190 R5189
R6188 R7182 R8177
Sum1500 Snit187.50
28. 144035 Pernille Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 10 179.00
R1188 R2184 R3184 R4182 R5182
R6180 R7179 R8175
Sum1454 Snit181.75
29. 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 7 199.71
R1200 R2200 R3200 R4200 R5200
R6199 R7199 R8-
Sum1398 Snit199.71
30. 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 7 198.86
R1200 R2200 R3200 R4200 R5198
R6198 R7196 R8-
Sum1392 Snit198.86
31. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 7 197.43
R1198 R2198 R3198 R4197 R5197
R6197 R7197 R8-
Sum1382 Snit197.43
32. 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 196.00
R1199 R2197 R3197 R4196 R5195
R6195 R7193 R8-
Sum1372 Snit196.00
33. 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 7 194.71
R1199 R2197 R3196 R4194 R5194
R6193 R7190 R8-
Sum1363 Snit194.71
34. 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 194.43
R1198 R2198 R3195 R4195 R5193
R6192 R7190 R8-
Sum1361 Snit194.43
35. 139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 7 191.00
R1194 R2193 R3192 R4190 R5190
R6189 R7189 R8-
Sum1337 Snit191.00
36. 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 7 190.00
R1194 R2193 R3192 R4191 R5190
R6186 R7184 R8-
Sum1330 Snit190.00
37. 91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 6 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200 R5199
R6199 R7- R8-
Sum1198 Snit199.67
38. 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 6 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200 R5199
R6199 R7- R8-
Sum1198 Snit199.67
39. 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 6 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200 R5199
R6197 R7- R8-
Sum1196 Snit199.33
40. 52423 Henrik Greve Nielsen Højby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 6 199.33
R1200 R2200 R3199 R4199 R5199
R6199 R7- R8-
Sum1196 Snit199.33
41. 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 6 197.83
R1199 R2199 R3198 R4198 R5197
R6196 R7- R8-
Sum1187 Snit197.83
42. 38516 Carina Damkier Søndergaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 6 197.83
R1199 R2199 R3198 R4197 R5197
R6197 R7- R8-
Sum1187 Snit197.83
43. 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 197.33
R1199 R2199 R3197 R4197 R5196
R6196 R7- R8-
Sum1184 Snit197.33
44. 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 6 197.33
R1200 R2199 R3198 R4197 R5196
R6194 R7- R8-
Sum1184 Snit197.33
45. 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 6 196.83
R1198 R2198 R3198 R4197 R5196
R6194 R7- R8-
Sum1181 Snit196.83
46. 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 6 195.67
R1198 R2198 R3195 R4195 R5194
R6194 R7- R8-
Sum1174 Snit195.67
47. 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 195.67
R1199 R2199 R3197 R4196 R5193
R6190 R7- R8-
Sum1174 Snit195.67
48. 139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 6 195.50
R1198 R2197 R3197 R4196 R5195
R6190 R7- R8-
Sum1173 Snit195.50
49. 140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 6 192.17
R1196 R2194 R3191 R4191 R5191
R6190 R7- R8-
Sum1153 Snit192.17
50. 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 6 191.00
R1195 R2193 R3192 R4190 R5190
R6186 R7- R8-
Sum1146 Snit191.00
51. 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 6 190.67
R1194 R2193 R3192 R4192 R5191
R6182 R7- R8-
Sum1144 Snit190.67
52. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 6 190.17
R1192 R2191 R3191 R4190 R5189
R6188 R7- R8-
Sum1141 Snit190.17
53. 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 5 199.60
R1200 R2200 R3200 R4200 R5198
R6- R7- R8-
Sum998 Snit199.60
54. 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 5 199.20
R1200 R2200 R3200 R4198 R5198
R6- R7- R8-
Sum996 Snit199.20
55. 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 5 199.20
R1200 R2200 R3200 R4198 R5198
R6- R7- R8-
Sum996 Snit199.20
56. 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 5 198.60
R1199 R2199 R3199 R4198 R5198
R6- R7- R8-
Sum993 Snit198.60
57. 112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 5 198.40
R1199 R2199 R3198 R4198 R5198
R6- R7- R8-
Sum992 Snit198.40
58. 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 5 198.40
R1199 R2199 R3199 R4198 R5197
R6- R7- R8-
Sum992 Snit198.40
59. 117829 Camilla Harder Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 198.00
R1200 R2199 R3198 R4197 R5196
R6- R7- R8-
Sum990 Snit198.00
60. 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 198.00
R1200 R2199 R3198 R4197 R5196
R6- R7- R8-
Sum990 Snit198.00
61. 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 197.00
R1199 R2197 R3197 R4196 R5196
R6- R7- R8-
Sum985 Snit197.00
62. 130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 5 197.00
R1198 R2198 R3198 R4196 R5195
R6- R7- R8-
Sum985 Snit197.00
63. 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 5 197.00
R1199 R2198 R3198 R4196 R5194
R6- R7- R8-
Sum985 Snit197.00
64. 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 194.60
R1199 R2195 R3194 R4194 R5191
R6- R7- R8-
Sum973 Snit194.60
65. 140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 193.60
R1195 R2195 R3194 R4192 R5192
R6- R7- R8-
Sum968 Snit193.60
66. 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 193.40
R1195 R2195 R3194 R4194 R5189
R6- R7- R8-
Sum967 Snit193.40
67. 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 192.00
R1193 R2193 R3192 R4192 R5190
R6- R7- R8-
Sum960 Snit192.00
68. 54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 5 191.60
R1196 R2194 R3194 R4190 R5184
R6- R7- R8-
Sum958 Snit191.60
69. 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 5 188.60
R1194 R2191 R3191 R4187 R5180
R6- R7- R8-
Sum943 Snit188.60
70. 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 5 187.80
R1194 R2192 R3190 R4185 R5178
R6- R7- R8-
Sum939 Snit187.80
71. 132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 5 186.80
