Senior Oldboys +40 A/B | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands turnering for senior og ældre forår 2018
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

Dommerpåsættere. Per Svendson 22 24 90 69 per.svendson@mail.dk Lars Kulle 21 66 39 85 kulle1@stofanet.dk Hvis aflysningen er mere end 3 arbejdsdage før, kan der sendes en mail. Er aflysningen mindre end 3 dage før, så ring og opnås der ikke kontakt, så send venligst en sms med oplysning om dit navn - foreningsnavn – kampnummer på kamp der skal aflyses eller kamp, der skal flyttes med oplysning om ny spilledato. HUSK DGI skal have samme besked, så den kan blive flyttet i systemet.

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=71190

Komplet kampprogram


Senior Oldboys +40 A/B

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 09-04-18 19:30 B 73, Slagelse - FC Storebælt 2 - 4
Tirsdag 10-04-18 19:00 Vestermose If - Føllenslev-Særslev 0 - 2
Onsdag 11-04-18 19:00 Stillinge If - Dianalund If 1 - 4
Torsdag 12-04-18 19:00 Team AS - IF 62 1 - 0
Mandag 16-04-18 19:00 Dianalund If - B 73, Slagelse 3 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
Tirsdag 17-04-18 19:00 FC Storebælt - Høng GF 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
Tirsdag 17-04-18 19:00 Raklev G&I - Stillinge If 3 - 0
Torsdag 19-04-18 19:00 St. Merløse - Team AS 1 - 2
Mandag 23-04-18 19:00 Dianalund If - Raklev G&I 1 - 6
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
Mandag 23-04-18 19:00 Føllenslev-Særslev - IF 62 3 - 0
Tirsdag 24-04-18 19:00 Vestermose If - St. Merløse 1 - 5
Onsdag 25-04-18 19:00 Stillinge If - FC Storebælt 3 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
Mandag 30-04-18 19:30 B 73, Slagelse - Raklev G&I 3 - 0
Tirsdag 01-05-18 19:00 FC Storebælt - Dianalund If 6 - 0
Tirsdag 01-05-18 19:00 Vestermose If - Team AS 2 - 1
Onsdag 02-05-18 19:00 Stillinge If - Høng GF 0 - 2
Torsdag 03-05-18 19:00 St. Merløse - Føllenslev-Særslev 1 - 0
Onsdag 09-05-18 19:00 IF 62 - Vestermose If 3 - 1
Onsdag 09-05-18 19:00 Høng GF - B 73, Slagelse 3 - 0
Tirsdag 15-05-18 19:00 Raklev G&I - FC Storebælt 2 - 2
Onsdag 16-05-18 19:00 Stillinge If - B 73, Slagelse 6 - 5
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
Onsdag 16-05-18 19:00 Høng GF - Dianalund If 3 - 0
Onsdag 16-05-18 19:00 IF 62 - St. Merløse 2 - 0
Torsdag 17-05-18 19:00 Team AS - Føllenslev-Særslev 5 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 21-05-18 10:00 Dianalund If - Stillinge If 3 - 0
Tirsdag 22-05-18 19:00 FC Storebælt - B 73, Slagelse 3 - 0
Tirsdag 22-05-18 19:00 Raklev G&I - Høng GF 2 - 0
Tirsdag 22-05-18 19:00 Føllenslev-Særslev - Vestermose If 1 - 0
Onsdag 23-05-18 19:00 IF 62 - Team AS 2 - 4
Mandag 28-05-18 19:30 B 73, Slagelse - Dianalund If 5 - 1
Tirsdag 29-05-18 19:00 Vestermose If - IF 62 0 - 0
Onsdag 30-05-18 19:00 Stillinge If - Raklev G&I 1 - 4
Onsdag 30-05-18 19:00 Høng GF - FC Storebælt 0 - 4
Mandag 04-06-18 19:00 Team AS - St. Merløse 1 - 2
Mandag 04-06-18 20:00 B 73, Slagelse - Høng GF 2 - 2
Tirsdag 05-06-18 19:00 FC Storebælt - Stillinge If 5 - 0
Onsdag 06-06-18 19:00 IF 62 - Føllenslev-Særslev 0 - 3
Torsdag 07-06-18 19:00 St. Merløse - Vestermose If 3 - 0
Torsdag 07-06-18 19:00 Raklev G&I - Dianalund If 9 - 0
Mandag 11-06-18 19:00 Dianalund If - FC Storebælt 3 - 8
Mandag 11-06-18 19:00 Føllenslev-Særslev - St. Merløse 1 - 5
Tirsdag 12-06-18 19:00 Raklev G&I - B 73, Slagelse 3 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
Onsdag 13-06-18 19:00 Høng GF - Stillinge If 3 - 0
Torsdag 14-06-18 19:00 Team AS - Vestermose If 8 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
Mandag 18-06-18 19:00 Føllenslev-Særslev - Team AS 3 - 0
Mandag 18-06-18 19:00 Dianalund If - Høng GF 1 - 5
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Tirsdag 19-06-18 19:00 FC Storebælt - Raklev G&I 3 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Manglende spillere
Onsdag 20-06-18 19:00 Stillinge If - B 73, Slagelse 0 - 3
Torsdag 21-06-18 19:00 St. Merløse - IF 62 0 - 2
Onsdag 27-06-18 19:00 Høng GF - Raklev G&I 0 - 3

Til toppen