Igelsø Pistolterræn 2013 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening GPA 41.000 34.000 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GPA 66.000 55.000 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 45.000 38.000 Hovedskydning
57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening GPA 57.000 48.000 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 20.000 17.000 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening GPA 58.000 48.000 Hovedskydning
56529 Finn Berg Brøndby Skytte Forening GPA 60.000 50.000 Hovedskydning
67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening GPA 44.000 37.000 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 45.000 38.000 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening GPA 40.000 33.000 Hovedskydning
101992 Jacob Larsen Holbæk Skytteforening GPA 51.000 43.000 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 56.000 47.000 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana Bellahøj Skytteforening GPA 40.000 33.000 Hovedskydning
101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening GPA 20.000 17.000 Hovedskydning
106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening GPA 32.000 27.000 Hovedskydning
87164 Lars Kryger Bellahøj Skytteforening GPA 58.000 48.000 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 31.000 26.000 Hovedskydning
111248 Jesper Schou Nielsen Karlslunde Skytteforening GPA 25.000 21.000 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening GPA 58.000 48.000 Hovedskydning
101965 Bertil Espen Broberg Lyngby-Taarbæk Skytterne GPA 29.000 24.000 Hovedskydning
68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949 GPA 31.000 26.000 Hovedskydning
105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening GPA 39.000 33.000 Hovedskydning
90306 Annette Winther RI 98 Skytteforening GPA 27.000 23.000 Hovedskydning
68358 Hans Jørgen Larsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 49.000 41.000 Hovedskydning
60075 Torben Jensen Ringsted Skytteforening GPA 19.000 16.000 Hovedskydning
89919 Carina Molsing Sørensen Ringsted Skytteforening GPA 35.000 29.000 Hovedskydning
85328 Theis Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 32.000 27.000 Hovedskydning
56644 Leif Andersen Holmegaard Skytteforening GPA 35.000 29.000 Hovedskydning
54957 Carsten F. Petersen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening GPA 44.000 37.000 Hovedskydning
67575 Kim Vestergaard Therkelsen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 50.000 42.000 Hovedskydning
100533 Emil Jeppesen Skytteforeningen Af 1949 GPA 45.000 38.000 Hovedskydning
100532 Birger Johansen Skytteforeningen Af 1949 GPA 61.000 51.000 Hovedskydning
56844 Flemming Jaszczak Ringsted Skytteforening GPA 33.000 28.000 Hovedskydning
105247 Ivan Nielsen Ballerup Skytteforening GPA 53.000 44.000 Hovedskydning
68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 35.000 29.000 Hovedskydning
71565 Jan Jørgensen Bellahøj Skytteforening GPA 22.000 18.000 Hovedskydning
102078 Allan Pedersen Køge Skytteforening GPA 19.000 16.000 Hovedskydning
111993 Bo Zangenberg Karlslunde Skytteforening GPA 9.000 8.000 Hovedskydning
68158 Erik Thorsted Ballerup Skytteforening GPA 30.000 25.000 Hovedskydning
112006 Poul Pedersen Karlslunde Skytteforening GPA 45.000 38.000 Hovedskydning
101726 Micki Palmann Sorø Skytteforening GPA 24.000 20.000 Hovedskydning
79916 Jacob E. Nielsen Sorø Skytteforening GPA 51.000 43.000 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening GPA 35.000 29.000 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GPA 52.000 43.000 Hovedskydning
63341 Flemming Rask Hørsholm Pistolforening GPA 43.000 36.000 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 40.000 33.000 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 GPA 54.000 45.000 Hovedskydning
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening GPA 55.000 46.000 Hovedskydning
101163 John Andreasen Ballerup Skytteforening GPA 52.000 43.000 Hovedskydning
96758 Jannick Sørensen Holbæk Skytteforening GPA 52.000 43.000 Hovedskydning
105672 Jørn Petersen Køge Skytteforening GPA 33.000 28.000 Hovedskydning
106008 Søren Nyborg Hansen Svendborg Skyttekreds GPA 38.000 32.000 Hovedskydning
101176 Frank P Hariken Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 44.000 37.000 Hovedskydning
101948 Anne-Mette P Hariken Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 47.000 39.000 Hovedskydning
106687 Kenni Maxsø Tølløse Skytteforening GPA 30.000 25.000 Hovedskydning
111237 Mikkel Ryland Nielsen Fuglebjerg Skytteforening GPA 47.000 39.000 Hovedskydning
102240 Christian Jørgensen Holbæk Skytteforening GPA 37.000 31.000 Hovedskydning
132836 Preben Olsen Kalundborg Skytteforening GPA 22.000 18.000 Hovedskydning
89144 Anne Willerup Tølløse Skytteforening GPA 35.000 29.000 Hovedskydning
100961 Anders Bo Jensen Sorø Skytteforening GPA 34.000 28.000 Hovedskydning
112033 Jeanette Olsen Sorø Skytteforening GPA 13.000 11.000 Hovedskydning
56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 37.000 31.000 Hovedskydning
101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening GPA 43.000 36.000 Hovedskydning
101305 Peter K. Hansen Karlslunde Skytteforening GPA 29.000 24.000 Hovedskydning
67948 Peter Boysen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 57.000 48.000 Hovedskydning
108784 Fang Yang Loo Kjøbenhavns Skytteforening GPA 37.000 31.000 Hovedskydning
91076 Rene Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug GPA 39.000 33.000 Hovedskydning
86749 Jesper Bech Løkza Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 67.000 56.000 Hovedskydning
70190 Juanito Vargas Idrætsforeningen Radiometer GPA 36.000 30.000 Hovedskydning

Til toppen