Luftriffel, 15m - Åben | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 24. juli 2021 - kl. 06:01
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 4 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 4 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 199.50
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
5. 112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 199.25
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
6. 29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 4 199.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
7. 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 6 197.83
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
8. 140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 6 198.00
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
9. 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å1 4 198.25
R1200 R2200 R3197 R4196
Sum793 Snit198.25
10. 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 198.25
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
11. 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 5 196.60
R1200 R2200 R3197 R4195
Sum792 Snit198.00
12. 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å1 4 197.25
R1200 R2198 R3198 R4193
Sum789 Snit197.25
13. 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 4 197.25
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
14. 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 5 196.20
R1200 R2197 R3196 R4194
Sum787 Snit196.75
15. 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 4 196.50
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
16. 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
Å1 6 196.00
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
17. 92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 5 195.80
R1199 R2198 R3195 R4194
Sum786 Snit196.50
18. 137302 Bethina Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 4 196.25
R1199 R2197 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
19. 86480 Susanne Gissel Christensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 5 191.40
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
20. 140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 4 192.75
R1193 R2193 R3193 R4192
Sum771 Snit192.75
21. 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 4 189.75
R1192 R2192 R3189 R4186
Sum759 Snit189.75
22. 137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 6 189.17
R1190 R2189 R3189 R4189
Sum757 Snit189.25
23. 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 5 188.00
R1192 R2190 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
24. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 200.00
R1200 R2200 R3200 R4-
Sum600 Snit200.00
25. 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 200.00
R1200 R2200 R3200 R4-
Sum600 Snit200.00
26. 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
27. 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
28. 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
29. 128911 Michael Lippert Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
30. 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
31. 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
32. 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 198.67
R1200 R2199 R3197 R4-
Sum596 Snit198.67
33. 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 198.67
R1200 R2200 R3196 R4-
Sum596 Snit198.67
34. 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 198.67
R1199 R2199 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
35. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 198.33
R1200 R2198 R3197 R4-
Sum595 Snit198.33
36. 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 198.00
R1199 R2198 R3197 R4-
Sum594 Snit198.00
37. 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 198.00
R1199 R2198 R3197 R4-
Sum594 Snit198.00
38. 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 197.67
R1199 R2198 R3196 R4-
Sum593 Snit197.67
39. 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 197.67
R1199 R2199 R3195 R4-
Sum593 Snit197.67
40. 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 3 197.00
R1198 R2198 R3195 R4-
Sum591 Snit197.00
41. 88843 Signe B. Andersen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 196.67
R1198 R2196 R3196 R4-
Sum590 Snit196.67
42. 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 196.67
R1200 R2198 R3192 R4-
Sum590 Snit196.67
43. 95373 Matilde Hede Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 3 196.67
R1197 R2197 R3196 R4-
Sum590 Snit196.67
44. 76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 196.33
R1198 R2196 R3195 R4-
Sum589 Snit196.33
45. 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 196.33
R1197 R2196 R3196 R4-
Sum589 Snit196.33
46. 58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 194.67
R1195 R2195 R3194 R4-
Sum584 Snit194.67
47. 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 193.33
R1197 R2192 R3191 R4-
Sum580 Snit193.33
48. 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 192.67
R1194 R2192 R3192 R4-
Sum578 Snit192.67
49. 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 192.67
R1197 R2191 R3190 R4-
Sum578 Snit192.67
50. 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 192.33
R1196 R2193 R3188 R4-
Sum577 Snit192.33
51. 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 192.00
R1194 R2192 R3190 R4-
Sum576 Snit192.00
52. 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 3 191.67
R1197 R2191 R3187 R4-
Sum575 Snit191.67
53. 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 190.00
R1191 R2190 R3189 R4-
Sum570 Snit190.00
54. 112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 188.33
R1191 R2191 R3183 R4-
Sum565 Snit188.33
55. 111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 184.67
R1188 R2184 R3182 R4-
Sum554 Snit184.67
56. 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
57. 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
58. 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
59. 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
60. 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
61. 96841 Tim Mikkelsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
62. 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
63. 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
64. 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
65. 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
66. 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
67. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
68. 88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
69. 23207 Jane Mønster V.R.V.S.
DGI Østjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
70. 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
71. 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
72. 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
73. 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
74. 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
75. 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
76. 108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
77. 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
78. 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
79. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
80. 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
81. 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
82. 138280 Jesper Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
83. 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
84. 33621 Henrik Lund Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
85. 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
86. 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
87. 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
88. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
89. 115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
90. 140177 Thomas Poulsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
91. 22128 Claus Pors Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 198.00
R1200 R2196 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
92. 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
93. 102108 Julie Olsen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
94. 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
95. 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
96. 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
97. 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
98. 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
99. 117692 Lea Linda Bejning Andersen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
100. 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 196.50
R1200 R2193 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
101. 22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
102. 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
103. 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 196.50
R1199 R2194 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
104. 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
105. 99614 Frederik Bager Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
106. 139996 Maria Valentin Hansen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
107. 130687 Rolf Martens Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
108. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
109. 131005 Liza Frank Høj Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
110. 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
111. 125861 Martin Sørensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
112. 106994 Casper Broge Odder Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 194.50
R1198 R2191 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
113. 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
114. 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
115. 47020 Kristoffer Greve Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
116. 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
117. 139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
118. 56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
119. 139145 Daniel Kaagh Kvist Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
120. 142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
121. 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
122. 31756 Bo Udby Andersen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
123. 24187 Martin Dreyer Christensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
124. 46886 Thomas Greve Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
125. 104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 190.50
R1195 R2186 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
126. 141403 Andre Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 187.00
R1193 R2181 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
127. 143303 Pernille Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
128. 132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
129. 140204 Johannes Felt Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 185.00
R1191 R2179 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
130. 140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 185.00
R1185 R2185 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
131. 139548 Kenni Andersen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 181.00
R1183 R2179 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
132. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 175.50
R1176 R2175 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
133. 37485 Jacob K. Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 173.00
R1179 R2167 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
134. 137195 Thomas Højer Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 171.50
R1176 R2167 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
135. 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
136. 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
137. 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
138. 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
139. 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
140. 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
141. 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
142. 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
143. 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
144. 111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
145. 80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
146. 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
147. 57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
148. 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
149. 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
150. 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
151. 110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
152. 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
153. 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
154. 140535 Jesper Skaarup Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
155. 113421 Claus Jensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
156. 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
157. 55706 Christian Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
158. 55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
159. 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
160. 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
161. 127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
162. 15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
163. 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
164. 57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
165. 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
166. 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
167. 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
168. 127851 Sofie Dahl Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
169. 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
170. 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
171. 136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
172. 142845 Torben Fomsgaard Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
173. 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
174. 129850 Isabella K. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
175. 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
176. 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
177. 140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
178. 98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
179. 144035 Pernille Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
180. 107465 Kjeld Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
181. 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
182. 143304 Klaus Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
183. 137990 Emilie Olsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
184. 140320 Johan Andersen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 1 165.00
R1165 R2- R3- R4-
Sum165 Snit165.00
185. 104729 Leif Erlandsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 1 163.00
R1163 R2- R3- R4-
Sum163 Snit163.00

Til toppen