GrovRevolver | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 12. august 2020 - kl. 06:07
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 47.75
R150 R250 R346 R445
Sum191 Snit47.75
2. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 6 42.33
R150 R246 R342 R442
Sum180 Snit45.00
3. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 43.25
R153 R246 R339 R435
Sum173 Snit43.25
4. 103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 48.67
R152 R249 R345 R4-
Sum146 Snit48.67
5. 129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 43.00
R145 R244 R340 R4-
Sum129 Snit43.00
6. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 42.67
R146 R245 R337 R4-
Sum128 Snit42.67
7. 113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 39.67
R147 R240 R332 R4-
Sum119 Snit39.67
8. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 34.33
R140 R235 R328 R4-
Sum103 Snit34.33
9. 127701 Peter Budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 32.00
R136 R235 R325 R4-
Sum96 Snit32.00
10. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 43.00
R144 R242 R3- R4-
Sum86 Snit43.00
11. 94995 Rahlf Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 41.50
R146 R237 R3- R4-
Sum83 Snit41.50
12. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 41.50
R143 R240 R3- R4-
Sum83 Snit41.50
13. 121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 37.50
R141 R234 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
14. 56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 36.50
R137 R236 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
15. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 26.00
R137 R215 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
16. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 25.00
R130 R220 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
17. 58455 Dan Back Jensen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 24.50
R125 R224 R3- R4-
Sum49 Snit24.50
18. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
19. 122815 Matis Helbo Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
20. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
21. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
22. 56529 Finn Berg Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
23. 130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
24. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
25. 88094 Tobias Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
26. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
27. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
28. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
29. 133661 Kasper Sartou Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
30. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
31. 62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
32. 126441 Knud Jørgensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
33. 105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
34. 60863 Frank Andersen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
35. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
36. 87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 5.00
R15 R2- R3- R4-
Sum5 Snit5.00

Til toppen