Vinterturnering 1. omg. Pistol (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
102358 Johnny Nielsen Karsholte Skytteforening ÅK2 248.0 248.0 Hovedskydning
57465 Knud Madsen Svinninge Skytteforening V2 233.0 233.0 Hovedskydning
57376 Svend Erik Søderberg Nielsen Hørve Skytteforening 4 234.0 234.0 Hovedskydning
57515 Robert T. Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 232.0 232.0 Hovedskydning
59744 Henning Melkersen Sorø Skytteforening V1 280.0 280.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 249.0 249.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening V1 279.0 279.0 Hovedskydning
V1 280.0 280.0 Hovedskydning
79014 Brian Stauning Karsholte Skytteforening ÅK1 261.0 261.0 Hovedskydning
57770 Per Graves Knabstrup Skytteforening V1 266.0 266.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening 3 273.0 273.0 Hovedskydning
98645 Martin Kramer Frandsen Knabstrup Skytteforening 3 261.0 261.0 Hovedskydning
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 2 272.0 272.0 Hovedskydning
101992 Jacob Larsen Holbæk Skytteforening 4 265.0 265.0 Hovedskydning
57775 Leo Nielsen Jyderup Skytteforening V2 234.0 234.0 Hovedskydning
100793 Robert Wiehe Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 251.0 251.0 Hovedskydning
98117 Lene Sjøgren Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 223.0 223.0 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 277.0 277.0 Hovedskydning
96397 Jesper Lund Svinninge Skytteforening ÅK2 258.0 258.0 Hovedskydning
89113 Aksel Hansen Vemmelev Sg&i V1 272.0 272.0 Hovedskydning
94391 Lasse Thorn Vemmelev Sg&i ÅK2 250.0 250.0 Hovedskydning
98646 Tine Sørensen Svinninge Skytteforening BK 190.0 190.0 Hovedskydning
103679 Brian Strate Knabstrup Skytteforening 4 230.0 230.0 Hovedskydning
83647 Ole Wang Sørensen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 186.0 186.0 Hovedskydning
88363 Anneli Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK1 290.0 290.0 Hovedskydning
57742 Jim Nielsen Jyderup Skytteforening 2 258.0 258.0 Hovedskydning
106903 Nanna Stilhoff Svinninge Skytteforening ÅK2 226.0 226.0 Hovedskydning
58126 Kell Valeur Andersen Tølløse Skytteforening V2 240.0 240.0 Hovedskydning
58147 Dan Brinck Tølløse Skytteforening V1 274.0 274.0 Hovedskydning
91765 Steen Bendix Tølløse Skytteforening V2 255.0 255.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening V1 268.0 268.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening 2 274.0 274.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening V1 265.0 265.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening 1 282.0 282.0 Hovedskydning
58942 Ken Brohus Glumsøegnens Skytteforening 3 260.0 260.0 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Glumsøegnens Skytteforening 2 264.0 264.0 Hovedskydning
55920 Lars Jensen Hyllinge Menstrup If 1 279.0 279.0 Hovedskydning
57272 Erik Nygaard Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 247.0 247.0 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 262.0 262.0 Hovedskydning
58095 Søren Kragh Nielsen Tølløse Skytteforening ÅK1 283.0 283.0 Hovedskydning
98116 Irene Møller Hørve Skytteforening V2 227.0 227.0 Hovedskydning
90040 Jesper Nielsen Holbæk Skytteforening 4 249.0 249.0 Hovedskydning
59901 Claus Holm Larsen Glumsøegnens Skytteforening V1 256.0 256.0 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK1 277.0 277.0 Hovedskydning
60075 Torben Jensen Ringsted Skytteforening V1 265.0 265.0 Hovedskydning
73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening ÅK2 235.0 235.0 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Svinninge Skytteforening ÅK1 259.0 259.0 Hovedskydning
97426 Anders Persson Karsholte Skytteforening ÅK2 257.0 257.0 Hovedskydning
80641 Erika Frandsen Svinninge Skytteforening BK 159.0 159.0 Hovedskydning
57396 Flemming Andersen Hørve Skytteforening 3 258.0 258.0 Hovedskydning
98343 Tonni Hansen Ringsted Skytteforening 3 254.0 254.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening 3 267.0 267.0 Hovedskydning
105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening ÅK2 242.0 242.0 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening BK 203.0 203.0 Hovedskydning
55777 Thomas Hansen Hyllinge Menstrup If 3 255.0 255.0 Hovedskydning
59392 Aksel Hemmingsen Korsør Skytteforening V1 244.0 244.0 Hovedskydning
58578 Claus Nielsen Karsholte Skytteforening ÅK1 247.0 247.0 Hovedskydning
59224 Brian Rich Korsør Skytteforening ÅK1 264.0 264.0 Hovedskydning
83970 Peter Christiansen Tølløse Skytteforening ÅK1 273.0 273.0 Hovedskydning
