Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
11. Højby Stævne (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Asnæs Skytteforening
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
Holbæk Skytteforening
Højby Skytteforening, Sjælland
Nykøbing F. Skytteforening
Nykøbing Sj. Skytteforening
Ringsted Skytteforening
Svinninge Skytteforening
Tuse Skytteforening
Tølløse Skytteforening
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
89170
Alexander Larsen
Tuse Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
57565
Jane Wester
Højby Skytteforening, Sjælland
V1
193.000
193.000
Mesterskab
62299
Karin Iversen
Svinninge Skytteforening
1
190.000
190.000
Mesterskab
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
58326
Kjeld Pedersen
Tuse Skytteforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
66600
Frank Lyngsø
Nykøbing F. Skytteforening
2
192.000
192.000
Mesterskab
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
69735
John Andersen
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
ÅK2
198.000
198.000
Mesterskab
59919
Andreas Andersen
Tuse Skytteforening
UNG
166.000
166.000
Mesterskab
96690
Hans Fabricius-Rahbek
Tuse Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
79138
Bitten Nielsen
Tuse Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
60136
Lisbeth Iversen
Svinninge Skytteforening
1
193.000
193.000
Mesterskab
60025
Morten Kleffel Petersen
Ringsted Skytteforening
1
189.000
189.000
Mesterskab
92230
Mikkel Kurtzweil
Højby Skytteforening, Sjælland
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
96645
Søs Haynes
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
ÅK3
198.000
198.000
Mesterskab
98157
Sebastian Bonde
Holbæk Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Mesterskab
60081
Søren Madsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
189.000
189.000
Mesterskab
97032
Markus Kramer
Holbæk Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Mesterskab
57295
Poul Kristensen
Højby Skytteforening, Sjælland
2
184.000
184.000
Mesterskab
57325
Kenneth Pedersen
Tuse Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
57583
Finn Jensen
Højby Skytteforening, Sjælland
V2
191.000
191.000
Mesterskab
74342
Mie Larsen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
90839
Vicky Nielsen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
92144
Lone Nielsen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK2
192.000
192.000
Mesterskab
94147
Cecilie Petersen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
96698
Christian Bonde
Højby Skytteforening, Sjælland
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
57310
Thomas Lindberg Hermann
Nykøbing F. Skytteforening
3
180.000
180.000
Mesterskab
94522
Gustav Hansen
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
98210
Thomas Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
57469
Kaj Egebro Jensen
Svinninge Skytteforening
V2
191.000
191.000
Mesterskab
71840
Troels Pedersen
Svinninge Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
75460
Line Sørensen
Ringsted Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
96354
Nicolai Haynes
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
97867
Kevin Schmidt
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
58324
Kristoffer Lauridsen
Holbæk Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
83204
Julie Bruun-Jensen
Tuse Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
85611
Sofie Bruun-Jensen
Tuse Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
57425
Dennis Frederiksen
Tuse Skytteforening
UNG
192.000
192.000
Mesterskab
98208
Kasper Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
57245
Michael Skovgaard Larsen
Asnæs Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
57245
Michael Skovgaard Larsen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
57446
Ole Nielsen
Svinninge Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
93384
Matilde Skjærbæk
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
59402
Torben Kaalund-Ramm
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
V1
193.000
193.000
Mesterskab
80643
Thomas Eichler Andersen
Holbæk Skytteforening
J1
193.000
193.000
Mesterskab
94116
Katrine Lauritsen
Holbæk Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
98150
Jacob Dall
Holbæk Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Mesterskab
98155
Svend Taarn
Holbæk Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
57182
Schannie Nyholm
Tuse Skytteforening
UNG
179.000
179.000
Mesterskab
57183
Rikke Larsen
Tuse Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
57588
Dennis Mikkelsen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
93626
Casper Becker
Højby Skytteforening, Sjælland
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
93629
Kim Rasmussen
Højby Skytteforening, Sjælland
J2
194.000
194.000
Mesterskab
94146
Michal Høgsted
Højby Skytteforening, Sjælland
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
93383
Mikki Skjærbæk
Nykøbing Sj. Skytteforening
J2
180.000
180.000
Mesterskab
94441
Emil Madsen
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
79310
Asger Lundgaard
Svinninge Skytteforening
V3
187.000
187.000
Mesterskab
91095
Mads C. Larsen
Svinninge Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
57835
Arno Rasmussen
Tuse Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
90829
Jonas Olsen
Tølløse Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
96699
Noah Marck Kristensen
Tuse Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Mesterskab
Til toppen