LDT 50 og 200 m 3. omg. (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
102358 Johnny Nielsen Karsholte Skytteforening ÅK2 153.000 153.000 Hovedskydning
89170 Alexander Larsen Tuse Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
80641 Erika Frandsen Svinninge Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
80641 Erika Frandsen Svinninge Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
96690 Hans Fabricius-Rahbek Tuse Skytteforening UNG 186.000 186.000 Hovedskydning
92230 Mikkel Kurtzweil Højby Skytteforening, Sjælland J1 198.000 198.000 Hovedskydning
93330 Cecilie Rasmussen Korsør Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
93330 Cecilie Rasmussen Korsør Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening 1 197.000 197.000 Mesterskab
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening 1 197.000 197.000 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
59919 Andreas Andersen Tuse Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Mesterskab
59919 Andreas Andersen Tuse Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
79014 Brian Stauning Karsholte Skytteforening ÅK2 146.000 146.000 Hovedskydning
57583 Finn Jensen Højby Skytteforening, Sjælland V2 190.000 190.000 Hovedskydning
90839 Vicky Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
56834 Lone Kristiansen Ringsted Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
87202 Jack Lessow Høng Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
101457 Rasmus Nielsen Høng Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
101457 Rasmus Nielsen Høng Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
103805 Johannes Hellemann Høng Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
103805 Johannes Hellemann Høng Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening V1 195.000 195.000 Mesterskab
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening V1 197.000 197.000 Mesterskab
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening V1 199.000 199.000 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 194.000 194.000 Mesterskab
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 195.000 195.000 Hovedskydning
98646 Tine Sørensen Svinninge Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
98646 Tine Sørensen Svinninge Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
59244 Søren Skov Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 196.000 196.000 Mesterskab
59244 Søren Skov Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 191.000 191.000 Hovedskydning
58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening V2 196.000 196.000 Mesterskab
58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
62299 Karin Iversen Svinninge Skytteforening 1 197.000 197.000 Mesterskab
62299 Karin Iversen Svinninge Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
57498 Carsten Iversen Svinninge Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland V2 189.000 189.000 Hovedskydning
57465 Knud Madsen Svinninge Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
103828 John Pedersen Høng Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 193.000 193.000 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 189.000 189.000 Mesterskab
58282 Ole Lundov Holbæk Skytteforening V2 190.000 190.000 Mesterskab
58282 Ole Lundov Holbæk Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
57706 Gert Bøgild Pedersen Holbæk Skytteforening V2 176.000 176.000 Hovedskydning
57706 Gert Bøgild Pedersen Holbæk Skytteforening V2 185.000 185.000 Mesterskab
94011 Jonas Andersen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
94011 Jonas Andersen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK2 196.000 196.000 Mesterskab
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
94225 Mads Stenmose Holbæk Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
94225 Mads Stenmose Holbæk Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
109494 Daniel G Halliar Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
104678 Nickolai Malte Kristensen Tuse Skytteforening UNG 195.000 195.000 Hovedskydning
57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland V2 192.000 192.000 Hovedskydning
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening 1 196.000 196.000 Hovedskydning
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening 1 195.000 195.000 Mesterskab
57325 Kenneth Pedersen Tuse Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
57325 Kenneth Pedersen Tuse Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
92144 Lone Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
57777 Kurt Jensen Jyderup Skytteforening V2 195.000 195.000 Hovedskydning
80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening V2 185.000 185.000 Hovedskydning
110264 Albert Tourbo Olsen Svinninge Skytteforening BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
110265 Frederik Lundby Pedersen Svinninge Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
110265 Frederik Lundby Pedersen Svinninge Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
110267 Hannibal Nordtorp Engel Jyderup Skytteforening BK3 167.000 167.000 Hovedskydning
57218 Laila Sørensen Knabstrup Skytteforening ÅK2 183.000 183.000 Hovedskydning
57218 Laila Sørensen Nr. Asmindrup Skytteforening ÅK2 183.000 183.000 Hovedskydning
110369 Bente Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
57508 Torben Knudsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
57599 Bent Jørgensen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 181.000 181.000 Hovedskydning
59504 Lena Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V2 184.000 184.000 Hovedskydning
102435 Øhmer Kaya Holbæk Skytteforening J2 160.000 160.000 Hovedskydning
102435 Øhmer Kaya Holbæk Skytteforening J2 161.000 161.000 Mesterskab
57219 Kjeld Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
57328 Jens Westphal Nr. Asmindrup Skytteforening V2 185.000 185.000 Hovedskydning
112155 Andreas Andersen Korsør Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
57534 Martin Hansen Nr. Asmindrup Skytteforening 3 182.000 182.000 Hovedskydning
58324 Kristoffer Lauridsen Holbæk Skytteforening J2 179.000 179.000 Hovedskydning
58324 Kristoffer Lauridsen Holbæk Skytteforening J2 181.000 181.000 Mesterskab