R1192 R2189 R3188 R4185 R5180
R6- R7- R8-
Sum934 Snit186.80
72. 137600 Hans Christian Larsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 183.40
R1186 R2185 R3185 R4183 R5178
R6- R7- R8-
Sum917 Snit183.40
73. 138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 5 171.20
R1177 R2173 R3172 R4171 R5163
R6- R7- R8-
Sum856 Snit171.20
74. 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 4 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200 R5-
R6- R7- R8-
Sum800 Snit200.00
75. 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199 R5-
R6- R7- R8-
Sum798 Snit199.50
76. 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 199.25
R1200 R2200 R3199 R4198 R5-
R6- R7- R8-
Sum797 Snit199.25
77. 121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 4 199.00
R1200 R2200 R3198 R4198 R5-
R6- R7- R8-
Sum796 Snit199.00
78. 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 4 198.25
R1199 R2199 R3198 R4197 R5-
R6- R7- R8-
Sum793 Snit198.25
79. 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 4 197.50
R1199 R2198 R3197 R4196 R5-
R6- R7- R8-
Sum790 Snit197.50
80. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
Å1 4 197.25
R1199 R2198 R3196 R4196 R5-
R6- R7- R8-
Sum789 Snit197.25
81. 136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 196.75
R1198 R2197 R3197 R4195 R5-
R6- R7- R8-
Sum787 Snit196.75
82. 142537 Klaus Rønne Jensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 196.50
R1199 R2197 R3196 R4194 R5-
R6- R7- R8-
Sum786 Snit196.50
83. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 4 196.00
R1198 R2196 R3196 R4194 R5-
R6- R7- R8-
Sum784 Snit196.00
84. 134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 4 196.00
R1196 R2196 R3196 R4196 R5-
R6- R7- R8-
Sum784 Snit196.00
85. 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 195.75
R1197 R2196 R3196 R4194 R5-
R6- R7- R8-
Sum783 Snit195.75
86. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 4 194.75
R1196 R2195 R3194 R4194 R5-
R6- R7- R8-
Sum779 Snit194.75
87. 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 4 194.75
R1197 R2195 R3195 R4192 R5-
R6- R7- R8-
Sum779 Snit194.75
88. 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 4 194.75
R1197 R2196 R3193 R4193 R5-
R6- R7- R8-
Sum779 Snit194.75
89. 92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 4 194.50
R1196 R2196 R3193 R4193 R5-
R6- R7- R8-
Sum778 Snit194.50
90. 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 194.25
R1195 R2195 R3194 R4193 R5-
R6- R7- R8-
Sum777 Snit194.25
91. 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 194.25
R1197 R2196 R3192 R4192 R5-
R6- R7- R8-
Sum777 Snit194.25
92. 141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 4 194.25
R1198 R2195 R3193 R4191 R5-
R6- R7- R8-
Sum777 Snit194.25
93. 60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å1 4 193.00
R1195 R2194 R3192 R4191 R5-
R6- R7- R8-
Sum772 Snit193.00
94. 136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 192.75
R1196 R2194 R3192 R4189 R5-
R6- R7- R8-
Sum771 Snit192.75
95. 144446 Anni Cordes Luns Sparholt Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å2 4 192.25
R1197 R2192 R3190 R4190 R5-
R6- R7- R8-
Sum769 Snit192.25
96. 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 4 191.75
R1195 R2193 R3190 R4189 R5-
R6- R7- R8-
Sum767 Snit191.75
97. 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å2 4 191.00
R1196 R2194 R3187 R4187 R5-
R6- R7- R8-
Sum764 Snit191.00
98. 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 190.75
R1195 R2192 R3192 R4184 R5-
R6- R7- R8-
Sum763 Snit190.75
99. 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 190.50
R1191 R2191 R3190 R4190 R5-
R6- R7- R8-
Sum762 Snit190.50
100. 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å2 4 190.25
R1196 R2191 R3187 R4187 R5-
R6- R7- R8-
Sum761 Snit190.25
101. 144540 Michael Jimmi Møller Nielsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 190.00
R1192 R2190 R3189 R4189 R5-
R6- R7- R8-
Sum760 Snit190.00
102. 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 4 188.75
R1193 R2192 R3190 R4180 R5-
R6- R7- R8-
Sum755 Snit188.75
103. 120801 Palle Kofoed Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 187.00
R1192 R2188 R3186 R4182 R5-
R6- R7- R8-
Sum748 Snit187.00
104. 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 185.50
R1191 R2190 R3184 R4177 R5-
R6- R7- R8-
Sum742 Snit185.50
105. 142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 185.25
R1186 R2185 R3185 R4185 R5-
R6- R7- R8-
Sum741 Snit185.25
106. 144456 Karsten Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 182.25
R1188 R2186 R3178 R4177 R5-
R6- R7- R8-
Sum729 Snit182.25
107. 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 4 178.00
R1183 R2178 R3178 R4173 R5-
R6- R7- R8-
Sum712 Snit178.00
108. 141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 4 177.25
R1183 R2178 R3175 R4173 R5-
R6- R7- R8-
Sum709 Snit177.25
109. 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å2 4 176.75
R1186 R2176 R3175 R4170 R5-
R6- R7- R8-
Sum707 Snit176.75
110. 143304 Klaus Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 170.50
R1178 R2173 R3171 R4160 R5-
R6- R7- R8-
Sum682 Snit170.50
111. 88618 Anders kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum598 Snit199.33
112. 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum598 Snit199.33
113. 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å1 3 197.67
R1199 R2197 R3197 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum593 Snit197.67
114. 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.00
R1198 R2197 R3196 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum591 Snit197.00
115. 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 3 196.67
R1198 R2196 R3196 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum590 Snit196.67
116. 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 196.67
R1198 R2197 R3195 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum590 Snit196.67
117. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 196.67
R1197 R2197 R3196 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum590 Snit196.67
118. 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 196.00
R1197 R2196 R3195 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum588 Snit196.00
119. 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 3 196.00
R1198 R2198 R3192 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum588 Snit196.00
120. 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 195.33
R1196 R2195 R3195 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum586 Snit195.33
121. 137043 Martin Strib Rahbek Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
Å2 3 195.33
R1196 R2196 R3194 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum586 Snit195.33
122. 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 195.00
R1195 R2195 R3195 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum585 Snit195.00
123. 22128 Claus Pors Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 195.00
R1196 R2196 R3193 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum585 Snit195.00
124. 136952 Daniel Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 195.00
R1197 R2196 R3192 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum585 Snit195.00
125. 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 194.67
R1198 R2194 R3192 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum584 Snit194.67
126. 121834 Poul Erik Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 3 194.67
R1196 R2194 R3194 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum584 Snit194.67
127. 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 3 194.33
R1196 R2195 R3192 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum583 Snit194.33
128. 93897 Patrick Sortkjær Jensen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 3 194.00
R1196 R2194 R3192 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum582 Snit194.00
129. 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 193.33
R1194 R2193 R3193 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum580 Snit193.33
130. 125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 3 193.33
R1195 R2195 R3190 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum580 Snit193.33
131. 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å1 3 193.33
R1194 R2194 R3192 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum580 Snit193.33
132. 144655 Janus Pedersen Østlollands Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 3 192.33
R1194 R2194 R3189 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum577 Snit192.33
133. 121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 192.00
R1193 R2192 R3191 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum576 Snit192.00
134. 131322 Maiken Pernille Simonsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 3 191.67
R1195 R2190 R3190 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum575 Snit191.67
135. 144582 Martin Skov Nielsen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 3 191.33
R1194 R2191 R3189 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum574 Snit191.33
136. 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 3 190.67
R1196 R2190 R3186 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum572 Snit190.67
137. 95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 190.33
R1194 R2189 R3188 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum571 Snit190.33
138. 136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 190.33
R1195 R2190 R3186 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum571 Snit190.33
139. 122286 Henrik Nøbølle K. A. Mikkelsen Østlollands Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 3 190.33
R1191 R2190 R3190 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum571 Snit190.33
140. 114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 3 190.00
R1191 R2190 R3189 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum570 Snit190.00
141. 117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 189.33
R1194 R2190 R3184 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum568 Snit189.33
142. 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 189.00
R1191 R2190 R3186 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum567 Snit189.00
143. 130853 Karina Andersson Mikkelsen Østlollands Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 3 188.00
R1188 R2188 R3188 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum564 Snit188.00
144. 30673 Bjarne Fyhring Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
Å2 3 187.67
R1190 R2187 R3186 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum563 Snit187.67
145. 143565 Thomas L. Tranberg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 187.67
R1191 R2186 R3186 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum563 Snit187.67
146. 144419 Anna Dorete Vester Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 186.67
R1188 R2186 R3186 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum560 Snit186.67
147. 144577 Henrik B Rasmussen Østlollands Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 3 185.67
R1191 R2190 R3176 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum557 Snit185.67
148. 144450 Pia Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å2 3 181.00
R1186 R2180 R3177 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum543 Snit181.00
149. 140555 Flemmimg Kofoed Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 3 179.33
R1188 R2178 R3172 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum538 Snit179.33
150. 131062 Brian Villum Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 171.33
R1180 R2171 R3163 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum514 Snit171.33
151. 138475 Michael Larsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 171.33
