Landsdelsturnering 2. omg. B (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
57742 Jim Nielsen Jyderup Skytteforening 2 125.000 125.000 Hovedskydning
89170 Alexander Larsen Tuse Skytteforening BK2 148.000 148.000 Hovedskydning
55932 Knud Hansen Kyse Skytteforening V2 125.000 125.000 Hovedskydning
59504 Lena Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V2 137.000 137.000 Hovedskydning
57599 Bent Jørgensen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 135.000 135.000 Hovedskydning
57582 Flemming Madsen Nr. Asmindrup Skytteforening V2 145.000 145.000 Hovedskydning
59830 Preben Hansen Glumsøegnens Skytteforening V2 135.000 135.000 Hovedskydning
59919 Andreas Andersen Tuse Skytteforening UNG 139.000 139.000 Hovedskydning
96690 Hans Fabricius-Rahbek Tuse Skytteforening J2 147.000 147.000 Hovedskydning
59925 Allan Andersen Tuse Skytteforening ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
100796 Frederik Wahlers Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 127.000 127.000 Hovedskydning
58593 Lea Jensen Holbæk Skytteforening 2 143.000 143.000 Hovedskydning
98398 Frederik Persson Karsholte Skytteforening BK3 120.000 120.000 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland 3 100.000 100.000 Hovedskydning
58694 Dagmar Winther Keinicke Høng Skytteforening V2 144.000 144.000 Hovedskydning
93433 Sebastian Nielsen Korsør Skytteforening BK2 147.000 147.000 Hovedskydning
58145 Dorte Nørregaard Rasmussen Holbæk Skytteforening 1 143.000 143.000 Hovedskydning
58145 Dorte Nørregaard Rasmussen Svinninge Skytteforening 1 143.000 143.000 Hovedskydning
59412 Thorkil Nielsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK1 144.000 144.000 Hovedskydning
59412 Thorkil Nielsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK1 142.000 142.000 Mesterskab
59556 Jannick Eriksen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK2 149.000 149.000 Mesterskab
59556 Jannick Eriksen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK2 146.000 146.000 Hovedskydning
96669 Laura Larsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 134.000 134.000 Hovedskydning
97009 Stefani Larsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 135.000 135.000 Hovedskydning
101083 Jakob Jakobsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 137.000 137.000 Hovedskydning
101088 Alex Enøe Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 124.000 124.000 Hovedskydning
57706 Gert Bøgild Pedersen Holbæk Skytteforening V2 138.000 138.000 Hovedskydning
57295 Poul Kristensen Højby Skytteforening, Sjælland 2 141.000 141.000 Hovedskydning
80077 Martin L. Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland J2 145.000 145.000 Hovedskydning
76143 Kenneth Jensen Jyderup Skytteforening 3 121.000 121.000 Hovedskydning
100529 Steven Pedersen Jyderup Skytteforening BK3 137.000 137.000 Hovedskydning
101546 Erik Pedersen Jyderup Skytteforening BK3 136.000 136.000 Hovedskydning
57218 Laila Sørensen Knabstrup Skytteforening ÅK1 135.000 135.000 Hovedskydning
101460 Marco Nielsen Mullerup Skytteforening BK3 139.000 139.000 Hovedskydning
57171 Mogens Olsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 143.000 143.000 Hovedskydning
57214 Torsten Poulsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 145.000 145.000 Hovedskydning
57508 Torben Knudsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 138.000 138.000 Hovedskydning
94522 Gustav Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 133.000 133.000 Hovedskydning
98210 Thomas Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 137.000 137.000 Hovedskydning
100794 Michelle Leth Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 131.000 131.000 Hovedskydning
57219 Kjeld Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening 3 131.000 131.000 Hovedskydning
57220 Kjeld Larsen Nr. Asmindrup Skytteforening V2 121.000 121.000 Hovedskydning
57328 Jens Westphal Nr. Asmindrup Skytteforening V2 134.000 134.000 Hovedskydning
57534 Martin Hansen Nr. Asmindrup Skytteforening 3 134.000 134.000 Hovedskydning
57547 Kurt Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening V2 140.000 140.000 Hovedskydning
57369 Brian Larsen Tuse Skytteforening 3 125.000 125.000 Hovedskydning
57428 Carsten Pedersen Tuse Skytteforening 3 129.000 129.000 Hovedskydning
58372 Jacob Flintholm Tuse Skytteforening 3 135.000 135.000 Hovedskydning
94117 Mads Faarborg Tuse Skytteforening BK3 139.000 139.000 Hovedskydning
59234 Ulla Benée Petersen Korsør Skytteforening V1 146.000 146.000 Hovedskydning
94781 Bo Hansen Korsør Skytteforening ÅK2 148.000 148.000 Hovedskydning
92159 Keven Hashøj Hansen Kyse Skytteforening BK3 145.000 145.000 Hovedskydning
92160 Katrine Hashøj Hansen Kyse Skytteforening J2 138.000 138.000 Hovedskydning
95550 Erik Hashøj Hansen Kyse Skytteforening ÅK2 140.000 140.000 Hovedskydning
98352 Nikolaj Jensen Kyse Skytteforening BK3 133.000 133.000 Hovedskydning
101435 Daniel Rasmussen Glumsøegnens Skytteforening J2 143.000 143.000 Hovedskydning
100869 Andreas W. Petersen Karsholte Skytteforening BK3 130.000 130.000 Hovedskydning
101661 Sara Aunskov Hansen Karsholte Skytteforening BK3 133.000 133.000 Hovedskydning