57547 Kurt Pedersen Nr. Asmindrup Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
99178 Louis Cantby Korsør Skytteforening BK1 194.000 194.000 Mesterskab
99178 Louis Cantby Korsør Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
57469 Kaj Egebro Jensen Svinninge Skytteforening V2 187.000 187.000 Mesterskab
57469 Kaj Egebro Jensen Svinninge Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
111879 Nicolai Aagaard Højby Skytteforening, Sjælland BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
101805 Jonas Hansen Mullerup Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 195.000 195.000 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 195.000 195.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
57582 Flemming Madsen Nr. Asmindrup Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
58326 Kjeld Pedersen Tuse Skytteforening V1 197.000 197.000 Mesterskab
58326 Kjeld Pedersen Tuse Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK1 191.000 191.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
60027 Martin Petersen Ringsted Skytteforening UNG 189.000 189.000 Hovedskydning
111848 Caroline J. Lind Karsholte Skytteforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
57446 Ole Nielsen Svinninge Skytteforening V2 190.000 190.000 Mesterskab
57446 Ole Nielsen Svinninge Skytteforening V2 196.000 196.000 Hovedskydning
98398 Frederik Persson Karsholte Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
57295 Poul Kristensen Tuse Skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
95724 John Helstrup Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
95724 John Helstrup Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
85611 Sofie Bruun-Jensen Tuse Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
85611 Sofie Bruun-Jensen Tuse Skytteforening BK1 193.000 193.000 Mesterskab
106544 Silas Nielsen Tuse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
106544 Silas Nielsen Tuse Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
110577 Frederik Darré Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
96636 Willy O. Jensen Korsør Skytteforening V2 190.000 190.000 Mesterskab
96636 Willy O. Jensen Korsør Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening V1 199.000 199.000 Mesterskab
106818 Anders Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
104107 Morten Petersen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
104107 Morten Petersen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
59556 Jannick Eriksen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
59556 Jannick Eriksen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
58926 Mie Findsen Pedersen Korsør Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
58926 Mie Findsen Pedersen Korsør Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
93946 Jan Oppermann Korsør Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
93946 Jan Oppermann Korsør Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
57214 Torsten Poulsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Fuglebjerg Skytteforening V1 198.000 198.000 Mesterskab
58805 Inge Nielsen Fuglebjerg Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening V1 198.000 198.000 Mesterskab
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
58694 Dagmar Winther Keinicke Mullerup Skytteforening V2 185.000 185.000 Hovedskydning
93626 Casper Becker Højby Skytteforening, Sjælland BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
111039 Annette Olsen Højby Skytteforening, Sjælland BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
87204 Rasmus Falkner Høng Skytteforening J1 193.000 193.000 Hovedskydning
89175 Gert Lessow Høng Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 194.000 194.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 191.000 191.000 Mesterskab
60281 Ole Berggren Jørgensen Tuse Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
60281 Ole Berggren Jørgensen Tuse Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
105494 Gustav Pedersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
110397 Signe Vangsgaard Tuse Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
104809 Niels Hansen Jyderup Skytteforening ÅK2 179.000 179.000 Hovedskydning
104810 Toke Martinsen Jyderup Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
110257 Joachim Sørensen Jyderup Skytteforening J2 161.000 161.000 Hovedskydning
110266 Oscar Wieth-Christiansen Jyderup Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 1 199.000 199.000 Mesterskab
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 1 196.000 196.000 Hovedskydning
60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening V1 197.000 197.000 Mesterskab
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
104318 Gustav Nielsen Svinninge Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
105095 Frederik Christensen Mullerup Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
111451 Cecilie Munck Mullerup Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
57171 Mogens Olsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 185.000 185.000 Hovedskydning
58287 Niels Greve Holbæk Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
58287 Niels Greve Holbæk Skytteforening V2 190.000 190.000 Mesterskab
57551 Kim Jensen Højby Skytteforening, Sjælland 2 193.000 193.000 Hovedskydning
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
87952 Emil Søgaard Korsør Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
103748 Lasse B. Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Svinninge Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Svinninge Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
108368 Søren Nissen Ringsted Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
110302 Emil Andersen Ringsted Skytteforening BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
111952 Tobias Andersen Ringsted Skytteforening BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
109089 Anna Jørgensen Høng Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
109089 Anna Jørgensen Høng Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
58028 Jan Vilhelmsen Holbæk Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
58028 Jan Vilhelmsen Holbæk Skytteforening V2 192.000 192.000 Mesterskab