R1180 R2168 R3166 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum514 Snit171.33
152. 84289 Nicolaj Bjørn Andersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum400 Snit200.00
153. 69976 Kenneth Nielsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum400 Snit200.00
154. 70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum400 Snit200.00
155. 105689 Niclas Jensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum399 Snit199.50
156. 106053 Jonathan Larsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum398 Snit199.00
157. 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum398 Snit199.00
158. 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum398 Snit199.00
159. 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum397 Snit198.50
160. 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum397 Snit198.50
161. 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum396 Snit198.00
162. 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum396 Snit198.00
163. 144579 Max Banke Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å2 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum396 Snit198.00
164. 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum395 Snit197.50
165. 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum395 Snit197.50
166. 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum395 Snit197.50
167. 93566 Jens Frimann Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum395 Snit197.50
168. 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum394 Snit197.00
169. 19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum394 Snit197.00
170. 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum394 Snit197.00
171. 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum393 Snit196.50
172. 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum393 Snit196.50
173. 135860 Tobias Fisker Torstensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum392 Snit196.00
174. 122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum391 Snit195.50
175. 58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum391 Snit195.50
176. 94251 Josefine Korsager Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum391 Snit195.50
177. 106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum390 Snit195.00
178. 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum390 Snit195.00
179. 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å1 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum390 Snit195.00
180. 126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum390 Snit195.00
181. 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum390 Snit195.00
182. 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum389 Snit194.50
183. 113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum389 Snit194.50
184. 111923 Martin Andersen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum389 Snit194.50
185. 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å1 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum388 Snit194.00
186. 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum388 Snit194.00
187. 123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 194.00
R1197 R2191 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum388 Snit194.00
188. 46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum387 Snit193.50
189. 131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å1 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum387 Snit193.50
190. 143118 Poul Erik Aunsholt Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum387 Snit193.50
191. 85340 Morten Stockflet Jørgensen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 2 193.50
R1196 R2191 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum387 Snit193.50
192. 80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 193.50
R1197 R2190 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum387 Snit193.50
193. 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum386 Snit193.00
194. 58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum386 Snit193.00
195. 130142 Asger Milborg Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum386 Snit193.00
196. 140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum386 Snit193.00
197. 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum385 Snit192.50
198. 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum385 Snit192.50
199. 91811 Jørgen Eskildsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum385 Snit192.50
200. 15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum384 Snit192.00
201. 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum384 Snit192.00
202. 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum384 Snit192.00
203. 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 191.50
R1194 R2189 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum383 Snit191.50
204. 142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum382 Snit191.00
205. 101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 2 190.50
R1196 R2185 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum381 Snit190.50
206. 135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum380 Snit190.00
207. 64428 Lizzie Schnor Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
Å2 2 190.00
R1194 R2186 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum380 Snit190.00
208. 62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum380 Snit190.00
209. 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum379 Snit189.50
210. 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum379 Snit189.50
211. 35362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum375 Snit187.50
212. 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 187.00
R1190 R2184 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum374 Snit187.00
213. 105228 Mia Boetius Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å2 2 187.00