106687 Kenni Maxsø Tølløse Skytteforening ÅK2 249.0 249.0 Hovedskydning
102611 Lars Danborg-Frederiksen Tølløse Skytteforening ÅK1 273.0 273.0 Hovedskydning
101675 Thorkild B. Rasmussen Karsholte Skytteforening ÅK1 271.0 271.0 Hovedskydning
99781 Oliver K. Jørgensen Vemmelev Sg&i JUN 249.0 249.0 Hovedskydning
59513 Klaus Andersen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 3 255.0 255.0 Hovedskydning
108369 Andreas Molsing Ringsted Skytteforening 4 250.0 250.0 Hovedskydning
60184 Jim Sørensen Ringsted Skytteforening V1 269.0 269.0 Hovedskydning
101095 Claus Sander Jensen Sorø Skytteforening ÅK1 260.0 260.0 Hovedskydning
103676 Daniel Radmer Jyderup Skytteforening ÅK1 277.0 277.0 Hovedskydning
101091 Kim Andersen Sorø Skytteforening ÅK2 250.0 250.0 Hovedskydning
100177 Kevin Jensen Mullerup Skytteforening BK 229.0 229.0 Hovedskydning
103674 Magnus B. Hansen Mullerup Skytteforening JUN 207.0 207.0 Hovedskydning
103680 Ruben Mariager Mullerup Skytteforening V2 261.0 261.0 Hovedskydning
103681 Jens-Peter Hansen Mullerup Skytteforening 4 254.0 254.0 Hovedskydning
79916 Jacob E. Nielsen Sorø Skytteforening ÅK1 266.0 266.0 Hovedskydning
59335 Jimmy Jensen Korsør Skytteforening V1 261.0 261.0 Hovedskydning
89144 Anne Willerup Tølløse Skytteforening ÅK1 265.0 265.0 Hovedskydning
96715 Jens Norup Nykøbing Sj. Skytteforening V2 235.0 235.0 Hovedskydning
59327 Just Petersen Korsør Skytteforening V2 236.0 236.0 Hovedskydning
103935 Johnny Andersen Tølløse Skytteforening ÅK1 270.0 270.0 Hovedskydning
58018 Martin Heby Tølløse Skytteforening ÅK1 277.0 277.0 Hovedskydning
58074 Anders Holbek Tølløse Skytteforening ÅK1 264.0 264.0 Hovedskydning
98324 Rasmus Glud Tølløse Skytteforening ÅK1 282.0 282.0 Hovedskydning
99086 Simon Veggerby Tølløse Skytteforening ÅK2 236.0 236.0 Hovedskydning
105313 Lærke Veggerby Holland Tølløse Skytteforening BK 218.0 218.0 Hovedskydning
59102 Torben Emcken Korsør Skytteforening V1 271.0 271.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening 1 283.0 283.0 Hovedskydning
57042 Jens Binderup Sorø Skytteforening ÅK1 272.0 272.0 Hovedskydning
59717 Knud Andersen Sorø Skytteforening V1 277.0 277.0 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 278.0 278.0 Hovedskydning
98342 Niels Olsen Ringsted Skytteforening 2 260.0 260.0 Hovedskydning
76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening V2 243.0 243.0 Hovedskydning
56063 Dan Christiansen Hyllinge Menstrup If 1 277.0 277.0 Hovedskydning
100874 Johannes Larsen Karsholte Skytteforening ÅK2 254.0 254.0 Hovedskydning
106729 Kristina Agerbæk Holbæk Skytteforening ÅK2 231.0 231.0 Hovedskydning
102443 René Petersen Holbæk Skytteforening 4 240.0 240.0 Hovedskydning
86657 Flemming Janichen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V2 187.0 187.0 Hovedskydning
59444 Poul-Erik Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 3 240.0 240.0 Hovedskydning
58973 Dennis Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 3 239.0 239.0 Hovedskydning
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening ÅK2 258.0 258.0 Hovedskydning
55989 Jeanette Hartman Ditlevsen Hyllinge Menstrup If 4 215.0 215.0 Hovedskydning
107448 Mathias Sørensen Karsholte Skytteforening ÅK2 169.0 169.0 Hovedskydning
59627 Brion Grønbæk Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 3 255.0 255.0 Hovedskydning
104249 Jørgen Gertsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V2 166.0 166.0 Hovedskydning
108740 Benjamin S. Isaksen Hørve Skytteforening ÅK2 232.0 232.0 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Svinninge Skytteforening BK 220.0 220.0 Hovedskydning
57228 Torben Plesberg Nykøbing Sj. Skytteforening V1 253.0 253.0 Hovedskydning
57397 Finn Hansen Svinninge Skytteforening V2 238.0 238.0 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening 4 259.0 259.0 Hovedskydning
101096 Jane Thillerup Sorø Skytteforening ÅK1 257.0 257.0 Hovedskydning
60174 John P. Hansen Ringsted Skytteforening V1 269.0 269.0 Hovedskydning
60174 John P. Hansen Ringsted Skytteforening V1 257.0 257.0 Mesterskab
59826 Rene Svendsen Glumsøegnens Skytteforening 3 260.0 260.0 Hovedskydning
107444 Ivan Hovlind Andersen Karsholte Skytteforening ÅK2 219.0 219.0 Hovedskydning
57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 262.0 262.0 Hovedskydning
57799 Bent V. Hansen Knabstrup Skytteforening V2 213.0 213.0 Hovedskydning
91902 Henrik Güsmer-Riggelsen Svinninge Skytteforening ÅK2 252.0 252.0 Hovedskydning
59061 Lars Oldenborg Vemmelev Sg&i ÅK1 254.0 254.0 Hovedskydning

Til toppen