58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening V1 190.000 190.000 Mesterskab
58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening V1 185.000 185.000 Hovedskydning
98275 Christian Mikkelsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
98275 Christian Mikkelsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
96699 Noah Marck Kristensen Tuse Skytteforening BK1 194.000 194.000 Mesterskab
96699 Noah Marck Kristensen Tuse Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
106545 Nicklas Gryndahl Tuse Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
110259 Mike Bjørnson Tuse Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
111297 Marcel Howitz Reker Tuse Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
98276 Thomas Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening V1 195.000 195.000 Mesterskab
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
85447 Ditte Skov Korsør Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
85447 Ditte Skov Korsør Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
106793 Anna T. Pedersen Svinninge Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
106793 Anna T. Pedersen Svinninge Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
98277 Lasse Andersen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
110579 Tobias Rohde Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
98518 Martin Gregersen Mullerup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
100177 Kevin Jensen Mullerup Skytteforening BK2 184.000 184.000 Hovedskydning
110580 Patrick Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
111740 Aksel Nordvig Ladegaard Holbæk Skytteforening J2 156.000 156.000 Hovedskydning
111740 Aksel Nordvig Ladegaard Holbæk Skytteforening J2 156.000 156.000 Mesterskab
106437 Anastacia Lindboe Svinninge Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
106437 Anastacia Lindboe Svinninge Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening 3 173.000 173.000 Hovedskydning
58884 Ebbe W. Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
59471 Mike Eriksen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK2 195.000 195.000 Mesterskab
59471 Mike Eriksen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
72116 Thomas Fredebo Høng Skytteforening 3 189.000 189.000 Hovedskydning
57224 Finn Hansen Nr. Asmindrup Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
112007 Preben Andersen Holbæk Skytteforening V2 178.000 178.000 Mesterskab
112007 Preben Andersen Holbæk Skytteforening V2 177.000 177.000 Hovedskydning
112110 Jonathan Lohse Korsør Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
59640 Andreas Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
59640 Andreas Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
94010 Lasse Dissing Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
94010 Lasse Dissing Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
94009 Gustav Larsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
100178 Kim Jensen Mullerup Skytteforening ÅK2 171.000 171.000 Hovedskydning
103775 Mads L. Møllegårs Skog Mullerup Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
104383 Christian Jervelund Mullerup Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Mullerup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
92369 Sebastian Pedersen Korsør Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
92369 Sebastian Pedersen Korsør Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
104316 Katrine Frandsen Svinninge Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
104316 Katrine Frandsen Svinninge Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
97043 Mie Laursen Mullerup Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
57504 Aage Willumsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
57529 Niels Chr Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 182.000 182.000 Hovedskydning
57558 Jørn Dybmark Nykøbing Sj. Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
57492 Finn Hemmingsen Svinninge Skytteforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
57492 Finn Hemmingsen Svinninge Skytteforening V1 191.000 191.000 Mesterskab
110303 Markus Bech Ringsted Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
59509 Kurt Linhart Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
57835 Arno Rasmussen Tuse Skytteforening V1 196.000 196.000 Mesterskab
57835 Arno Rasmussen Tuse Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
109907 Ruben Svensson Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
109111 Marcos B. Brøgger Høng Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening 2 189.000 189.000 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening 2 191.000 191.000 Mesterskab
109113 Emil Rosendal Baage Høng Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
111739 Josefine Amalie Hansen Høng Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
111801 Rasmus Clausen Høng Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
102355 Morten Francis Karsholte Skytteforening ÅK2 131.000 131.000 Hovedskydning
111849 Maja Krüth Karsholte Skytteforening BK3 164.000 164.000 Hovedskydning
111882 Mikkel Rasmussen Karsholte Skytteforening BK3 149.000 149.000 Hovedskydning
58809 Hanne Hesselberg Korsør Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
58809 Hanne Hesselberg Korsør Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Mesterskab
108193 Tinni Katrine Jensen Korsør Skytteforening BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
79310 Asger Lundgaard Svinninge Skytteforening V2 184.000 184.000 Hovedskydning
95716 Emil Teglers Svinninge Skytteforening BK1 192.000 192.000 Mesterskab
95716 Emil Teglers Svinninge Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
110261 Alexander Hansen Svinninge Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
110262 Nicolas Hansen Svinninge Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
98399 Mark Persson Karsholte Skytteforening J2 159.000 159.000 Hovedskydning
110396 Frida Vangsgaard Tuse Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
110396 Frida Vangsgaard Tuse Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
57569 Jean-Claude Porret Nykøbing Sj. Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning

Til toppen