R1192 R2182 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum374 Snit187.00
214. 139145 Daniel Kaagh Kvist Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 185.50
R1190 R2181 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum371 Snit185.50
215. 144684 Jens Bukbjerg Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 185.50
R1188 R2183 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum371 Snit185.50
216. 137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 185.00
R1191 R2179 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum370 Snit185.00
217. 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 180.50
R1183 R2178 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum361 Snit180.50
218. 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 2 180.00
R1180 R2180 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum360 Snit180.00
219. 143303 Pernille Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 179.00
R1184 R2174 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum358 Snit179.00
220. 140705 Anders R Andersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 2 177.00
R1181 R2173 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum354 Snit177.00
221. 142457 Mogens Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 175.50
R1176 R2175 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum351 Snit175.50
222. 144654 Camilla Katja Hartmeyer Østlollands Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 173.00
R1175 R2171 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum346 Snit173.00
223. 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 2 172.50
R1176 R2169 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum345 Snit172.50
224. 138521 Rasmus Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 2 171.00
R1174 R2168 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum342 Snit171.00
225. 90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum200 Snit200.00
226. 47589 Kenneth Hansen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum199 Snit199.00
227. 46176 Karin Hansen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum199 Snit199.00
228. 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum198 Snit198.00
229. 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum198 Snit198.00
230. 53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum198 Snit198.00
231. 144438 Mai-britt Ahlgren Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum198 Snit198.00
232. 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum198 Snit198.00
233. 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 197.00
R1197 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum197 Snit197.00
234. 119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum196 Snit196.00
235. 110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum195 Snit195.00
236. 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum195 Snit195.00
237. 126871 Christina Ehrhorn Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum195 Snit195.00
238. 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum194 Snit194.00
239. 115163 Anne Munk Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum194 Snit194.00
240. 41547 Kristian B. Mikkelsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum194 Snit194.00
241. 47448 Tom Vibæk Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum194 Snit194.00
242. 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 1 193.00
R1193 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum193 Snit193.00
243. 103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum193 Snit193.00
244. 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 193.00
R1193 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum193 Snit193.00
245. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum192 Snit192.00
246. 139983 Cecilie Julie Jensen Pedersen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 1 192.00
R1192 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum192 Snit192.00
247. 127989 Heidi Nielsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum190 Snit190.00
248. 134532 John Pedersen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 1 189.00
R1189 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum189 Snit189.00
249. 55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum188 Snit188.00
250. 47442 Ulrich Andersen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
Å2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum188 Snit188.00
251. 140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum188 Snit188.00
252. 39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum187 Snit187.00
253. 56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum187 Snit187.00
254. 29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum186 Snit186.00
255. 140041 Martin Larsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum186 Snit186.00
256. 141852 Nels Søndergaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum185 Snit185.00
257. 144311 Jan Winther Hald Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum181 Snit181.00
258. 140042 Lizette Horsdal Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 177.00
R1177 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum177 Snit177.00
259. 129772 Lars Erik Klærke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 1 175.00
R1175 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum175 Snit175.00
260. 142466 Anne Fraxinus Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 1 173.00
R1173 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum173 Snit173.00
261. 144673 Sandra Cordsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 156.00
R1156 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum156 Snit156.00
262. 140711 Benny flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 141.00
R1141 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum141 Snit141.00

Til toppen