95724 John Helstrup Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK2 144.000 144.000 Mesterskab
95724 John Helstrup Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK2 148.000 148.000 Hovedskydning
59901 Claus Holm Larsen Glumsøegnens Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
83204 Julie Bruun-Jensen Tuse Skytteforening J2 146.000 146.000 Hovedskydning
85611 Sofie Bruun-Jensen Tuse Skytteforening BK2 150.000 150.000 Hovedskydning
58054 Flemming Colbe Holbæk Skytteforening V2 132.000 132.000 Hovedskydning
57555 Kathe Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland V2 144.000 144.000 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Høng Skytteforening ÅK1 147.000 147.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening ÅK1 147.000 147.000 Hovedskydning
73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening 3 124.000 124.000 Hovedskydning
57787 Jens Frimann Olsen Knabstrup Skytteforening V2 136.000 136.000 Hovedskydning
59819 Tenna Hansen Glumsøegnens Skytteforening V1 140.000 140.000 Hovedskydning
58442 Anja Ravn With Tuse Skytteforening 2 144.000 144.000 Hovedskydning
98208 Kasper Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 141.000 141.000 Hovedskydning
57799 Bent V. Hansen Knabstrup Skytteforening V2 140.000 140.000 Hovedskydning
V2 141.000 141.000 Hovedskydning
59509 Kurt Linhart Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V2 141.000 141.000 Hovedskydning
77580 Henning Nielsen Knabstrup Skytteforening V2 117.000 117.000 Hovedskydning
92369 Sebastian Pedersen Korsør Skytteforening BK2 147.000 147.000 Hovedskydning
93384 Matilde Skjærbæk Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 146.000 146.000 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V1 146.000 146.000 Hovedskydning
58884 Ebbe W. Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V2 139.000 139.000 Hovedskydning
59471 Mike Eriksen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK2 144.000 144.000 Hovedskydning
59471 Mike Eriksen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK2 144.000 144.000 Mesterskab
94009 Gustav Larsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 134.000 134.000 Hovedskydning
98276 Thomas Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 128.000 128.000 Hovedskydning
101087 Nana Kristensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 134.000 134.000 Hovedskydning
101722 Daniel Enøe Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 108.000 108.000 Hovedskydning
58007 Pia Vilhelmsen Holbæk Skytteforening 2 139.000 139.000 Hovedskydning
58028 Jan Vilhelmsen Holbæk Skytteforening V1 142.000 142.000 Hovedskydning
58287 Niels Greve Holbæk Skytteforening V2 141.000 141.000 Hovedskydning
58319 Lars Andersen Holbæk Skytteforening J2 146.000 146.000 Hovedskydning
80643 Thomas Eichler Andersen Holbæk Skytteforening J1 145.000 145.000 Hovedskydning
94116 Katrine Lauritsen Holbæk Skytteforening J2 141.000 141.000 Hovedskydning
101547 Joachim Hansen Jyderup Skytteforening BK3 134.000 134.000 Hovedskydning
101548 Andreas Jensen Jyderup Skytteforening BK3 116.000 116.000 Hovedskydning
101598 Hans-Ole Jensen Knabstrup Skytteforening V2 129.000 129.000 Hovedskydning
97043 Mie Laursen Mullerup Skytteforening ÅK2 138.000 138.000 Hovedskydning
98518 Martin Gregersen Mullerup Skytteforening BK3 134.000 134.000 Hovedskydning
100177 Kevin Jensen Mullerup Skytteforening BK3 140.000 140.000 Hovedskydning
100178 Kim Jensen Mullerup Skytteforening ÅK2 130.000 130.000 Hovedskydning
101461 Jonathan Johansen Mullerup Skytteforening BK3 126.000 126.000 Hovedskydning
57504 Aage Willumsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 146.000 146.000 Hovedskydning
57529 Niels Chr Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 142.000 142.000 Hovedskydning
94441 Emil Madsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 121.000 121.000 Hovedskydning
96694 Simon K. Pedersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 135.000 135.000 Hovedskydning
57224 Finn Hansen Nr. Asmindrup Skytteforening V2 131.000 131.000 Hovedskydning
88432 Kevin Hansen Tuse Skytteforening BK3 142.000 142.000 Hovedskydning
85447 Ditte Skov Korsør Skytteforening BK1 150.000 150.000 Hovedskydning
95211 Nikolaj Carlsen Korsør Skytteforening BK3 142.000 142.000 Hovedskydning
97055 Sofie Carlsen Korsør Skytteforening BK2 146.000 146.000 Hovedskydning
97639 Mette Petersen Korsør Skytteforening ÅK2 146.000 146.000 Hovedskydning
89853 Per Jelen Kyse Skytteforening V1 138.000 138.000 Hovedskydning
92158 Alex Hashøj Hansen Kyse Skytteforening BK2 140.000 140.000 Hovedskydning
98353 Jonas Jensen Kyse Skytteforening BK3 147.000 147.000 Hovedskydning
59826 Rene Svendsen Glumsøegnens Skytteforening ÅK1 144.000 144.000 Hovedskydning
82582 Malene Svendsen Glumsøegnens Skytteforening BK1 147.000 147.000 Hovedskydning
91172 Jannick Fransson Glumsøegnens Skytteforening J2 145.000 145.000 Hovedskydning
97645 Kim Iversen Glumsøegnens Skytteforening BK2 144.000 144.000 Hovedskydning
98399 Mark Persson Karsholte Skytteforening BK3 132.000 132.000 Hovedskydning
57569 Jean-Claude Porret Nykøbing Sj. Skytteforening V2 142.000 142.000 Hovedskydning

Til toppen